Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 11:55   #1531
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Na osiedlu niedaleko mnie otworzył się ostatnio nowy salon Gabriel professional-La moda Italiana. Na wizytówce widnieje Ewelina Krystkowiak fryzjer-stylista. Komuś coś mówi to nazwisko? Bo jak na fryzjera w sumie osiedlowego ceny porażające. Strzyżenie z modelowaniem włosków do ramion-70zł... Ciekawi mnie czy jest związek między ceną, a jakością Jako,że to nowy salon kolejek specjalnie nie ma. Nie chciałabym robić za królicę doświadczalną, ale zastanawiam się czy zaryzykować Może ktoś może coś o umiejętnościach tej pani powiedzieć?
p. Eweliny nie polecam:| A ceny porażające bo Gabriel to dobra marka.
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 11:58   #1532
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
p. Eweliny nie polecam:| A ceny porażające bo Gabriel to dobra marka.
A może znasz jeszcze jakiegoś innego DOBREGO fryzjera oprócz tych z 5th Avenue? Chętnie posłuchamy
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:36   #1533
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Crólewna Pokaż wiadomość
Dzis umówiłam się do kolejnego fryzjera
Tym razem do Waldemara z Dąbrowskiego, 11.10.07 godz 17.30 i teraz mam dylemat kogo wybrać...ehhh

KasiaPoznań--ładny kolor

Papryczka--nie wiem kogo polecić, ale wiem gdzie nie powinnaś pójść:P 5Avenue na Dąbrowskiego. Za nakręcenie włosów na lokówkę zapłaciłam 100zl!!!!Ten sam efekt uzyskałam przy użyciu wałków!!!


Kochana moja, nie na lokówkę tylko na żelazko. Nikt tam nei robi na lokówkę. Z wałków a z żelazka jest kompletnie inna trwałość... może mądrze się ale pracując w Paryżu u fryzjera (niestety tylko mycie głów, modelowanie) naoglądałam się wspaniałych fryzuyr i coś podobnego chciałam znaleźć w Poznaniu. Znalazłam 5th Avenue. I jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa i bardzo miła. Najbardziej ucieszył mnei powrót pani Kasi do salonu!! Polecam dziewczyny!
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:54   #1534
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
A może znasz jeszcze jakiegoś innego DOBREGO fryzjera oprócz tych z 5th Avenue? Chętnie posłuchamy

Polecam jeszcze salon na ul. Szewskiej 'Galeria fryzur' i panią Weronikę. Również rewelacja.

A i zparaszam na stronę www.5thavenue.pl chyba już powinna chodzić bo jakoś w październiku miała być;d
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 13:54   #1535
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Polecam jeszcze salon na ul. Szewskiej 'Galeria fryzur' i panią Weronikę. Również rewelacja.

A i zparaszam na stronę www.5thavenue.pl chyba już powinna chodzić bo jakoś w październiku miała być;d


Nie pracujesz czasem w tym salonie, albo nie masz tam rodziny czy kolezanki ? Mi to wygląda na reklamę salonu po prostu - zwłaszcza z zaproszeniem na strone www.....
Zaznaczam , ze forum jest po to zeby kazdy mogl wpisywac swoje opinie i ma do tego prawo - także do tych negatywnych o 5thavenue !
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 14:15   #1536
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj w klubie "krzywouciętych"

... a nie myślałaś, zeby pójść z reklamacją, powinien to bez łaski poprawić.
No, chyba że boisz się że zrobi jeszcze gorzej
a co Ty - bede omijac to miejsce z daleka.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 16:26   #1537
tussia
Raczkowanie
 
Avatar tussia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjer Poznan

a ja bylam drugi raz juz w VC u Krzysztofa...i jestem bardzo zadowolonanawet bardziej niz za pierwszym razem a to dlatego ze tym razem zdalam sie na niego..za 1 razem probowalam "przemycic" swoj pomysl na kolor i ciesze sie ze Krzysztof mi wtedy "delikatnie" wyperswadowal.podsumowuja c,kolor swietny,wykonanie mistrzowskie.to jest po prostu fryzjer na poziomie i nie rozumiem wypowiedzi ze to "fryzjer bez powolania".ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania.ja jeszcze do niego na pewno pojde
tussia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 17:53   #1538
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

ja sie zdalam na pana Krzysztofa i nic z tego dobrego nie wyszlo . moge napisac jedno - obrzępolił mnie i tyle.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2007-10-24 o 20:02
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:28   #1539
Crólewna
Raczkowanie
 
Avatar Crólewna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Kochana moja, nie na lokówkę tylko na żelazko. Nikt tam nei robi na lokówkę. Z wałków a z żelazka jest kompletnie inna trwałość... może mądrze się ale pracując w Paryżu u fryzjera (niestety tylko mycie głów, modelowanie) naoglądałam się wspaniałych fryzuyr i coś podobnego chciałam znaleźć w Poznaniu. Znalazłam 5th Avenue. I jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa i bardzo miła. Najbardziej ucieszył mnei powrót pani Kasi do salonu!! Polecam dziewczyny!

Kochana mar.tex vel Kasiu z 5th Avenue

słabo bronisz tego beznadziejnego salonu.

Wyszłam niezadowolona po wizycie i twoje zdanie nic tu nie zmieni!!!!
Włosy mialam faktycznie nakręcane na żelazko-efekt kiepski, 100zł w plecy, makijaz kiepski kolejne 100zl w plecy, razem 200!!
Obsluga okropna!!!! Jak tylko poprosiłam Panią Fryzjerkę o popsikanie włosów lakierem to już była niezadowolona, jak miała poprawić skręt włosów przyz twarzy to też foch, chodziłam do różnych fryzjerów ten wypad najgorzej, a byłam zmuszona skorzystać z usług tej kobiety, ponieważ inne salony miałay już pozajmowane terminy. Co więcej zanim usiadłam na fotel wyraźnie pokazałam o jakią fryzurę mi chodzi, zapewniono mnie, ze taki właśnie efekt osiągnę....bez komentarza

mar.tex - na przyszłość - szanuj zdanie innych, mam prawo do wyrażenia swojej opinii!

I jedna rada-zastanów się czy nadal chcesz pracować w tym salonie
Crólewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:42   #1540
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Crólewna Pokaż wiadomość
Kochana mar.tex vel Kasiu z 5th Avenue

słabo bronisz tego beznadziejnego salonu.

Wyszłam niezadowolona po wizycie i twoje zdanie nic tu nie zmieni!!!!
Włosy mialam faktycznie nakręcane na żelazko-efekt kiepski, 100zł w plecy, makijaz kiepski kolejne 100zl w plecy, razem 200!!
Obsluga okropna!!!! Jak tylko poprosiłam Panią Fryzjerkę o popsikanie włosów lakierem to już była niezadowolona, jak miała poprawić skręt włosów przyz twarzy to też foch, chodziłam do różnych fryzjerów ten wypad najgorzej, a byłam zmuszona skorzystać z usług tej kobiety, ponieważ inne salony miałay już pozajmowane terminy. Co więcej zanim usiadłam na fotel wyraźnie pokazałam o jakią fryzurę mi chodzi, zapewniono mnie, ze taki właśnie efekt osiągnę....bez komentarza

mar.tex - na przyszłość - szanuj zdanie innych, mam prawo do wyrażenia swojej opinii!

I jedna rada-zastanów się czy nadal chcesz pracować w tym salonie



hahahahahaah... muszę Was rozczarować, ale nie jestem fryzjerką. Uczę się w ogólniaku i trudno byłoby mi być jeszcze w zawodówce fryzjerskiej;d tak samo ani matka ani babka ani siostra tam nie pracuje. Po prostu lubie ten salon. A co do tych fochów, to naprawdę nie wiem jakim cudem, bo jakoś jak tam przychodzę to każda jest sympatyczna. I Ty też szanuj zdanie innych a nie posądzaj ich od razu o pracę w polecanym miejscu bo Twoje zdanie jest inne ;o
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:45   #1541
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Nie pracujesz czasem w tym salonie, albo nie masz tam rodziny czy kolezanki ? Mi to wygląda na reklamę salonu po prostu - zwłaszcza z zaproszeniem na strone www.....
Zaznaczam , ze forum jest po to zeby kazdy mogl wpisywac swoje opinie i ma do tego prawo - także do tych negatywnych o 5thavenue !

jak ktokolwiek inny wpisuje stronę intrnetową czy też podaje kontakyt do fryzjera to jakoś nie zarzucasz mu współpracy z tym salonem :| więc może bądź obiektywna cały czas???
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 18:56   #1542
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
jak ktokolwiek inny wpisuje stronę intrnetową czy też podaje kontakyt do fryzjera to jakoś nie zarzucasz mu współpracy z tym salonem :| więc może bądź obiektywna cały czas???


Ja akurat jestem obiektywna - bo chociaż jestem zadowolona z Krzysztofa z VC, to nie nakłaniam każdego, kto ma o nim złe zdanie na zmiane swoich odczuć !!! A jak do tej pory nie zauważyłam żeby ktoś odsyłał na strony www, a podawanie nr tel. to zupełnie coś innego, bo dziewczyny same o nie proszą
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:58   #1543
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyno nie idź tam więcej.. Przed wyglądałaś o wiele lepiej!!

Oj dziewczyny widzę, że termin dobry fryzjer jest Wam obcy, a pan Krzysiu jest definicją słowa fryzjer bez powołania.
Każdy przez słowa ''dobry fryzjer'' rozumie coś innego. Twoje wypowiedzi są iście uszczypliwe i w nie miłym tonie.

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Odradzam wypowiadanie się na tym forum:| Foszą?? co to jest za słowo w ogóle??? Jakoś za każdym razem wychodzę stamtąd zadowolona. Na pewno tam byłaś?? Bo jakoś bardzo w to wątpię. Jestem tam co najmniej raz w miesiącu i nie raz zdarzy się, że spotkam tam Karolinę Szczawińską, a myślę iż ona nie wybrałaby złego salonu!! Poza tym moja droga kosmetyczka nie jest wizażystką tylko kosmetologiem, a jeśli była i u fryzjera i u kosmetyczki to też nie możliwe jest, że wydałaś TYLKO 100zł!!!
Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Polecam jeszcze salon na ul. Szewskiej 'Galeria fryzur' i panią Weronikę. Również rewelacja.

A i zparaszam na stronę www.5thavenue.pl chyba już powinna chodzić bo jakoś w październiku miała być;d
Nie dziw się naszej podejrzliwości. Masz mało postów a zachwalasz te miejsca co najmniej jakbyś tam pracowała.
Większość dziewczyn potrafi po wizycie u fryzjera napisać plusy i minusy. Wtedy jest obiektywnie. Twoje wypowiedzi zbyt przerysowane, zbyt piękne by prawdziwe.


Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
jak ktokolwiek inny wpisuje stronę internetową czy też podaje kontakyt do fryzjera to jakoś nie zarzucasz mu współpracy z tym salonem :| więc może bądź obiektywna cały czas???
Co do adresów, telefonów - są zazwyczaj podawane na życzenie dziewczyn. Gdyby któraś o to zapytała to fajnie jak byś wkleiła linka, a wklejanie takich informacji z własnej woli brzydko mi pachnie. Nawet wiesz od kiedy strona miała działać

Na przyszłość edytuj też swoje posty i multicytuj, bo zwyczajnie źle się to czyta.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:10   #1544
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Każdy przez słowa ''dobry fryzjer'' rozumie coś innego. Twoje wypowiedzi są iście uszczypliwe i w nie miłym tonie.





Nie dziw się naszej podejrzliwości. Masz mało postów a zachwalasz te miejsca co najmniej jakbyś tam pracowała.
Większość dziewczyn potrafi po wizycie u fryzjera napisać plusy i minusy. Wtedy jest obiektywnie. Twoje wypowiedzi zbyt przerysowane, zbyt piękne by prawdziwe.




Co do adresów, telefonów - są zazwyczaj podawane na życzenie dziewczyn. Gdyby któraś o to zapytała to fajnie jak byś wkleiła linka, a wklejanie takich informacji z własnej woli brzydko mi pachnie. Nawet wiesz od kiedy strona miała działać

Na przyszłość edytuj też swoje posty i multicytuj, bo zwyczajnie źle się to czyta.
przerysowane wypowiedzi?? przepraszam nie moja wina, że czuję się tam jak w domu. Mój iście uszczypliwy ton wypowiedzi jeszcze nei jest tonem uszczypliwym... a co do adresu www. to po prostu chcialam dac namiary i uprzedzić EWENTUALNE późniejsze prośby. A do salonu chodzę od początku jego istnienia. JEstem bardzo z niego zadowolona, fryzjerki są bardzo sympatyczne, zawsze coś ciekawego zaproponują, dorzucą coś gratis ;d;d Po prostu chodzę tam na tyle długo, żeby być pewną co do moich wypowiedzi. I zachwalania jednego salonu, czuję się z nim związana jak bachorek z matką przez pępowinę;d;d I nie węszcie w tym wszystkim podstępu bo to chore.
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:24   #1545
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja polecam Kornela na pętli na piątkowie (wiem ze jakas petla??), wlasnie sie do niego wybieram
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:47   #1546
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
przerysowane wypowiedzi?? przepraszam nie moja wina, że czuję się tam jak w domu. Mój iście uszczypliwy ton wypowiedzi jeszcze nei jest tonem uszczypliwym... a co do adresu www. to po prostu chcialam dac namiary i uprzedzić EWENTUALNE późniejsze prośby. A do salonu chodzę od początku jego istnienia. JEstem bardzo z niego zadowolona, fryzjerki są bardzo sympatyczne, zawsze coś ciekawego zaproponują, dorzucą coś gratis ;d;d Po prostu chodzę tam na tyle długo, żeby być pewną co do moich wypowiedzi. I zachwalania jednego salonu, czuję się z nim związana jak bachorek z matką przez pępowinę;d;d I nie węszcie w tym wszystkim podstępu bo to chore.
To nie jest chore, tylko prawdziwe
Naprawdę z Twoich wypowiedzi można wywnioskować tylko i wyłącznie to, że pracujesz tam albo Ty, albo jakaś bardzo bliska Ci osoba
Inaczej nie naskakiwałabyś tak agresywnie na inne salony, które cieszą się tu dużą popularnością (zwyczajne niszczenie konkurencji).
I z zaciekłością komentujesz negatywne opinie na temat 5th Avenue - a przecież każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie

A wypowiedź "Jezu dziewczyno nie idź tam więcej.. Przed wyglądałaś o wiele lepiej!!" - to już totalnie nie na miejscu...
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:38   #1547
pink pantera
Przyczajenie
 
Avatar pink pantera
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Poznan

Hejka,
Ja byłam u Krzyśka z V.C kolorek super jestem zadowolona , cięcie - długie włosy miałam tylko podcinane koncówki, to się nie wypowiadam. Uważam ,że jest super moj kolorek, nic specjalnego ale taka czekolada ala kawa.Dla mnie ok
pink pantera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:45   #1548
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Uff! Ale zawrzało w tym wątku.

Jest takie fajne przysłowie o złocie i o milczeniu
-to mój komentarz do wypowiedzi mar.tex
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:54   #1549
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
Ja polecam Kornela na pętli na piątkowie (wiem ze jakas petla??), wlasnie sie do niego wybieram
Też o nim słyszałam...podobno ma specyficzny sposób bycia, ale jest dobry.
Jak długo do niego chodzisz?
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 21:23   #1550
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer Poznan

chyba zaraz wkorcze i Was uspokoje szczegolnie Ciebie- mar.tex, masz jeszcze bardziej uszczyliwe wypowiedzi? tak? ale to nie na tym forum... ja tez potrafie sobie rade dac z taki uszczypliwcami
kazdy ma prawo wypowiadac sie , a ty nie masz parwa podwazac kogos odczuc co do uslugi
nie byla o twoja glowa , nie twoje wlosy, wiec ?moze jednak sprobuj nie komentowac..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:19   #1551
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Aniaa - wspolczuje skopanej fryzury, ja pisalam juz wczesniej, ze mialam to samo. Ja jednak odwazylam sie i poszlam do niego na poprawe - nic nie dalo. Mysle, ze w Twoim przypadku poprawka i tak by nic nie dala bo jesli nie zrobil Ci dobrej fryzury na poczatku to juz teraz nic nie wykombinuje...W moim przypadku dopiero wizyta w innym salonie poprawila mi nieco morale. Wlosy troche juz odrosly i za kilka dni wybieram sie do tej samej kobitki, ktora po panu K. poprawiala...


To teraz moze moja opinia odnosnie salonu 5 avenue. Bylam tam tylko raz na scieciu i balejazu jakis czas temu. Wczesniej umowilam sie na wizyte tzw. zapoznawcza, pokazalam zdjecie w jakich wlosach bylo mi najlepiej, opisalam fryzure. Pani miala kilka dni sie zastanowic jaka fryzure dobrac. Po kilku dniach poszlam i:
1)jesli chodzi o ciecie to stwierdzila, ze ta ze zdjecia jest najlepsza po czym sciela mnie inaczej...tzn. calosc za bardzo wycieniowala, a zbyt duze cieniwanie moich wlosow nie daje najlepszego efektu (srasznie cienkie)
2) przy okazji rozjasnila mi tez bluzke tu i owdzie, Na moja uwage zatarla mokra sciereczka i powiedziala, ze sie spierze. Nie spralo sie. Dochodzenie pieniedzy za bluzke bylo bardzo nieprzyjemne....
Dlatego niz tez dziwnego, ze omijam go szerokim lukiem.
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:20   #1552
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Ja nie byłam nigdzie nie wiem kogo wybrać Dziś się dowiedziałam, że w Le Grand zowu jest drożej
Papryczka, drozej to znaczy ile?
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:24   #1553
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj w klubie "krzywouciętych"

... a nie myślałaś, zeby pójść z reklamacją, powinien to bez łaski poprawić.
No, chyba że boisz się że zrobi jeszcze gorzej

ja odważyłam się zwrócić uwagę "swojemu" fryzjerowi", delikatnie...
dowiedziałam się, że mi uszy krzywo urosły....
A moge wiedziec gdzie Cie tak urzadzili?
A jak z Farouk? Kiedy dokladnie masz wizyte? A moze juz bylas?
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 09:31   #1554
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jajbluszko Pokaż wiadomość
A moge wiedziec gdzie Cie tak urzadzili?
A jak z Farouk? Kiedy dokladnie masz wizyte? A moze juz bylas?
Witaj!
Do Farouk idę 31.10, to jeszcze parę dni włosy mają szansę ursnąć.
Oczekiwania mam niewielkie: PORZĄDNE STRZYŻENIE. TYLKO TYLE.

Generalnie nie lubię naskakiwać na ludzi, lecz gdybyście chciały dziewczyny. TYLKO DOBREGO STRZYŻENIA to nie idźcie do Studia DAGA na Zeylanda. Głównym warsztatem tego pana jest socjotechnika, bo ciąć to on nie potrafi. Jakoś nie po drodze mi z jego wizją tego co mam mieć na głowie, to jedno a drugie to: ręka i warsztat. I jakoś dziwniwnie nie widzę klientek przede mną, jak są zrobione
Cena nieadekwatna do jakości usługi!!!

Żeby nie być wrednym, to są też plusy: delikatnie obchodzi się z włosami i stawia na pielęgnację i jest punktualy... to zdecydowanie za mało. Wolę "foszącą" się panią i dobre strzyżenie
Wicej tam nie pójdę!
Pozdrawiam Pana Zbyszka.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:13   #1555
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez pink pantera Pokaż wiadomość
Hejka,
Ja byłam u Krzyśka z V.C kolorek super jestem zadowolona , cięcie - długie włosy miałam tylko podcinane koncówki, to się nie wypowiadam. Uważam ,że jest super moj kolorek, nic specjalnego ale taka czekolada ala kawa.Dla mnie ok
Hej pink pantera - jest szansa na fotke, zeby dokladnie zobaczyc jaki kolorek Ci wyszedl ?
Jesli chodzi o mnie, to po prawie miesiacu od wizyty u Krzysztofa nic z kolorkiem sie nie dzieje. Uzywam jednak odzywek z Goldwella, wiec na pewno przedluzaja trwałość koloru i warto w nie zainwestowac.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:32   #1556
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jajbluszko Pokaż wiadomość
Aniaa - wspolczuje skopanej fryzury, ja pisalam juz wczesniej, ze mialam to samo. Ja jednak odwazylam sie i poszlam do niego na poprawe - nic nie dalo. Mysle, ze w Twoim przypadku poprawka i tak by nic nie dala bo jesli nie zrobil Ci dobrej fryzury na poczatku to juz teraz nic nie wykombinuje...
nawet nie chcialabym, zeby cokolwiek mi poprawial. ponadto nie moglby nic wykombinowac, gdyz mam tak krotkie wlosy, ze musialby teraz na lyso zgolic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:54   #1557
beatak001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Czy znacie dobrego fryzjera w Poznaniu który robi ladnie kolor np balejage, jakie ceny i jakich farb używają?
beatak001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 14:04   #1558
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Green Tea - to daj znac jak tylko tam bedziesz. Kiedys chcialam sie tam wybrac, ale jakos tak sie rozmyslilam. Salon jest w moich rejonach, wiec dla mnie to dodatkowy plus bo im dalej mam fryzjera to tym trudniej mi sie do niego wybrac i ide juz wtedy kiedy naprawde musze.

Beatak001 - niestety nikogo nie doradze bo od czasu kiedy mialam robiony balejaz przez moja stala fryzjerke (niestety najpierw zmienila salon a pozniej z drugiego odeszla i nie mam mozliwosci namierzenia gdzie teraz pracuje) nie moge trafic na nikogo kto zrobi go naprawde ladnie. Ostatnio balejaz robil mi pan K. z VC i popisu za duzego nie dal. Pasemka byly grube a wiec jego na pewno nie polecam. On sie pewnie sprawdza na calosciowy kolor na wlosach choc i tu byly zastrzezenia, ale to raczej do farby, ze brzydki kolor sie zrobil po jakims czasie. Zreszta juz sam czas wykonania uslugi dawal do myslenia. Balejaz ze scieciem trwal 1,5 godziny podczas gdy u tej mojej fryzjerki siedzialam bite 2,5 godziny!
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:15   #1559
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Fryzjer Poznan

No No! widzę ze przez chwile zrobiło sie gorąco na forum

a jesli chodzi o baleyage to chyba był polecany Farouk, ale mogę się mylić
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:40   #1560
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jajbluszko Pokaż wiadomość
Green Tea - to daj znac jak tylko tam bedziesz. Kiedys chcialam sie tam wybrac, ale jakos tak sie rozmyslilam. Salon jest w moich rejonach, wiec dla mnie to dodatkowy plus bo im dalej mam fryzjera to tym trudniej mi sie do niego wybrac i ide juz wtedy kiedy naprawde musze.
Nie wybrałaś się mówisz, a można wiedzieć dlaczego? Czy jest coś co powinnam wiedzieć?
Fryzjerkę, do ktorej sie umowilam znam z innych miejsc i nigdy nie zafundowała mi kaszany na włosach stąd ten wybór
Ja mam dla odmiany daleko, ale dla włosów jestem "gotowa na wzsystko"
Po tym bajzlu jaki mialam na glowie to chyba nie moze byc gorzej
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.