Piękne znaczy zdrowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-07, 14:14   #1
marz54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 199

Piękne znaczy zdrowe


Uważam, piękne oczy to przede wszystkim zdrowe oczy, dlatego
- w słoneczne dni (także zimą kiedy śnieg odbija słońce) zawsze zakładam okulary słoneczne z filtrem UV (wystrzegajcie się tych z sieciówek, dobre okulary u optyka można kupić już od ok 80 zł
- do pracy przy komputerze zakładam specjalne okulary
- po 4-5 h pracy przy komputerze staram się robić 5 min przerwy kiedy "ćwiczę" oczy (podchodze do okna i patrze się na różne punkty w oddali, intensywnie też mrugam)
- jako, że pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu mam wysuszoną skórę wokół oczu - nawilżam ją codziennie lekkimi kremami-żelami
- raz do roku robię sobię "bombę przeciwzmarszczokową" tzn. kupuję dobry krem (naprawdę dobry, taki za ponad 200 zł) i 2 razy dziennie nakładam nie żałując sobie na ilości (taki kremik 15ml starcza mi wtedy na około miesiąc stosowania) - po takiej "bombie" skóra wokół oczu jest na tyle nawilzona i odżywiona, że przez resztę roku mogę sobie pozwolić na stosowanie przeciętnych kremików za kilka złotych
- o rzęsy dbam smarując je olejkiem rycynowym

Jeśli chodzi o upiększanie oczu to zazwyczej używam tylko tuszu do rzęs, czasami eyelinera. Nie używam w ogóle cieni (mam 1 sztukę ) - uważam, że nie specjalnie mi pasują a i tak szczerze to też nie umiem się nimi malować (a nie mam "ciśnienia" żeby się nauczyć).
Uważam, że oprócz rzęs w całej "ocznej" oprawie tak samo ważne są brwi. Na brwi również można nakładać różne olejki/sera tak jak na rzęsy- ja tego nie robie bo i bez tego moje naturalne rzęsy wyglądają jak u Breżniewa Brwi wyregulowałam kiedyś u kosmetyczki, która nadała im łuk korzystny dla mojej twarzy. Teraz tylko co kilka dni wyrywam włoski, które wyrastają poza łukiem, pęsetą a także przystrzygam brwi (nożyczkami do paznokci ). Na co dzień brwi podkreślam kredką i rozczesuję grzebykiem a jak nie mam tyle czasy to pociągam je szybko takim tuszem-żelem stylizującym.

To są moje sposoby na pięknę a przede wszystkim zdrowe oczy. Stosowanie się do nich pomaga mi zachować nie tylko ładny wygląd (nie mam zmarszczek mimo, że dobijam do 30tki) ale też moje oczy są zdrowe - pracuje przy komputerze a wzrok mam taki jak w wieku nastoletnim.

Jest jeszcze jedna (chyba najważniejsza) zasada, którą celowo zachowałam na koniec - dobry sen. Nikt nie będzie wyglądał dobrze z czerwonymi, podpuchniętymi oczami.
marz54 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.