Sukienka do malego biustu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 21:31   #1
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Question

Sukienka do malego biustu?


Chcialam sie Was poradzic jaka gora sukienki bedzie odpowiednia do malego biustu?
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:40   #2
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Sukienka do malego biustu?

up
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:46   #3
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez moniola
up
up up (push) up
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:55   #4
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez deepred
up up (push) up
Nie wspominaj mi o push up'ach Jestem na nie skazana od niepamiętnyc czsaów i mam dość (zbieram już na op. ) ale póki co szykuje mi się weselicho od siostry w październiku i nie mam kompletne pomysłu na fason sukienki w której mogłabym na tejże uroczystości wystąpić Dlaetgo pozwoliłam sobie podpiąć się pod Twój wątek

Pozdrawiam
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:59   #5
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Jaką masz miseczkę, że zbierasz na operacje ;-) ?
Tak z ciekawości pytam, bo ja też największego nie mam, ale tak zdesperowana jeszcze nie jestem.

Jeśli chodzi o sukienkę, hmmm. raczej jej krój zbytnio twojego biustu nie powększy, może spróbu z tzw. unbra- chociaż ja osbiście bym ich nie testowała
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 22:31   #6
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Wszelkie marszczenia,falbanki na biuście ponoć powiększają,i przeważnie nie tak jakbyśmy tego chciały.załączam też śliczną niebieską sukienkę,i jak widać modelka również wielkim biustem pochwalić się nie może,a wygląda bardzo ładnie...Radzę się zaakacetpować,niż tracić pieniędzy,nigdy nie wiadomo,jaki będzie efekt końcowy operacji...życze powodzenia
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/

Edytowane przez *Sylvia*
Czas edycji: 2006-01-13 o 05:35
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 11:20   #7
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez *Sylvia*
Wszelkie marszczenia,falbanki na biuście ponoć powiększają,i przeważnie nie tak jakbyśmy tego chciały.załączam też śliczną niebieską sukienkę,i jak widać modelka również wielkim biustem pochwalić się nie może,a wygląda bardzo ładnie...Radzę się zaakacetpować,niż tracić pieniędzy,nigdy nie wiadomo,jaki będzie efekt końcowy operacji...życze powodzenia
Wlasnie na tch marszczeniachi falbankach troszkesie zawiodlam. Faktycznie ta niebieska sukienka wyglada ciekawie ale takich sukienek czy bluzerk wlasnie unikam bo u mnie nie maja sie na czym "trzumac" :P . Modelka wyglada ladnie i nie bedzie to dziwne ze ma maly biust w takiej sukience bo to modelka, a wiemy jaka jest mentalnoisc polaka
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 18:08   #8
Leoś
Raczkowanie
 
Avatar Leoś
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piaski
Wiadomości: 54
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Małe jest piekne Slicznie będziesz wyglądała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (57,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g-pic437c4853aae74.jpg (60,9 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PRG_Britney_mmp_S.jpg (8,9 KB, 114 załadowań)
__________________
"Najbardziej przewrotna jest moda. Gdy tylko coś stanie się modne, natychmiast przestaje być modne."
Stefan Pacek
Leoś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:18   #9
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez mng
Jaką masz miseczkę, że zbierasz na operacje ;-) ?
Tak z ciekawości pytam, bo ja też największego nie mam, ale tak zdesperowana jeszcze nie jestem.
No ja niestety jestem Mam naprawdę maleńkie A i denerwuje mnie to że żadne ciuchy fajnie na mnie nie leżą z tego właśnie powodu. Oczywiście nie ma mowy żeby pokazać się publicznie bez stanika z push up bo wtedy to już w ogóle proporcje są zachwiane (mam dość pełne pośladki).Najgorzej jest latem ja nosi się letnie sukienki i miałoby się ochotę włośyć jakiś top bez potrzeby zakładania szytwnego stanika

Co do sukienek to dzięki za propozycje ale jakoś większość z nich nie pasuje mi na taką uroczystość jaką jeste wesele szczególnie że bede prawdopodobnie świadkiem siostry
Znalazłam taką sukienkę bo wiem że wszelkiego rodzaju falbanki i marszczenia powiększają optycznie tą część ciała ale nie wiem czy bedzie pasowała w październiku Jak myślicie?
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:52   #10
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez moniola
No ja niestety jestem Mam naprawdę maleńkie A i denerwuje mnie to że żadne ciuchy fajnie na mnie nie leżą z tego właśnie powodu. Oczywiście nie ma mowy żeby pokazać się publicznie bez stanika z push up bo wtedy to już w ogóle proporcje są zachwiane (mam dość pełne pośladki).Najgorzej jest latem ja nosi się letnie sukienki i miałoby się ochotę włośyć jakiś top bez potrzeby zakładania szytwnego stanika




Teraz rozumiem twoje rozterki.
Wspominałaś coś o operacji (kosztuje ok. 8000 chyba, tak gdzieś czytałąm), jak dla mnie to zdecydowanie za dużo, ale jeśli masz takie możliwości finansowe, i przeszkadzają ci małę piersi, to nie powinnaś się zastanawiać.
Natomoiast do tego czasu, może po prostu pomyśl o zrzuceniu paru kilogramów. Ja uważam, że szczupła dziewczyna z małymi piersiami może bardzo dobrze wyglądać. Przyjrzyj się tylko modelkom. Wyglądają łądnie, bo naturalnie.
Natomiast te chude laleczki z dyskotek z wielkimi balonami (za pewne silikony, albo jakieś wkładki czy unbra) mogą co najwyżej śmieszyć
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 22:08   #11
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez mng
[COLOR=royalblue]



Teraz rozumiem twoje rozterki.
Wspominałaś coś o operacji (kosztuje ok. 8000 chyba, tak gdzieś czytałąm), jak dla mnie to zdecydowanie za dużo, ale jeśli masz takie możliwości finansowe, i przeszkadzają ci małę piersi, to nie powinnaś się zastanawiać.
Natomoiast do tego czasu, może po prostu pomyśl o zrzuceniu paru kilogramów. Ja uważam, że szczupła dziewczyna z małymi piersiami może bardzo dobrze wyglądać. Przyjrzyj się tylko modelkom. Wyglądają łądnie, bo naturalnie.
Natomiast te chude laleczki z dyskotek z wielkimi balonami (za pewne silikony, albo jakieś wkładki czy unbra) mogą co najwyżej śmieszyć
Co do "możliwości finansowych" to jak narazie takowych nie mam ale pracuję nad tym tzn. od niedawna pracuję i zaczełam coś odkładać Zobaczymy jak mi pójdzie A co do proporcj o też właśnie na to wpadłam że jak narazie jedynym rozwiązaniem jest zrzucenie kg z tylka i pracuję nad tym od 2.01 Tych kilogramów może nie mam za dużo do zrzucenia (168 cm i 54 kg) ale muszę popracować nad proporcjami. Podoba mi się własnie figura tej aktorki której zaprezentowałam wyżej zdjęcia bo ona też nie ma zbyt dużego biustu...
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 00:15   #12
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez moniola
Co do "możliwości finansowych" to jak narazie takowych nie mam ale pracuję nad tym tzn. od niedawna pracuję i zaczełam coś odkładać Zobaczymy jak mi pójdzie A co do proporcj o też właśnie na to wpadłam że jak narazie jedynym rozwiązaniem jest zrzucenie kg z tylka i pracuję nad tym od 2.01 Tych kilogramów może nie mam za dużo do zrzucenia (168 cm i 54 kg) ale muszę popracować nad proporcjami. Podoba mi się własnie figura tej aktorki której zaprezentowałam wyżej zdjęcia bo ona też nie ma zbyt dużego biustu...
Chodzi ci o tą dziewczynę z twojego avatarka?
To jest chyba jedna z głównych modelek Victorias Secret.
Bardzo ładnie wygląda, no i figurę ma rzeczywiście świetną.

Masz rację, popracuj nad figurą, a jak zrzucisz z będne kilogramy z tyłka (twoje słowa), jak dostrzeżesz efekty twoich starań, to po pierwsze zapomnisz pewnie o mniejszym biuście a i dużo lpeiej będizesz wyglądać. Bo naprawdę nic dziwnego nie ma w szczupłej dziewczynie z małym biustem
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 00:34   #13
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Maniola myślę,że chodziło Ci jednak o figura aktorki,której fotkę w wymarzonej sukience zamieściłaśTo Christina Ricci.Podobno anorektyczkaAle prawie wszystkie ładne aktorki zrobiliby najchętniej w mediach anorektyczkami.Hm..a co do sukienek do małych biustów..Nie wypowiem się może za dużo.Może tylko tyle,że bardzo mi się podobają małe piersi.Serio.Sama wolałabym mieć mniejsze.I ...szczerze mówiąc,nie zawsze jest tak fajnie mieć duży biust:/Heh..mi chyba od tłuszczyku tak urósł jak byłam młodszaA dobra...się rozpisałamPozdrawiam.
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 00:41   #14
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Tfuu...pomyliło mi się coś..ta aktorka nazywa się Nicole..teżchyba Ricci:P za dużo to tu nie odkryłam:P
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 07:49   #15
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Na pewno nie sukienka z dekoldem w serek !
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:22   #16
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Smile Dot.: Sukienka do malego biustu?

Ja mam 176 cm wzrostu i waze 51 kg i mam potwornie maly biust, ale uwazam ze dla takiej wlasnie osoby jak ja maly biust jest bardziej zaleta niz wada, bo nie wiem jakbym udzwignela miseczke "D" i jakbym z tym wygladala :P dlatego dziewczyna ktora pisala tu o pulchniejszej pupie i malym biuscie - uwazam ze zamiast tej opreacji powinnas jakos dospasowac rozmiar swojej pupy do calej siebie i wtedy ebdziesz wygladala moim zdaniem super-to napewno bedzie lepsze niz taka kosztowna operacja, a odlozone pieniadze bedziesz mogla wydac na super modne ciuszki Pozdrawiam
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:28   #17
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Ja mam podobną. Różową w białe kropeczki. Optycznie powiększa biust. Każdy mi to mówi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 81184945.jpg (26,4 KB, 117 załadowań)
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:09   #18
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Cytat:
Napisane przez deepred
dlatego dziewczyna ktora pisala tu o pulchniejszej pupie i malym biuscie - uwazam ze zamiast tej opreacji powinnas jakos dospasowac rozmiar swojej pupy do calej siebie i wtedy ebdziesz wygladala moim zdaniem super-to napewno bedzie lepsze niz taka kosztowna operacja, a odlozone pieniadze bedziesz mogla wydac na super modne ciuszki Pozdrawiam
Fakt to jest bardzo dobre rozwiązanie. Też o tym pisałam.
Ale jeśli mimo wszystko mniejsze piersi będą nadal dla niej źródłem kompleksów, a na zabieg może sobie pozwolić, to czemu ma tego nie zrobić.
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 09:37   #19
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Z własnego doświadczenia plecam sukienki, bądz bluzeczki z dekoltem zakładnanym, tzw. "fala/ lejąca woda" /?/, serek lub też proste poziome dekolty. materiały wzorzyste lub błyszczące są mile widzane
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 18:47   #20
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Sukienka do malego biustu?

Ta mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (8,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.