Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 16:16   #1
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551

Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7


Cześć w tym miejscu chcę się podzielić z Wami swoimi postrzeżeniami nt. nowego depilatora Braun, którego mam przyjemność testować Zacznę od tego, że jest to mój pierwszy depilator, więc jestem laikiem w tym temacie, ale myślę, że dzięki temu pomogę wielu z Wam z podjęciem dobrej decyzji

Przed pierwszym użyciem radzę "wyhodować" sobie włoski takie 2-dniowe - wtedy będzie łatwiej je złapać. Depilator ma 2 prędkości. 1 -dla delikatniejszego golenia, 2 - bardziej efektywna, golenie przebiega szybciej i wcale nie oznacza to, że boleśniej Urządzenie jest bardzo poręczne, dobrze się trzyma w ręce. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też lampka, w którą wyposażony jest depilator. Nie jest tajemnicą, że dla kogoś kto do tej pory nie miał do czynienia z depilatorem, pierwsze takie golenia sprawia lekki ból - następne zresztą tez Jednak najbardziej nieprzyjemne są pierwsze sekundy, potem można się przyzwyczaić Pamiętać trzeba, żeby przed użyciem mieć czystą skórę, bez żadnych balsamów czy kremów. Balsamów używamy zawsze po zakończeniu, żeby złagodzić podrażnienia. Moja skora nie jest zbyt wymagająca, ale i tak czerwone kropeczki się pojawiają - co jest naturalną rzeczą. Dlatego nie polecam depilacji krótka przed wyjściem, najlepiej jest to chyba robić wieczorem, żeby skóra mogła zregenerować się przez noc. Depilacja przebiega szybko i sprawnie, ale zauważyć trzeba, że ciężko jest uzyskać za pierwszym razem efekt satynowej skóry. Poprawki są konieczne, gdyż włoski rosną w różnym tempie i niektóre łatwo wyrwać od razu, a innym trzeba dać trochę czasu. Producent obiecuje usuwać włoski już od długość 0,5 mm, ale ja miała problem nawet przy tych dłuższych Wydaje mi się jednak, że z biegiem czasu będzie mi łatwiej, gdyż włoski będą cieńsze i osłabione co ułatwi depilację.
Nie zwykłe w tym depilatorze jest to, że można go używać pod wodą. Próbowałam używać go na mokrej skórze, ale różnicy w goleniu nie zauważyłam
To co wyróżnia 7-kę od poprzedników to nakładka złuszczająca. Co prawda jeszcze jej nie wypróbowałam, gdyż depilacja i słońce wystarczająco podrażnił moją skórę, więc chce jej dać trochę odpocząć ale w przeciągu kilku dni na pewno dam Wam znać jak się spisuje.

Podsumowując dotychczasową przygodę z Braunem mogę już teraz powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona i mogę go z czystym sumieniem polecić każdej z Was! Teraz wychodząc mogę bez ograniczeń zakładać szorty czy sukienki i nie martwić się czy aby na pewno moje nogi dobrze wyglądają A przyznam się, że z codzienną depilacją często miałam problem, gdyż moje lenistwo brało góre

Na pewno możecie spodziewać się następnych wpisów i recenzji bo to dopiero początek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7280426.jpg (90,9 KB, 35 załadowań)
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez



Edytowane przez olinkaaa
Czas edycji: 2013-07-28 o 17:17
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 17:35   #2
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

w miarę upływu czasu golenie staje się prawie bezboleśne nie samowite uczucie gdy mijają dni a Twoja skóra jest gładka i nie trzeba robić żadnych poprawek.

jak wiadomo depilator jest też wyposażony w nakładkę strzygącą. muszę się przyznać, że ją wypróbowałam na mężu Otóż historia jest taka: Mój mąż często goli głowę na prawie 0, a jego maszynka ma już swoje lata i od jakiegoś czasu zaczęła zwalniać swoje obroty. W poniedziałek postanowił, że przytnie sobie włosy no i w momencie gdy pół głowy zostało wygolone maszynka zaniemogła całkowicie no i co tu robić jak jutro trzeba iść do pracy, a fryzjer już dawno zamknięty. No i wtedy z pomocą przyszedł Braun. Ścięcie ok 3cmowych włosów nie stanowiło dla tej maszynki żadnego problemu, szła gładko jak po maśle Na końcu musiałam wybić mężowi z głowy pomysł, że będę ją mu pożyczać Więc jeśli któraś z Was chciałaby ją wypróbować na partnerze to bez obaw
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:21   #3
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

Nakładka złuszczająca przetestowana Zabieg jest przyjemny, nie jest czasochłonny i nie podrażnia skóry. Masaż wykonujemy powolnymi kolistymi ruchami. Można go wykonywać pod prysznicem lub w wannie, ważne tylko żeby nie zanurzać całej szczoteczki gdyż efekt jest wtedy o wiele słabszy. W celu poprawienia wydajności można stosować go z ulubionym żelem lu peelingiem.
Producent poleca używanie nakładki szczególnie na nogi, ramiona i ręce, co ważne nie jest przeznaczony do twarzy i o tym należy pamiętać. Ciężko jest zauważyć efekt po jednym użyciu ale mam wrażenie że moje nogi stały się bardziej gładkie. Mam skórę suchą i bardzo często pojawiała się na nich jakby efekt "suchej, popękanej ziemi", który póki co został wyeliminowany Mam nadzieję, że regularne używanie tej nakładki pomoże uniknąć również problemu schodzącej skóry, spowodowanej kąpielami słonecznymi
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez



Edytowane przez olinkaaa
Czas edycji: 2013-08-04 o 11:25
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 16:44   #4
Malhadinhra
Przyczajenie
 
Avatar Malhadinhra
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 4
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

Po prostu boski.
W porównaniu ze starymi depilatorami baaardzo delikatny.
No i ta nasadka złuszczająca - komuś należy się Nagroda Nobla ;-)
Nogi gładkie i duużo mniej podrażnione.

Co tu dużo pisać - jak dla mnie świetny zakup!
Malhadinhra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:16   #5
niedowiary7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

Dziewczyny, zamierzam kupić Silk-épil 7 Wet & Dry 7681. Będzie to mój pierwszy depilator, a kusi mnie w nim to, że jest również specjalna nakładka do depilacji twarzy. Niestety jestem nieszczęśliwą posiadaczką nadmiernego owłosienia.
Czy stosowała któraś z was ten depilator na twarz? Czy występiły u was jakieś podrażnienia? Niestety mam wrażliwą cerę i mam duże obawy...
Będę wdzięczna za odpowiedź! pozdrawiam was
niedowiary7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:32   #6
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

Także proszę recenzję nasadki do twarzy oraz depilacji bikini . Z tego co słyszałam niby depilator posiada taką nasadkę. W najbliższym czasie mam zamiar go kupić bo mój stary depilator się przepalił.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 21:44   #7
Herrera_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

Właśnie przygotowuję się do zakupu depilatora, po nieudanych próbach z ciepłym woskiem natrafiłam na ten wątek. Same dobre opinie o tym maleńkim cudzie.
Możecie mi podać dokładnie model tego depilatora?
Herrera_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 21:24   #8
gwiazdka3366
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka3366
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

To model 7951 Spa z dodatkowymi nakładkami, depilator jest dość drogi, ale jest warty takiej ceny, bo posiada dodatkowo golarkę z trymerem i szczotkę złuszczającą, której użycie to sama przyjemność. Depilator jest bezprzewodowy i posiada ruchomą głowicę z rolkami do masażu. Pomocnym gadżetem jest lampka, która oświetla obszar depilacji. Mi udało się wygrać to cudo w konkursie "Jaką gwiazdą jesteś?" organizowanym tu na portalu, jestem przeszczęśliwa i nie mogę się nim nacieszyć a mój poprzedni z innej firmy poszedł w odstawkę. Wypróbowałam już część nasadek i jestem zachwycona. Dla mnie to all in one co do przyjemnej i estetycznej depilacji. Polecam ten cudowny model 7951
gwiazdka3366 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 10:29   #9
andrewxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Słów kilka o depilatorze Braun Silk - Epil 7

Czy może ktoś napisać jak sprawuje się golarka w depilatorze? Aktualnie chciałbym zakupić depilator żonie :O) a golarka byłaby dla mnie ? Dużo do golenia nie będzie ale czasem coś tam się przytnie czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Oczywiście nie chodzi o zarost bo do tego jest normalna golarka. Z góry dziękuje za informacje.
andrewxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.