Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 17:41   #2461
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
u mnie też Beth i Lori na zmianę odpowiadają I na szczęscie - odpukać, do tej pory nie miałam problemów w kontaktach z nimi (a zawracam im głowę dość często )
Może przedswiąteczny bałagan im się zaczął (wyprzedaże, święta, pewnie mają niezłe urwanie głowy tam). Choć bałagan to oni mają przez cały rok

Swoją drogą, po co ja znowu zaglądałam na ich stronę.. Teraz kusi mnie Platinum Collection, a niej AHA SKIN MAGNIFIQUE, MIZUMIZUSHII oraz RAYONNANTE .(ta ostatnia nazwa brzmi mi podejrzanie blisko kosmetykom Raya ..)
Szkoda tylko, ze próbek nie mają, bo w ciemno raczej dużych opakowań brać nie będę
No a ja ciągle czekam na odpowiedź. Chętnie bym anulowała to zamówienie, ale nie mam pomysłu jak to zrobić. Najwyżej poczciarze będą mieli ładne cery jak znajdą moją zalegającą paczkę, już się raz do mojego zamówienia z Lush dorwali.
Ja też się bardzo napalałam na te nowe serie. Zdecydowałam się na serum z serii Rayonnante. Najwyżej wypróbuję u mamy, bo paczka do niej została nadana. W sumie zamawiałam w tym samym dniu dwie paczki, może pomyliło im się i w tym drugim zamówieniu nie zmienili statusu, a też ją wysłali? Ale mogliby na te wszystkie moje rozpaczliwo- upierdliwe maile odpisać w końcu i nie trzymać mnie w niepewności.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:48   #2462
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
No a ja ciągle czekam na odpowiedź. Chętnie bym anulowała to zamówienie, ale nie mam pomysłu jak to zrobić. Najwyżej poczciarze będą mieli ładne cery jak znajdą moją zalegającą paczkę, już się raz do mojego zamówienia z Lush dorwali.
Ja też się bardzo napalałam na te nowe serie. Zdecydowałam się na serum z serii Rayonnante. Najwyżej wypróbuję u mamy, bo paczka do niej została nadana. W sumie zamawiałam w tym samym dniu dwie paczki, może pomyliło im się i w tym drugim zamówieniu nie zmienili statusu, a też ją wysłali? Ale mogliby na te wszystkie moje rozpaczliwo- upierdliwe maile odpisać w końcu i nie trzymać mnie w niepewności.
a może po prostu im napisz, że specjalnie zamawiałaś wcześniej i jezeli jeszcze nie wysłali, to chciałabyś zrezygnować z zamówienia. Jeżeli płaciłaś paypalem, to zawsze mozesz wysłać im link do płatności prosto z Paypala - przyjdzie do nich na adres mailowy mail zatytuowany "żądanie platności" To na pewno zwróci ich uwagę i pewnie odpowiedzą (że paczka nadana, albo kiedy zostanie nadana - zawsze to już jakiś kontakt z nimi i Twój mail nie zostanie przeoczony ..

Bardzo proszę o opinie dotyczące nowych serii EGM, jeżeli ktoś już dostanie coś z tych linii w swoje łapki
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 22:18   #2463
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a może po prostu im napisz, że specjalnie zamawiałaś wcześniej i jezeli jeszcze nie wysłali, to chciałabyś zrezygnować z zamówienia. Jeżeli płaciłaś paypalem, to zawsze mozesz wysłać im link do płatności prosto z Paypala - przyjdzie do nich na adres mailowy mail zatytuowany "żądanie platności" To na pewno zwróci ich uwagę i pewnie odpowiedzą (że paczka nadana, albo kiedy zostanie nadana - zawsze to już jakiś kontakt z nimi i Twój mail nie zostanie przeoczony ..

Bardzo proszę o opinie dotyczące nowych serii EGM, jeżeli ktoś już dostanie coś z tych linii w swoje łapki
Dzisiaj wysłałam im właśnie taką kolejną wiadomość, że jeśli nie wyślą do jutra, to chciałabym anulować. Jeśli do jutra nie będzie odzewu, to pomyślę z tym paypalem. To o to chodzi, że ja do nich wysyłam link z Paypala z mojego konta, że żądam zwrotu wpłaconych pieniędzy? Bo nigdy tak nie robiłam, dlatego pytam.
Jeśli dojdzie paczka do mojej mamy, to na pewno zdam relację, ale nie wcześniej niż koło Gwiazdki, bo dopiero wtedy do niej jadę.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:13   #2464
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dostałam paczuszkę od Cathy

Zamówiłam 4 podkłady:
malia
michico
sung
carla

Z 3 pierwszych jestem pewna ze wybiorę podkład idealny

Carla... dużo za ciemna dla mnie, użytkowniczki Golden Fair EDM

Mydełka:
APRICOT AND HONEY EXFOLIATING BAR
śmierdzi jak jasny gwint
a za to OATMEAL HONEY SOAPpachnie ładnie
Mam także bazę czarną i nude Czarna, to zapas, nude chce wypróbować
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:45   #2465
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Mydełka:
APRICOT AND HONEY EXFOLIATING BAR
śmierdzi jak jasny gwint
śmierdzi, potwierdzam..a do tego ostrożnie z tą górną warstwą, bo szoruje jak PRL-owska szczotka do garów...
To znaczy, przy masowaniu tym bezpośrednio skóry.. Przy stosowaniu powstałej już piany, drobinki nie są tak straszne...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:18   #2466
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja mam pytanie głównie do Cathy, ale jeśli ktoś inny ma pojęcie to proszę o odpowiedź.
Czy to mydełko Rhassoul jest zwykłym mydłem, tzn. czy zostawia osad i czy ma ten związek, (nie pamiętam nazwy) który go czyni mydłem?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:20   #2467
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
śmierdzi, potwierdzam..a do tego ostrożnie z tą górną warstwą, bo szoruje jak PRL-owska szczotka do garów...
To znaczy, przy masowaniu tym bezpośrednio skóry.. Przy stosowaniu powstałej już piany, drobinki nie są tak straszne...
Bardzo dobrze że mnie ostrzegłaś
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 11:38   #2468
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja mam też pytanko do Cathy, ale jeśli ktoś inny potrafi mi pomóc, będę wdzięczna za radę.
Oczywiście EGM nie raczyli odpisać. W piątek napisałam im mail, w którym trochę pojechałam po takim traktowaniu klientów, więc powinni chociaż odpyskować, na co liczyłam, a tu nic.
Pomyślałam, że skorzystam z rady Cathy z wysłaniem maila z PayPal, ale nie wiem gdzie tego szukać. Czy chodzi o zakładkę "Zażądaj zapłaty"? I w niej miałabym wpisać kwotę i zaznaczyć, że to płatność za towary? Bo nie mogę znaleźć nic takiego przy samej płatności, jaką robiłam na rzecz EGM, a to "Żądaj zapłaty" wydaje mi się, że jest przeznaczone dla sprzedających i nie wiem czy mam z tego korzystać
A tak a propos, ile do Was idą paczki z EGM? Do mnie ostatnia z Coastal Scents szla 4 dni. EGM wysłało do mojej mamy w zeszły poniedziałek i nie wiem kiedy się spodziewać tej przesyłki. Mam nadzieję, że chociaż ta jedna dojdzie.
A może któraś z Was miała tak, że EGM wysłało paczkę, ale nie zmieniło statusu zamówienia na stronie i nie wysłało do Was powiadomienia? Bo się jeszcze łudzę, że to taki błąd i to zamówienie zostało wysłane razem z tym dla mamy, ale nie zmienili statusu przez pomyłkę. Kurczę, jeszcze żadna firma zagraniczna mnie tak nie zirytowała .
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:21   #2469
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jak ja zamawiałam próbki to szły one 9 dni roboczych. Status wysyłki się zmieniał. Na pewno dojdzie paczuszka nie martw się, jest czas przedświąteczny więc wszędzie jest jedno wielkie zamieszanie .
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:39   #2470
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Ja mam też pytanko do Cathy, ale jeśli ktoś inny potrafi mi pomóc, będę wdzięczna za radę.
Oczywiście EGM nie raczyli odpisać. W piątek napisałam im mail, w którym trochę pojechałam po takim traktowaniu klientów, więc powinni chociaż odpyskować, na co liczyłam, a tu nic.
Pomyślałam, że skorzystam z rady Cathy z wysłaniem maila z PayPal, ale nie wiem gdzie tego szukać. Czy chodzi o zakładkę "Zażądaj zapłaty"? I w niej miałabym wpisać kwotę i zaznaczyć, że to płatność za towary? Bo nie mogę znaleźć nic takiego przy samej płatności, jaką robiłam na rzecz EGM, a to "Żądaj zapłaty" wydaje mi się, że jest przeznaczone dla sprzedających i nie wiem czy mam z tego korzystać .
Możesz użyć "zażądaj zapłaty", ale wyjaśnij dokładnie w polu przeznaczonym na komentarz, że chodzi CI o zwrot pieniędzy, jakie im wpłaciłaś w przypadku, gdyby okazało się, ze jeszcze nie wysłali paczkę (czyli że po prostu rezygnujesz z powodu braku kontaktu oraz skandalicznie długiego czasu oczekiwania na wysyłkę)
Czyli - podajesz termin złożenia zamówienia, jego numer oraz informujesz o ilości wysłanych maili (najlepiej podać daty ich wysłania) i opisujesz całą historię.

Ale tak jak mówię, to tylko w przypadku, gdy rzeczywiście zamówienie poprawnie opłacone zostało złożone kilka tygodni temu i do tej pory nie wysłane. Bo jeżeli już leci, to czas dotarcia moze byc naprawdę spory (ja czekam już miesiac na jedną z paczek z EDM i wierzę, że doleci).

Choć szczerze mówiąc - podejrzewam , że jednak po Twoich mailach paczkę jednak wysłali po prostu nie informując o tym mailem

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-12-15 o 12:40
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 13:00   #2471
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dzięki za radę.
Prawdę mówiąc i ja liczę, że tę paczkę wysłali, bo bardzo chciałabym dostać te rzeczy.
Zobaczę, najwyżej jeśli dojdzie do mamy, a do mnie nie, wtedy wyślę im mail z paypala.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 14:53   #2472
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No nie... złożyłam zamówienie 25 listopada. Jakos pod koniec listopada zajrzałam na stornę EGM do mojego zamowienia i było confirmed. Napisałam do nich maila, nic nie odpisali. Potem zapomnialam o tym i dziś czytając wątek sobie przypomnialam, zaglądam na stronę a moje zamówienie nadal confirmed. Wysłałam kolejnego maila. Nie podoba mi się ich zachowanie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:00   #2473
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
No nie... złożyłam zamówienie 25 listopada. Jakos pod koniec listopada zajrzałam na stornę EGM do mojego zamowienia i było confirmed. Napisałam do nich maila, nic nie odpisali. Potem zapomnialam o tym i dziś czytając wątek sobie przypomnialam, zaglądam na stronę a moje zamówienie nadal confirmed. Wysłałam kolejnego maila. Nie podoba mi się ich zachowanie
O kurczę, no to załamka. Ja już się łudziłam, że oni może po prostu nie uaktualnili statusu, a się okazuje, że nawet zamówienia złożone dwa dni wcześniej niż moje nie są wysłane. Daj proszę znać czy i co Ci odpowiedzieli. Bo sprawa zupełnie jak moja.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:08   #2474
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
O kurczę, no to załamka. Ja już się łudziłam, że oni może po prostu nie uaktualnili statusu, a się okazuje, że nawet zamówienia złożone dwa dni wcześniej niż moje nie są wysłane. Daj proszę znać czy i co Ci odpowiedzieli. Bo sprawa zupełnie jak moja.
Jasne, dam znać. Dobrze, że moje było tylko na 7$, bo inaczej bym się mocno wkurzyła.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:13   #2475
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Jasne, dam znać. Dobrze, że moje było tylko na 7$, bo inaczej bym się mocno wkurzyła.
Moje było na 23 dolary. Niby nie jakiś majątek (dla nich to już w ogóle, sądząc po totalnym braku zainteresowania), ale jednak nie mam tyle forsy, żeby 70 zł wyrzucić na ulicę. Nie dam im spokoju. Teraz tylko poczekam co z paczką dla mojej mamy. Jeśli do niej dojdzie, a do mnie nie, to wznawiam atak na EGM.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:13   #2476
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
O kurczę, no to załamka. Ja już się łudziłam, że oni może po prostu nie uaktualnili statusu, a się okazuje, że nawet zamówienia złożone dwa dni wcześniej niż moje nie są wysłane. Daj proszę znać czy i co Ci odpowiedzieli. Bo sprawa zupełnie jak moja.
Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
No nie... złożyłam zamówienie 25 listopada. Jakos pod koniec listopada zajrzałam na stornę EGM do mojego zamowienia i było confirmed. Napisałam do nich maila, nic nie odpisali. Potem zapomnialam o tym i dziś czytając wątek sobie przypomnialam, zaglądam na stronę a moje zamówienie nadal confirmed. Wysłałam kolejnego maila. Nie podoba mi się ich zachowanie
ja od początku listopada mam na stronie zaznaczone 6 zamówień (ostatnie 28 listopada). Wszystkie mają status "shipped"...
a rano wysłałam im link do moich ostatnich swatchy na blogu i .. właśnie dostałam odpowiedź, że bardzo dziękują, że doceniają itd..
Czyli jednak kontaktują się (ale jak widać, tylko w wybranych sprawach i to mi się bardzo nie podoba)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:33   #2477
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja od początku listopada mam na stronie zaznaczone 6 zamówień (ostatnie 28 listopada). Wszystkie mają status "shipped"...
a rano wysłałam im link do moich ostatnich swatchy na blogu i .. właśnie dostałam odpowiedź, że bardzo dziękują, że doceniają itd..
Czyli jednak kontaktują się (ale jak widać, tylko w wybranych sprawach i to mi się bardzo nie podoba)
No właśnie jakieś takie odnoszę wrażenie, że firma ta chętniej kontaktuje się z klientami, którzy składają zamówienia większe lub częściej. To im napisałam w ostatnim mailu właśnie. W sumie to wszystko bardzo dziwne, bo do tej pory odpowiadali mi bez problemu na wszystkie, często bardzo długie, pytania. Może w okresie świątecznym ustawili sobie po prostu priorytety na większe zamówienia i na stałych klientów.
Może spróbuję do nich jeszcze raz napisać, ale naprawdę już nie wiem co w tych mailach umieszczać, bo nie skutkują ani uprzejme prośby, ani dosadne stwierdzenia.

A jeszcze jedno pytanko: piszecie do nich raczej z formularza na stronie czy bezpośrednio ze swojej skrzynki?

Edytowane przez Peter Griffin
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:35 Powód: Dodane pytanie
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:54   #2478
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Moje było na 23 dolary. Niby nie jakiś majątek (dla nich to już w ogóle, sądząc po totalnym braku zainteresowania), ale jednak nie mam tyle forsy, żeby 70 zł wyrzucić na ulicę. Nie dam im spokoju. Teraz tylko poczekam co z paczką dla mojej mamy. Jeśli do niej dojdzie, a do mnie nie, to wznawiam atak na EGM.
Jasne, nie ważne czy za 7$ czy za 20$. Po to zamawiamy, żeby to dostać I rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo gdybym ja zamówiła coś, co byłoby mi potrzebne, to też byłabym wkurzona. Na szczeście zamówiłam tylko próbki.
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja od początku listopada mam na stronie zaznaczone 6 zamówień (ostatnie 28 listopada). Wszystkie mają status "shipped"...
a rano wysłałam im link do moich ostatnich swatchy na blogu i .. właśnie dostałam odpowiedź, że bardzo dziękują, że doceniają itd..
Czyli jednak kontaktują się (ale jak widać, tylko w wybranych sprawach i to mi się bardzo nie podoba)
No to bardzo niefajnie się zachowują

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Odpisali!

Hello Ania,

Please accept our apologies!

We had a system error last month, several orders were listed as completed / shipped, but they had not been processed. Your order was in that group.

We apologize for the error and will ship your order today.

Please contact me if I may be of service to you in any way.

Best Regards
Diane
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:59   #2479
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ciekawe, może i mnie odpiszą. Znowu im wysłałam mail przed chwilą. Skoro Wam odpisali tak szybko, to może i mnie odpiszą też. No bo jak nie, to już porażka będzie na całej linii.

Mama właśnie dzwoniła, że u niej w skrzynce leży awizo. Jeśli u mnie nie będzie i jutro na poczcie dowiem się, że nic dla mnie nie ma, to wysyłam Żądanie z PayPal. Chociaż dobrze, ze do mamy przyszło, bo o swoje się wykłócę, a jej byłoby mi trudno wytłumaczyć, że nie mogę się ze sprzedawcą skontaktować i kosmetyki przepadły. Ona zupełnie nieobyta jest w tych wszystkich kłopotach mineralno-pocztowych.


FINALLY!!!
Jednak nie skutkowały prośby, a poskutkowały groźby.
EGM odpisali.
Hello Katarzyna,


Please accept my sincere apologies for how this has been handled.


This is not how we treat people or do business.


We had an error in our system and, several orders seemed to have been processed when they had not been. Unfortunately your order was one of these.

In addition, there is no excuse for not responding to e-mails, therefore we are now handling this in-house.

I will personally see to it that your order ships today and we will include several additional items we believe you will enjoy.

I again apologize and thank you for your patience and understanding. Feel free to contact me to if I may serve you further.

Best Regards
Diane

Jeszcze tylko poproszę o zmianę adresu i wszystko będzie ok.


Edytowane przez Peter Griffin
Czas edycji: 2009-12-15 o 17:32 Powód: Dopisek
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 18:05   #2480
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no i wszystko się wyjaśniło
naprawdę ja bym ich nie podejrzewała o złe zamiary,
jak pomylili dwie próbki w moim zamówieniu to bez problemy wysłali poprawny kolor.
Ta firma dba o klientów, wszystkich.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 19:48   #2481
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
no i wszystko się wyjaśniło
naprawdę ja bym ich nie podejrzewała o złe zamiary,
jak pomylili dwie próbki w moim zamówieniu to bez problemy wysłali poprawny kolor.
Ta firma dba o klientów, wszystkich.
Nie no, cieszę się, że odpisali, chociaż spotkałam się już z lepszą obsługą klienta w zagranicznych sklepach niż brak odpowiedzi na maile przez 10 dni oraz zwlekanie z wysyłką przez trzy tygodnie prawie. Niestety przez ich opieszałość moja paczka będzie leżała na poczcie przez 10 dni. Nie spodziewałam się, że zamówienie może być tyle realizowane. A co, jeśli byłyby tam prezenty dla kogoś? Szkoda, że EGM nie brało pod uwagę takiej ewentualności.

Tak czy siak, mam nadzieję, że paczka na poczcie doleży spokojnie do mojego przyjazdu i będę mogła już pisać posty tylko wychwalające pod niebiosa ich kosmetyki (na co liczę).

Edytowane przez Peter Griffin
Czas edycji: 2009-12-15 o 19:50
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:10   #2482
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Hmm.. zainteresowałyście mnie dziewczyny tymi minerałkami ( ) i się zastanawiam jakie odcienie by mi mogły pasować. Te zdjęcia na stronie egm są tragiczne Może umiałby ktoś mi doradzić, z EDM używam light neutral/light
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:19   #2483
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hmm.. zainteresowałyście mnie dziewczyny tymi minerałkami ( ) i się zastanawiam jakie odcienie by mi mogły pasować. Te zdjęcia na stronie egm są tragiczne Może umiałby ktoś mi doradzić, z EDM używam light neutral/light
Wiesz, co najlepiej próbuj, tzn. dziewczyny na pewno potrafiłyby Ci doradzić, ale z EGM jest naprawdę prosta sprawa, nie ma masy formuł jak w EDM więc masz ograniczone pole poszukiwań, eliminujesz różowe i oliwkowe odcienie i jedziesz z próbkami, a oni dają sporo gratisów dostosowanych do tego co zamawiasz.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 11:58   #2484
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kurcze ja sobie zamówiłam 8 grudnia próbki do testów i nadal mam status confirmed. Pisać do nich czy jeszcze zaczekać, jak myslicie ? Miałam nadzieję, że w święta będę testować a tu du... blada
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:52   #2485
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Kurcze ja sobie zamówiłam 8 grudnia próbki do testów i nadal mam status confirmed. Pisać do nich czy jeszcze zaczekać, jak myslicie ? Miałam nadzieję, że w święta będę testować a tu du... blada
Ja zamawiałam 9 i mam to samo
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 10:40   #2486
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mariquita89 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 9 i mam to samo
Ja piszę zaraz do nich maila. Ciekawe czy odpowiedzą. Tylko nie jestem pewna na jaki adres pisać Idę poszukać
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 12:23   #2487
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Ja piszę zaraz do nich maila. Ciekawe czy odpowiedzą. Tylko nie jestem pewna na jaki adres pisać Idę poszukać
Jest upragniona zmiana statusu na shipped! I tak przyjdzie po świętach albo i po nowym roku, ale przynajmniej wiadomo co i jak
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 12:26   #2488
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mariquita89 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 9 i mam to samo
Ja też zamówiłam 8 próbki i zamówienie stanęło. Szkoda bo zamówiłam jasniejsze kolory do potestowania na zimę i co dostanę je jak się zima skończy
Podjrzewam, że teraz wysyłają zamówienia, które są droższe i pewnie ważniejsze dla nich a próbki mogą poczekać. Tylko jak długo
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 10:30   #2489
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny czy jest jakas promocja ogolna oprocz tej z giftami? bo nie moge sie doszukac
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 12:15   #2490
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

z tego co ja rozumiem to gifty a oprocz tego trwa wyprzedaz - 20% i - 30% ale tych promocji nie mozna laczyc
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.