AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-02-04, 19:47   #2281
staska_stasia
Zakorzenienie

Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
widzę też że dla tego nowego podkładu zmienili sposób sprzedawania próbek - teraz są większe (1g) i w słoiczku z sitkiem. Cena oczywiście też wyższa (9,90). Mnie to cieszy bo te woreczki strunowe doprowadzają mnie do szału
Ale to chyba tylko ta nowa formuła, reszta idzie w tych dziwnych woreczkach Przynajmniej tak mi się rzuciło w oczy. Zresztą wolę próbki w tradycyjnych strunówkach, a nie tych sztywnych zgrzewanych z amilie- jakoś kiepsko idzie mi wysypywanie z nich odpowiedniej ilości produkty, ale to tylko subiektywne odczucie.
staska_stasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 00:44   #2282
olencja kwiatencja
Rozeznanie

też nie lubie tych ichnich, bo są za sztywne i kiepsko sie zamykają
olencja kwiatencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 07:47   #2283
JustDreaming
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ale to chyba tylko ta nowa formuła, reszta idzie w tych dziwnych woreczkach Przynajmniej tak mi się rzuciło w oczy. Zresztą wolę próbki w tradycyjnych strunówkach, a nie tych sztywnych zgrzewanych z amilie- jakoś kiepsko idzie mi wysypywanie z nich odpowiedniej ilości produkty, ale to tylko subiektywne odczucie.
Może zmienią też dla reszty, jak wyprzedadzą się stare
JustDreaming jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 08:43   #2284
arisah
Raczkowanie

cześć dziewczyny, wiecie może w jaki odcień celować jak używam neauty golden light? tworzę listę chciejstw i potestowałabym tą nową formułę, ale kilku nie chcę zamawiać już mi się wala wystarczająco dużo nietrafionych...
Stary 2018-02-05, 09:58   #2285
staska_stasia
Zakorzenienie

Gdzieś w komentarzach na fb Amilie przyznało, że podkłady w nowej formule są ciut ciemniejsze od swoich odpowiedników w wersji kryjącej.
Stary 2018-02-20, 19:00   #2286
staska_stasia
Zakorzenienie

Post pod postem, przepraszam.
Wpadła mi w łapki próbka podkładu Cashmere w nowej formule i chyba się nie polubię. Krycie słabe, może w lecie byłoby dla mnie ok, ale w zimie potrzebuję trochę lepszego. Fakt- fajnie rozprowadza się pędzlem kabuki i w sumie tyle pozytywów póki co widzę. Niestety, sam kolorek dla mnie zbyt ciemny i trochę jakby pomarańczowy (a wydawało mi się, że jak w maju, jak byłam lekko opalona testowałam Cashmere kryjący to był za jasny, więc myślałam, że na zimę będzie ok). Przez słabe krycie nie odcina się jakoś drastycznie na twarzy. Po pełnowymiarowe raczej nie sięgnę, nie zdołał zdetronizować Neauty i Pixie.
Stary 2018-02-21, 08:46   #2287
Karalajn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Post pod postem, przepraszam.
Wpadła mi w łapki próbka podkładu Cashmere w nowej formule i chyba się nie polubię. Krycie słabe, może w lecie byłoby dla mnie ok, ale w zimie potrzebuję trochę lepszego. Fakt- fajnie rozprowadza się pędzlem kabuki i w sumie tyle pozytywów póki co widzę. Niestety, sam kolorek dla mnie zbyt ciemny i trochę jakby pomarańczowy (a wydawało mi się, że jak w maju, jak byłam lekko opalona testowałam Cashmere kryjący to był za jasny, więc myślałam, że na zimę będzie ok). Przez słabe krycie nie odcina się jakoś drastycznie na twarzy. Po pełnowymiarowe raczej nie sięgnę, nie zdołał zdetronizować Neauty i Pixie.
ja również zamówiłam próbki i o ile mi pasuje krycie to np strasznie waży mi się podkład na czole robi się jedno wielkie ciacho jak w AM w formule kryjącej
wybierałam z gamy golden - mam sesame i creme brulee i sesame za jasny a drugi za ciemny więc na razie nie jestem zadowolona
Karalajn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości