Do PANI AGNIESZKI Z. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-28, 11:02   #1
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi

Do PANI AGNIESZKI Z.


Kochana Pani Agnieszko! Jeśli znajdzie pani sekundę dla mnie to baaardzo proszę o podanie jakiegoś odpowiednika szminki Borjois nr 29 Violet Legendaire- to jakiś zgaszony róż (którą to kiedyś mi Pani poleciła jako pasującą do mojej wątpliwej urody a której za żadne skarby znaleźć nie mogę nigdzie w całej Warszawie). Może być z jakiejkolwiek innej firmy. Z wyrazami wdzięczności po wsze czasy!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 11:29   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do PANI AGNIESZKI Z.

Droga Izzi [img]icons/icon7.gif[/img]
Tę szminkę widziałam jak ostatnio byłam w Wawie w Galerii Mokotów na I piętrze jest taka hala gdzie na początku są kosmetyki i body shop po lewej a dalej ciuchy..

A odpowiednikiem kolorystycznym (na pewno bardzo do siebie zbliżonym) jest też szminka Chanel Violette Hydrabase nr 73.

Gorąco pozdrawiam i sorrki, że masz taki kłopot z tą szminką.

[img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 11:33   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Do PANI AGNIESZKI Z/ jak to jest ? ;)

a ja chciałam jeszcez tylko kopnąc izzi w pupe [img]icons/icon12.gif[/img] , za urodę NIEWĄTPLIWĄ, nie zas wątpliwą [img]icons/icon7.gif[/img] jak to zobaczyłam, to az mi sie klawiatura zagotowała [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. Agus [img]icons/icon29.gif[/img] czemu jest tak, ze ładne dziewczyny mysla ze są brzydkie, i odwrotnie ? to jest dla mnie zgadką nieodgadnioną [img]icons/icon10.gif[/img] ech...babyyy...
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 11:49   #4
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
DO KOMPLEMENCIARY OLI...

Nooooo ... w sumie .. to ja się akceptuję generalnie ale nie popadam w samouwielbienie [img]icons/icon12.gif[/img] .... aczkolwiek jeszcze parę takich wypowiedzi ze strony mojej ulubionej wizażanki Oli ... i kto wie czy nie będę puchnąć z dumy patrząc w lustro [img]icons/icon7.gif[/img]
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 11:54   #5
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: DO izzi :)

puchnąc nie puchnij, bo wygladasz IDEALNIE [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] leze na czata, lejus woła [img]icons/icon7.gif[/img] jak masz ochote izik [img]icons/icon7.gif[/img] to chono [img]icons/icon12.gif[/img]

ps. makijazyki w wekeend, musze je escio obrobić [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.