Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 17:59   #31
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Majade nie ma zadna szansa, Pink Snowflakes to byla limitowanka dodawana kiedys tam do zamowienia jako gratis, w regularnej ofercie niet, ja go wydebilam od Hexx. Ty zamowilas Soft Touch

Nanomi to jest mysl, przeciez to sa po prostu mieszanki miedzy soba, baby z EDM musialy jakos do tego Pink Snowflakes dojsc. Jak sie zbiore w sobie to popytam na EDM
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:07   #32
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

a ja lubię brzoskwinkowe policzki

nie chcę zaśmiecać wymiankowego, napiszę tutaj. Wydaje mi się ze taka zredukowana do 1 wątku forma sprawdzi się, jest nas na razie niewiele i doświadczeniami wymieniamy się już na etapie "hurra, dostałam przesylkę, pewnie wymienię to i to". Nie wiem też czy zasadne jest prowadzenie tam dyskusji, bo wątek staje się mniej czytelny.


Pink snowflakes (on był w puff jarze?)pojawił się na allegro jakiś czas temu, za 35zł o ile pamiętam i nie wiem czy poszedł, spróbuję poszukać tej aukcji może właścicielka zechce wystawić jeszcze raz. W ogóle cześć opisów aukcji z allegro to "cytaty" z wizażu...

edit: znalazłam aukcję kupiła go wizażanka która przekazała go innej wizażance. Długa historia 1 różu

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:09
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:09   #33
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki

Nanomi, właśnie leci do mnie STF fair ryżowy
rzeczywiście moze to podziała
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:11   #34
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Minerałoholiczki

Dobry wieczór
Uprzejmie donoszę, że dzisiaj po raz pierwszy od wtorku nałożyłam na siebie podkład "nie-mineralny " i jest obrzydliwie. Błeee...
Zupełnie inne odczucia na skórze, obrzydły i niedopasowany kolor (jak ja go mogłam nosić???)
Ależ się człowiek szybko do dobrego przyzwyczaja...
Co prawda nadal szukam firmy z mocniej kryjącymi podkładami - ale teraz nawet krytykowanego przeze mnie Buffa nie oddałabym za to, co mam na gębie. O gładkim, aksamitnym EDM nie wspominając.

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:13
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:23   #35
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a ja lubię brzoskwinkowe policzki

nie chcę zaśmiecać wymiankowego, napiszę tutaj. Wydaje mi się ze taka zredukowana do 1 wątku forma sprawdzi się, jest nas na razie niewiele i doświadczeniami wymieniamy się już na etapie "hurra, dostałam przesylkę, pewnie wymienię to i to". Nie wiem też czy zasadne jest prowadzenie tam dyskusji, bo wątek staje się mniej czytelny.


Pink snowflakes (on był w puff jarze?)pojawił się na allegro jakiś czas temu, za 35zł o ile pamiętam i nie wiem czy poszedł, spróbuję poszukać tej aukcji może właścicielka zechce wystawić jeszcze raz. W ogóle cześć opisów aukcji z allegro to "cytaty" z wizażu...

edit: znalazłam aukcję kupiła go wizażanka która przekazała go innej wizażance. Długa historia 1 różu
W sumie to już się wpisałam na ten temat na wymiankowym. Powiem więc tylko, że na mazidłach taki wątek nie wymaga rezerwacji postów i wszystko gra, więc ja się osobiście wycofałam z tej rezerwacji. Jak coś będę miała na wymiankę to napiszę o tym normalnie w ostatnim poście.

BTW wystawiłam niedawno ocenę różów EDM i zauważyłam Rozwielitko że tak jak ja jesteś fanką Snuggle i Bourjois 16.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:30   #36
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W sumie to już się wpisałam na ten temat na wymiankowym. Powiem więc tylko, że na mazidłach taki wątek nie wymaga rezerwacji postów i wszystko gra, więc ja się osobiście wycofałam z tej rezerwacji. Jak coś będę miała na wymiankę to napiszę o tym normalnie w ostatnim poście.

BTW wystawiłam niedawno ocenę różów EDM i zauważyłam Rozwielitko że tak jak ja jesteś fanką Snuggle i Bourjois 16.
myślę, ze rezerwacje czy nie, wymiankowy sobie poradzi i nie jest to wielki problem . Przejrzałam dziś 2 razy czy coś dodałyście, chociaż jak postow będzie wiecej stanie się to uciążliwe. Można sklecić mały regulamin i wrzucić do 1. postu
wrzuciłam w podpisie link do mojej wymianki.
Frantic co do róży to 16. bourjois i snuggle wydają się mieć coś wspólnego ze sobą

w moim kosmetycznym kuferku są już same minerały i 2 pomadki burt's bees. Muszę przeprosić się z białą czekoladką bourjois...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:33   #37
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Minerałoholiczki

a ja myslalam, ze Wy tu o akwamarynach, agatach czy chociazby glinach rozmawiacie

mimo wszystko pozdrawiam Was wszystkie
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:36   #38
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
a ja myslalam, ze Wy tu o akwamarynach, agatach czy chociazby glinach rozmawiacie

mimo wszystko pozdrawiam Was wszystkie

o glinach się zdarza!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:41   #39
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
a ja myslalam, ze Wy tu o akwamarynach, agatach czy chociazby glinach rozmawiacie

mimo wszystko pozdrawiam Was wszystkie
Na to bym nie wpadła.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:46   #40
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W sumie to już się wpisałam na ten temat na wymiankowym. Powiem więc tylko, że na mazidłach taki wątek nie wymaga rezerwacji postów i wszystko gra, więc ja się osobiście wycofałam z tej rezerwacji. Jak coś będę miała na wymiankę to napiszę o tym normalnie w ostatnim poście.

BTW wystawiłam niedawno ocenę różów EDM i zauważyłam Rozwielitko że tak jak ja jesteś fanką Snuggle i Bourjois 16.
To przeze mnie - chlapnęłam słowo "rezerwacja" i tak jakoś poszło lawinowo. Przepraszam


Wątek edm chyba dziś wybuchnie od ilości postów.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:54   #41
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
To przeze mnie - chlapnęłam słowo "rezerwacja" i tak jakoś poszło lawinowo. Przepraszam


Wątek edm chyba dziś wybuchnie od ilości postów.
Tak, porównanie go przez kogoś do pędzącego pendolino było bardzo trafne.
Przez ostatnie dni jak nie miałam tyle czasu na Wizaż, nie nadążałam z czytaniem. Teraz mam czas i też nie nadążam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:57   #42
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tak, porównanie go przez kogoś do pędzącego pendolino było bardzo trafne.
Przez ostatnie dni jak nie miałam tyle czasu na Wizaż, nie nadążałam z czytaniem. Teraz mam czas i też nie nadążam.
Sluchaj, ja sie nie musze martwic ze zrobie post pod postem w ciagu 3 minut bo juz miedzy nimi są trzy kolejne.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:09   #43
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Sluchaj, ja sie nie musze martwic ze zrobie post pod postem w ciagu 3 minut bo juz miedzy nimi są trzy kolejne.
I w dodatku wszystkie trzy są odpowiedziami na pytanie jednej osoby. Wygląda to mniej więcej tak, jakby się przeczytało czyjąś wypowiedź, a potem napisało to samo własnymi słowami.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:11   #44
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Wow, szybko się wątek rozkręca Piszecie tutaj też o filtrach, ja właśnie kliknęłam na allegro Iwostin 50 i trochę się boję Ale z moją białą skórą trzeba się w końcu zacząć bronić, mam tyle pieprzyków, az strach. Nie boję się pobielania na twarzy (to niemożliwe ) a szyi by się troch przydało.
Myślicie, że na podforum mineralnym (o ile powstanie) przydałby się wątek tylko o korelacji minerały-filtry? Bo myślę, że dobrze by było umieścić tam info, na które np. filtru źle działa mika etc. (sama się jeszcze w tym nie łapię). Chodzi mi o takie najbardziej podstawowe informacje, reszta w końcu jest na biochemii, ale jak dzisiaj sama chciałam znaleźć coś na temat, czy jedno z drugim nie koliduje, to miałam gigantyczne problemy i w zasadzie odpowiedzi dalej nie mam...
Pisałyście coś o nowym pędzlu, mogłabym prosić o jakąś informację albo linka, unikając bacików? Albo nawet mogę dostać bacika ale chcę coś wiedzieć Niestety, szukanie samej informacji zajmie mi 3 godziny, ze względu na kiepsko działające wszystko na komputerze (jak w moim podpisie )
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:17   #45
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Albo nawet mogę dostać bacika ale chcę coś wiedzieć
wedle życzenia:

Pędzel ma być w typie 187 MAC - gdzieś było wrzucone zdjęcie, ale nie pamietam gdzie. Zobacz sobie na stronie MAC.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:21   #46
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
wedle życzenia:

Pędzel ma być w typie 187 MAC - gdzieś było wrzucone zdjęcie, ale nie pamietam gdzie. Zobacz sobie na stronie MAC.
Ja wiem, ja wiem, o TU.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:46   #47
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
To przeze mnie - chlapnęłam słowo "rezerwacja" i tak jakoś poszło lawinowo. Przepraszam


Wątek edm chyba dziś wybuchnie od ilości postów.
Zaczęłam czytać wątek o EDM i było 97 stron... Kończyłam na 98...

I kolejny wątek z rodzaju MUST HAVE

Właśnie tak ostatnio rozważałam kwestię filtrów, w końcu wiosna zaniedługo, gdzieś mi mignęło avene sp50, że dobre, ale najpierw muszę zdobyć próbkę, żeby ocenić czy u mnie się sprawdzi - w sumie wydać kilkadziesiąt ciężko zarobionych złotych na nietrafiony produkt to nie dla mnie.

Moja mama ostatnio stała się spadkobierczynią zbędnych cieni, które mi się trafiają. Próbuję ją namowić na minerałki, ale jakoś ostatnio nie mam siły przebicia.

Polubiłam minerały, bo przez kilka lat nie mogłam sobie znaleźć podkładu, przez co zupełnie rezygnowałam z makijazu - przecież z plamami na twarzy chodzić nie będę... Ale tu znalazłam idealny podkład na zimę, kiedy twarz mam trupio blado, bezproblemowe nakładanie i pielęgnacja twarzy? No sorry, biorę i nie pytam o nic.

Jeśli chodzi o tradycyjną kolorównę to kilka rzeczy pozostawiłam:
- tusze - moje kochane z Sensique, tanie jak barszcz i działające na mnie cuda
- kredki - Longlastig z Essence biją wszystko na głowę, czasem zastępują cienie (express makijaż)
- puder brązujący z Sensique - czeka na letnią opaleniznę
- cienie z essence, głównie z Bohemii - ukochany fiolet z nutką brązu, booooski
- błyszczyki - różne

Nie jestem ortodoksyjna, tylko zakochana w minerałach. A tych paćkowatych podkładów nie znoszę!

Jestem dziką fanką proszku (i gliceryny do nakładania cieni)
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:47   #48
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki

Ja cos czuje, ze tez zostane mineraloholiczka, choc na probki dopiero czekam

Tak, jak pisalyscie na poprzedniej stronie, wsiakalam juz w kilka wizazowych nalogow (mazidla, filtry i kwasy tak dla przykladu) i mineraly zbyt dobrze sie zapowiadaja, zebym jeszcze raz tego nie zrobila
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:06   #49
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Majade nie ma zadna szansa, Pink Snowflakes to byla limitowanka dodawana kiedys tam do zamowienia jako gratis
Dziękuję, dobrze wiedzieć, ze ktoś czuwa nad tym, co do mnie leci
Bardzo żałuję ze się nie załapałam na ten kolor


Dostałam dziś moje buff'd. Ręce mi się trzęsą a źrenice powiększają bo to moje pierwsze prochy () Jutro testy oraz fotki.

Co do wątku z łączeniem min z filtrami to ja bardzo chętnie bo teraz - pół biedy ale wiosną- latem muszę to jakoś połączyć inaczej będę miała do ukrywania dodatkowe przebarwienia.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:07   #50
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tradycyjną kolorównę to kilka rzeczy pozostawiłam:
- tusze - moje kochane z Sensique, tanie jak barszcz i działające na mnie cuda
- kredki - Longlastig z Essence biją wszystko na głowę, czasem zastępują cienie (express makijaż)
- puder brązujący z Sensique - czeka na letnią opaleniznę
- cienie z essence, głównie z Bohemii - ukochany fiolet z nutką brązu, booooski
- błyszczyki - różne
Ja mam straszną fazę na mazidła do ust, a szczególnie błyszczyki. Po prostu masakra. A rok temu miałam tylko pomadkę do ust i mi wystarczało.

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja cos czuje, ze tez zostane mineraloholiczka, choc na probki dopiero czekam

Tak, jak pisalyscie na poprzedniej stronie, wsiakalam juz w kilka wizazowych nalogow (mazidla, filtry i kwasy tak dla przykladu) i mineraly zbyt dobrze sie zapowiadaja, zebym jeszcze raz tego nie zrobila
:P
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:16   #51
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja mam straszną fazę na mazidła do ust, a szczególnie błyszczyki. Po prostu masakra. A rok temu miałam tylko pomadkę do ust i mi wystarczało.

:P
Och, proszę cię, jak kupiłam 4 błyszczyki chłodzące to ich teraz nie używam bo jest zimno! Teraz balsamy i troszkę cielistego Infinity... Ale rozważałam zrobienie mineralnego błyszczyka, tylko po co mi n-ty błyszczyk?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:19   #52
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
wedle życzenia:

Pędzel ma być w typie 187 MAC - gdzieś było wrzucone zdjęcie, ale nie pamietam gdzie. Zobacz sobie na stronie MAC.
Dziękuję za bacika

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja wiem, ja wiem, o TU.
Ooo ładnie wygląda.. to do pudru? Ja się nie znam na pędzlach, byle były miłe...

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dostałam dziś moje buff'd. Ręce mi się trzęsą a źrenice powiększają bo to moje pierwsze prochy ()



A ja jakoś się nie załapałam na jakieś szczególne wizażowe obsesje... owszem, bardziej o siebie dbam bo wynalazłam kilka patentów dla siebie (mycie włosów odżywką, lista firm cruelty-free, niektóre firmy kosmetyczne czy konkretne produkty, nakładanie pędzelkami cieni etc.) ale jakoś specjalnego szału nie mam na nic, po prostu chyba rozsądek zachowuję mimo wszystko
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:00   #53
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Och, proszę cię, jak kupiłam 4 błyszczyki chłodzące to ich teraz nie używam bo jest zimno! Teraz balsamy i troszkę cielistego Infinity... Ale rozważałam zrobienie mineralnego błyszczyka, tylko po co mi n-ty błyszczyk?


Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziękuję za bacika
Do usług


Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ooo ładnie wygląda.. to do pudru? Ja się nie znam na pędzlach, byle były miłe...
Dobry jest do aplikacji różu - delikatnie i po trochu nanosi kolor. Do bronzera i do podkładu na mokro też.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:16   #54
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość



Do usług


Dobry jest do aplikacji różu - delikatnie i po trochu nanosi kolor. Do bronzera i do podkładu na mokro też.
Dziękuję raz jeszcze
Hmmm tak, czy inaczej, to chyba kolejne must have Do różów chyba w życiu się nie przekonam, jaki by nie był kolor czy sposób aplikacji wydaję się być brudna i mnie denerwuje to wypaćkane... Ale może jeśli dobrze mi pójdzie aplikacja na mokro to się przyda Ajj gotówka się mnie nie trzyma, moralnie ratuje mnie to, że przy okazji uwielbiam zaopatrywać również mamę Więc ja nie mam wyrzutów sumienia a ona tak bardzo nie marudzi
Huh, planowałam zestaw 6 produktów a tutaj bardziej się do tego z 12 zbliżam
Lecę spać a jutro testowanie Fair neutral intensive Dobranoc, proszkowe panienki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość



Do usług


Dobry jest do aplikacji różu - delikatnie i po trochu nanosi kolor. Do bronzera i do podkładu na mokro też.

Dziękuję raz jeszcze
Hmmm tak, czy inaczej, to chyba kolejne must have Do różów chyba w życiu się nie przekonam, jaki by nie był kolor czy sposób aplikacji wydaję się być brudna i mnie denerwuje to wypaćkane... Ale może jeśli dobrze mi pójdzie aplikacja na mokro to się przyda Ajj gotówka się mnie nie trzyma, moralnie ratuje mnie to, że przy okazji uwielbiam zaopatrywać również mamę Więc ja nie mam wyrzutów sumienia a ona tak bardzo nie marudzi
Huh, planowałam zestaw 6 produktów a tutaj bardziej się do tego z 12 zbliżam
Lecę spać a jutro testowanie Fair neutral intensive Dobranoc, proszkowe panienki

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 15:50 Powód: post pod postem
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:33   #55
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jestem dziką fanką proszku (i gliceryny do nakładania cieni)
prawie jak wyznanie w klubie AA
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:08   #56
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
prawie jak wyznanie w klubie AA
Dużo jest uzależnionych od wizażu i jego wynalazków ale nie uważam, że nadajemy się do leczenia
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:19   #57
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
prawie jak wyznanie w klubie AA
Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dużo jest uzależnionych od wizażu i jego wynalazków ale nie uważam, że nadajemy się do leczenia
Nie mam zamiaru się leczyć. Za dobrze mi z tymi proszkami, zwłaszcza ze cienie, jakie można dostać na tych stronkach, które sobie nawzajem polecamy, na głowę biją te, które można dostać w drogeriach. Mam swoje upodobania - drobinki, błysk, intensywne kolory itp itd, a drogeryjne cienie rzadko spełniają te oczekiwania. A minerały? Niedrogie, wydajne, boskie kolory, spełniają wszystkie moje oczekiwania - czego chcieć więcej?

Takie nałogi to ja mogę mieć
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:23   #58
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru się leczyć. Za dobrze mi z tymi proszkami, zwłaszcza ze cienie, jakie można dostać na tych stronkach, które sobie nawzajem polecamy, na głowę biją te, które można dostać w drogeriach. Mam swoje upodobania - drobinki, błysk, intensywne kolory itp itd, a drogeryjne cienie rzadko spełniają te oczekiwania. A minerały? Niedrogie, wydajne, boskie kolory, spełniają wszystkie moje oczekiwania - czego chcieć więcej?

Takie nałogi to ja mogę mieć
Dostępności w Polsce.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:27   #59
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dostępności w Polsce.
Właśnie i brak wahań ceny w stosunku do dolara
Jak pierwszy raz kupowałam w wakacje to dolar był po 2 złote z groszami.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:30   #60
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Minerałoholiczki

o kurczę, zobaczyłam tytuł, zachęciłam się
myślałam, że chodzi o minerały takie w czystej postaci, i już chciałam się pochwalić piąteczką w indeksie za rozpoznawanie skałek, a tu ... zonk
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.