Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :( - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 12:11   #121
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

Ja jestem zadowolona z Gliss Kura zapach mmmm boski. I włosy są miękkie <zwłaszcza po masce > aż chce się ich dotykać...
kazałam mamcie powiedzieć jakie mam włosy- niezniszczone, moze nie całkiem, ale nie rozdwajają się i nie łamią, miękkie, gładkie, nie dokoćna błyszczące, ale i tez nie matowe
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:15   #122
ollgu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 190
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

a jedwab można używać codziennie? ;>
__________________

ollgu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:35   #123
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

Cytat:
Napisane przez ollgu Pokaż wiadomość
a jedwab można używać codziennie? ;>
ja codziennie uzywam na koncowki.

a w cale wloski wcieram nieduza ilosc tylko przed jakims wyjsciem na impreze czy cos, wtedy mam bardzo gladkie i lepiej sie trzymaja
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:05   #124
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

Nie znam się zbyt dobrze ale chyba taki jedwab na alkoholu używany długotrwale w odwrocie moze wysuszyc.. Ja używałam jedwabiu jak mi sie serum skonczylo ale takiego bez alkoholu i to po kazdym myciu-włosy były śliczne i gładkie ale jakies takie bez objętosci co na moich cieniutkich włoskach srdnio sie prezentowało Teraz wróciłam do serum z AB
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 11:06   #125
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

Cos ucichło też słyszałam, że jedwab może wysuszyć.
Ale chyba będę używała na same końcówki bo mam starsznie napuszone... I takie w ogóle dziwne...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 00:27   #126
ollgu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 190
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

Ja się załamie !
NIE PROSTUJĘ WŁOSÓW,
Używam WAX'a,
Przyznam się zaniedbałam picie pokrzywy, ale..
Podcięłam końcówki ii ?
Mimo to, że przez jakiś czas miałam w miarę włosy, znowu mam całe porozdwajane.. ;/ Co robić? Nie długo będę tyle ścinała, że aż łysa będę.. No czemu się rozdwajają.. Ja nawet ich nie suszę.. NO CZEMU?! Aż mi się płakać zachciało jak to zobaczyłam..

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Tylko olejek rycynowy nie wiem gdzie dostać, jutro poszperam po sklepach.. eh..
__________________

ollgu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:57   #127
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

w aptece poszukaj
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 16:42   #128
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

Cytat:
Napisane przez ollgu Pokaż wiadomość
Ja się załamie !
NIE PROSTUJĘ WŁOSÓW,
Używam WAX'a,
Przyznam się zaniedbałam picie pokrzywy, ale..
Podcięłam końcówki ii ?
Mimo to, że przez jakiś czas miałam w miarę włosy, znowu mam całe porozdwajane.. ;/ Co robić? Nie długo będę tyle ścinała, że aż łysa będę.. No czemu się rozdwajają.. Ja nawet ich nie suszę.. NO CZEMU?! Aż mi się płakać zachciało jak to zobaczyłam..

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Tylko olejek rycynowy nie wiem gdzie dostać, jutro poszperam po sklepach.. eh..
Co do oleju rycynowego, do zgadzam się z Magdzią, poszukaj go w aptece (tylko się nie zdziw, jak usłyszysz, że to na zaparcia ).
Co do rozdwajania się włosów, może za mało je podcięłaś? A może Twoje włosy, tak jak moje, źle znoszą bycie rozpuszczonymi i ocieranie się chociażby o pasek od torebki? Albo może szarpiesz je przy czesaniu?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 15:33   #129
ollgu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 190
Dot.: Kochane pomóżcie! :( Już nie wiem co robić z moimi zniszczonymi włosami :(

Włosy czeszę delikatnie i tylko raz, bo potem z moich loków robi się siano, jak za dużo czeszę. Co do obcierania to wątpię, bo cały czas noszę kitkę, jedynie w domu czasami rozpuszczone, a jak już kitka to i tak krótkie włosy mam i za szyję nie wychodzi, bo wysoko ją noszę. Nie wiem od czego. A włosy miałam dobrze obcięte i jakiś czas miałam ładne końcówki. Jakiś czas..
__________________

ollgu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.