I¶æ czy nie i¶æ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-18, 19:56   #1
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104

I¶æ czy nie i¶æ?


Mam pewien dylemat... Mo¿e to trochê dziwne, ¿e zwracam siê z tym do Was, tutaj, ale jako¶ tak pomy¶la³am, ¿e tu mogê dostaæ odpowied¼...

Otó¿, dwa dni temu zmar³ mój dziadek i w sobotê jest pogrzeb (nie, nie chcê, ¿eby¶cie pisali jak Wam bardzo przykro, wystarczy, ¿e mi jest...). W pi±tek (czyli jutro) kolega z pracy mojego mê¿czyzny organizuje w domu spotkanie, gdzie bêd± graæ na PS3 w turniej Buzz!. Ja oczywi¶cie, jako dziewczyna mojego faceta, te¿ jestem zaproszona... Z moim mê¿czyzn± nie widzia³am siê od Walentynek i bardzo mi go brakuje.

On jednak nie ma czasu, ja zreszt± te¿ nie bo jutro mam poprawkê i muszê siê uczyæ, wiêc dzisiejsze spotkanie totalnie odpad³o... Na pogrzeb mój facet i¶æ nie chce bo mówi, ¿e w sobotê rano ma jak±¶ sprawê do za³atwienia (nie wiem jak±, nie wnikam, powiedzia³, ¿e nie bêdzie mi siê t³umaczy³, by³ niemi³y pewnie dlatego, ¿e trochê na niego nakrzycza³am, zawsze wtedy siê wkurza).

I teraz powstaje pytanie... I¶æ jutro z nim do tego kolegi na osiemnast±? I po prostu wrócê sobie do domu ko³o dwudziestej pierwszej, mo¿e sama, mo¿e mnie kto¶ odwiezie. To nie jest pijacka impreza tylko po prostu spotkanie z pizz± i PS3. Uwa¿acie, ¿e tak wypada?

Nie to, ¿e ja nie prze¿ywam ¶mierci mojego dziadka - prze¿ywam, w³a¶nie dlatego chcia³am siê z moim T¯ zobaczyæ i na chwilê urwaæ z domu...

Wiem, ¿e mój T¯ na to spotkanie pójdzie bo powiedzia³, ¿e ju¿ du¿o osób siê wy³ama³o i g³upio mu tak (to by³o du¿o wcze¶niej planowane i ju¿ powiedzia³, ¿e przyjdzie, nawet ze mn±). Nie dziwiê mu siê, bo wiem, ¿e taki po prostu jest i stara siê dotrzymywaæ danego s³owa.

W ka¿dym razie ponawiam pytanie... I¶æ czy nie i¶æ? Gdybym nie posz³a to pewnie zobaczy³abym siê z nim w niedzielê, albo w poniedzia³ek, nie wiem... Po pogrzebie jako¶ w ka¿dym razie.
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:17   #2
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
I¶æ czy nie i¶æ?

Mam pewien dylemat... Mo¿e to trochê dziwne, ¿e zwracam siê z tym do Was, tutaj, ale jako¶ tak pomy¶la³am, ¿e tu mogê dostaæ odpowied¼...

Otó¿, dwa dni temu zmar³ mój dziadek i w sobotê jest pogrzeb (nie, nie chcê, ¿eby¶cie pisali jak Wam bardzo przykro, wystarczy, ¿e mi jest...). W pi±tek (czyli jutro) kolega z pracy mojego mê¿czyzny organizuje w domu spotkanie, gdzie bêd± graæ na PS3 w turniej Buzz!. Ja oczywi¶cie, jako dziewczyna mojego faceta, te¿ jestem zaproszona... Z moim mê¿czyzn± nie widzia³am siê od Walentynek i bardzo mi go brakuje.

On jednak nie ma czasu, ja zreszt± te¿ nie bo jutro mam poprawkê i muszê siê uczyæ, wiêc dzisiejsze spotkanie totalnie odpad³o... Na pogrzeb mój facet i¶æ nie chce bo mówi, ¿e w sobotê rano ma jak±¶ sprawê do za³atwienia (nie wiem jak±, nie wnikam, powiedzia³, ¿e nie bêdzie mi siê t³umaczy³, by³ niemi³y pewnie dlatego, ¿e trochê na niego nakrzycza³am, zawsze wtedy siê wkurza).

I teraz powstaje pytanie... I¶æ jutro z nim do tego kolegi na osiemnast±? I po prostu wrócê sobie do domu ko³o dwudziestej pierwszej, mo¿e sama, mo¿e mnie kto¶ odwiezie. To nie jest pijacka impreza tylko po prostu spotkanie z pizz± i PS3. Uwa¿acie, ¿e tak wypada?

Nie to, ¿e ja nie prze¿ywam ¶mierci mojego dziadka - prze¿ywam, w³a¶nie dlatego chcia³am siê z moim T¯ zobaczyæ i na chwilê urwaæ z domu...

Wiem, ¿e mój T¯ na to spotkanie pójdzie bo powiedzia³, ¿e ju¿ du¿o osób siê wy³ama³o i g³upio mu tak (to by³o du¿o wcze¶niej planowane i ju¿ powiedzia³, ¿e przyjdzie, nawet ze mn±). Nie dziwiê mu siê, bo wiem, ¿e taki po prostu jest i stara siê dotrzymywaæ danego s³owa.

W ka¿dym razie ponawiam pytanie... I¶æ czy nie i¶æ? Gdybym nie posz³a to pewnie zobaczy³abym siê z nim w niedzielê, albo w poniedzia³ek, nie wiem... Po pogrzebie jako¶ w ka¿dym razie.
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:24   #3
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 9 732
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Sama sobie musisz odpowiedzieæ czy to w porz±dku.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:31   #4
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 756
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

ja bym posz³a. Twój dziadek na pewno te¿ by chcia³ ¿eby¶ posz³a.
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymy¶l to na nowo. Nie zdziw siê, gdy zobaczysz ¿e niesamowite kwiaty rosn± na zwyk³ej ziemi. S.King

enter code jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:33   #5
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

idz, przynajmniej na chwil zapomnisz o dziadku
wiola_p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:36   #6
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 342
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

A tam, wypada, nie wypada.... Mysle, ze powinnas to rozpatrzec pod innymi aspektami!!

Jaki byl Twoj dziadek? Czy byloby mu przykro jakby sie dowiedzial, ze tuz po jego smierci pojdziesz na takie spotkanie?

No i czy sama na to chcesz isc.
(W relacje z twoin facetem juz nie wnikam)
Kocham_Luline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:40   #7
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Skoro to nie jest jaka¶ wielka zakrapiana impreza to ja bym posz³a...
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja ¿yjê RAPEM.


Ercola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 20:43   #8
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

ja bym poszla. w Twoje relacje z facetem tez nie bede wnikac bo musialabym powiedziec kilka niemilych rzeczy a co do spotkania to sama przeszlam kilka smierci w bliskiej rodzinie i wiem jaka atmosfera panuje wtedy w domu mysle ze dobrze Ci zrobi jesli wyrwiesz sie na chwile
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowc±! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:44   #9
kassiulka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Je¿eli bêdziesz potrafi³a siê dobrze bawic to idz:P, ale ja osobo¶cie bym nie posz³a, nie mog³abym.. ale ka¿dy smutek prze¿ywa na swój sposób
kassiulka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:46   #10
kukimonster
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 1 057
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

I¶æ. ¯a³obê ma siê w sercu a nie na pokaz.
kukimonster jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:48   #11
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 1 432
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

a ja bym nie posz³a. jaka bym to impreza nie by³a, chyba jako¶ g³upio bym siê czu³a (a znajomi te¿ pewnie nie wiedzieliby czy wyrazy wspo³czucia sk³adaæ czy nie)..

co do zachowania Twojego T¿'ta - uwa¿asz ze zachowuje siê w porz±dku? co mo¿e byæ wa¿niejszego, ¿e a¿ na pogrzeb nie mo¿e i¶æ.. a na spotkanie ze znajomymi ju¿ tak.. (no sorry ale gadka, ¿e du¿o osób siê wy³ama³o to dla mnie ¿adne wyt³umaczenie - tak± impreze mo¿na prze³o¿yæ..)..

nie wiem ale dla mnie to dziwne.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 20:50   #12
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 316
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

ja te¿ bym nie posz³a.. i na miejscu Twojego T¯ bym mimo wszystko bardziej by³a z Tob±.. to nie by³by marny powód odwo³ania spotkania.. to nie jego widzimisiê.. tylko tragedia Twoja..
__________________
twoje rêce mog± sprawiæ, ¿e czyje¶ serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówi±c g³upek, my¶lê "Bo¿e jak ja GO kocham"

"ty nie jeste¶ kobiet±, ty jeste¶ wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:56   #13
straconemarzenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

ja bym nie posz³a.. nie wyobrazala bym sobie imprezy po pogrzebie. tak sie tylko mówi, ze bedzie kulturalna impreza a w praktyce nie wiadomo jak wychodzi. ale to moje zdanie, dla mnie dziadek by³ jedna z najwazniejszych osob w moim zyciu i strasznie dlugo po jego smierci nie moglam dojsc do siebie
straconemarzenia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:58   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Równie¿ bym nie posz³a ,jako¶ tak ,gdyby chociaz bylo kilka dni po pogrzebie ale 2 dni ?

Nie jestem jak±s fanatyczk± umartwiania sie i okazywania ¿a³oby ale ja nie chcia³abym i¶æ.

ale to moje odczucia bo sama czulam sie podle po smierci swojego dziadka.
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 20:59   #15
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

sorry za dubel ale co¶ mi siê pieprzy net oO
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 21:00   #16
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

misiskuku, ale on ma w sobotê rano co¶ do za³atwienia a ta "impreza" jest jutro o osiemnastej. Zreszt±... ciê¿ko to nazwaæ imprez±, to po prostu spotkanie ze znajomymi i gra na PS3, ot co. Zreszt±... Oni maj± dziecko, wiêc raczej nic wielkiego dziaæ siê nie bêdzie bo wiadomo... Ma³± trzeba po³o¿yæ spaæ.
Swoj± drog± nie mam tam zamiaru nikomu mówiæ o tym, ¿e zmar³ mój dziadek, po co? W³a¶nie chcê tam pój¶æ, ¿eby nie my¶leæ.
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 21:18   #17
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 2 491
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Teraz Ci siê wydaje, ¿e mog³aby¶ tam i¶æ, ale mówiê Ci - jak pójdziesz bêdziesz siê czuæ tam okropnie. Ja bym nie sz³a.
__________________
"A ci, którzy tañczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie s³yszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 21:18   #18
Kamin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez kukimonster Poka¿ wiadomo¶æ
I¶æ. ¯a³obê ma siê w sercu a nie na pokaz.

Ka¿dy inaczej prze¿ywa ¶mieræ bliskiej osoby , a ¿a³obê oczywi¶cie ma siê w sercu, to zale¿y tylko od Ciebie co, gdzie i jak bêdziesz robi³a, trzeba przecie¿ ¿yæ dalej, zna³a¶ dziadka i tylko Ty wiesz czy by siê nie pogniewa³
Kamin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 21:32   #19
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 692
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Ja bym nie posz³a i w dodatku oczekiwa³abym od swojego faceta, ¿eby te¿ nie szed³ i zosta³ ze mn±.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 21:36   #20
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

mmm ja na Twoim miejscu poszlabym pewno na pogrzeb. Po pierwsze to dziadek ( choæ nie mowie ,¿e jak nie pojdziesz na pogrzeb to bêdziesz "z³a" ,bo ¶mieræ dla karzdego to indywidualna sprawa). A po drugie to chcialabym zrobic troche na z³o¶æ twojemu facetowi. Spotkanie, znajomi, zabawa to inny ¶wiat a Ty to drugi i ten najwazniejszy

ale zrobisz jak uwa¿asz
l_eniuszek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 21:38   #21
ewciula29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Najwa¿niejsze jest to, co Ty czujesz.... Je¶li masz ochotê, to id¼! Nie ma przeciwwskazañ! Je¶li czujesz, ¿e to Ci pomo¿e, to id¼. Ale je¶li masz i¶c tylko po to, ¿eby spotkaæ siê z T¯-em albo sprawiæ przyjemno¶æ znajomym - to zostañ w domu, bo bêdziesz siê ¼le bawiæ i mieæ wyrzuty sumienia.
ewciula29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 21:58   #22
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

l_eniuszek, chyba mnie nie zrozumia³a¶ :P. Ja idê na pogrzeb! Ale ten jest dzieñ po tym spotkaniu u jego kolegi.
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 00:26   #23
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Pewnie jedne osoby powiedz± nie id¼ bo nie wypada, ale z drugiej strony warto czasem siê oderwaæ od wszystkich my¶li, oczywi¶cie po pierwsze je¶li nie bêdziesz jako¶ imprezowaæ bo to faktycznie nie wypada, ale posiedzieæ w towarzystwie znajomych i porozmawiaæ na lu¼ne tematy czasem cz³owiekowi humor poprawia.

Ale mam takie ma³e pytanie z innej beczki, d³ugo jeste¶ ze swoim ch³opakiem?
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 00:31   #24
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomo¶ci: 6 010
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Ja bym nie posz³a.
I dziwi mnie zachowanie Twojego faceta. Spotka³o Ciê nieszczê¶cie, ale on woli i¶æ pograæ sobie na PS3, ni¿ byæ z Tob± sam na sam. Bo "za du¿o osób siê wy³ama³o". Parodia.
I to nie chodzi o to, czy wypada, czy nie. Jedni chc± my¶leæ w samotno¶ci, inni wol± rozerwaæ siê, zapomnieæ. Mnie w tym po¶cie najbardziej zastanowi³o zachowanie Twojego faceta.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 00:33   #25
sine.ira
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 15 264
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Jak masz ochotê to id¼. Kto ustala co wypada, a co nie ? Ty przecie¿.
sine.ira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 07:18   #26
¿aba :)
Raczkowanie
 
Avatar ¿aba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 417
GG do ¿aba :)
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Je¿eli w jaki¶ sposób Ci to pomo¿e to id¼. Niektórzy potrzebuj± chwili samotno¶ci, a inni obecno¶ci innych ludzi. Sama zdecyduj, co jest Ci w tej sytuacji potrzebne.
Je¿eli mam byæ szczera to zachowania Twojego faceta nie rozumiem kompletnie. Niewa¿ne, ¿e zmar³ Ci kto¶ bliski, on ju¿ siê umówi³, koniec i kropka. Przecie¿ pizza, gierki i znajomi s± wa¿niejsi.
¿aba :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 07:31   #27
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

twoj facet nieladnie sie zachowuje
nie powinien isc do kumpla tylko zostac z toba
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 07:59   #28
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Jak masz ochotê to ¶mia³o id¼,oderwiesz siê od wszystkiego, odstresujesz.

Swoj± drog± d³ugo jeste¶ ze swoim facetem?
Dziwi mnie torchê jego zachowanie;/
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...

drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 08:32   #29
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 571
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez Ceith Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym nie posz³a.
I dziwi mnie zachowanie Twojego faceta. Spotka³o Ciê nieszczê¶cie, ale on woli i¶æ pograæ sobie na PS3, ni¿ byæ z Tob± sam na sam. Bo "za du¿o osób siê wy³ama³o". Parodia.
I to nie chodzi o to, czy wypada, czy nie. Jedni chc± my¶leæ w samotno¶ci, inni wol± rozerwaæ siê, zapomnieæ. Mnie w tym po¶cie najbardziej zastanowi³o zachowanie Twojego faceta.
Cytat:
Napisane przez ¿aba :) Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli w jaki¶ sposób Ci to pomo¿e to id¼. Niektórzy potrzebuj± chwili samotno¶ci, a inni obecno¶ci innych ludzi. Sama zdecyduj, co jest Ci w tej sytuacji potrzebne.
Je¿eli mam byæ szczera to zachowania Twojego faceta nie rozumiem kompletnie. Niewa¿ne, ¿e zmar³ Ci kto¶ bliski, on ju¿ siê umówi³, koniec i kropka. Przecie¿ pizza, gierki i znajomi s± wa¿niejsi.
Zgadzam siê z dziewczynami
Powiem tak - nie zazdroszczê Ci faceta. Nie potrafi z siebie wykrzesaæ empatii wobec Ciebie i Twojego bólu.
Nie mo¿e nawet zadaæ pytania: "... ale mo¿e wola³aby¶ jako¶ inaczej spêdziæ ten czas?" Bo wyra¼nie widzê, ¿e masz wewnêtrzny konflikt miêdzy ¿a³ob± a chêci± spotkania z nim u kumpla. Tylko, ¿e mo¿e (tak zak³adam) wola³aby¶ spotkaæ siê z nim, przytuliæ siê i zwyczajnie wyp³akaæ?

Przykre to.
__________________
Je¶li ludzie koniecznie chc± pouczaæ innych ludzi, to powinni pamiêtaæ, ¿e inni ludzie te¿ wiedz± to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-19, 08:46   #30
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 181
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

A czego Ty oczekujesz po pój¶ciu tam? Zabawy czy spotkania i rozmowy z ch³opakiem/ pocieszenia w Twojej sytuacji?

On Ci daje w tej chwili jakie¶ oparcie odno¶cie ¶mierci dziadka? Bo na razie wychodzi, ¿e woli graæ ni¿ Cie pocieszaæ (wnioskuje, ¿e Ci ciê¿ko na sercu). Podejrzewam, ¿e chcia³aby¶, ¿eby poszed³ z Tob± na pogrzeb i by³ blisko w tej chwili? Je¿eli tak to mam nadziejê, ze to na prawdê wa¿na sprawa go zatrzymujê, a nie jaka¶ pierdo³a - któr± ³atwo mo¿na by³oby odpu¶ciæ je¶li mia³by tak± chêæ.
__________________

Wiza¿ rz±dzi, Wiza¿ radzi, Wiza¿ nigdy Ciê nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.