A ja też tu nowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 19:28   #1
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Smile

A ja też tu nowa


Heyka wszystkim !!Siedze od paru dni na tym forum i czytam sobie wasze wątki... Postanowiłam sie zalogować i być tu z wami. Kochane, czy mogę dołączyć do was?? Walcze z kg od jakiegoś czasu, mam już jakiś sukces nawet 3 kg mniej od 1.10... jednak to mało, ale takie forum to lepsza motywacja . Heh... tak poza tym mam 16 latek, 168 cm wzrostu, obecnie 65 kg wagi , wymiary...ostatnio były: 79 talia , 98 biodra , 90 brzusio pod pępkiem, w udzie 61 ale biust 94 . Chce schudnąć tak z 10 kg jeszcze, a przede wszystkim pozbyć sie tego okropnego sadła!! No poprostu duży brzuch, duży tłuszcz . Spalić go gdzie sie da i ciałko wyrzeźbić. Idzie mi nieźle, ale do konca daleko... 3majcie kciuki bo daje z siebie wszystko ale ciekawe ile wytrwam . Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny walczące z niedoskonałościami figury i nadwagą
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 19:56   #2
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: A ja też tu nowa

Mamy mniej więcej tyle samo wzrostu - ja mam tylko 1 cm więcej I nie martw się, ważę więcej od Ciebie Ostatnio też się mobilizuję, żeby schudnąć więc jak chcesz możemy się za to razem zabrać
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 20:03   #3
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: A ja też tu nowa

Witam i ja
Na dopbry początek polecam linki z forum, warto poczytać:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=62838
czyli wszystko o odchudzaniu
Oraz nasza wielka, wizażowa, kolekcja linków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77131

Pozdrawiam
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 22:53   #4
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: A ja też tu nowa

hey witamy cie serdecznie Oczywiscie wszyscy chetnie ci pomogą
A co dod ietki musze powiedziec je jeszcze w lutym tamtegoroku mialam ten sam problem co ty- 165 65-66 kg0- bleeh a to bylo juz po pewnym czasie odchudzania :P. Ale od czerwa wzielm sie za siebie. Na liczniku jest 58 jeszcze 4 mi brakuje. Mam juz pewien problem ze zrzuceniem. trudno mi juz na diecie wytrzymac, ale nadal duzo cwicze. Ogolnie co do diety to uznalam za najlepsza 1000 kcal :P tradycyjnie. A cwiczenia ahh to rozne i roznieste byle tylko duzo ruchu
pozdrawiam i zcyze duzej wytrrwalosci *
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 23:05   #5
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: A ja też tu nowa

No ja już sie zabrałam... od 1.10. 3 kg mniej i idzie dobrze. Oczywiście ze możemy, razem raźniej. Heh, mam nadzieje ze motywacji nie zabraknie. Apropo dietke mam i treningi też. Mogę sie podzielić z wami jak coś. Powodzenia życzę PS. Syringa... a ile chcesz zrzucić??
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 23:16   #6
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Smile Dot.: A ja też tu nowa

Cytat:
Napisane przez nurthena
hey witamy cie serdecznie Oczywiscie wszyscy chetnie ci pomogą
A co dod ietki musze powiedziec je jeszcze w lutym tamtegoroku mialam ten sam problem co ty- 165 65-66 kg0- bleeh a to bylo juz po pewnym czasie odchudzania :P. Ale od czerwa wzielm sie za siebie. Na liczniku jest 58 jeszcze 4 mi brakuje. Mam juz pewien problem ze zrzuceniem. trudno mi juz na diecie wytrzymac, ale nadal duzo cwicze. Ogolnie co do diety to uznalam za najlepsza 1000 kcal :P tradycyjnie. A cwiczenia ahh to rozne i roznieste byle tylko duzo ruchu
pozdrawiam i zcyze duzej wytrrwalosci *
Ja też mam dietke ok.1000 kcal. tzn. nie wiecej . Ja jestem troszkę wyższa, ale schudnąć też chce do 54 kg . Mam full motywacji i są efekty . Do wakacji musze osiągnąć mój cel . Pozdrawiam i dziekuje wam kochane .
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 10:59   #7
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: A ja też tu nowa

Pusiak witamy, witamy

Na wszelki wypadek powtórze, zebys koniecznie zajrzała do LINKOWNI ( link wyżej)
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.