Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 20:32   #931
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny moje perfumy z truskawki zginęły gdzies w drodze do mnie. Po miesiącu od zamówienia w UC ich nie ma. Napisałam do truskawy moją łamaną angielszczyzną i odpisali.Mam problem ze zrozumieniem:/Możecie mi pomóc przetłumaczyć to?Proszę

Dear Paulina,

Thank you for your e-mail and we are sorry to learn your order has still to arrive.

Please kindly wait until 31st May whilst we try to trace the parcel through the parcel services. Please note that because the trace is a much more involved process than simply tracking a parcel, it takes at least 7 days for the trace to be completed.

If you still have not received the order by that date, please let us know and we will either re-ship or refund for your order according to your preference.

Please accept our sincere apologies for any inconvenience and if you have any further queries, please feel free to contact us again.

Your Sincerely,
Smriti
Customer Services
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:37   #932
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Paulinka, moja angielszczyzna też łamana, ale w skrócie: proszą, żebyś poczekała jeszcze do 31 maja, oni sprawdzą co się dzieje z wysyłką i ew. ponaglą (tego nie jestem pewna). Jeśli nadal nie będzie znaku o perfumach to daj im znać - wyślą Ci nowe, albo oddadzą kaskę i oczywiście jest im bardzo przykro.

Jak coś nakręciłam to pewnie dziewczyny poprawią.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:38   #933
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
malutki zbiorek zazdraszczam!
dziękuję za opinię o Tigi Mam szampon owsiany, bardzo go lubię, ale konieczana po nim jest odżywka. A szukam czegoś nawilzającego w sprayu najchętniej, odżywkowego, do stosowania również w ciągu dnia
Ja ostatnio kupiłam dla siebie właśnie taki spray do odświeżania włosów rano po spaniu i w ciągu dnia Co prawda nie z Trus bo wtedy jeszcze jej nie odkryłam ale naprawdę polecam - Matrix biolage tonic.
Jeśli chodzi o ten krem dla pierwszych klientów - Elizabeth Arden. Jaki on jest? Odżywczy, nawilżający, przeciwzmarszczkowy?

Kilka stron wcześniej pytałam o zapach Cristobala. Chodziło mi o męski, jest w promocji na dzień taty . Gdyby ktoś mi powiedział czy pachnie ziołami czy jest to raczej nuta świeża?
Dziewczyny się nim zachwycają, ale wnioskuję, że damskim
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:42   #934
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Paulinka, moja angielszczyzna też łamana, ale w skrócie: proszą, żebyś poczekała jeszcze do 31 maja, oni sprawdzą co się dzieje z wysyłką i ew. ponaglą (tego nie jestem pewna). Jeśli nadal nie będzie znaku o perfumach to daj im znać - wyślą Ci nowe, albo oddadzą kaskę i oczywiście jest im bardzo przykro.

Jak coś nakręciłam to pewnie dziewczyny poprawią.
dzięki:-* dobrze,że ktoś się tym zainteresuje i w razie czego nie umywają rąk
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:44   #935
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Paulinka, moja angielszczyzna też łamana, ale w skrócie: proszą, żebyś poczekała jeszcze do 31 maja, oni sprawdzą co się dzieje z wysyłką i ew. ponaglą (tego nie jestem pewna). Jeśli nadal nie będzie znaku o perfumach to daj im znać - wyślą Ci nowe, albo oddadzą kaskę i oczywiście jest im bardzo przykro.

Jak coś nakręciłam to pewnie dziewczyny poprawią.
Nie nakrecilas nic. W porzadku jest. Tylko o ponagleniach nie ma nic mowy. Po prostu potrzebuja 7 dni aby wysledzic przesylke.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:49   #936
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nie nakrecilas nic. W porzadku jest. Tylko o ponagleniach nie ma nic mowy. Po prostu potrzebuja 7 dni aby wysledzic przesylke.
może wyśledzą,bo już się martwię

Dzięki dziewczyny!!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:52   #937
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
może wyśledzą,bo już się martwię

Dzięki dziewczyny!!
zawsze do usług w miarę możliwości. Trzymam kciuki, zeby przesyłka się błyskawicznie znalazła!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 20:54   #938
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jesteś w pełni usprawiedliwiona!


Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
I całe szczęście że się udzielasz. Bardzo lubię tu przychodzić i czytać Wasze wypowiedzi.
Zdrówka życzę. I poprawy samopoczucia.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Serenite, mi się to zdarzyło dwa razy w zeszłym roku. Nie odpowiadali na moje maile i w końcu dałam spokój bo co miałam zrobić



Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

A ja jutro mam egzamin teoretyczny z prawka


Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle piszecie że nie nadążam czytać

Wszystkim Asiom składam najlepsze życzenia

Mam jeszcze pytanie do znawczyń kolorów róży. Poszukuję jakiegoś brzoskwiniowego koloru. Jeśli któraś z was może polecić to pięknie poproszę
Chanel Joues Contraste Orchid Rose

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Aniu, nie przejmuj się, ja też się rozstaję z tą serią, mimo że lubię perłowe cienie, te mi kompletnie nie pasują, wszystko na skórze wygląda sino

dotarł dzisiaj zestaw Fatale, jako że jest świeższy niż myślałam po waszych postach, to będzie prezentem, w sumie to nawet dobrze, bo mam za dużo tuszy
Czyli jaką ma datę?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam!!!

Chciałabym już mieć papierek, ale ubolewam nad końcem kursu...Mój instruktor jest fantastyczny Dzięki niemu uwierzyłam w siebie za kierownicą. Jest świetnym nauczycielem , a do tego jest przystojny i czarujący
Mój instruktor to trauma

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Moniu - dziękuję pięknie.
Tylu życzeń co od Was od wczoraj to przez całe życie nie otrzymałam. Ogromnie mi miło i cieplutko na serduchu.



Super Mamo - ogromnie się cieszę że jesteś z nami.
A wędlinę w sałatce obeszłam tak, że wcale jej dzisiaj nie dodałam. Jakoś ostatnio jem mało mięsa i mam wśród gości wegetarianina.



Lip - będzie dobrze. Też miałam świetnego instruktora i jak mnie odwoził do domu po zdanym egzaminie to aż łezka mi się w oku zakręciła. Bardzo miło wspominam lekcje z nim.

Moja Mama jest niesamowita. Widziała że od dwóch dni wzdycham do Platinum Illuminator i kliknęła mi dzisiaj go sama, czytając wcześniej instrukcje na stronie pierwszej naszego postu.
A na dodatek dostanę także ten krem Elizabeth Arden bo Mama pierwszy raz robiła zakupy na Tru. Zawsze to ja kupowałam ze swojego konta.

Jestem z Niej dumna że sobie sama dała ze wszystkim radę.

Powiedziała że PI będzie dla mnie na Dzień Dziecka.

MAMUNIU - KOCHAM CIĘ ZA TO ŻE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrów Mamę


Na blogu pyszności Aż mi ślinka pociekła a ja ostatnio nie mam apetytu i jedzonko mnie średnio rusza, nawet mi się sporo schudło...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:57   #939
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A mojej 9-letniej terracotty nadal nie ma Mija 13 dzien i nic...
Ciekawe czy ktores z pozostalych 3 zamówien do mnie dotrze
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 21:16   #940
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość




.
Serenite, nie pokazujesz sie na watku "Kocham Lancome". Ale wiem gdzie Cie spotkac. Znalazlam na allegro taki kremik. Powiedz mi czy to bezczelna podroba czy to jakas ekstrawagancka amerykanska wersja pudelka? Oczywiscie nie mysl, ze mam zamiar to kupic
http://allegro.pl/show_item.php?item=366933918
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 21:16   #941
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
ziewczyny jak długo czekałyście na perfumy, ja od 12 maja czekam na cristobala sztuk 3..... jak myslicie powinnam się już martwić że urząd chapną paczkę, czy tez jeszcze jest wcześnie.....:confus ed:
bez nerwów - zamawialam 11 maja cristobala i tez jeszcze nie mam

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszła do mnie paczuszka z truskawy kolejny raz bez cła

Gdzie mogę sprawdzić daty produkcji Shiseido??
Bo kupiłam 3 produkty do twarzy i najchętniej już dziś bym zaczęła ich używać

takie mam kody, może wam coś to mówi
hnst
vhhd
bnow
shiseido od ok 1,5 roku -do moze dwoch lat wstecz, uzywa juz normalnego oznakowania tzn EXP i data wznosci, czyli rok i miesiąc,
jesli tego oznaczenia nie ma ani na kartoniku, ani na produkcie to masz produkt min. 1,5 roczny- oprócz tego jeszcze na opakowaniu powinien byc rysunek sloiczka a w nim wpisana liczba miesięcy. - tyle możesz uzytkowac swój produkt od momentu pierwszego otwarcia

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W 2011 powinny już być Zleci jak z bicza strzelił.
genialne
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 21:26   #942
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite, nie pokazujesz sie na watku "Kocham Lancome". Ale wiem gdzie Cie spotkac. Znalazlam na allegro taki kremik. Powiedz mi czy to bezczelna podroba czy to jakas ekstrawagancka amerykanska wersja pudelka? Oczywiscie nie mysl, ze mam zamiar to kupic
http://allegro.pl/show_item.php?item=366933918
Jak to się nie pokazuję? Ostatnio pisałam tam dziś
Według mnie ten krem z all to chamska podróba


Czy ktoś może mi przypomnieć ile kosztowały na Tru Shimmery Diora (Rose Diamond i Amber Diamond)?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 21:54   #943
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

nareszcie do was wróciłam...musialam do pracy jechać..więc zaczne od konca..
Paskowaniec diora diamont..kosztował mnie 94 zł. z 7,5 zniżką.
Kamisiu bardzo dziekuje za radę, jutro spróbuje tak zrobić. Buziaki
Ten eliner Lancoma kosztował 125 zł... cena wg mnie ogromna. chociaż.......jest cudny.
Mój kotek wreszcie doszedł do siebie, ale ja chyba oszaleje bo wszyscy ze mnie się śmieją że kot na mój widok się przestraszyl i się zeszxzał 9 co poniektórzy mówią że ze śmiechu)
Asieńko ...czemu mieszkasz tak daleko.
Jazmine to mnie pocieszyłaś, bo juz sie martwilam wczesniej przesyłki szły 3-4 dni, a perfumy niecale 2 tyg. a tu czekam i czekam, chociaż od 12, to chyba dopiero mija dwa tyg. panikara ze mnie...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 21:55   #944
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Paulinko - trzymam kciuki za Twoją przesyłkę. Oby Tru coś wskórała i szybko się odnalazła.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Asiku ja kocham gotować a w TZ i Oliwii mam istny fanklub. Oliwia to dziecko jedzące właściwie wszystko, nie mówiąc o śmierdzących francuskich serach i pokrytych pleśnią bretońskich salami. Zajada wszelkie pasty, sałaty, rukole, szpinaki, brukselki, karczochy, szparagi, sosy z całego świata,. Jak dla niej żarełko może być meksykańskie, tajskie, chińkie, greckie, włoskie byleby nie... krupnik z ryżem
Kasiu, jeśli Oliwka jest dzieckiem jedzącym prawie wszystko to ten krupnik Jej wybaczymy. Mój Brat całe życie mawia, że: "krupnik to zupa dla widoku". Też nie lubi od dzieciństwa i tak Mu zostało.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość



Pozdrów Mamę

Na blogu pyszności Aż mi ślinka pociekła a ja ostatnio nie mam apetytu i jedzonko mnie średnio rusza, nawet mi się sporo schudło...
Mama pozdrowiona, dziękuje i pozdrawia wszystkie Truskaweczki i Truskawka Kamisia. Okazuje się że pod moją nieobecność, kiedy jestem w pracy Mama lubi podczytywać nasz wątek. Dopiero dzisiaj się do tego przyznała. A jaka była dumna z pierwszego zamówienia.

Cieszę się ogromnie że mój blog przypadł Wam do gustu. Na początku tworzyłam go z myślą o sobie by mieć "kartki papieru" do zapisywania. Potem nieśmiało pokazałam go rodzinie, która lubi tam zaglądać. No i dzisiaj dzięki Super Mamie (dziękuję Ukryciorku ) odważyłam się pokazać go Wam.

Basieńko - kiedyś się spotkamy. Obiecuję na spotkanie przywieźć jakieś słodkości własnoręcznie upieczone. Jak będziesz w moich stronach, to zapraszam serdecznie.

Tyle serdeczności ile otrzymuję od Was często w życiu realnym nie otrzymuję od ludzi. To ogromnie miłe.

DZIĘKUJE WSZYSTKIM RAZ JESZCZE ZA PAMIĘĆ, MOC PIĘKNYCH ŻYCZEŃ I CIEPŁYCH SŁÓW.

Dobrej nocy, truskawkowych snów. Do juterka.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:00   #945
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie nie, miałam tylko pieczątkę z Pruszcza - że dopuszczono.
heh jak milo z ich strony

a ja dzisiaj pobieglam na poczte taka szczesliwa ze cos z Tru na mnie czeka a tu okienko z paczkami zamkniete odebralam za to listy jeden z moim kamuflazem artdeco a drugi z Poczty Polskiek z Bytomia oczywiscie chodzi o Tru i moj zestaw Fatala teraz musze chyba powysylac dokumenty do UC
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:06   #946
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asienko milych snów a jutro wspanialych gości......zresztą jutro przed wyjazdem jeszcze tu się pojawie.
wiecie nie potarfie się odnaleśc na biochemi, czytam ,, czytam i nic nie rozumiem. Ale ja jestem blondynka, mam nadzieje że prędzej czy pozniej znajde to co mnie interesuje.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:08   #947
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Asienko milych snów a jutro wspanialych gości......zresztą jutro przed wyjazdem jeszcze tu się pojawie.
wiecie nie potarfie się odnaleśc na biochemi, czytam ,, czytam i nic nie rozumiem. Ale ja jestem blondynka, mam nadzieje że prędzej czy pozniej znajde to co mnie interesuje.

Dziękuję Basieńko. Też śpij dobrze.
Nie martw się Biochemią. Też tak reagowałam na początku i błądziłam tak jak dziecko we mgle. Potem było już tylko lepiej i widziałam światełko w tunelu.

Miłej lektury. Papa.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:09   #948
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Paulinko - trzymam kciuki za Twoją przesyłkę. Oby Tru coś wskórała i szybko się odnalazła.



Kasiu, jeśli Oliwka jest dzieckiem jedzącym prawie wszystko to ten krupnik Jej wybaczymy. Mój Brat całe życie mawia, że: "krupnik to zupa dla widoku". Też nie lubi od dzieciństwa i tak Mu zostało.



Mama pozdrowiona, dziękuje i pozdrawia wszystkie Truskaweczki i Truskawka Kamisia. Okazuje się że pod moją nieobecność, kiedy jestem w pracy Mama lubi podczytywać nasz wątek. Dopiero dzisiaj się do tego przyznała. A jaka była dumna z pierwszego zamówienia.

Cieszę się ogromnie że mój blog przypadł Wam do gustu. Na początku tworzyłam go z myślą o sobie by mieć "kartki papieru" do zapisywania. Potem nieśmiało pokazałam go rodzinie, która lubi tam zaglądać. No i dzisiaj dzięki Super Mamie (dziękuję Ukryciorku ) odważyłam się pokazać go Wam.

Basieńko - kiedyś się spotkamy. Obiecuję na spotkanie przywieźć jakieś słodkości własnoręcznie upieczone. Jak będziesz w moich stronach, to zapraszam serdecznie.

Tyle serdeczności ile otrzymuję od Was często w życiu realnym nie otrzymuję od ludzi. To ogromnie miłe.

DZIĘKUJE WSZYSTKIM RAZ JESZCZE ZA PAMIĘĆ, MOC PIĘKNYCH ŻYCZEŃ I CIEPŁYCH SŁÓW.

Dobrej nocy, truskawkowych snów. Do juterka.
Asieńko, najśmieszniejsze, że rafiło na prawie niegotującą wegetariankę, która z racji tuszy i choróbsk w zasadzie w stronę jedzenia nie powinna nawet patrzeć. Ale jak zrobimy zlot Truskawomaniaczek to Ty i Kasiaoli zgłaszacie się do sekcji cateringu, jak rozumiem.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh jak milo z ich strony

a ja dzisiaj pobieglam na poczte taka szczesliwa ze cos z Tru na mnie czeka a tu okienko z paczkami zamkniete odebralam za to listy jeden z moim kamuflazem artdeco a drugi z Poczty Polskiek z Bytomia oczywiscie chodzi o Tru i moj zestaw Fatala teraz musze chyba powysylac dokumenty do UC
Przebrzydły Bytom. Dziewczyny, doradzam zmianę miejsca zamieszkania, Pruszcz Gdański znacznie bardziej przymyka oko niż Bytom przebrzydły, jak widzę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:13   #949
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość


Przebrzydły Bytom. Dziewczyny, doradzam zmianę miejsca zamieszkania, Pruszcz Gdański znacznie bardziej przymyka oko niż Bytom przebrzydły, jak widzę.
no przydaloby sie narazie nie pisali nic zeby cos zaplacic tylko ze nadawca zle wypelnil dane i musze je uzupelnic czy cos takiego i wtedy odesla mi paczke wiec moze nie bede musiala placic? taka mala nadzieja...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 22:24   #950
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no przydaloby sie narazie nie pisali nic zeby cos zaplacic tylko ze nadawca zle wypelnil dane i musze je uzupelnic czy cos takiego i wtedy odesla mi paczke wiec moze nie bede musiala placic? taka mala nadzieja...

Oj, nie licz na to...Ja dostałam dziś identyczne pismo. Sądzę,że chodzi o to,że nadawca (Truskawka) nie wpisał sumy, jaką zapłaciłaś za zakupiony produkt...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:30   #951
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny/Kamisio HELP

nie wiem co sie stało, mam niezapłacone rzeczy na tru a pay palem nie moge płacic, mam pieniazki na koncie ale pisza ze wyczerpałam jakies limity??Zadnych limitow nie ustalałam, mam kont w inteligo.
co to znaczy, czy da rady to jakos rozwiazac, musze szybko zapłacic aby nie stracic zamowionych rzeczy
moze moge zapłacic z karty TŻ ktory nie ma paypala?

EDIT: pieniadze z bankomatu wypłacic moge, pay palem nie da rady
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:31   #952
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

O rany, parę godzin mnie nie było, a tu od rana tyle stron zapisanych. Tempo niesamowite narzuciłyście Coś czuję, że jeszcze w tym miesiącu będzie IV część

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ale Dzień Dobrodziejstw



A ja jutro mam egzamin teoretyczny z prawka. Niby to piardek, ale boję się, że z nerwów zrobię jakąś głupotę Trzymajcie proszę za mnie truskawki...to znaczy kciuki!
Trzymam kciuki i powodzenia życzę

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Piekłam sernik kokosowy, robiłam rybę ze szpinakiem, sałatkę śledziową - tzw. śledź pod buraczkami a teraz skończyłam właśnie sałatkę z ananasem.
Niektóre przepisy są na moim blogu internetowym:

http://muffinek.blogspot.com/
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia.
Asiu, jakie pysznościJa taki słodki łasuch jestem i mam ochotę na kawałek ciasta Podzielisz się?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle piszecie że nie nadążam czytać

Wszystkim Asiom składam najlepsze życzenia

Mam jeszcze pytanie do znawczyń kolorów róży. Poszukuję jakiegoś brzoskwiniowego koloru. Jeśli któraś z was może polecić to pięknie poproszę
Dziękuję za życzenia
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Moniu - dziękuję pięknie.
Tylu życzeń co od Was od wczoraj to przez całe życie nie otrzymałam. Ogromnie mi miło i cieplutko na serduchu.

Moja Mama jest niesamowita. Widziała że od dwóch dni wzdycham do Platinum Illuminator i kliknęła mi dzisiaj go sama, czytając wcześniej instrukcje na stronie pierwszej naszego postu.
A na dodatek dostanę także ten krem Elizabeth Arden bo Mama pierwszy raz robiła zakupy na Tru. Zawsze to ja kupowałam ze swojego konta.

Jestem z Niej dumna że sobie sama dała ze wszystkim radę.

Powiedziała że PI będzie dla mnie na Dzień Dziecka.

MAMUNIU - KOCHAM CIĘ ZA TO ŻE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale masz super mamę Pozdrowienia dla niej i gratulacje za pierwsze zamówienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W 2011 powinny już być Zleci jak z bicza strzelił.
haha, ależ się uśmiałam
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jak to się nie pokazuję? Ostatnio pisałam tam dziś
Według mnie ten krem z all to chamska podróba


Czy ktoś może mi przypomnieć ile kosztowały na Tru Shimmery Diora (Rose Diamond i Amber Diamond)?
o ile dobrze pamiętam to ok. 103 zł
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:36   #953
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość

o ile dobrze pamiętam to ok. 103 zł
Dzięki Asiu i Basiu za odpowiedź
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:36   #954
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W 2011 powinny już być Zleci jak z bicza strzelił.
cudowne

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja mam Earth Reflections i Tropical Light. Używam w zasadzie tylko najciemniejszej zieleni z TL i obu brązów z ER. Reszta kolorów z tych paletek wygląda na moich powiekach absolutnie tandetnie. Są zbyt jasne i zbyt perliste, jak to ładnie określiłaś
Z piątek mam jeszcze Pink Idol i te kocham miłością absolutną. Są fantastyczne - znacznie mniej błyszczą, lepiej trzymają się skóry i kolory są zdecydowanie bardziej nasycone.
Nie wiem dlaczego tyle teraz dowalili tej perły...
Bo to taka perłowa kolecja miała być z załozenia wszystkie kolory z numerami X09, ale troche im nie poszło jak widać

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Kasiu, jeśli Oliwka jest dzieckiem jedzącym prawie wszystko to ten krupnik Jej wybaczymy. Mój Brat całe życie mawia, że: "krupnik to zupa dla widoku". Też nie lubi od dzieciństwa i tak Mu zostało.



Mama pozdrowiona, dziękuje i pozdrawia wszystkie Truskaweczki i Truskawka Kamisia. Okazuje się że pod moją nieobecność, kiedy jestem w pracy Mama lubi podczytywać nasz wątek. Dopiero dzisiaj się do tego przyznała. A jaka była dumna z pierwszego zamówienia.

Cieszę się ogromnie że mój blog przypadł Wam do gustu. Na początku tworzyłam go z myślą o sobie by mieć "kartki papieru" do zapisywania. Potem nieśmiało pokazałam go rodzinie, która lubi tam zaglądać. No i dzisiaj dzięki Super Mamie (dziękuję Ukryciorku ) odważyłam się pokazać go Wam.

Basieńko - kiedyś się spotkamy. Obiecuję na spotkanie przywieźć jakieś słodkości własnoręcznie upieczone. Jak będziesz w moich stronach, to zapraszam serdecznie.

Tyle serdeczności ile otrzymuję od Was często w życiu realnym nie otrzymuję od ludzi. To ogromnie miłe.

DZIĘKUJE WSZYSTKIM RAZ JESZCZE ZA PAMIĘĆ, MOC PIĘKNYCH ŻYCZEŃ I CIEPŁYCH SŁÓW.

Dobrej nocy, truskawkowych snów. Do juterka.
Spokojnej nocy ps Ja krupniku tez nie lubie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:38   #955
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

właśnie wypróbowałam swój drugi prezent, kóry kupiłam nie na truskawce a w Sephorze. to jest to : http://eu.strawberrynet.com/productD...80270&goChar=L
To pianka do mycia dla cery suchej. pierwsze wrażenie -pachnie szarym mydłem (11-2007). W zwiazku z tym że nie było instrukcji, (hihi dla blondynek), wypróbowałam ją na dwa sposoby na sucho i na mokro. w obu wersjach doskonale sie rozprowadza. i widzę że na długo mi starczy. Ja mam bardzo wrażliwą cere, sklonną do alerggi i niestety takiego typu preparaty podrazniały mnie. ale się skusiłam i ...jak na razie nie puchne, nie ściąga mi twarzy (i to powiem wam że 30 min bez kremu , dla mnie sukces) i ogólnie cera jest taka przyjemna w dotyku. Dokupię jeszcze tonik do kompletu, ale to już na truskawie. Jutro rano powiem jak wygląda twarz, jak na razie zadowolona jestem mimo tego zapachu.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:42   #956
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mama pozdrowiona, dziękuje i pozdrawia wszystkie Truskaweczki i Truskawka Kamisia. Okazuje się że pod moją nieobecność, kiedy jestem w pracy Mama lubi podczytywać nasz wątek. Dopiero dzisiaj się do tego przyznała. A jaka była dumna z pierwszego zamówienia.
Super buziaki dla Twojej Mamy Asiu , moja Matulka co prawda nie na wizażu , ale na innym forum sie udziela i nawet była juz na Zjeżdzie ,

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Asieńko, najśmieszniejsze, że rafiło na prawie niegotującą wegetariankę, która z racji tuszy i choróbsk w zasadzie w stronę jedzenia nie powinna nawet patrzeć. Ale jak zrobimy zlot Truskawomaniaczek to Ty i Kasiaoli zgłaszacie się do sekcji cateringu, jak rozumiem.
.
Ja się zapisuje do sekcji kabaretowej (moje zycie to kabaret )
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:42   #957
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dyniu, eyeliner faktycznie ma niezłą cenę. Jak dla mnie zaporową póki co. Ciekawe czy do 2012 przed planowanym końcem świata zdążą go ukręcić na Tru... A jakbyś była taka miła i wrzuciła fotkę kreseczki to by było bosko. Może być na łapce.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:45   #958
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

JT przyleciał do mnie, tzn. do mojego TŻ, bo na jego adres tym razem wysłałam, żeby paczka ominęłam UC
Już nie mogę się doczekać, kiedy go odbiorę
A mój TŻ wtajemniczony w truskawkową manię, widząc, że przybywa mi tych kosmetyków, kupił mi na imieniny kuferek , żeby truskawkowe zdobycze i nie tylko miały "ładny domek".
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:46   #959
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Dziewczyny/Kamisio HELP

nie wiem co sie stało, mam niezapłacone rzeczy na tru a pay palem nie moge płacic, mam pieniazki na koncie ale pisza ze wyczerpałam jakies limity??Zadnych limitow nie ustalałam, mam kont w inteligo.
co to znaczy, czy da rady to jakos rozwiazac, musze szybko zapłacic aby nie stracic zamowionych rzeczy
moze moge zapłacic z karty TŻ ktory nie ma paypala?

EDIT: pieniadze z bankomatu wypłacic moge, pay palem nie da rady
Ja mialam podobną sytuację i wtedy musialam podpiąc swoje konto inteligo pod tego paypala i zdjęli limity. Pożniej znowu miałam podobną sytuację, ale tym razem nie chciał mi paypal zapłacić. Cos mu się nie podobało. Zaplacił za mnie kolega swoim paypalem. wysłalam mu oczywiście zamówienie z truskawiki, gdzie jest ikonka paypala. i on normalnie zapłacił. ja dla własnego spokoju wysłałam do truskawy meila z potwierdzeniem zaplacenia i że będzie figurował inny placacy niż dotychczas. i wszystko posżło gładko. tak ze chyba im wszystko jedno kto zapłaci za twoje zamówienie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:50   #960
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dyniu, eyeliner faktycznie ma niezłą cenę. Jak dla mnie zaporową póki co. Ciekawe czy do 2012 przed planowanym końcem świata zdążą go ukręcić na Tru... A jakbyś była taka miła i wrzuciła fotkę kreseczki to by było bosko. Może być na łapce.
próbowlam kilka razy i nie wychodzi mi. nie moge wychwycic tego efekt. Jutro rano wyjeżdzam nad jezioro, więc tam spróbuje te fotki porobić. jak wyjdą to w niedziele wieczorem zamieszcze.
Cena też mi niestey za wysoka, ale ostatnio mialam pewną robótke i obiecałam że jak ją skoncze i w miarę zarobie, to sobie zrobie prezent...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.