Mamusie listopad-grudzien 2011 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 10:04   #5011
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
a czasem nie odwrotnie... bo ta aga to urodzila 1wsza, i wlasnie na liscie jest 1wsza a ta od Amelki to pozniej rodziła.... jejku... miesza się to wszystko...

DZiewczyny nie bijcie
na liście na początku III cz. wątku jest: agnieszka0605 mama Amelki (ur. 19.09), a poniżej agulan82 mama Lenki (ur. 27.11) - i jesli chodzi o agnieszkę0605 to ostatnio się tutaj udzielała a agulan82 nie pamiętam

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
idziecie dzisiaj na dwór, bo ja nie wiem co robić.
Temp jest ok 21st w cieniu, ale wiatr wieje
myslę że spokojnie możesz wyjść - Malemu w wózku chyba aż tak bardzo nie będzie wiało, a na pewno dzisiaj lepsza pogoda na spacerek niż wczoraj

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
no dzis na szczescie chlodniej, idziemy na spacer jak mloda zje, czyli za jakas godzine
ladnie pospala, a teraz ma wielka radoche z lejka plastikowego

i po co my tym naszym dzieciom silimy się na jakieś superrozwojowe" zabawki jak w domu mamy tego pelno wkoło
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:24   #5012
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
a o ktorej Ty myslisz
ta,co piszesz agnieszka 0506 doszla do nas pozniej,ma Amelke z wrzesnia,udziela sie,ma 1 dziewczynke
agnieszka 09 byla z nas na poczekalni,potem,jak urodzila przestala sie udzielac,ma starsza dziewczynke i teraz chlopca
agula mieszka na wyspach,ma 2 dziewczynki

Ot i cała prawda o Agnieszkach

Jestem dziewczyny, jestem. Nie wiem dlaczego ale ostatnio nie mogłam się zalogować
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:49   #5013
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
heloł Lili się obudziła wyspana, spała od 19, a my właśnie skończyliśmy oglądać film a ja zeżarłam loda Kitkata o 1:30 w nocy super dieta nie?


Dzisiaj mąż przywiózł zdjęcia , które daliśmy wywołać. Zaledwie 500 sztuk Serio 3 albumy po 200 zdjęć zajęłam No ale Lili jest tak fotogeniczna, Pati też, że pstrykam im zdjęcia co chwila i tak jakoś wyszło Ale muszę ograniczać, bo splajtujemy! A to zdjęcia tylko z 3 m-cy

Idę usypiać gada, bo samej mi się chce spać. Oglądaliśmy jakiś film "Ślady zbrodni". http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Alad...ni-2007-399692
Ale głupotę wymyślili na koniec! Nie będę pisać, bo może ktoś sobie chce obejrzeć i zaskoczyć się

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:46 ----------

Muffinka, suuuper lista teraz już nikt się nie obrazi
A to ty sie chowalas spoko, ty lody, ja czekolade, nie moglam spac do drugiej, posciel zmienialam itd

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
rudominka na fb sie udziela Lro od dawna nie bylo.
EDIT: pomylilam rudominke z Amarantas
Lori odzywala sie kilka dni temu rudominka tez mi chyba gdzies mignela

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie

Nie nadrabiam i nie przelatuje...tylko rzuciło mi się w oczy, że Muffinka nie wiem jak mój potomek ma na imię także macie zagadkę teraz kto wie?

dalia- mleko następne

Seona na mojego synka też każdy mówi, że pampuszek. Mój tato powiedział też, że nie widzial takiego grubego dziecka ale ja wiem, ze on gruby nie jest a w sam raz
sorry ale nie chcialam palnac glupoty, Michal mi sie kojarzy...
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:52   #5014
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
no i wróciliśmy ze szczepienia, matko ale armagedon

mały pobudzony , weszliśmy, trafiliśmy na miłą panią dr i trochę mniej miłą pigułę

poprosiłam o receptę na mm,a piguła: " co, nie chce się piersią karmić?", no żesz ciśnienie w górę łzy w oczach () aż mały wyczuł moje streszenie i sam zaczął warczeć (on tak ma, jak psiak - w wózku jak jedziemy to pół osiedla się ogląda, ze niby zwierze wiozę ), to mówię do kobiety :"tak, a pani pewnie długo karmila?", ona: "oj długo, a skąd pani wie?", ja: "widać po piersiach"

pani dr aż się zakrztusiła i mówi do pani szacownej "proszę zważyć małego", pielęgniarka wzięła go na ręce, młody zrobił zeza i........

rrrety, jakie ja mam mądre i kochane dziecko

i dobrze jej tak
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:10   #5015
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

NOWY WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post34302405
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:19   #5016
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość

Aniolinko
gdzie można kupić tego dorsza?

co do truskawek to zgadzam się z Tobą - trzeba na nie uważać (jak byłam teraz w Karpaczu i robili mi te testy skórne, to na 26 alergenów wiecie gdzie mi się zaczerwienilo? własnie przy truskawkach! moich kochanych truskaweczkach, wtf?! to jeszcze nie alergia (naprawdę tylko delikatna reakcja byla), ale pani powiedziala żebym uwazała akurat - ja truskawki wpierdzielam jak małpa kit uwielbiam nigdy nic mi nie wyskoczyło po nich no ale testy nie klamią, niestety

ja tyż lubiem
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.