Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 11:10   #3601
Akwamaryna_
Raczkowanie
 
Avatar Akwamaryna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 162
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dziękuję, musiałam przeoczyć
__________________
Znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata.
Akwamaryna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:04   #3602
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej dziewczyny prosiłabym o dokładną analizę tej odżywki :

Odżywka nawilżająca, niby 80 % naturalnych składników
TIGI ECO AWESOME z serii Love Peace Planet

Skład: aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, aqua (water/eau), behentrimonium methosulfate, cetearyl alcohol, cetyl alcohol, behentrimonium chloride, glyceryl stearate, panthenol, glycerin, olea europaea (olive) fruit oil, citrus medica limonum (lemon), peel extract, camellia sinensis (white tea) leaf extract, citrus grandis (grapefruit) friut extract, chamomilla recutita (matricaria) flower extract (chamomile), algae extract, cocos nucifera (coconut) oil and gardenia tahitensis flower, BIS (C13-15 alkoxy) PG- Amodimethicone, dimethicone, dimethiconol, stearyl alcohol, stearalkonium chloride, citric acid, disodium EDTA, phenoxyethanol, sodium benzoate, potassium sorbate, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, mentha piperita (peppermint) leaf oil, mentha viridis (spearmint) leaf oil, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, vaccinum macrocarpon (cranberry) seed oil.
niveaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:26   #3603
justina987
Raczkowanie
 
Avatar justina987
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę, chciałabym wiedzieć, czy nie dałam się nabrać

Beauty Formulas, Avocado Treatment Wax. Intensive Deep Conditioner (Wax Awokado, głęboko odżywiający wosk do włosów)

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Parfum, Citric Acid, Persea Gratissima (avocado Oil), Hydrolyzed Collagen, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylparaben, CI 19140 (FD&C Yellow no. 5), CI 42090 (FD&Blue no.1)

I jeszcze mam pytanie odnośnie parafiny (mineral oil). Doczytałam się, że należy jej unikać, ale kosmetyki pozytywnie opiniowane, np. Ziaji ją mają w składzie, więc dzisiaj w sklepie jak się tego dopatrzyłam to już sama zgłupiałam. Ma być czy nie ma być, oto jest pytanie

Edytowane przez justina987
Czas edycji: 2011-06-13 o 13:48
justina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 16:43   #3604
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez niveaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny prosiłabym o dokładną analizę tej odżywki :

Odżywka nawilżająca, niby 80 % naturalnych składników
TIGI ECO AWESOME z serii Love Peace Planet
Widziałam Twoją prośbę wcześniej. Również prosiłam o analizę
Eloe zaanalizowała ją dziś na zakręconym forum. Mam tę odżywkę. Używałam kilka razy. Nie mam na nią pomysłu, jestem umiarkowanie zadowolona
Analiza
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 18:23   #3605
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dzięki za linka Ja dopiero kupiłam tę odżywkę, używałam 2 razy i też nie wiem jak ją ocenić. Dla mnie ( włosy długie, gęste, lekko puszące się) jest ok, włosy są lekko nawilżone, dobrze się rozczesują ale nic poza tym. Mam w domu lepsze

A co oznacza " zgodny/ nie zgodny z cg" ? I czy te silikony zawarte w odżywce są zmywalne czy nie ?
niveaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 18:36   #3606
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez niveaa Pokaż wiadomość
A co oznacza " zgodny/ nie zgodny z cg" ?
cg-curly girl - metoda pielęgnacji włosów kręconych/falowanych. Ogólnie rzec ujmując - czy zawiera silikony (niezgodne z cg) czy nie (zgodne z cg)
Cytat:
I czy te silikony zawarte w odżywce są zmywalne czy nie ?
Tutaj znajdziesz tabelkę mówiącą o zmywalności silikonów.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:38   #3607
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dzięki wielkie
niveaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 17:51   #3608
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Uprzejmie proszę o analize szamponu
AS haircare
BIO SHAMPOO (Schleckler) szampon zwiększający objętość włosów Pigwa i porzeczka do włosów cienkich i delikatnych


inci/:Aqua, Coco-glucoside, Sodium coco-sulfate, glycerin, Hydrolyzed Wheat Protein, Ribes nigrum fruit extract, Pyrus cydonia fruit extract, Glyceryl oleate, C12-13 Alkyl lacetate, Parfum, Alcohol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenohyethanol, Methylparaben.


Moje włosy z natury cienkie od połowy roku niefarbowane, krótkie
Używam ziołowych szamponów(myję włosy codziennie!) Potrzebuję szamponu delikatnego dobrze oczyszczającego włosy przetłuszczające się. Ten się nadaje?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:14   #3609
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę : SERUM PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW ŁOPIANOWE http://ukraina-shop.bazarek.pl/opis/...ml#description

Składniki (INCI): Aqua, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Lupinus Angustifolius (Lupine) Peptide, Hydrolyzed Keratin, Polysorbate 20, Equisetum Arvense Extract, Ruscus aculeatus Root Extract, Niаcinamide, Polysorbate 80, Serenoa serrulata Fruit Extract, Trifolium Pratense Flower Extract, Angelica Archangelica Root Extract, D-Panthenol, Hydrolized soy protein, Propylene Glycol, Medicago Sativa Leaf Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ligusticum Chuanxiong Root Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Diazolidinyl Urea, Methylisothiazolinone, Citric Acid, SC-СО2-extract Arctium Lappa (Burdock), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Essential Oil, Methylparaben, Thymus Vulgaris (Thyme) Essential Oil, Propylparaben.


NATURALNY OLEJ Z KORZENIA ŁOPIANU (ŁOPIANOWY) http://ukraina-shop.bazarek.pl/opis/...-lysienie.html

SKŁAD: olej z korzenia łopianu, naturalny olejek tymiankowy, naturalny olejek wetiwerowy.
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP

Edytowane przez Celine5
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:41
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:42   #3610
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Celine5 Pokaż wiadomość
Proszę o analizę : SERUM PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW ŁOPIANOWE http://ukraina-shop.bazarek.pl/opis/...ml#description

Składniki (INCI): Aqua, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Lupinus Angustifolius (Lupine) Peptide, Hydrolyzed Keratin, Polysorbate 20, Equisetum Arvense Extract, Ruscus aculeatus Root Extract, Niаcinamide, Polysorbate 80, Serenoa serrulata Fruit Extract, Trifolium Pratense Flower Extract, Angelica Archangelica Root Extract, D-Panthenol, Hydrolized soy protein, Propylene Glycol, Medicago Sativa Leaf Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ligusticum Chuanxiong Root Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Diazolidinyl Urea, Methylisothiazolinone, Citric Acid, SC-СО2-extract Arctium Lappa (Burdock), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Essential Oil, Methylparaben, Thymus Vulgaris (Thyme) Essential Oil, Propylparaben.


NATURALNY OLEJ Z KORZENIA ŁOPIANU (ŁOPIANOWY) http://ukraina-shop.bazarek.pl/opis/...-lysienie.html

SKŁAD: olej z korzenia łopianu, naturalny olejek tymiankowy, naturalny olejek wetiwerowy.
nie chce mi się wnikliwie analizować ale bardzo ładny skład!!!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:14   #3611
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
nie chce mi się wnikliwie analizować ale bardzo ładny skład!!!
więc co byś poleciła najbardziej z tych 2 rzeczy?
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 11:13   #3612
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Serdecznie prosze o analize 2 produktow:
Maska Kerastase Oleo-Curl Intense
http://kewello.comshop.com.pl/strona...se-500-ml.html

sklad: aqua/wter, cetearyl alkohol, quaternium-87, paraffinum liquidum/mineral oil, behentrimonium chloride, cetyl esters, glycerin, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, methylparaben, elaeis guineensis oil/palm oil, shorea robusta butter/shorea robusta seed butter, hexyl cinnamal, linalool, butylphenyl methylpropional, chlorhexidine dihydrochloride, limonene, ci 19140/yellow 5, citric acid, benzyl alcohol, ci 14700/red 4, perfum/fragrance.

oraz szampon z tej samej serii:
Szampon Kerastase Bain Oleo Curl
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/zdr...w-suchych.html

sklad: aqua/water, sodium laureth sulfate, coco-betaine, laureth-5 carboxylic acid, sodium chloride, isosteryl neopentanoate, cocamide mipa, polyquaternium-10, ppg-5-ceteth-20, sodium benzoate, amodimethicone, methylpataben, peg-55 propylene glycol oleate, propylene glycol, salicylic acid, butylparaben, ethylparaben, hexyl cinnamal, linalool, butylphenyl mrthylpropional, isobutylparaben, propylparaben, limonene, methyl cocoate, shorea robusta/shorea robustaseedbutter, sodiumcocoate, ci 19140/yellow 5, ci 14700/red 4, parfum/fragrance.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2011-06-24 o 11:15
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:12   #3613
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Celine5 Pokaż wiadomość
więc co byś poleciła najbardziej z tych 2 rzeczy?
zalezy co Ci sie bardziej przyda ja bym wzieła te serum.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:45   #3614
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę.

Stapiz, Sleek Line, Maska regenerująca z jedwabiem i wyciągiem z pestek słonecznika (Do włosów cienkich i delikatnych)


Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Halianthus Annuus, Cetrimmonum Chloride, Isopropyl Myristate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actindia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus ParadisiFruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben


Z góry dziękuję
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 16:53   #3615
IwOOOnek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 37
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam serdecznie. Czy mogę poprosić o analizę tego oto szamponu? Kupiłam go z myślą o wypadających włosach? Czy szampon ma szansę się sprawdzić?
HIMALAYA HERBALS- Anti Hair Fall Shampoo- SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Przełomowa formuła 2 w 1 odżywiająca cebulki i wzmacniająca osłabione włosy. Odżywia i poprawia strukturę włosa skutecznie zapobiegając wypadaniu.

Zawartość:
Szampon zawiera:
Butea Frondosa - wzmacnia włosy
Eclipta - poprawia strukturę włosa
Pongamia Pinnata - naturalny antyseptyk

Skład:
Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Ammonium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Citric Acid, Fragrance, Polyquaternium 7, Eclipta Prostata Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Vetiveria Zizanoides Extract, Jasminum Officinale Extract, Pongamia Pinnata Extract, Cicer Arietinum Seed Extract Hydrolysate, Butea Frondosa, Carthamus Tinctorius Seed, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA

Edytowane przez IwOOOnek
Czas edycji: 2011-06-25 o 16:55
IwOOOnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 16:58   #3616
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Proszę o analizę.

Stapiz, Sleek Line, Maska regenerująca z jedwabiem i wyciągiem z pestek słonecznika (Do włosów cienkich i delikatnych)


Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Halianthus Annuus, Cetrimmonum Chloride, Isopropyl Myristate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actindia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus ParadisiFruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben


Z góry dziękuję
ta uniwersalna (pomaranczowe napisy) jest 100x lepsza składowo!!!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 11:58   #3617
dotykajacgwiazd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Cool sianopwate suche włosy

Hej mam problem z moimi włosami;/ wstyd się przyznać ale kiedyś dzień w dzień prostowałam włosy, pewnie aż ze dwa lata wyjedzie. Dziwnie ale zniszczyłam sobie włosy najbardziej te pod spodem. Są strasznie suche, sianowate. Porównując włos z górnej części głowy z tym pod spodem jest duża różnica. Ten z góry jest prosty a ten z dołu wygląda tak jak bym potraktowała go karbownicą;/ rok temu przestałam stosować farby do włosów, przerzuciłam się na hennę(venita, balsam koloryzujący), zmieniłam szampon na ziołowy (Fitomed do suchych i zniszczonych wlosów), używałam przez jakiś czas radical - serum ziołowo witaminowe, lecz efektów żadnych nie zauważyłam. Od 3 mieisięcy stosuje olej kokosowy na włosy na noc, wydaje mi się że włosy są zdrowsze po nim, ale to jeszcze krótko jak używam więc poczekam jeszcze na efekty. Byłam niedawno na badaniu włosa i Pani dermatolog powiedziała ze mam bardzo ładne i zdrowe włosy. Zaskoczona byłam Powoedziała że mam bardzo ładne końcówki, a obcinałam 2 miesiące wcześniej, i rzadko kto ma tak piękne końcówki, zazdrościła mi wydaje mi się że to zasługa zmiany na naturalne preparaty tylko te okropne siano pod spodem;/ nie wiem co z tym zrobić znacie jakieś sposoby?
dotykajacgwiazd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 17:51   #3618
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę:
L`Oreal, Elseve Total Repair 5, Odżywka wypełniająca w kremie

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, PEG-180, Elaeis Guineensis Oil/ Palm Oil, Hydroxyethylcellulose, Dodecene, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Polyxamer 407, Linalool, Isopropyl Myristate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, Myristyl Alcohol, Serine, Cetrimonium Chloride, Cetyl Esters, BHT, Citric Acid, Buthylphenyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum/Fragrance

Wiem, że była analizowana maska, ale chodzi mi o indywidualną opinię na temat odżywki.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:01   #3619
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: sianopwate suche włosy

Polecam wyszukiwarkę ;] Jest sporo wątków o tym jak dbać o suche włosy. Poszukaj choćby tutaj albo tu.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 13:06   #3620
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
ta uniwersalna (pomaranczowe napisy) jest 100x lepsza składowo!!!
a co powiesz na temat tej, którą dałam do analizy?
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:57   #3621
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę:
L`Oreal, Elseve Total Repair 5, Odżywka wypełniająca w kremie
Wiem, że była analizowana maska, ale chodzi mi o indywidualną opinię na temat odżywki.
Jeśli chcesz opinii, zajrzyj do KWC.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:00   #3622
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analize - Avon Naturals (Nawilżająca odżywka w sprayu do każdego rodzaju włosów `Orzech makadamii i aloes`)

w swoim składzie zawiera m.in.: aqua, alcohol, parfum, linalool, dimethicone, cetearyl, phenoxyethanol, tocopheryl acetate, propynele glicol, buthylphenyl, methyl gluceth-10, macadamia ternifolia seed oil, aloe barbadensis extract
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1693201269.jpg (8,4 KB, 2 załadowań)
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 22:06   #3623
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
ta uniwersalna (pomaranczowe napisy) jest 100x lepsza składowo!!!
a mi polecałaś tą ze słonecznikiem, bo jest lepsza składowo ....

to ja już nie wiem
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:06   #3624
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

prosze o analize
Rossmann, Isana Hair, Glättungs Spülung (Odżywka wygładzająca włosy)

Skład: Aqua, Cetearyl alcohol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Bis-diglyceryl Polyacyladipate-2, Orbignya Oleifera Oil, Behentrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid, Sodium Hydroxide
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 18:22   #3625
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Ślicznie proszę o analizę szamponu Pollena-Malwa "Czarna rzepa", a oto skład:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, PEG-75LANOLIN, BRASSICA RAPA EXTRACT, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE (AND) METHYLISOTHIAZOLINONE

Producent napisał o tym szamponie: "Naturalny ekstrakt z czarnej rzepy, bogaty w witaminy i mikroelementy wzmacnia cebulki włosowe, zapobiega przetłuszczaniu się, charakterystycznemu dla łupieżu. Włosy odzyskują zdrowy wygląd i blask"
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:57   #3626
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
SUBRINA: maska do zniszczonych włosów i końcówek włosów z ekstraktem ze słonecznika

Proszę o analizę

SUBRINA: maska do zniszczonych włosów i końcówek włosów z ekstraktem ze słonecznika
(mask for demaged hair and split ends)



Skład:
aqua, cetearyl alcohol, glycerin, glyceryl stearate, ceteareth -20, dicocoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, coco - glucoside, glyceryl oleate, polyquaternium 37, parrafinum liquidum ppg -1, trideceth -6, parfum, phenoxyethanol, benzylalcohol, potassium sorbate, tocopherol, panthenol, citric acid, propylene glycol, polysorbate 80, helianthus annus seed oil, gossypium oil, sodium chloride, lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin, hexyl cinnamal, linalool, amyl cinnamal, geraniol, butylphenyl methylpropional, CI 15985
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:54   #3627
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Poproszę o analize :Farmona Saponics -Kompleks odżywczy do skóry głowy i bardzo delikatnych włosów

Skład: Aqua, cetyl alkohol, cetearyl alkohol, stearalkonium chloride, PEG-20 stearate, ceteareth 20, cetrimonium chloride, equisetum arvense extract, cera alba, propylene glycol, calendula officinalis flower extract, chamomilla, recutica flower extract, rosmarinus officinalis leaf extract, salvia officinalis leaf exract, pinus silvestris bud extract, arnica montana flower extract, arctium majus root extract, citrus medica limonum peel extract, hedera helix extract, tropaeolum majus extract, nasturtium officinale extract, polysorbate 20, retinyl palmitate, tocopherol, linoleic acid, PABA, parfum, DMDM hydantoin, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolino ne, hexyl cinnamal, buthylphenyl methypropional, citronellol, linalool
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:10   #3628
carmelle124
Raczkowanie
 
Avatar carmelle124
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 305
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Nie znalazłam tej odżywki w liście przeanalizowanych kosmetyków, więc proszę o analizę.

Nazwa kosmetyku: Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Skład pobrany z KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-529339

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chliride, Parfum, Dipropylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Gluconolactone, Adipic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, DMDM Hydantion, Amodimethicone, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylopropional, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Hydroxycitonellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.

Z góry bardzo dziękuję.
carmelle124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:09   #3629
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Czy ktoś tu jeszcze analizuje?


Moja mama poleciła mi szampon dla dzieci, po którym moja córa miała naprawdę fajne włoski.
Problem mam taki, że ten szampon (właściwie to szampon i żel do mycia w jednym) jest drogi i nie wiem czy wart swojej ceny.


Proszę o analizę
BURT'S BEES' Baby Bee - Shampoo & Wash
Skład: aqua (water, eau), decyl glucoside, coco-betaine, lauryl glucoside, sucrose laurate, glycerin, parfum (fragrance), betaine, sodium cocoyl hydrolyzed soy protein, coco-glucoside, glyceryl oleate, sodium chloride, xanthan gum, glucose, citric acid, glucose oxidase, lactoperoxidase, limonene.


Czy ten szampon ma coś wspólnego z pszczołami?
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:46   #3630
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
Czy ktoś tu jeszcze analizuje?


Moja mama poleciła mi szampon dla dzieci, po którym moja córa miała naprawdę fajne włoski.
Problem mam taki, że ten szampon (właściwie to szampon i żel do mycia w jednym) jest drogi i nie wiem czy wart swojej ceny.


Proszę o analizę
BURT'S BEES' Baby Bee - Shampoo & Wash
Skład: aqua (water, eau), decyl glucoside, coco-betaine, lauryl glucoside, sucrose laurate, glycerin, parfum (fragrance), betaine, sodium cocoyl hydrolyzed soy protein, coco-glucoside, glyceryl oleate, sodium chloride, xanthan gum, glucose, citric acid, glucose oxidase, lactoperoxidase, limonene.


Czy ten szampon ma coś wspólnego z pszczołami?
Pszczół nie widział, ale bardzo prosty i delikatny , także chyba warto.
Cudów, żadnych w nim nie ma. Delikatne detergenty, emolient, humektant, antystatyk trochę hydrolizowanych protein sojowych, kondycjoner..
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-07-16 o 13:50
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.