Yaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 11:39   #1
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Question

Yaz


Witajcie Dziewczyny!!
Wątek dotyczy tabletek YAZ, pozwoliłam go sobie założyć, bo są nowością i wiele z Was mogło je najwcześniej zacząć brać w 2008roku.
Dzisiaj dostałam od Ginekologa recepte na tabletki YAZ. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i trochę się boję, dlatego mam parę pytań :
1. Jak Wasze odczucia?
2. Czy kochacie się już bez innych zabezpieczeń?

Z góry wielkie dzięki
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:50   #2
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: Yaz

Taką nowością chyba nie są, skoro jest już kontynuacja wątku zbiorczego o tych tabletkach

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...&highlight=yaz
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:55   #3
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Yaz

masz rację...nie zauważyłam ;/
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:15   #4
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Yaz

Jednak mimo wszystko możecie tutaj napisać parę słów o seksie bez innych zabezpieczeń i wrażeniach ale też na pzykład ile macie lat i czy to Wasze pierwsze tabletki ) bede wdzieczna ;*
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:27   #5
zniewolonaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze.
Wiadomości: 30
Dot.: Yaz

Ja akurat brałam tabl. Cilest, miałam wtedy 16lat
Na początku wieczorami miałam bóle brzucha, ale było napisane w ulotce, że mogą być takie skutki uboczne, ogólnie chyba były dobre, bo nie używaliśmy innych zabezp. i jak na razie nie zaszłam w ciążę
Pozdrawiam
__________________

A w portfelu coraz częściej zamiast fotografii bliskich błyszczą karty kredytowe.
zniewolonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:49   #6
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Yaz

Cytat:
Napisane przez nata_ska Pokaż wiadomość
Jednak mimo wszystko możecie tutaj napisać parę słów o seksie bez innych zabezpieczeń i wrażeniach ale też na pzykład ile macie lat i czy to Wasze pierwsze tabletki ) bede wdzieczna ;*
Jezu, dostałaś cały wątek zbiorczy na temat tych tabletek, kolejny na prawdę nie jest potrzebny!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 19:59   #7
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Yaz

No ok, tylko, że w tym całym wielkm wątku zbiorczym dziewczyny rozkminiają ulotkę, ewentualną ciążę lub to czym się różni biała od różowej...a ja pytam o zdaje się inną rzecz. Ale ok przenoszę się na tamten wątek z moimi pytaniami.
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 16:00   #8
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Yaz

Cytat:
Napisane przez nata_ska Pokaż wiadomość
Jednak mimo wszystko możecie tutaj napisać parę słów o seksie bez innych zabezpieczeń i wrażeniach ale też na pzykład ile macie lat i czy to Wasze pierwsze tabletki ) bede wdzieczna ;*
nie, nie możemy.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:20   #9
MegChocolate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Yaz

Przeszłam na YAZ z tabletek Cilest i stosowałam je przez pół roku ale zrezygnowałam z Yaz z powodu większego bólu podczas miesiączki. Teraz wróciłam do Cilest i przeżywam koszmar - mam tak obfite i bolesne miesiączki jakich nie miałam nigdy. Nie wiem czy coś mi się w moim cyklu poprzestawiało czy jak bo gdy na początku brałam Cilest to tak nie było. Jak pigułek Yaz nie polecam -chociaż komuś mogą służyć- zaczęłam je brać żeby mieć mniej bolesne miesiączki a ku mojemu zdziwieniu było gorzej choć tak wszyscy zachwalali
MegChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:34   #10
Seniorrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: Yaz

Moja lekarka też dziwnie wszystkim je przepisuje dlatego ja też na razie się wstrzymałam z nimi...
Seniorrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:50   #11
alex06051
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Yaz

Hej Dziewczyny!
Mam mały problem z YAZ, zaczęłam nowy blister, ale to dziś czyli w środę powinnam wziąć pierwszą tabletkę a wzięłam wczoraj.

Czy powinnam dziś wziąć tabletkę z środy i dalej kontynuować przyjmowanie?
Czy pominąć dzisiejszą tabletkę i wziąć jutro tą na czwartek żeby wszystko się zgadzało?

Z góry dziękuję za odpowiedź!!
alex06051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 13:19   #12
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Yaz

Przyklej sobie w miejscu dni tygodnia naklejkę zaczynającą się od wtorku i bierz tabletki po kolei. Skróciłaś przerwę między różowymi tabletkami i tym samym przesunęłaś pierwszy dzień cyklu ze środy na wtorek.

A najlepiej przeczytaj ulotkę, tam są wszystkie informacje. Skoro wzięłaś już pierwszą tabletkę to musisz je dalej brać po kolei a nie robić sobie dowolnie przerwy bo pomyliłaś dni.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 14:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.