Najlepsze Prostownice PART II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 15:16   #1081
paula2096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20
Exclamation Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Ja uzywalam TONDEON I tez mi wyrywala wlosy. Kupialm ja w styczniu na allegro. Byla nowiutka. ale niestety....uzywalam tylko tydzien.teraz uzywam jakiejs innej.a z tamtą nie wiem co zrobic. Mam wlosy polamane w pol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! ogólnie to moja porazka....tyle kasy....
paula2096 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 16:15   #1082
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Skoro prostownica wyrywa włosy i źle prostuje to po prostu skontaktuj się ze sprzedawcą. Może towar jest po prostu wadliwy i należy go wymienić
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 23:26   #1083
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Ja nie wiem co Wam tam wyrywa...mi nic moja Tondeo nie wyrywa
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 06:39   #1084
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Mi też nie wyrywa,choć moja prostownica ma zadziorki one mi żadnej krzywdy nie robią.

I co Judytko zadecydowałaś? zwracasz prostownicę? czy wymieniasz na coś?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 10:30   #1085
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

wymienie na cos Tylko nie wiem na co...... Myslalam ze wezme znowu Tondeon ale boje sie.Albo Ga.Me. Mam tez ochote na ta Babyliss Pro 35mm tylko ze boje sie ze wlosy nie beda takie proste jak po Tondeon... Ale chetnie bym wziela ta Bebyliss....
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:15   #1086
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Sprobuj jeszcze raz wyprostowac sobie wlosy,w koncu nikt nie powiedzial,ze to jest latwe,mysle,ze po prostu trzeba nabrac wprawy a nie rozpaczac po jednym uzyciu
Pozdrawiam serdecznie
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 14:49   #1087
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Ale tą prostownica nie da sie nabrac wprawy bo poprostu wyrywa tyle wlosów......A wprawe to mam. Bo prostuje wlosy dlugi czas. Nigdy z zadna prostownica nie mialam takich problemów jak z Tondeon , a mialam ich duzo Ale moze nowa bedzie lepsza.....Mam taka nadzieje. Ta na pewno miala jakąś wade. Jesli wam nic nie wyrywa.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 16:54   #1088
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

to może wymień sobie na nowe tondeo najpierw (mysle ze jesli ta twoja jest wadliwa,to powinno to byc na koszt sprzedawcy),a jesli nadal ci nie bedzie cos tam pasować to sobie wymienisz na np.babylissa.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:18   #1089
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

tez tak mysle. W koncu ta Tondeo dobrze prostuje. Jesli bedzie znowu cos nie tak to wymienie na inna
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 19:15   #1090
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

ja mam tondeo i jestem bardzo z niej zadowolona, moje włosy pod wpływem wilgoci bardzo się puszą, kiedy prostuję tondeo są poprostu gładkie i lśniące, sądzę że trafiłaś na prostownicę, która ma zwyczajną wadę, postaraj się ją wymienić
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 16:08   #1091
Nocolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Prostownica Remington- dobra czy nie?

Ja mam prostownice firmy HOLDEN !!! Kupiłam ją za 50 zł na allegro i muszę powiedzieć że pomimo swej niskiej ceny i moich niesfornych loczków spełnia ona swe zadanie idealnie!!! znakomicie prostuje włoski!!!
Polecam także Euroluxa który ma podobną cenę i także świetnie się sprawdza!!!
Nocolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 16:15   #1092
Nocolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Smile Dot.: tania prostownica ;)

Nie zgadzam się z waszymi opiniami na temat prostownic w małej cenie! Nie kupowałam swojej w markecie ponieważ nie była jej pewna! dopiero na allegro znalazłam prostownicw firmy HOLDEN i jestem bardzo zadowolona!!! Pomimo jej niskiej ceny i moich kręconych włosów prostownica sprawdza się znakomicie!!! włosy są gładkie proste i lśniące
Nocolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 17:10   #1093
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Prostownica Remington- dobra czy nie?

ja uzywam REMINGTONA S-8000i i jestem BARDZO BARDZO zadowolona
rewelacyjnie prostuje wloski i efekt dlugo dlugo sie utrzymuje '
ja jestem jak najbardziej na Tak za REMINGTONEM
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 17:29   #1094
marusia102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 4
GG do marusia102
Dot.: tania prostownica ;)

ello! Tez mam do Was male pytanko na temat prostowania. Bylam naiwan idalam sie nabrac na tania prostownice i teraz mam "pieklo" na glowie. A co myslicie o suszarce prostujacej wlosy lissima "rowenty"? Czy ona daje jakies efekty?
marusia102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 17:49   #1095
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: tania prostownica ;)

Cytat:
Napisane przez 2-B
aga ja właśnie mam zamiar sobie kupić prostownicę ceramiczną Babyliss za 149 zł...to ona jest aż tak zła?

Ja mam Babyliss za 140 zł ,ceramiczna i jestem bardzo zadowolona,prostuje idealnie , nie zauważyłam , włosów zniszczonych nie mam
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 12:28   #1096
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: tania prostownica ;)

hehe...no ja juz mam te prostownice prawie rok (za 2 miechy) i sprawdza sie idealnie
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 15:36   #1097
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: tania prostownica ;)

Cytat:
Napisane przez Nocolcia
Nie zgadzam się z waszymi opiniami na temat prostownic w małej cenie! Nie kupowałam swojej w markecie ponieważ nie była jej pewna! dopiero na allegro znalazłam prostownicw firmy HOLDEN i jestem bardzo zadowolona!!! Pomimo jej niskiej ceny i moich kręconych włosów prostownica sprawdza się znakomicie!!! włosy są gładkie proste i lśniące

Dziewczyny a ja zaryzykowalam i skusilam sie na tzw. tania prostownice zaplacilam za nia na allegro 35,90 i jest ...SWIETNA... tak jak napisala Nocolcia wloski sa glaciutkie i ejace...bardzo fajnena prawde...wloski-->> nie zauwazylam aby zniszczyly sie jakos szczegolnie, choc uzywam jej codziennie (poza weekendami), ale mysle tez ze duzo zalezy od wlosow

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 16:19   #1098
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: tania prostownica ;)

Sama zastanawiam się nad prostownicą, jednak nie jestem pewna efektów. Mam bardzo kręcone włosy (takie sprężynki) i stąd moje pytanie - czy trudno jest samemu wyprostować mocno kręcone włosy?
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 17:25   #1099
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: tania prostownica ;)

A jakie masz włosy? to podstawowe pytanie. Cienkie czy grube? Do grubych wystarczy ceramiczna prostownica za kilkadziesiąt zł (tak mi się wydaje). Ale jeżeli są cienkie to cięzko Ci bedzie utrzymać efekt prostych włosów, bo one są lekkie i bardzo łatwo się skręcają, bardzo reagują na wilgoć. Może sprawd najpierw u fryzjera jak wuglądzasz w prostych i zapytaj się jakiej potrzebujesz prostownicy, żeby swoje włosy wyprostować. Będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 17:42   #1100
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: tania prostownica ;)

Cytat:
Napisane przez tutusia
A jakie masz włosy? to podstawowe pytanie. Cienkie czy grube?
Hmm, chyba średnie Co do sprawdzenia jak wyglądam to już się to odbyło, bo miałam prostowane i jest ok. Jednak nie wiem czy sobie sama poradzę z tym przedsięwzięciem od strony technicznej - kupa pokręconych włosów do wyprostowania. Może któraś z Was ma mocno kręcone włosy i je sama prostuje? Obawiam się, że przy mocnym skręcie może to wyglądać tak że część włosów będzie ładnie prosta, a część (zwłaszcza z tyłu), gdzie może trudniej dotrzeć, będzie niedokładnie wyprostowana. Ech... zawile to napisałam, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 21:54   #1101
leukon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród :)
Wiadomości: 37
Dot.: tania prostownica ;)

Ja myślę, że poradzisz sobie z twoimi kręconymi włoskami. Jeśli odpowiednio podzielisz je na odpowiedniej grubości pasma to powinnaś je dobrze wyprostować.
leukon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 07:25   #1102
monnia001
Przyczajenie
 
Avatar monnia001
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Slaska
Wiadomości: 8
Dot.: Efalock boska prostownica

nie czytalam calego watku, wiec byc moze juz ktos wspomnial o tym, o czym wlasnie ja zamierzam
ja zamowilam sobie Flat Champa na ebay.de, kosztuje tam 29,95 Euro, +5,95 koszty przesylki, a wiec mimo wzsystko sporo taniej niz na Allegro na przyklad...
Takze jesli macie mozliwosc, polecam. Jedyny minus( dosc spory zreszta) jest taki, ze wysylka tylko w obrebie DE ( niestety...).
pozdrawiam
monnia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 14:04   #1103
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Efalock boska prostownica

a ja sobie zamowilam flat mastera... przyszla ale uszkodzona, pani bez problemu zgodziła się wymienić próbowałam prostować -> wystarczy jedno pociągnięcie prostownicą i włosy są proste mam nadzieje ze ta nowa będzie tak samo dobra
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 23:18   #1104
gosza83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

mam pytanko, bo tez zamierzałam sobie tą prostownicę zakupić: o jakich szczelinach i ostrych krawędziach mówicie?? czy chodzi o to że te szczeliny powstają po nałożeniu tych dodatkowych nakładek i to właśnie te nakładki mają ostre krawędzie? czy może jednak nie chodzi o te nakładki i ta prostownica ma sama w sobie ostre krawędzie? bo tak patrząc na zdjęcie to raczej trudno dopatrzeć sie tam jakichś szczelin itp.
i jeszcze jedno :
jeżeli faktycznie to te nakładki są takie felerne a nie sama prostownica, to czy prostując włosy od ich nasady można łatwo sie poparzyć jeżeli nie użyję tych nakładek???
ODPOWIEDZCIE PLISSSSSS )))
gosza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 09:07   #1105
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Cytat:
mam pytanko, bo tez zamierzałam sobie tą prostownicę zakupić: o jakich szczelinach i ostrych krawędziach mówicie?? czy chodzi o to że te szczeliny powstają po nałożeniu tych dodatkowych nakładek i to właśnie te nakładki mają ostre krawędzie? czy może jednak nie chodzi o te nakładki i ta prostownica ma sama w sobie ostre krawędzie? bo tak patrząc na zdjęcie to raczej trudno dopatrzeć sie tam jakichś szczelin itp.
i jeszcze jedno :
jeżeli faktycznie to te nakładki są takie felerne a nie sama prostownica, to czy prostując włosy od ich nasady można łatwo sie poparzyć jeżeli nie użyję tych nakładek???
ODPOWIEDZCIE PLISSSSSS )))
wiec tak:

szczelinka jest jak zciśniesz płytki prostownicy do siebie (w mojej z przodu przylega bardziej a z tyłu troszkę mniej).Ale mi to w prostowaniu absolutnie nie przeszkadza-nawet pojedynczy kosmyk włosów mogę bez problemu wyprostować.
Tak sobie właśnie myslimy tu z foremkami ,że może u Judytki przylegaja gorzej bo jest jakas wada....

nakładek w ogóle nie uzywam,bo dla mnie sa nieporęczne i faktycznie mogłyby haczyć. Dla mnie bez nich prostownica wcale mnie nie parzy-jest po prostu ciepła .

W ogóle te prostownice (gama i tondeo) są dośc mało estetycznie wg mnie wykończone. Przy zakończeniu płytek mają jakies takie ostrawe krawędzie, są szczelinki...
One mnie osobiście w ogóle nie haczą,a ni nie zaczepiają,ale uważam że za prawie 300 zł to już wszystko powinno byc bez zarzutów.


Jesli chodzi o prostowanie to nie mam najmniejszych zarzutów-płytki są super szybko i długotrwale prostują.
P.jest leciutka i poręczna.

Ja gdybym widziała ja wcześniej to nie wiem czy bym sie zdecydowała. PO prostu uważam ze za 300 zł takich niedociągnięć nie powinno być. Niby mi one nic nie robią (nie haczą nie wyrywają),ale jakoś tak...no wiesz...baba jestem i lubię wszystko estetyczne...

Nawet sie zastanaiwłam czy nie wymienić ją na babylissa pro 24,ale gdzies tam wczesniej ktos porównywał je obie i stwierdził, że gama (czy tam tondeo) jest o niebo lepsza.
I tak mnie mój mąż przekonał,że skoro dobrze prostuje,to lepiej zostawić ,bo nie wiadomo czy na gorszego bubla nie trafię.....
Posłuchałam i jestem zadowolona.

to tyle ode mnie-jak masz jeszcze jakies pytania-smiało.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 12:36   #1106
gosza83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Evitko kochana dziękuję Ci bardzo za tak szybką odpowiedź!!!

a kiedy kupowałaś swoją prostownicę?
bo tak sobie myślę, że to może jakaś felerna partia tych prostownic. dziewczyny, które wypowiadały się parę miesięcy wcześniej na temat np. gamy, to żadnych niedociągnięć nie dostrzegały.

też właśnie chciałam kupić sobie gamę, ale teraz mam pewne obawy. to nie są małe pieniążki, a znając mojego pecha to trafię na egzemplarz najbardziej wadliwy
dlatego chyba głębiej zastanowię się nad tym babylissem pro.

Jeszcze raz dziękuję Ci za odpowiedź

Judytka2 : i co w końcu zrobiłaś? wymieniłaś na inną prostownicę ? jak tak to jaką i jak się sprawuje?
gosza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 13:02   #1107
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Ah.....Sorki...Ale zapomnialam napisac co tam z moja prostownica

wymienilam na nową Tondeon.Tamta byla jednak wadliwa i dlatego wyrywala wlosy. Ta szczelina u mnie miedzy plytkami byla ogromna. Teraz jest juz malutka i w niczym nie przeszkadza
Juz nie wyrywa wlosow. Ale podczas prostowania slysze tak raz lub kilka razy takie haczenie jej o wloski, ale zupelnie nie groźne
Jednak zgodze sie z Evitka, ze jak na tyle kasy to wykonczenie tej prostownicy jest naprawde marne.....To trzeba przyznac. ale wart tez uwzglednic to, ze po wyprostowaniu wlosow wygladam jakbym dopiero od fryzjera wyszla.Naprawde prostownica wspaniale prostuje.Wloski takie lejace i błyszczace w krótkim czasie. Nawet raz zapomnialam przez przypadek wsmarowac we wlosy Hot Lissa i efekt byl taki sam bez uzycia kosmetyków. Ale Tondeo+Hot liss daje wspanialy efekt. Nie żałuję ze kupilam ta prostownice. Mogliby tylko podczas produkcji bardziej sie przykladac Jak macie jakies pytanie-pytajcie
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 22:38   #1108
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Cytat:
Evitko kochana dziękuję Ci bardzo za tak szybką odpowiedź!!!

a kiedy kupowałaś swoją prostownicę?
bo tak sobie myślę, że to może jakaś felerna partia tych prostownic. dziewczyny, które wypowiadały się parę miesięcy wcześniej na temat np. gamy, to żadnych niedociągnięć nie dostrzegały.

też właśnie chciałam kupić sobie gamę, ale teraz mam pewne obawy. to nie są małe pieniążki, a znając mojego pecha to trafię na egzemplarz najbardziej wadliwy
dlatego chyba głębiej zastanowię się nad tym babylissem pro.

Jeszcze raz dziękuję Ci za odpowiedź
nie ma za co ))
Ja kupiłam swoją mniej więcej 2-3 tyg.temu.
Też własnie zauwazyłam że nikt na te prostownice nie narzekał wczesniej-nie wiem z czego to wynika...

Ja mam mieszane uczucia czy bym poleciła game czy nie; prostuje idealnie,ale wykończenie kiepskie...a to jednak prawie 300 zł.Ale z drugiej strony mam porównaie tylko z kaylook mini (ta sama półka) i z prostownicą za 30 zł (wiadomo).Z babylisem nie mam porównania (a szkoda).
Babyliss kosztuje chyba 203 zł, a gama 269zł.

Możesz sobie kupic np u Grabci w sklepie internetowym (jak np.ja i Judytka)i jak ci sie nie bedzie podobać to oddasz (masz 10 dni na "rozmyslenie sie"), lub wymienisz na coś innego.(Stracisz najwyżej koszty wysyłki).
Nic nie ryzykujesz (oprócz kosztów wysyłki)

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 22:43   #1109
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Cytat:
wymienilam na nową Tondeon.Tamta byla jednak wadliwa i dlatego wyrywala wlosy. Ta szczelina u mnie miedzy plytkami byla ogromna. Teraz jest juz malutka i w niczym nie przeszkadza
dobrze że juz w porządku i że jestes suma sumarum zadowolona

tez używam od niedawna hotlissa i bardzo jestem zadowolona-polecam (tani i skuteczny)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 23:36   #1110
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Tondeo Eco-cerion (prostownica)

Hmm, ja sie troche nie znam...U Grabci - CZYLI GDZIE??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.