Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 14:47   #1381
czarnula12335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rybnik (śląsk)
Wiadomości: 115
Dot.: Jasna cera, niebieskie oczy, jaki kolor włosów ?!

Ja miałam intensywną czerwień i zmieniłam na złoty brąz i nie mam żadnych rudych przebłysków.
czarnula12335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:01   #1382
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Bardzo mi przykro, ale najwyraźniej fryzjer do którego trafiłas nie należy do zbyt dobrych skoro taki efekt uzyskałas. Wiem co przechodzisz, w połowie grudnia też zdecydowałam się na rozjaśnianie włosów prawie czarnych(efekt kilkuletniego farbowania brązem).Po pierwszej wizyce byłam średnio zadowolona, zresztą nie ma co się spodziewac cudów, zaczęłam lekkim beżowym balejażem nie za dużo by uniknąć rudości, ale zmieniłam fryzjerkę, bo ta pierwsza poniszczyła mi włosy i jakoś mi nie podpasowała. Na poczatku lutego miałam drugą wizytę u fryzjera w celu rozjaśnienia kolorku ( fryzjer o niebo lepszy). Mnie się efekt podoba, kolejna wizyta początek kwietnia i podobno ma wyjść już to czego oczekuję (bardziej jednolity beżowy blond z jasnymi refleksami). Jak sama widzisz przede wszystkim odrobina cierpliwości, dobry fryzjer i wszystko jest możliwe. Podaruj sobie samodzielne eksperymenty, bo stracisz włosy!!! a tego chyba nie chcesz, odczekaj troszkę i zmień fryzjera, lepiej troszkę więcej kasy dołożyć i oddać się w dobre fachowe ręce życzę powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04456.jpg (22,2 KB, 231 załadowań)
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:00   #1383
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

omamomamomamo! India, właśnie taki kolor jak na zdjęciu przez Ciebie dodanym chcę uzyskać na moich ciemno czekoladowych włosach powiedz mi, czy dobrze zrozumiałam, że doszłaś do tego koloru poprzez balejaż? Bo ja właśnie mam zamiar koło maja-czerwca zacząć balejażem wybijać ten mój ciemny brąz...tylko że... no boję się trochę, a na dekoloryzacje się nie zdecyduję, bo już jedną miałam i z rudościami i szorstkimi włosami borykam się do dziś, a ponad pół roku już minęło. Jak ocenisz stan swoich włosów po pasemkach? Mocno są przesuszone? Nie wyszły Ci rudawe?
Btw. Przepraszam, że się tak do wątku wprosiłam, ale po prostu nie mogłam się nie odezwać jak zobaczyłam ten kolor, cudny jest
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:26   #1384
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Miriam19 ja zdecydowałam się na dość radykalną zmianę. Miałam długie (do stanika) brązowo-czarne włosy, gdy poszłam do fryzjera zabrałam zdjęcie o jaką fryzurkę i kolor mi chodzi. Miało być ułatwienie, niestety fryzjerka nie stanęła na wyskości zadania i nie byłam tak bardzo zadowolona jak teraz. Na samym początku ostrzegłam, że nie przyjmuje do wiadomości, że mogą mi wyjść rude włosy ( a wiem, że i tak się zdarza) i nie chciałam grubych tandetnych pasemek. Poprosiłam o bardzo delikatny(cieniutkie pasemka) beżowy balejaż. Rudych nie było, przeważały ciemne włosy, ale tak jak wspomniałam fryzjerka troszke je spaliła. Ale drugi fryzjer rewelacja, zdecydowanie lepsza ręka zarówno w cięciu jak i doborze koloru. Miałam znowu balejaż bardzo drobniutki robiony tylko rozjaśniaczem(i tak wychodzą rózne pasemka), a po balejażu nałożony beżowy toner( za pierwszym razem też był toner) i to wszystko. Ale fryzjer się przyłożył, mimo cienkich i krótkich włosów siedziałam u niego 3h!!! włosy są w dobrej kondycji, nie rozdwajają się, ale nie szczędze im odżywek i wcieram jedwab jako pomoc wklejam foto z jakim wybrałam się do fryzjera, mówiąc, że ma być podobnie i bez rudego prośby zostały wysłuchane !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8846868.jpg (27,4 KB, 187 załadowań)

Edytowane przez india83
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:29
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:02   #1385
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

jezeli chodzi o schodzenie z koloru prawie czarnego do takiego jak na zdjeciu to od razu nie oczekujcie cudu dziewczyny. wieloletnie dlugotrwale farbowanie domowymi sposobami i to jeszcze bardzo czesto Palett powoduje ze tego ciemnego pogmentu we wlosie jest bardzo duzo i jest ciezko go wybic z nich. pare wizyt u dobrego fryzjrera troche cierpliwosci a efekty beda cudowne. mozna robic przejscie koloru zarowno pasemkami jak to pisala india83 a mozna i dekoloryzacja globalna czyli calych wlosow. i to i to niszczy wlosy bo za rowno i w jednym i wdrugim uzywany jest roznasniacz. ale dobre produkty do pielegnacji wlosow suchych i zniszczonych a wloski beda jak nowe
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:18   #1386
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Miriam19 ja zdecydowałam się na dość radykalną zmianę. Miałam długie (do stanika) brązowo-czarne włosy, gdy poszłam do fryzjera zabrałam zdjęcie o jaką fryzurkę i kolor mi chodzi. Miało być ułatwienie, niestety fryzjerka nie stanęła na wyskości zadania i nie byłam tak bardzo zadowolona jak teraz. Na samym początku ostrzegłam, że nie przyjmuje do wiadomości, że mogą mi wyjść rude włosy ( a wiem, że i tak się zdarza) i nie chciałam grubych tandetnych pasemek. Poprosiłam o bardzo delikatny(cieniutkie pasemka) beżowy balejaż. Rudych nie było, przeważały ciemne włosy, ale tak jak wspomniałam fryzjerka troszke je spaliła. Ale drugi fryzjer rewelacja, zdecydowanie lepsza ręka zarówno w cięciu jak i doborze koloru. Miałam znowu balejaż bardzo drobniutki robiony tylko rozjaśniaczem(i tak wychodzą rózne pasemka), a po balejażu nałożony beżowy toner( za pierwszym razem też był toner) i to wszystko. Ale fryzjer się przyłożył, mimo cienkich i krótkich włosów siedziałam u niego 3h!!! włosy są w dobrej kondycji, nie rozdwajają się, ale nie szczędze im odżywek i wcieram jedwab jako pomoc wklejam foto z jakim wybrałam się do fryzjera, mówiąc, że ma być podobnie i bez rudego prośby zostały wysłuchane !!
dziękuję Ci bardzo nawet nie wiesz jak mi pomogłaś
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:22   #1387
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Jasna cera, niebieskie oczy, jaki kolor włosów ?!

A jaki kolor wloskow pasuje do jasnej cery z tendencja do różowienia sie?
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 07:13   #1388
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Cześć dziewczyny.Ja też chcę mieć taki kolorek, coś podobnego, może odrobinę jaśniejszego, wpadającego w karmel. Wiecie o co mi chodzi? Może ma któraś z was fotki, to bardzo proszę wstawcie. Schodzę właśnie z czarnego, przez dłuższy czas robiłam balejaż, ale chciałabym mieć już śliczny jednolity kolorek, ale nie wiem czy na moich włoskach wyjdzie...
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:31   #1389
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Witajcie Kochane
pierwszy raz udzielam się w tym podforum. Zawsze mam dylemat czy farbować włosy czy nie. Naturalny kolor to ciemny chłodny brąz/w zasadzie ciemny szatyn. Kolor sam w sobie mi się podoba, ale mam pociągłą twarz, grzywkę zapuściłam, bo marzą mi się bardzo długie włosy, bez grzywki.W ciemnych wyglądam jakoś smutno i ponuro, często słyszałam że jestem typem"ponurym" i przez to nie lubię sie w ciemnych włosach. W zeszłym roku farbowałam celowo "platynowym blondem" by je trochę rozjaśnić, bo zbliżonych odcieni moje włosy w ogóle nie łąaią. Wyszły rudawo-brązowe, co przy popielatych brwiach i cerze w odcieniu chłodnego różu wyglądało kiepsko.
Marzy mi się taki odcień, jak na pierwszym zdjęciu. Chłodna szatynka Czy da się osiągnać taki zwykłą farbą? Jeśli tak to jaką? Pozdrawiam Was serdecznie Na drugim zdjeciu jest mój obecny kolor, czyli wyjsciowy.Zdjecie jest w żółtym makijażu i stylizacji - wyglądam okropnie w tym kolorze, więc nie sugerujcie się tym, bo żółty pozornie ociepliłna zdjeciu karnację.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Chloe_large.jpg (24,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 96945.jpg (41,6 KB, 106 załadowań)

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-03-11 o 23:26
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 08:57   #1390
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Tenarr, proponuję wybrać się do dobrego fryzjera ze zdjęciem. On na pewno coś doradzi. Twoje włosy są sporo ciemniejsze od tych, które chciałabyś mieć więc wydaje mi się, że samodzielna koloryzacja nie jest wskazana.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:07   #1391
paulina1334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Smile jak przefarbować ciemno blond rudy na jaśniejszy blond?

Mam pytanie
Dzisiaj robiłam dekoloryzacje moich włosów farbowanych na ciemny brąz po odbarwieniu nałożyłam ciemny blond kolor wyszedł ciemny blond wpadający w rudy Moje pytanie brzmi czy jeśli położę teraz tą farbę http://allegro.pl/item574121052_garn...azny_2011.html
wyjdzie mi ten kolor?

Edytowane przez paulina1334
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:12
paulina1334 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 08:41   #1392
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: jak przefarbować ciemno blond rudy na jaśniejszy blond?

Kolor o ktorym piszesz nie wychodzi jak blond tylko normalny brąz. Robiłam koleżance tym odcieniem i jej ciemne wyszly. Pamiętaj że farby wychodzą zawsze o ton ciemniejsze niż są na opakowaniu. Ja taki kolor jak na tym opakowaniu z garniera otrzymalam farbujac perłowym blondem z loreal casting,Ale ty masz teraz za ciemne wlosy zeby ci to wyszlo.Poszukaj w farbach loreal feria preference bo one rozjasniaja lekko w czasie koloryzacji,.
Pozdrawiam,
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:57   #1393
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Tenarr, deser czekoladowy ma rację. Tylko dobry fryzjer powinien zająć się Twoimi włosami!!! W żadnym wypadku nie próbuj tego kolorku uzyskać sama, bo efekt może być różny! Tak w ogóle odcień, który sobie wybrałaś jest naprawdę super !
Deser czekoladowy a Ty po ilu balejażach już jesteś? Jak kondycja Twoich włosów i jaki odcień obecnie masz na główce?
Dzulia86, gdy ja zdecydowałam się na rozjaśnienie włosów byłam w kilku salonach i szczerze powiem, że w każdym doradzano mi stopniowe schodzenie z koloru balejażem, podobno dekoloryzacja całości włosów może przynieść mniej zadawalające efekty ( większe ryzyko rudych włosów). Osobiscie nigdy nie miałam (ani żadna z moich koleżanek) od razu ściąganego koloru z całosci, więc nie wiem jakie efekty uzyskuje się w kolorze.Osłabione włosy to nieunikniony efekt każdej metody, ale jest do opanowania dzięki odżywkom
Pozdrawiam
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 15:04   #1394
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

No tutaj rzeczywiście India ma rację, po dekoloryzacji jest duże ryzyko rudości. Ja miałam robioną dekoloryzację w wakacje 08' i powiem, że do tej pory z przebijającą rudością mam problem;/ dla mnie to już w zasadzie nie jest problem, bo się przyzwyczaiłam, do tego rudawego poblasku dobieram makijaż, kolory ubrań, ale nie ukrywam, że chciałabym mieć bardziej naturalny odcień. Stąd też pomysł o balejażu, po którym jest mniejsze ryzyko rudości
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis

Edytowane przez Miriam19
Czas edycji: 2009-03-15 o 21:05
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 17:03   #1395
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

dziękuję za rady chyba zostanę przy naturalnym, bo jeśli naprawdę by mi się spodobał ten kolor i wyglądałabym w nim fajnie to pewnie musiałabym się farbować do końca życia Wymyśliłam, żeby zrobić sobie delikatne pasemka aby rozświetlić trochę optycznie twarz.
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:24   #1396
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

A wiecie co, ostatnio ponieważ byłam chora i przez tydzień prawie leżałam w łóżku, to nałogowo oglądałam podrzucane mi przez przyjaciółkę płyty ze wszystkimi chyba odcinkami "Grey's Anatomy" No i sprawa ta o dziwo ma związek z włosami Bo spodobał mi się kolor włosów niejakiej Meredith, czyli aktorki Ellen Pompeo. Poszukałam tochę w necie i znalazłam parę ciekawych zdjęć (z resztą załączę je tutaj). Ja tak cały czas wszystkim marudzę, że chcę chłodny odcień, ale dzisiaj się tak na spokojnie zastanowiłam i doszłam do wniosku, że...ja właściwie lubię już ten mój rudawy poblask A dzisiaj jeszcze przeglądałam zdjęcia sprzed kilku lat, na których mam swój naturalny kolor przed farbowaniem i zauważyłam, że z natury mam taki raczej ciemny blond, ale ze złotawą poświatą, więc z pewnością nie jest to odcień chłodny... Zawsze jakoś wydawało mi się, że mam naturalny typowo mysi, popielaty, no a tu taka niespodzianka
No i stąd też kieruję kilka pytań do Was w nadziei, że coś mi poradzicie Co sądzicie o tym kolorze? Myślicie, że uda mi się go osiągnąć na średnim brązie poprzez balejaż?
P.S. Te kolorki minimalnie się od siebie różnią, ale generalnie o coś takiego mi chodzi
Nie mogę załączyć drugiej fotki, ale tutaj jest link, zdjęcie na górze po lewej: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...&ct=image&cd=1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ellen_pompeo_001_100806.jpg (20,5 KB, 52 załadowań)
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis

Edytowane przez Miriam19
Czas edycji: 2009-03-15 o 21:29
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 09:58   #1397
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Talking Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Deser czekoladowy a Ty po ilu balejażach już jesteś? Jak kondycja Twoich włosów i jaki odcień obecnie masz na główce?


Jestem po pięciokrotnym balejażowaniu Włosy mam zdrowe i wyglądają o wiele ładniej niż jak miałam je czarne. Stosuję bardzo dużo odżywek, maseczek, jedwabiu i małymi kroczkami doprowadzam włosy do stanu kiedy wcale ich nie farbowałam. Były gęste i lśniące, teraz nie da się o nich tak powiedzieć. Ale za to bardzo szybko mi rosną i gdyby stan mojej kieszeni mi na to pozwalał byłabym co miesiąc u fryzjera na koloryzacji Teraz czekam z utęsknieniem na 6 kwietnia. Będzie karmelowy blond połozony na całe włosy. Już teraz mam je jasne, ale niestety na końcówkach wciąż przebija czarny. Nie widać go bardzo, ale całkiem chcę je ściąć i znów zapuszczać. Na tą chwilę mam dwukolorowy balejaż i dwucentymetrowy ciemnawy odrost:P Odliczam dni do wizyty u fryzjera
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:25   #1398
Mayafun
Przyczajenie
 
Avatar Mayafun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Jaki kolor oprócz czarnego pani zima/lato???

hej Dziewczyny A jaki kolor wlosow dla mnie ? Mam dosc jasną skórę ale nie bladą - zawsze ma lekko żółty odcień. Opalam się od razu na ciemny brąz. Mam zielone oczy (zdecydowany kolor). Ciemną oprawę oczu. Moje naturalne włosy miały kolor brązowy (ciemny). Od lat farbuję włosy na granatową czerń ale znudził mi się już ten kolor. Strasznie chciałabym coś zmienić ale nie mam pojęcia jaki kolor pasowałby do mnie. Proszę o jakieś rady , fryzjer pytany o kolor dla mnie zwykle rozkłada ręce !!!! Pozdrawiam
Mayafun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 10:00   #1399
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: Jaki kolor oprócz czarnego pani zima/lato???

czarny bez żadnego odcienia, albo np. brązowy z czarnymi pasemkami
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 15:38   #1400
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Miriam19 osobiście bardzo podoba mi się kolor z fotki do której załączyłaś link, choć sama nie wiem jakbym w nim wyglądała. Ale skoro Tobie pasują takie odcienie to chyba warto się pokusić. Nie wiem czy przypadkiem nie będzie konieczna koloryzacja całych włosów w tej właśnie tonacji plus jakieś jasne refleksy(bo jednak kolor z fotki różni się od średniego brązu o którym wspominasz) Niestety fryzjerką nie jestem, wiec nie wiem jaki zabieg będzie potrzebny, ale dobry fryzjer na pewno już będzie wiedział jak się do tego zabrać Jak już się zdecydujesz to pamiętaj, aby do salonu wybrać się z fotką, na pewno będzie pomocna w określeniu kolru i końcowego efektu.
Deser czekoladowy pięć razy to już całkiem niezły wynik chyba rzeczywiście powinnać ściąć końcówki żeby pozbyć się ciemnego koloru, choć to troszkę dziwne, że utrzymuje się aż tak długo (pewnie to zależy od rodzaju włosów). Ja też idę do fryzjera 6.04 i juz nie mogę się doczekać, fotkę z okreslonym kolorkiem mam już przygotowaną... Zobaczymy jak to będzie po 3 balejażu, jednak zdecydowałam się na troszkę jaśniejsze, zobaczymy co z tego wyjdzie.

A teraz pytanie do wszystkich dziewczyn, które eksperymentują w ten sposób z włosami. Czy nie macie przypadkiem tak, że już po długotrwałym rozjaśnianiu z brązu, gdy efekt jest taki o jakim marzyłyście, znowu tęsknicie za ciemnym kolorem?? U mnie to się często powtarza ;/ Gdy mam ciemne tęsknie za jasnymi, a gdy w końcu uda się je rozjaśnić znowu decyduję się na brąz!! Ach te kobiety... ;p
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:32   #1401
Mayafun
Przyczajenie
 
Avatar Mayafun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor oprócz czarnego pani zima/lato???

Czarny - niewiele zmieni jak zrobie ciemny braz i ciemniejsze pasma to te bedzie wygladalo jak czarny a cos innego ?
Mayafun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:59   #1402
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Jaki kolor oprócz czarnego pani zima/lato???

Zima najlepiej wygląda w zdecydowanych kolorach o chłodnym odcieniu - czernie z niebieską poświatą, ciemne brązy, ale i jasne blondy.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:57   #1403
Mayafun
Przyczajenie
 
Avatar Mayafun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor oprócz czarnego pani zima/lato???

Czyli skazana jestem na ten swoj czarny chyba bo przy mojej ciemnej oprawie oczu blond wygladalby kuriozalnie a nie chce rozjasniac brwi :/
Mayafun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 02:07   #1404
jagodka230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

ostatnio chciałam zafarbować swoje włosy jasnym brązem (to był szampon koloryzujący 24mycia palette) i... wyszly CZARNE poprostu czarne pod swiatlo maja refleks blondu.... mam nadzieje że się zmyje.. z reszta pewnie się zmyje bo z moich dekoloryzowanych wlosow splywaja wszystkie farby..

---------- Dopisano o 03:03 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

aa i co do ostatniego postu... właśnie.. niby mnie zmartwil ciemny kolor moich wlosow.. ale kurde w sumie to wydaje mi sie ze nawet ladnie mi w tych czarnych wlosach .. akurat jak mi sie znudzi to sie z moich wlosow zmyje;d ja tak wlasnie mam ... powiem tak, naturalnie mam ciemny blond, zaczelo sie daaaawno temu nalozylam sobie szamponetke mariona na niby trzy mycia byl to kolor wiśniowy.. i nie zmył się tylko zostały mi włosy z rudym połyskiem potem po jakims czasie poszlam do fryzjera i zrobilam sobie bardzo gesto blond pasemek na swoich dlugich wlosach po poltorej miesiaca mi sie znudzilo i zafarbowalam na czekoladowy ciemny brąz.. i dwa tygodnie pozniej zafarbowalam na czarno, mozliwosc moich eksperymentow w domu sie skonczyla, tak też przez jakis rok czy troche wiecej chodzilam w czarnch wlosach az do niedawna jak poszlam zrobic dekoloryzacje bo strasznie mi sie wlosy przerzedziły (miałam zawsze gęste) i stwierdziłam że chcę wrócić do naturalnego koloru, dekoloryzacja skonczyla sie rudym chodzilam przez poltorej miecha ruda i zafarbowalam brązem wyszly ciemne.. spłukały się zafarbowałam jasnym brązem i wyszly teraz czarneeee eh no cóż nie wiem kiedy ujrzę w końcu swoje naturalne włosy ciągle je farbuje..

---------- Dopisano o 03:07 ---------- Poprzedni post napisano o 03:03 ----------

aa i mam jeszcze pytanko, jeżeli bym chciała na rudych włosach (bo i tak ciagle mi sie farba do takiego koloru zmywa) chciała zrobić jasny balejaż blondów i jasnych brązów to nie wyjdzie prawda??wydaje mi się że potraktowanie moich włosów rozjaśniaczem skończy się jaśniejszymi rudościami..
jagodka230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 09:44   #1405
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Wink Dot.: z ciemnego brązu na jaśniejszy :(

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
A teraz pytanie do wszystkich dziewczyn, które eksperymentują w ten sposób z włosami. Czy nie macie przypadkiem tak, że już po długotrwałym rozjaśnianiu z brązu, gdy efekt jest taki o jakim marzyłyście, znowu tęsknicie za ciemnym kolorem?? U mnie to się często powtarza ;/ Gdy mam ciemne tęsknie za jasnymi, a gdy w końcu uda się je rozjaśnić znowu decyduję się na brąz!! Ach te kobiety... ;p

Ja tak mam! Hehe Ale to pewnie dlatego, że na chwilę obecną mam odrosty czego nie cierpię i wiem, że wystarczy iść po dobrą ciemną farbę i kolorek będzie ok. Ale wiem też, że w jasnych włosach jest mi o niebo lepiej. Chociaż niektórzy twierdzą, że w ciemnych było fantastycznie to jednak w blondzie czuję się lepiej, bardziej kobieco, no i mój TŻ jest zachwycony, a on wie co mówi India, ja też idę do fryzjera 6 kwietnia. Musisz koniecznie napisać jak wrażenia, no i fotę wstawić
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 11:43   #1406
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Jaki kolor oprócz czarnego pani zima/lato???

Nie wiem, jakim jesteś typem kolorystycznym. Jeżeli jesteś pewna, że zima, to zimy tak właśnie najlepiej wyglądają, w zdecydowanych kolorach. A jeżeli jesteś latem, to masz całą paletę poziomów kolorystycznych w obrębie odcieni popielatych.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 12:47   #1407
Mayafun
Przyczajenie
 
Avatar Mayafun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor oprócz czarnego pani zima/lato???

Kiedys bylam przekonana ,ze jestem zimą ale teraz sama nie wiem..wydaje mi się ,ze jestem wymieszana. ...mam zimną zieloną tęczówkę, intensywny,ciemny kolor ust,ale opalam się na czekoladowy brąz i nie mam porcelanowo jasnej cery , raczej jasną ale z lekko żółtym zabarwieniem. Róż do twarzy dla mnie to raczej kolor mango niz różowy czy z domieszka fioletu. Natomiast cienie do powiek w zdecydownie zimnych tonacjach. W czarnych wlosach i czerni z domieszka niebieskiego zawsze bylo mi dobrze...ale moj naturalny kolor wlosow jest cieply. Ciężko ....
Mayafun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:38   #1408
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: blondy wellatonu - dobór koloru

ja wlasnie mam na glowie sredni blond wellatonu, ciekawe co wyjdzie
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:56   #1409
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 413
Jaki to kolor włosów?

Jaki to kolor włosów i jak taki uzyskać,jeśli swoje mam naturalne ciemny brąz.Duże będą odrosty?Moja koleżanka powiedziała,że ten kolor dobrze komponuje się z brązowymi oczami,a ja mam niebieskie to co??To znaczy,że taki kolor nie będzie mi pasował??
Z góry dziękuje za sensowne odpowiedzi
P.S. Mam bardzo podobna urodę jak ta dziewczyna w ciemnych włosach.Mogłabym prosić o przerobienie tak,żeby dać tej dziewczynie ten kolor włosów co ma Kat Deluna(ala blond)
Myślicie,że by pasowało??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kat-deluna.jpg (27,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aishwarya-Rai-Pic-020.jpg (21,4 KB, 47 załadowań)
LadyPretensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:22   #1410
paulina1334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: jak przefarbować ciemno blond rudy na jaśniejszy blond?

ostatnio robiłam odbarwianie z ciemnego brązu bo chce wrócić do blondu po odbarwianiu moje włosy mają kolor rudo ciemny blond a chce mieć takie :
mam szanse żeby takie wyszły?jakiej farby użyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6420142X.jpg (41,9 KB, 74 załadowań)
paulina1334 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.