Jaka sieć komórkowa? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, smartfony, tablety

Notka

Komputery, telefony, smartfony, tablety Problemy z komputerem, problem z telefonem, smartfonem, tabletem, oprogramowaniem, sprzętem, grą? Zapytaj, poszukaj odpowiedzi tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-01-08, 20:36   #151
misislipy
Niepoprawna optymistka

Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Play za to ma do bani oferty z telefonami. Gdy ja porównywałam oferty u wszystkich operatorów to wychodziło praktycznie tak samo w Plus, Play i t-Mobile a w Play wychodziło aż 600 zł drożej.

Mnie w ofercie na kartę odrzuca sama myśl doładowywania telefonu, a potem wkurzanie się że nie mam nic na koncie, albo że zostało mi jeszcze pełno kasy i nie mam co z tym zrobić.
W abonamencie lubię to, że nie dość że mogę wziąć telefon i spłacać go w ratach to nie martwię się o nic, bo zawsze mogę zadzwonić, napisać SMS, czy znaleźć coś w sieci, a także wysłać w razie czego płatnego smsa, dodatkowo mogę dołączyć męża i jeszcze kogoś i płacić jeden rachunek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2018-01-10, 09:44   #152
0agniesia0
BAN stały

Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

No właśnie. Mam dokładnie to samo. Ja w komórkomacie porównuje oferty i faktycznie widzę, że Play ma drogo. Teraz Orange ma spore wyprzedaże więc może warto tam sprawdzić. Darmowe rozmowy sms i net jest w każdej sieci. Ale oferty różnią się ofertą na telefony właśnie. Więc jak komuś zależy na telefonie to warto posprawdzać co, gdzie i za ile.
0agniesia0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 09:49   #153
misislipy
Niepoprawna optymistka

Jaka sieć komórkowa?

Cytat:
Napisane przez 0agniesia0 Pokaż wiadomość
No właśnie. Mam dokładnie to samo. Ja w komórkomacie porównuje oferty i faktycznie widzę, że Play ma drogo. Teraz Orange ma spore wyprzedaże więc może warto tam sprawdzić. Darmowe rozmowy sms i net jest w każdej sieci. Ale oferty różnią się ofertą na telefony właśnie. Więc jak komuś zależy na telefonie to warto posprawdzać co, gdzie i za ile.

Dokładnie
Ja w sumie nie sprawdzałam na komórkomacie, ale sama wchodziłam na stronę operatoea, albo przy okazji zakupów odwiedzałam salony i pytałam co mi zaproponują.

Edytowane przez misislipy
Czas edycji: 2018-01-10 o 13:35
misislipy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 12:33   #154
0agniesia0
BAN stały

Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Ja zauważyłam, że w salonach jest czasami gorsza oferta niż online. I pewnie dlatego taka porównywarka się sprawdza. Ale wiadomo, każdy szuka dobrej oferty dla siebie w wygodny dla siebie sposób. A skoro jest możliwość porównywania wszystkich ofert jednakowo to czemu by nie korzystać.
0agniesia0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 12:39   #155
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez 0agniesia0 Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że w salonach jest czasami gorsza oferta niż online. I pewnie dlatego taka porównywarka się sprawdza. Ale wiadomo, każdy szuka dobrej oferty dla siebie w wygodny dla siebie sposób. A skoro jest możliwość porównywania wszystkich ofert jednakowo to czemu by nie korzystać.

Ja nie szukałam w takich porównywarkach bo tam nie dowiem się wszystkiego, a chciałam przenieść numer i rozważałam przeniesienie też TŻa. No i porównywałam to co mi powiedzieli w salonie z tym co mają na stronie.

Stary 2018-01-11, 13:56   #156
myszka2508
Raczkowanie

A takie porównywarki w ogóle działają? Bo ja od zawsze jestem klientem Plusa i nigdy nie myślałam, że coś zmieniać. Ale może teraz warto sprawdzić co można dostać w innej sieci.
myszka2508 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 14:15   #157
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
A takie porównywarki w ogóle działają? Bo ja od zawsze jestem klientem Plusa i nigdy nie myślałam, że coś zmieniać. Ale może teraz warto sprawdzić co można dostać w innej sieci.
Działają Wiadomo - oferty mogą minimalnie odbiegać od faktycznych, ale z grubsza będzie to na pewno obrazowało co i kto oferuje
Stary 2018-01-12, 12:33   #158
lifeofaneta
Raczkowanie

A ma ktoś ten Plusz bez abonamentu? Kolega ma no limit i 10 GB za 20 zł...
lifeofaneta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 10:11   #159
MementoXMori
Przyczajenie

Jeśli ktoś potrzebuje dużo internetu to zdecydowanie polecam premium mobile, oferują największy pakiet, no przynajmniej ze wszystkich sieci w jakich byłem, a byłem w wielu ;D

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-13 o 11:04 Powód: link
MementoXMori jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 13:23   #160
ClaudiaBu
Przyczajenie

Oferty dla pojedynczych osób są zazwyczaj słabe u wszystkich operatorów. Jeśli macie możliwość to załóżcie ofertę rodzinną. 4 telefony za dosyć niską cenę. Mój wychodzi jakoś 70zł miesięcznie i mogę do woli pisać i dzwonić a internetu nigdy nie sprawdzałam ile mam, bo nigdy jeszcze si,ę nie skonczył a bywa że cały dzień mam włączony LTE i odpalonego youtuba
Stary 2018-02-15, 12:49   #161
Jutro23
Przyczajenie

Mam Play i polecam! Nigdy nie było problemów z internetem ani jakością połączeń, a cenowo zawsze wychodziło to najlepiej.
Jutro23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 13:06   #162
dzoanna87
Przyczajenie

najlepiej w takiej gdzie większość znajomych. Ja od paru lat jednak korzystam z telefonu na kartę, aby nie być uwiązana do jednej sieci.
dzoanna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 12:29   #163
macissrew
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do macissrew GG do macissrew Wyślij wiadomość przez Yahoo do macissrew Send a message via Skype™ to macissrew

Też korzystam z playa i jestem bardzo zadowolony- nawet na karte za 25 zl mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszyskich i 6 GB internetu
macissrew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 10:11   #164
bleuclair
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez macissrew Pokaż wiadomość
Też korzystam z playa i jestem bardzo zadowolony- nawet na karte za 25 zl mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszyskich i 6 GB internetu
Masz ofertę na kartę Play i takie warunki jak opisujesz? Jak to możliwe? Ja nie mam ani rozmów ani smsów do wszystkich sieci za free, a pakiet internetu 6gb płacę 20 czy 25 zł. Darmowe rozmowy i smsy mam tylko w Play.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Teraz widzę,że w Play na kartę jest opcja włączenia kodem Formuły unlimited za 25 zł/mc drmowe rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6gb intenretu. No taka oferta by mnie satysfakcjonowała, nie wiem, dlaczego dopiero teraz to odkryłam Tylko, czy ona odnawia się automatycznie, tak, by nie tracic kasy w momencie gdy mija termin? Albo co w przypadku gdy przekroczę te 6gb?
Pytam, bo już raz miałam taką sytuację w Play z pakietem internetu, że zanim mi wysłali smsa że usługa się skończyła, to minęło pół dnia, a ja niczego nie świadoma miałam włączoną transmisję danych i zjadło mi ponad 20 zł
Ktoś powie dokładnie jak to wygląda?
bleuclair jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
komórkowa, sieć

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, smartfony, tablety

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości