trądzik a antykoncepcja???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 16:34   #1
violcia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9

trądzik a antykoncepcja????


witam wszystkich !!!

problemy z cerą mam od dawna. spędza mi to sen z powiek, radziłam się już wielu lekarzy-dermatologów, którzy robili sobie ze mnie króliczka doświadczalnego i testowali na mnie wszelkie maści, kremy, płyny itp.
nie stety z marny skutkiem. Pewnego pięknego dnia mój ginekolog zaproponował mi pigułki "diana", nie bardzo byłam do tego przekonana bo to mimo wszystko hormony, ale stwierdziłam że spróbować nie zaszkodzi zwłaszcza że moja desperacja sięgała zenitu. po jakimś czasie okazało się że są rewelacyjne i z każdym dniem ich łykania było widać efekty, cera była cuuuuudowna, totalnie bez żadnych krostek, przebarwień jak u dziecka.
I tak stosowałam je chyba z dwa lata aż wkońcu stwierdzilam ze pora przestać lykać prochy bo skoro tyle bralam to moze sie uregulowało wszystko i że są już nie potrzebne. Nie biore ich juz rok i z przykrością stwierdzam że chcąc mieć taką cerę jak sprzed roku chyba musialabym sie skazac na prochy do końca życia bo trądzik wrócił i wdodatku jeszcze bardziej nasilony niż kiedyś.
i co ja mam robić?
poradzcie coś !!!!
violcia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:11   #2
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: trądzik a antykoncepcja????

z "Diana" to jest niby tak, ze to nie zawsze powoduje brak nawrotu trądziku. I powtórze po pewnie ze stu osobach - Diana to nie jest sposob antykoncepcji na wiecej niz 2 lata :P Zeby ktorejs nie wpadlo brac to dluzej
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 16:32   #3
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: trądzik a antykoncepcja????

Cytat:
Napisane przez violcia07
witam wszystkich !!!

problemy z cerą mam od dawna. spędza mi to sen z powiek, radziłam się już wielu lekarzy-dermatologów, którzy robili sobie ze mnie króliczka doświadczalnego i testowali na mnie wszelkie maści, kremy, płyny itp.
nie stety z marny skutkiem. Pewnego pięknego dnia mój ginekolog zaproponował mi pigułki "diana", nie bardzo byłam do tego przekonana bo to mimo wszystko hormony, ale stwierdziłam że spróbować nie zaszkodzi zwłaszcza że moja desperacja sięgała zenitu. po jakimś czasie okazało się że są rewelacyjne i z każdym dniem ich łykania było widać efekty, cera była cuuuuudowna, totalnie bez żadnych krostek, przebarwień jak u dziecka.
I tak stosowałam je chyba z dwa lata aż wkońcu stwierdzilam ze pora przestać lykać prochy bo skoro tyle bralam to moze sie uregulowało wszystko i że są już nie potrzebne. Nie biore ich juz rok i z przykrością stwierdzam że chcąc mieć taką cerę jak sprzed roku chyba musialabym sie skazac na prochy do końca życia bo trądzik wrócił i wdodatku jeszcze bardziej nasilony niż kiedyś.
i co ja mam robić?
poradzcie coś !!!!
Droga Violciu,mam podobna przypadlosctzn.sliczny wysyp po dianie,w dodatku po jej odstawieniu trafilo mi sie w "prezencie"łojotokowe zapalenie skory,ot tak,dla dodania smaczkuZ diana 3 lata pieknej skory,bez niej koszmar.Lecze sie teraz protopikiem,metronidazole m,rozexem:to wszystko na zmiane,zadnych kosmetykow przeciwtradzikowych nie wolno mi teraz uzywac wiec zyje nadzieja na poprawe.Wewnetrznie lykam tylko witaminke pp,zyrtec.Musze powiedziec,ze jest b.dobrze.pozdrawiam
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.