Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-05, 18:20   #691
rkcieslik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej dziewczyny, poszukuję dobrego fryzjera w okolicach chojen , chodziłam kiedys do Klimczaka na Rydzowej, ale teraz mi nie po drodze do domu kogos kto sie specjalizuje w strzyżeniu krótkich włosów. Znacie, możecie polecić kogos z chojen/górnej ??
rkcieslik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 09:30   #692
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź RETKINIA

Hej,
znalazłam na fb dwa salony na Retkinii

Wszystko na mojej głowie
Wyszyńskiego 31a
94-047 Łódź
+48 798 601 890
https://www.facebook.com/wszystkonamojejglowie8

Salon Trio Fryzjerstwo & Kosmetyka
Maratońska 24/32
94-102 Łódź
+48 793 280 814
https://www.facebook.com/trioretkinia/

Jakieś doświadczenia, nawet ze słyszenia

Chcę tylko strzyżenie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 14:30   #693
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Znalazłam info, że Adam z salonu Wszystko na mojej głowie pracował w salonie Laurell na Wyszyńskiego. Opinie o tym salonie są różne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 12:20   #694
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Polecam salon Skarabeusz ul. Broniewskiego 2 Pani Iza (Iness)
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 14:15   #695
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Polecam salon Izis Pro, który mieści się w Basanti Spa na Piotrkowskiej 220. Za każdym razem mam na głowie ten sam ulubiony kolor i tak już od 2012 roku
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 07:54   #696
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja po kilku udanych wizytach i poczatkowej euforii bardzo zawiodlam sie na Royal Hair. Jedna z ich fryzjerek zafundowala mi koszmarny kolor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 15:52   #697
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja po kilku udanych wizytach i poczatkowej euforii bardzo zawiodlam sie na Royal Hair. Jedna z ich fryzjerek zafundowala mi koszmarny kolor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tam chodziłam dość długi czas i o ile ze strzyżenia i nawilżania byłam zadowolona, to jak zaczęłam farbować u nich włosy to już nie. Może to ta sama Cię farbowała co mnie? Dziewczyna o imieniu na S.? Pierwsze farbowanie: miałam naturalny kolor, chciałam zrobić delikatne ombre, rozjaśnić tylko końcówki (mam długie włosy). Ostatecznie fryzjerka powiedziała, że tak nisko rozjaśniać to się nie opłaca, bo za kilka miesięcy nie będzie już widać efektu. W związku z czym miałam rozjaśnione włosy jakieś dwa centymetry od czubka głowy, a chciałam od długości przy uchu. Do tego odcień był ewidentnie ciepły, wpadający w rudy i bardzo jasny, a chciałam chłodny brąz (pokazywałam zdjęcia, powiedziała że spoko, tak zrobi). Na moje niezadowolenie odpowiedziała, że rozjaśniając taki brąz jak mój trzeba rozjaśnić bardziej i zrobić tonowanie przy drugiej wizycie. Umówiłam się na drugą wizytę, na to tonowanie bo nie chciałam mieć takiego jasnego cuda na głowie uparłam się wtedy na dużo ciemniejszy odcień niż miałam na głowie (mimo namowy żeby wybrać jaśniejszy) i wyszłam z takim kolorem jaki chciałam JA a nie fryzjerka. Przy okazji wizyty miałam jeszcze obciąć i nawilżyć włosy (byłam zapisana na 3 godziny), po 1h fryzjerka poinformowała mnie, że nie może mi obciąć włosów, ewentualnie możemy zrobić nawilżenie, bo już ma klientkę zaraz (minęła godzina, byłam zapisana na 3, bo miałam na karteczce). W ostateczności nie zdążyła nawet zrobić tego nawilżania. Pomijam fakt, że wciąż mam rozjaśnione włosy od praktycznie czubka głowy a nie tak jak prosiłam od połowy ucha. Ponadto włosy są w średniej kondycji, mimo zapewnień że używa takich cudów, że nie ucierpią. Podsumowując, wtedy była to moja ostatnia wizyta tam

Dziewczyny, szukamy razem z przyjaciółką godnego polecenia fryzjera, który robi super upięcia i fale, ogólnie fryzury ślubne i przyjmuje już zapisy na 2018 rok, jakieś propozycje?

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2017-07-29 o 15:54
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 16:34   #698
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Byłam ostatecznie w retkińskim salonie przy Galerii Retkińskiej.
Z fryzury jestem nawet zadowolona, tylko denerwuje mnie to namawianie na farbowanie, takie wręcz namolne.
200zł za fryzjera to lekka przesada (farba).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 22:29   #699
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Ja też tam chodziłam dość długi czas i o ile ze strzyżenia i nawilżania byłam zadowolona, to jak zaczęłam farbować u nich włosy to już nie. Może to ta sama Cię farbowała co mnie? Dziewczyna o imieniu na S.? Pierwsze farbowanie: miałam naturalny kolor, chciałam zrobić delikatne ombre, rozjaśnić tylko końcówki (mam długie włosy). Ostatecznie fryzjerka powiedziała, że tak nisko rozjaśniać to się nie opłaca, bo za kilka miesięcy nie będzie już widać efektu. W związku z czym miałam rozjaśnione włosy jakieś dwa centymetry od czubka głowy, a chciałam od długości przy uchu. Do tego odcień był ewidentnie ciepły, wpadający w rudy i bardzo jasny, a chciałam chłodny brąz (pokazywałam zdjęcia, powiedziała że spoko, tak zrobi). Na moje niezadowolenie odpowiedziała, że rozjaśniając taki brąz jak mój trzeba rozjaśnić bardziej i zrobić tonowanie przy drugiej wizycie. Umówiłam się na drugą wizytę, na to tonowanie bo nie chciałam mieć takiego jasnego cuda na głowie uparłam się wtedy na dużo ciemniejszy odcień niż miałam na głowie (mimo namowy żeby wybrać jaśniejszy) i wyszłam z takim kolorem jaki chciałam JA a nie fryzjerka. Przy okazji wizyty miałam jeszcze obciąć i nawilżyć włosy (byłam zapisana na 3 godziny), po 1h fryzjerka poinformowała mnie, że nie może mi obciąć włosów, ewentualnie możemy zrobić nawilżenie, bo już ma klientkę zaraz (minęła godzina, byłam zapisana na 3, bo miałam na karteczce). W ostateczności nie zdążyła nawet zrobić tego nawilżania. Pomijam fakt, że wciąż mam rozjaśnione włosy od praktycznie czubka głowy a nie tak jak prosiłam od połowy ucha. Ponadto włosy są w średniej kondycji, mimo zapewnień że używa takich cudów, że nie ucierpią. Podsumowując, wtedy była to moja ostatnia wizyta tam

Dziewczyny, szukamy razem z przyjaciółką godnego polecenia fryzjera, który robi super upięcia i fale, ogólnie fryzury ślubne i przyjmuje już zapisy na 2018 rok, jakieś propozycje?
Tak, imię na S. To ta sama zapewne. Tez wyszlam z kolorem cieplym, zlotym, chociaz mialo byc zupelnie inaczej i chyba wszyscy w tym salonie wiedzieli ze lubię chlodne odcienie. Pozniej dlugo z tym złotem walczylam. Juz tam nie wrocę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 11:36   #700
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

ŁÓDŹ


Hej, szukam fryzjera/fryzjerki do czesania na wesele. Upięcie bym chciała luźne, z warkoczami może. Jestem młoda, więc nie chciałabym się glupio postarzyć mało profesjonalną fryzurą. Nic ulizanego, nadętego i żadnych tapirowanych, sztywnych od lakieru koków.


Czy jesteście w stanie coś polecić?
Głównie interesują mnie centrum + Bałuty, bo nie chciałabym też jechać przez całe miasto, bo jednak przy szykowaniu się na wesele każda minuta cenna
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 11:56   #701
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Halo halo, naprawdę nie ma w Łodzi dobrego fryzjera?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 14:10   #702
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy któraś z Was wie, gdzie przeniósł się Łukasz z salonu studio10lutego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 15:22   #703
AliciaAnna
Przyczajenie
 
Avatar AliciaAnna
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Łódź????

a wiecie może, jaki fryzjer w łodzi zrobi mi dobrze blond z ciemnych ?
AliciaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 14:08   #704
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Spróbuj zapisać się do Dominika z salonu 101 na Pietrynie. Jest naprawdę super kolorystą. Próbki jego umiejętności możesz sobie wyszukać na fb ( nie wklejam linka, żeby nie było , że robię kryptoreklamę ).
Ja wprawdzie zawsze byłam blondynką, ale kilkakrotnie ratował moje włosy po różnych eksperymentach typu "szara czapka z zielonymi kosmykami".
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 09:57   #705
mandarynka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 69
Dobry fryzjer Łódź

Cześć Dziewczyny
Polećcie dobrego fryzjera w Łodzi Który ładnie czesze i nie bierze kolosalnych pieniędzy i najlepiej jakby jeszcze wykonywali w tym salonie makijaż
Dziękuje
mandarynka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 20:46   #706
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Łódź????

Cytat:
Napisane przez AliciaAnna Pokaż wiadomość
a wiecie może, jaki fryzjer w łodzi zrobi mi dobrze blond z ciemnych ?
Pani Asia z salonu Le Grand
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 10:33   #707
lovehairlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Łódź????

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Pani Asia z salonu Le Grand
Dokładnie!
lovehairlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 20:27   #708
pluszowa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Jeśli w sprawach kolorystyki lub inne metamorfozy,to Luisse-maja profil na fejsie do podglądu ich prac.
A co do samego cięcia czy stylistyki to nie wiem który salon w Łodzi jest najlepszy.
pluszowa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 10:13   #709
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Był ktoś może w Styl Wolności? Metmarfozy na swoim profilu mają dość zachęcające.

Spieprzyli mi włosy w jednym salonie w Łodzi ostatnio, później sama w domu doprawiłam starając się ratować sytuację - z neutralnego blondu, męczę się teraz z rdzawym odcieniem. Na zdjęciach tego salonu widzę, że często właśnie rozjaśniają włosy z pomarańczowego blondu, w ładny lekko chłodniejszy blond...

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-11-25 o 10:15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 15:24   #710
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86167081]Był ktoś może w Styl Wolności? Metmarfozy na swoim profilu mają dość zachęcające.

Spieprzyli mi włosy w jednym salonie w Łodzi ostatnio, później sama w domu doprawiłam starając się ratować sytuację - z neutralnego blondu, męczę się teraz z rdzawym odcieniem. Na zdjęciach tego salonu widzę, że często właśnie rozjaśniają włosy z pomarańczowego blondu, w ładny lekko chłodniejszy blond...[/QUOTE]W którym salonie?
Ja szukam teraz miejsca ze strzyżeniem gorącymi nożyczkami tzn już byłam, ale 120 dość drogo mi się wydało i ogólnie salon taki sobie. Przyszłam punktualnie, usiadłam, nic o nic nie pytał, tylko pani (jak sądzę właścicielka) rozmawiała z klientką o dupie maryni. Wcześniej czytałam opinie, że ktoś przyszedł i zero zainteresowania, a był umówimy, więc postanowiłam poczekać pół godziny i wyjść bez słowa. Po 25 min dopiero poszłam myć włosy! Obcięła ok, ale po co to wciskanie kosmetyków? I jeszcze na koniec dałam 150 zł a ona jakby nigdy nic schowała je do szuflady. A ja wtf?! Później mówiła, że wielce zamyślona była (właścicielka). Aż nie chce się tam wracać, salon na radogoszczu zachodzie w domkach, ciemno i ponuro.
Ale ogólnie samo strzyżenie polecam bo włosy są teraz zdecydowanie bardziej miękkie, a nic w pielęgnacji nie zmieniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 16:34   #711
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86167081]Był ktoś może w Styl Wolności? Metmarfozy na swoim profilu mają dość zachęcające.

Spieprzyli mi włosy w jednym salonie w Łodzi ostatnio, później sama w domu doprawiłam starając się ratować sytuację - z neutralnego blondu, męczę się teraz z rdzawym odcieniem. Na zdjęciach tego salonu widzę, że często właśnie rozjaśniają włosy z pomarańczowego blondu, w ładny lekko chłodniejszy blond...[/QUOTE]
Wspolczuje zlego farbowania. Ja na farbowaniu NIE zawiodlam sie tylko przy Tymienieckiego u Wojewody. Bylas? Mariola jest dobra kolorystką.
Teraz od 6 mcy nie farbowalam i nie zamierzam. Za to przydalby mi sie salon z dobrym strzyzeniem, te gorace nozyczki brzmia zachecajajaco, opis salonu juz mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 17:17   #712
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wspolczuje zlego farbowania. Ja na farbowaniu NIE zawiodlam sie tylko przy Tymienieckiego u Wojewody. Bylas? Mariola jest dobra kolorystką.
Teraz od 6 mcy nie farbowalam i nie zamierzam. Za to przydalby mi sie salon z dobrym strzyzeniem, te gorace nozyczki brzmia zachecajajaco, opis salonu juz mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja slyszalam, ze mieczkowski atelier fajnie farbuje Ceny ma przyziemne, ale sama nie bylam

No i jesli chodzi o koloryzacje to david bernat ale tam juz cenowo gorzej

Oby dwa miejsca znam z polecenia, mozna zobaczyc ich prace na fb, Davida sa naprawde niektore swietne, ale jak dla mnie za drogo, wiec nawet sie nie wybieram

Za to Mieczkowski - tez ma bardzo fajne prace, do niego pojde na pewno
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 19:50   #713
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
W którym salonie?
Salon Fryzjerski Ela. Raz tam byłam z chłopakiem, który podcinał włosy i oglądałam jak pracują i wydało mi się okay, więc zaryzykowałam. Byłam na balayage. Farbował mnie pan i po prostu miałam źle rozjaśnione włosy - tak jakby ktoś rozjaśnił je w 50% - zostały takie rudawe pasemka. Wróciłam do domu, po tygodniu stwierdziłam, że może je sama 'dojaśnie' farbą L'OREAL z drogerii i spieprzyłam temat już doszczętnie. Teraz ten kolor trochę spłowiał, ale dalej przebijają te rdzawe kosmyki i mi to bardzo przeszkadza. Próbowałam już fioletowych szamponów, nawet zamówiłam osławioną Fanolę, ale nic nie pomaga, bo po prostu włosy nie są rozjaśnione do takiego etapu, żeby te szampony mogły ratować sytuację.

Popatrzę na tego Bernata - zapłacę ile trzeba, żeby uratować włosy, a jeszcze u mnie jest to, że farbuję raz na pół roku, bo nie przeszkadza mi ciemny odrost (modny teraz zresztą), więc tym bardziej jestem skłonna zapłacić więcej.

Na Wojewodę również.

W sumie u mnie nie ma za dużej filozofii - potrzebuję jedynie rozjaśnienia włosów z poziomu 6 na 9 i tyle.

Dzięki za porady, dziewczyny

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-11-25 o 19:51
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 20:13   #714
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86169319]Salon Fryzjerski Ela. Raz tam byłam z chłopakiem, który podcinał włosy i oglądałam jak pracują i wydało mi się okay, więc zaryzykowałam. Byłam na balayage. Farbował mnie pan i po prostu miałam źle rozjaśnione włosy - tak jakby ktoś rozjaśnił je w 50% - zostały takie rudawe pasemka. Wróciłam do domu, po tygodniu stwierdziłam, że może je sama 'dojaśnie' farbą L'OREAL z drogerii i spieprzyłam temat już doszczętnie. Teraz ten kolor trochę spłowiał, ale dalej przebijają te rdzawe kosmyki i mi to bardzo przeszkadza. Próbowałam już fioletowych szamponów, nawet zamówiłam osławioną Fanolę, ale nic nie pomaga, bo po prostu włosy nie są rozjaśnione do takiego etapu, żeby te szampony mogły ratować sytuację.

Popatrzę na tego Bernata - zapłacę ile trzeba, żeby uratować włosy, a jeszcze u mnie jest to, że farbuję raz na pół roku, bo nie przeszkadza mi ciemny odrost (modny teraz zresztą), więc tym bardziej jestem skłonna zapłacić więcej.

Na Wojewodę również.

W sumie u mnie nie ma za dużej filozofii - potrzebuję jedynie rozjaśnienia włosów z poziomu 6 na 9 i tyle.

Dzięki za porady, dziewczyny [/QUOTE]
U Wojewody koniecznie do Mariali. Tylko zazwyczaj terminy odlegle.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 13:44   #715
Findabair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej, chciałabym zapytać o dobrego fryzjera w Łodzi, chodzi mi konkretnie o strzyżenie, nie zamierzam robić koloryzacji. Mam 24 lata, noszę właściwie całe życie długie włosy, odkąd byłam dzieckiem nie obcinałam ich krócej niż do łopatek, i tak w sumie to długo od czasu do czasu myślę, czy by nie ściąć, ale się boję xD W tej chwili mają z 70-80 cm, sięgają mi do tyłka praktycznie, i naprawdę wymagają obcięcia, ale ja to odwlekam, bo się nie mogę zdecydować czy tak konserwatywnie do pasa czy iść na całość Bo co, jak będę źle wyglądała/czuła się z krótkimi, a ile czasu mi potem minie żeby zapuścić? Więc się tak biję z myślami.
Jakbym miała zadziałać radykalnie, to myślę o długości gdzieś do szyi/ramion, coś w stylu boba/long boba. Więc szukam fryzjera, który mnie nie ukrzywdzi, mogę wydać to 100 zł (no 120-130 to już trochę dużo, ale przeżyję), ale chciałabym mieć w miarę możliwość pewność, że będzie umiał mi trochę doradzić i ogarnąć, co mi pasuje do kształtu twarzy i nie wyjdę potem zrozpaczona xD. Nie mam ochoty za bardzo pytać po znajomych, bo nie chcę rozgłaszać tych moich zamiarów.

Jak patrzę na jakieś profile fb i strony to się często frustruję, bo albo są jakieś zdjęcia typowo promocyjne, albo są głównie zdjęcia koloryzacji, no i zwykle nie widać twarzy, co jest zrozumiałe, ale nie mogę ocenić, czy fajnie dobierają te fryzury.

Myślałam o salonach Damian Kowalski, Karina Witkowska, pierwsze piętro, Kinga Jung, wspomniany Wojewoda, ale nie mam pojęcia tak naprawdę.


A. i żebym po pierwszym myciu też nie była zrozpaczona, jak zmyję silikony czy cuś

Edytowane przez Findabair
Czas edycji: 2018-12-06 o 13:58
Findabair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 18:52   #716
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Findabair Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym zapytać o dobrego fryzjera w Łodzi, chodzi mi konkretnie o strzyżenie, nie zamierzam robić koloryzacji. Mam 24 lata, noszę właściwie całe życie długie włosy, odkąd byłam dzieckiem nie obcinałam ich krócej niż do łopatek, i tak w sumie to długo od czasu do czasu myślę, czy by nie ściąć, ale się boję xD W tej chwili mają z 70-80 cm, sięgają mi do tyłka praktycznie, i naprawdę wymagają obcięcia, ale ja to odwlekam, bo się nie mogę zdecydować czy tak konserwatywnie do pasa czy iść na całość Bo co, jak będę źle wyglądała/czuła się z krótkimi, a ile czasu mi potem minie żeby zapuścić? Więc się tak biję z myślami.
Jakbym miała zadziałać radykalnie, to myślę o długości gdzieś do szyi/ramion, coś w stylu boba/long boba. Więc szukam fryzjera, który mnie nie ukrzywdzi, mogę wydać to 100 zł (no 120-130 to już trochę dużo, ale przeżyję), ale chciałabym mieć w miarę możliwość pewność, że będzie umiał mi trochę doradzić i ogarnąć, co mi pasuje do kształtu twarzy i nie wyjdę potem zrozpaczona xD. Nie mam ochoty za bardzo pytać po znajomych, bo nie chcę rozgłaszać tych moich zamiarów.

Jak patrzę na jakieś profile fb i strony to się często frustruję, bo albo są jakieś zdjęcia typowo promocyjne, albo są głównie zdjęcia koloryzacji, no i zwykle nie widać twarzy, co jest zrozumiałe, ale nie mogę ocenić, czy fajnie dobierają te fryzury.

Myślałam o salonach Damian Kowalski, Karina Witkowska, pierwsze piętro, Kinga Jung, wspomniany Wojewoda, ale nie mam pojęcia tak naprawdę.


A. i żebym po pierwszym myciu też nie była zrozpaczona, jak zmyję silikony czy cuś
Z tak długich (domniemam, że ładnych) włosów w boba? Nie rób tego Długie włosy, to ozdoba. Jesteś jeszcze młodziutka, na pewno Ci pasują i podkreślają Twoją dziewczęcość. Szkoda włosów. Jeszcze obcięcie do połowy pleców - okay, ale do boba?

Skróć je, nawet sporo, ale aż tak radykalnej zmiany nie rób - ewentualnie rób to stopniowo.

Wszystko niby jest kwestią gustu, ale wydaję mi się, że znam trochę życie i dobrze Ci radzę.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 23:25   #717
Findabair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Po pierwsze dziękuję za odpowiedź
Włosy są takie średnie wg mnie, trochę o nie dbam, olejuję itp., nigdy nie farbowałam, nie używam prostownic i lokówek, ale włosomaniaczką nie jestem, nie zawsze mi się chce je splatać/wiązać, no i z natury są dość cienkie i delikatne, więc suma sumarum się jednak trochę zniszczyły.

Jak mają dobry dzień, mam czas żeby o nie dbać, siedzę w domu i się nie ruszam, to potrafią bardzo ładnie wyglądać, ale jak jestem zawalona uczelnią/rozpuszczę je na wietrze/nie mam czasu dokładnie wyczesać to się czuję jakbym miała siano na głowie xD


Myślałam o podchodzeniu do tego stopniowo, ale z drugiej strony sobie myślę, że właśnie skoro są już takie długie, to możnaby je jakoś wykorzystać jak się zetnie spory kawał, sprzedać - chociaż to może się niespecjalnie opłacać, jak dostanę 3 stówy to mogę sobie darować, albo może dałoby radę zrobić treski z własnych włosów? xD Żeby można było potem zagęścić od święta.

No serio przez całe życie nie miałam krótkich włosów i jestem trochę ciekawa, jak to jest xD Myślałam też, że jak pójdę do dobrego fryzjera, to mi może trochę doradzi, czy warto się decydować na taki krok czy nie, stąd ten post.

No i nie miałam na myśli czegoś takiego

https://media.allure.com/photos/5b81...07%2520(1).jpg
https://hips.hearstapps.com/elleuk.c...ery-01-jpg.jpg


tylko bardziej jak tutaj
https://i.pinimg.com/originals/ab/a8...db1d53d558.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=YYlQE8BOIA4
https://yourjournee.com/wp-content/u...airstyles-.jpg
https://yourjournee.com/wp-content/u...airstyles-.jpg

Sorry nie znam się za dobrze na terminologii xD
Może powinnam zrobić wątek na metamorfozach, bo to się offtop trochę robi, ale się trochę cykam z pokazywaniem twarzy tak na forum gdzie każdy może wejść, nie widzę w tym nic złego, ale ja tak mam, nawet facebooka nie założyłam , póki nie musiałam na studia i nic na nim nie mam xD
Findabair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 15:38   #718
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Umówiłam się w ciemno do pani Beaty z Salonu u Adiego?
Był ktoś, zna, słyszał?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 22:14   #719
justyna_saganiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Wink Najlepsi fryzjerzy w łodzi !

Cześć
Chcę przejść z brązu na blond. Szukam fryzjera, który nie spali mi włosów i nie wyjdę z zielonym kolorem. Chciałabym mieć piękny zdrowy blond.
Słyszałam o takich salonach jak Luissie, Rafael czy Royal Hair, ale jest bardzo dużo sprzecznych opinii nt. tych salonów.

Polećcie dobrych fryzjerów od koloryzacji i rozjaśniania i podzielcie się wrażeniami nt. tych lub innych salonów.
justyna_saganiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 07:42   #720
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Najlepsi fryzjerzy w łodzi !

Cytat:
Napisane przez justyna_saganiak Pokaż wiadomość
Cześć
Chcę przejść z brązu na blond. Szukam fryzjera, który nie spali mi włosów i nie wyjdę z zielonym kolorem. Chciałabym mieć piękny zdrowy blond.
Słyszałam o takich salonach jak Luissie, Rafael czy Royal Hair, ale jest bardzo dużo sprzecznych opinii nt. tych salonów.

Polećcie dobrych fryzjerów od koloryzacji i rozjaśniania i podzielcie się wrażeniami nt. tych lub innych salonów.
Ja co prawda nie farbuję, byłam tam na upięciu (byłam bardzo zadowolona, widać było, że fryzjerka ma dużą wprawę), ale na fb widzę, że robi dużo bardzo udanych blondów, możesz sprawdzić:
Studio Fryzur Trendy (to na Radogoszczu), chodzi mi konkretnie o Milenę, prace pozostałych fryzjerek wyglądają w porządku, ale tylko koloryzacje Mileny naprawdę robią na mnie wrażenie - a przynajmniej na zdjęciach
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.