Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 12:14   #1
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325

Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)


Witajcie, dziewczyny!

Bardzo potrzebuję Waszej fachowej porady. Od dawien dawna planuję jakąś zmianę, jeśli chodzi o mój wygląd. Myślę, że wskazana by była u mnie totalna metamorfoza głowy, bo odkąd pamiętam, wyglądam tak samo… A w maju skończę 28 lat, więc chyba najwyższy czas na jakieś odświeżenie looku! Chodzi mi głównie o włosy. Zupełnie nie mam pomysłu, co z nimi zrobić. Myślałam o jakimś ciekawym cięciu, może koloryzacji. Moje włosy są długie (lekko wycieniowane), dosyć gęste, lekko falowane (ale bardziej zmierzające w stronę prostych niż kręconych), niefarbowane (naturalny ciemny brąz z jakimś dziwnym złotawym przejaśnieniem z jednej strony twarzy). Nigdy ich nie suszyłam, nie kręciłam, nie prostowałam, nie stylizowałam w żaden sposób, zero eksperymentów. Od ok. 5-6 lat stosuję tylko łagodne szampony dziecięce (Hipp, Babydream), odżywki bezsilikonowe o jak najbardziej naturalnych składach, oleje roślinne. Podcinam końcówki co kilka miesięcy. Mimo naturalnej pielęgnacji, włosy mają tendencję do puszenia się (szczególnie przy dużej wilgotności powietrza) i bywają szorstkie w dotyku, chociaż mają dosyć intensywny połysk. Potrzebuję Waszej porady w kwestii doboru fryzury, koloru i ewentualnych zmian w pielęgnacji (żeby pozbyć się puszenia). Dodatkowe informacje: mam pyzatą buzię, niskie czoło, oczy szaroniebieskie, dosyć ciemną oprawę oczu, cerę o żółtawym/oliwkowym odcieniu (ale też naczynkową, rumieniącą się na czerwono), ze sporą ilością piegów, opalającą się szybko i na brązowo. Jeśli chodzi o makijaż, to też od lat niewiele zmieniam- wybieram neutralne odcienie (beże, brązy, czarna kreska, czarna mascara, brzoskwiniowe/ceglaste róże).

Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie porady!

Pozdrawiam Was serdecznie, Magda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,5 KB, 564 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,2 KB, 450 załadowań)
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:00   #2
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Podetnij końcówki i nic więcej nie ruszaj. Włosy super i idealnie do Ciebie pasują.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:35   #3
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Hmm wiem, że długie włosy uważane są za ładne i wg. wielu najlepiej ich nie ruszać; ale akurat Twoje wyglądają dosyć ciężko i wg. mnie przytłaczają Cię... W dodatku wyglądaja na przesuszone. Ja bym radziła ścięcie za ramiona i cieniowanie, a do tego kilka jaśniejszych refleksów. No i oczywiście intensywna pielęgnacja, nawilżanie itd...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 22:30   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

czemu takie kiepskie zdjęcia? nic nie widać!
ani koloru ani cery nic.
na ten moment to Ci powiem, że ladnie wyglądasz, nie kombinuj za bardzo!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 22:40   #5
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dzięki za zainteresowanie moim wątkiem, dziewczyny! Zdjęcia wyszły dosyć słabe, bo kiepskie oświetlenie było. Wrzuciłam dodatkowo zdjęcie twarzy z bliska. Widzę, że raczej odradzacie mi radykalne zmiany... A mi się tak chce czegoś nowego !

Tu wrzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Face.jpg (70,2 KB, 404 załadowań)
__________________
* Kosmetyki


* Książki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-28 o 13:23 Powód: post pod postem
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 11:09   #6
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Ja bym jeszcze zrezygnowała z tak ciemnego makijaźu oczu i brwi bym widziała u Ciebie bardziej naturalne... Ogólnie masz ładną twarz, ale ginie ona w tej czerni-włosy, oczy, oprawa oczu... No i zdjęcie takie bez kolorów potęguje ten efekt...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:00   #7
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Z tymi ramionami to bym nie przesadzała... Zetnij max za obojczyk, może najpierw sprawdź jak się czujesz w krótszych włosach. Ja po ścięciu czułam się bardzo świeżo. Ale pamiętaj, o dużej pielęgnacji, bo teraz mam problemy z nimi... Szczególnie po słońcu w wakacje Też się ścięłam za obojczyk jakoś, a miałam włosy prawie do pasa. I sądząc po Twoich dość zniszczonych i co by nie powiedzieć, dość niesfornych włosach, wskazane będzie ich ścieniowanie Koloryzacje polecałabym tylko osobom które mają szaro-bure włosy bez wyrazu. Ty masz ok
Pozdrawiam.
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 21:12   #8
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Dzięki! Właśnie chyba tak zrobię-zetnę mniej więcej do obojczyków. Ciachnąć więcej zawsze można Mówicie też o intensywnej pielęgnacji... Tylko, że ja już nie wiem, co powinnam zmienić w mojej dotychczasowej! Traktuję moje włosy naprawdę bardzo dobrze i to od wielu, wielu lat. Stosuję łagodne, naturalne kosmetyki, nawilżam, natłuszczam, chronię, nie traktuję ciepłem i chemikaliami, nie korzystam z basenu (więc to też nie wina chloru), raczej ich nie wiążę ani nie upinam, śpię na jedwabnej poszewce, nigdy nie czeszę na mokro, odżywiam się bardzo zdrowo (zero przetworzonej żywności, ogromne ilości surowych ekologicznych warzyw i owoców!),itd. Ech, nie wiem już, co mam robić, żeby nie wyglądały na zniszczone...! Niektóre kobiety zupełnie nie dbają o włosy, dietę, itp., a mają dużo lepiej wyglądające czuprynki
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:04   #9
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Patrząc na Ciebie myślę, że ja bym włosy trochę rozjaśniła ( ale to bardzoo destrukcyjny zabieg) na jakiś opalizujący brąz. Czarny trochę Cię postarza ( chociaż, mozę to wina mocnego makijażu oka) i smutno wyglądasz ( mam nadzieje, że Cie nie uraże). Sama mam podobny typ urody, mega czarne brwi, a jednak czarne wosy mi nie pasują.
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:20   #10
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Absolutnie nie czuję się urażona W sumie moje włosy nie są czarne, może na zdjęciu tak wyglądają. To ciemny brąz z ciepłymi refleksami. Też myślałam o jakimś jaśniejszym brąziku, ale trochę boję się, że taki zabieg jeszcze pogorszy stan moich włosów...
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:25   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Jesteś taka ładna, po co oszpecasz się makijażem? Zrezygnuj z czarnej kreski dookoła oka, jeśli lubisz tak podkreślać dolną powiekę - spróbuj cieniem. Rozetrzyj fioletową kredkę śliwkowym cieniem/brązową+brązowy cień, gwarantuję, że będziesz zadowolona. Na górę eyeliner, ale wyciągnięty w jaskółkę.
A włosy to już obojętnie, bo jesteś tak ładna, że możesz nawet biegać wygolona
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 22:32   #12
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Dziękuję za komplementy Co do makijażu: dolne kreski są permanentne (tak, wiem, teraz już bym tego nie zrobiła...), na górze też mam, ale dosyć cienkie (na zdjęciu są mocno pogrubione kredką-tak malowałam się jakiś czas temu; teraz nadal pogrubiam trochę kreskę, ale najczęściej ją rozcieram; albo nie robię już nic z kreską, tylko używam ciemnego cienia do powiek).
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:30   #13
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Cytat:
Napisane przez xsunny Pokaż wiadomość
Absolutnie nie czuję się urażona W sumie moje włosy nie są czarne, może na zdjęciu tak wyglądają. To ciemny brąz z ciepłymi refleksami. Też myślałam o jakimś jaśniejszym brąziku, ale trochę boję się, że taki zabieg jeszcze pogorszy stan moich włosów...
może warto byłoby poszukać czegoś co rozjaśnia tylko i wyłącznie sztuczny barwnik z włosa np. Elgon a koncówki troche podciac :P jak metamorfoza to ekstramalna :P raz sie żyje chociaż włosów szkoda. Polecam blog kokardkamysi gdzie znajdziesz bardzo duzo przydatnych informacji na temat rozjasniania farbowania wlosow
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:32   #14
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Cytat:
Napisane przez malma22 Pokaż wiadomość
może warto byłoby poszukać czegoś co rozjaśnia tylko i wyłącznie sztuczny barwnik z włosa np. Elgon a koncówki troche podciac :P jak metamorfoza to ekstramalna :P raz sie żyje chociaż włosów szkoda. Polecam blog kokardkamysi gdzie znajdziesz bardzo duzo przydatnych informacji na temat rozjasniania farbowania wlosow
Tylko, że moje włosy nie są farbowane, więc nie wiem, czy ten Elgon coś by zdziałał...
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 15:40   #15
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Nic nie zmieniaj, masz śliczną buzię i cudne, gęste, zadbane włosy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:33   #16
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Nie mówię, że o nie teraz nie dbasz, ale ja trochę swoje zaniedbałam po ścięciu i dały mi popalić, więc tylko przestrzegam kupiłam sobie olejek jojoba, polecam też ampułki loreal'a (jedna za niecałe 8 zł, starcza na 2 razy), osobiście piłam jeszcze do tego herbatę z pokrzywy. Ponoć też dobra, ale efekty widać po miesiącu i jestem już po tym miesiącu, włosy mi zmiękły, ale sama już nie wiem czego to zasługa, bo po drodze pojawiło się dużo różnych specyfików używam czasem szamponu radical (takiego czerwonego), włosy są mięciutkie, jednak na drugi dzień już są tłuste (a normalnie myje co 2 dni). I są o nim różne zdania, więc jak się nie sprobuje to nie wiadomo jak zadziała
A może Ty byś coś poleciła, coś co Twoim włosom przyniosło dużo dobrego chętnie z czegoś skorzystam
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 04:27   #17
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Masz boskie wlosy . Przy sztywnych wlosach lepiej stosuj kosmetyki typowo nawilzajace, rozmiekczaja wlosy, unikaj protein (kreatyny, protein jedwabiu, mlecznych, jajecznych itp).
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:18   #18
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nic nie zmieniaj, masz śliczną buzię i cudne, gęste, zadbane włosy
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 11:12   #19
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Dziękuję Wam wszystkim za tyle miłych słów Dziewczyny na wątku pielęgnacyjnym zaleciły dorzucenie małej ilości silikonów do pielęgnacji oraz zaakcentowanie naturalnego falowania. Posłuchałam, zastosowałam i chyba jest troszkę lepiej Muszę teraz jeszcze ciachnąć końcówki, a wszelkie koloryzacje (nawet naturalną-henną) na razie sobie odpuszczę. Jeszcze się pewnie w życiu nafarbuję włosów. Trzydziestka nieuchronnie się zbliża, więc może już nie za długo pocieszę się brakiem siwych włosów :P!

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
A może Ty byś coś poleciła, coś co Twoim włosom przyniosło dużo dobrego chętnie z czegoś skorzystam
Hmmm, chyba większość moich włosowych zabiegów opisałam w wątku... Chociaż w sumie nie wspomniałam o masażu głowy (ręcznym albo z użyciem różnych przyrządów)- wspaniale poprawia krążenie, polepsza wchłanianie olejków, uelastycznia skalp i włosy A jeszcze przyjemniejszy jest, jeśli zastosujesz olejek podgrzany w kąpieli wodnej! Czasem też stosuję po myciu płukankę octową (5ml octu jabłkowego na litr wody)- zamyka łuski włosa, dodając czuprynce blasku. No i jeszcze zawsze płuczę włosy po myciu lodowatą wodą-to też sprawia, że cudownie błyszczą.
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 22:20   #20
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Też płuczę zimną wodą (o ile nie zapomnę). Natomiast pamiętam jak byłam mała, że mama polewała mi głowę cytryną, taką kupowała w butelce i po myciu polewała, też o ile dobrze pamiętam zmiękczała włosy. Wiesz, pytając o to jak pielęgnuejsz, miałam na myśli konkretne specyfiki

A swoją drogą, moja znajoma używa odżywki bezsilikonowej, ale jest bardzo niezadowolona, mówi, że jeszcze bardziej wysusza jej włosy i sprawia, że są szorstkie...
Pochwalam decyzję o niefarbowaniu włosów! Włosy stają się przez to jakby jeszcze grubsze i jeszcze cięższe w pielęgnowaniu (chociaż osobiście nigdy nie farbowałam, ale znam wiele osób, które takich decyzji czasem żałują, pół biedy jak ktoś ma krótkie włosy, ale takie jak Ty to musi być już naprawdę bardzo dokładnie przemyślana decyzja).
Wrzuć fotkę po wizycie u fryzjera Swoją drogą polecam poddać się też od razu myciu głowy, zaraz po wyjściu od fryzjera to moje jedne z najlepszych kondycji włosów ;p No ale profesjonalne kosmetyki robią swoje...
Pozdrawiam!
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 22:44   #21
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Xsunny- chciałabym tak wyglądać masz piękną twarz, włosy ^^ ech... pozazdrościć genów i ten makijaż permanentny też Ci pasuje. Wyglądasz jak Królewna Śnieżka
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 22:49   #22
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Alonku, dziękuję za tyle miłych słów Naprawdę, niezmiernie mi miło !
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 22:54   #23
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Tak jak pisałam wcześniej, od kilku dni próbuję stosować pielęgnację przeznaczoną dla włosów falowanych. Wrzucę zdjęcie, żeby pokazać Wam efekt. Włosy zdecydowanie bardziej się falują. Jak myślicie, tak jest lepiej, czy jednak w prostszych włosach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pojedyncze, 30.11.2012 o 07.43.jpg (21,5 KB, 195 załadowań)
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 00:38   #24
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Nie myślałaś o jakimś złotawym, średnim blondzie? Myślę, że bardzo by Cie rozświetlił, dodaje załączniki, moim zdaniem najfajniejszy pierwszy.
Tylko nie zapomnij lekko rozjaśnić brwi jeśli zdecydujesz sie na blond, czy jaśniejsze włosy.

Wydaje mi sie też, że powinnaś zacząć używać chociaż odżywki silikonowej, albo jakiegoś fajnego olejku specjalnie do włosów żeby zapobiec ich puszeniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FRANK2012 (4).jpg (71,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ol-163630_L.jpg (28,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2afee1c50b1a95b6200bebef7da17f51.jpg (85,6 KB, 8 załadowań)
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 01:01   #25
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Xsunny- błagam, nie zmieniaj koloru!!! przynajmniej nie na czerń i blond jeśli chcesz dodać koloru to zrób delikatne pasemka, jak raz ufarbujesz na inny kolor- tak przepadniesz (wiem co piszę- próbuję wrócić do swego naturalnego blondu i za cholercię nie mogę- nawet koloryzacja w moim kolorze wychodzi rudawa :/ a włosów nie zetnę na zapałkę, bo mi Mąż nie da miałam już duże odrosty i efekt ombre, ale z mojej niecierpliwości chciałam ufarbować na "mój naturalny kolor" i się przeliczyłam ) Błagam
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 01:12   #26
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Przyznam szczerze,że blondu nigdy nawet nie brałam pod uwagę-zupełnie nie potrafię sobie wyobrazić siebie w tym kolorze ! Czarny też odpada. Myślałam raczej o jakiejś ciepłej czekoladzie, brałam też pod uwagę ombre. A w ogóle, to zawsze marzyła mi się wściekła marchewka, ale po pierwsze szkoda mi było włosów, a po drugie jaj nie miałam Na razie postanowiłam jednak odpuścić sobie farbowanie...Stwierdziłam , że zostanę jeszcze trochę przy swoim naturalnym kolorze- dopóki jeszcze nie mam siwych włosów
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 01:23   #27
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

ufff
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:51   #28
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Lepsze większe loki
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 09:45   #29
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

nie farbuj ! ja też miałam piękne gęste loki o naturalnym kolorze, teraz powracam po etapie farbowania, rozjaśniania i prostowania, przez farby moje włosy się przerzadziły, już nie wspomne o kondycji
nie niszcz sobie włosów
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 19:28   #30
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Metamorfoza czupryny wysoce wskazana! Liczę na Was :)

Przepięknie ci w lokach, masz bardzo kobiecą urodę! Zastanawiam się, czy w przypadku tak dużej ilości włosów, do tego puszących się, nie powinnaś zacząć stosować olejku arganowego, ale TYLKO KOSMETYCZNEGO. Obciąża on nieco włosy, podkreśla ich naturalne układanie, podobno mniej się łamią, nie rozdwajają się końcówki. Ja zaczęłam używać niedawno oleju Maroccanoil, jest niesamowity, ale cena kosmetyków tej firmy w Polsce poraża (ok. 200 zł za butelkę). Można dostać taki olejek choćby na all, najważniejsze jednak, by posiadał certyfikaty i był w 100% czysty, bez domieszek. Na moich włosach sprawdza się fenomenalnie, a sama mam kręcone, puszące się, dość długie włosy. Spróbuj, a nóż pomoże

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_m Pokaż wiadomość
nie farbuj ! ja też miałam piękne gęste loki o naturalnym kolorze, teraz powracam po etapie farbowania, rozjaśniania i prostowania, przez farby moje włosy się przerzadziły, już nie wspomne o kondycji
nie niszcz sobie włosów
Ja także odnoszę wrażenie, że kondycja moich włosów, odkąd zaczęłam farbować, a robie to dość łagodnymi kosmetykami, się pogorszyła, nie w kwestii suchości, łamliwości, ale...wypadania. Odkąd zaczęłam farbować włosy, wypadają jak szalone. Moim zdaniem nie niszcz ich, jeśli masz tak ładny kolor i tak dużo pięknych loków. Nie warto! Twój naturalny kolor pasuje Ci.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 15:36:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.