Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 20:58   #271
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Witajcie!

Proszę, wytłumaczcie mi, jaki jest cel mieszania ze sobą farb z poziomu 7 z poziomem 5? Na mój rozum wychodzi 6 (pół na pół). Rozumiem, że miesza się również odcienie po przecinku, żeby wyszedł jakiś ciekawy kolor. Czy w tej kwestii też jest jakaś reguła? Że farba ciemniejsza ma - załóżmy - rudy odcień, jaśniejsza fioletowy, a w efekcie wychodzi większa ilość rudego? (czy ktoś zrozumiał ten bełkot? )

I jakiego utleniacza użyć w takim mieszaniu (włosy z poziomu 6)?

Kusi mnie takie cuś, tylko nie wiem, jaki w tym jest sens

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2010-06-09 o 06:35
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:21   #272
kasia_86_
Raczkowanie
 
Avatar kasia_86_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

hej dziewczyny.
Mam do was ogromną prośbę odnośnie koloryzacji włosów farbami majirel. Do tej pory farbowałam włosy farbami kupionymi w drogeriach, ale nigdy efekt nie był taki jak chciałam. Naturalny kolor włosów mam ciemnybrąz, a ostatnia farba jaką kładłam to rubin - chwyciło mi kilka pasm, głównie górę. Czy czerwienie z majirel pokryją ładnie całe włosy? Jaki odcień czerwieni nadawałby się na pokrycie ciemnych włosów? Wiem że te farby niedrogo można kupić na aukcjach internetowych, ale nie wiem jaki kolor wybrać (chodzi mi o czerwień w odcieniu ciemnego rubinu bądź dojrzałej wiśni). Pomóżcie proszę.
kasia_86_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 14:58   #273
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

dzisiaj przysłali mi moją farbę Majirel 9,13, instrukcja po angielsku.
nie mam problemów z angielskim , ale z tego co czytam w tej instrukcji to jakis kosmos każą robic.
ma ktoras z Was może tę instrukcje, i mogłaby mi wyjasnic o co tu kurde bela chodzi? jak nie to zrobie zdjecie tej instrukcji i wrzucę.
ja chce po prostu nałozyc te farbe na całe włosy, pasmo po pasmie, mam włosy nie farbowane, kupiłam farbę blond , mam ciemny blond i chce rozjasnic na całej długosci (to chyba oczywiste hehe)
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:38   #274
liane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

witam wszystkich/wszystkie
mam pytanie. kupilam farbe 3.0, po czym rozmyslilam sie i uznalam, ze nie chce az tak ciemnego. chcialabym miec ciemny braz, taki jak gorzka czekolada czy jest szansa na uzyskanie takiego odcienia mieszajac to 3.0 z jakims innym? jesli tak, to z jakim?
liane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:37   #275
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Przepraszam , odpowie ktoś na moje pytanie ? ktokolwiek, kto farbował włosy Majirelem.
chce dzisiaj się pofarbowac ale ta instrukcja użycia robi mi mętlik w głowie. Juz nie wiem jak nakładac i ile trzymac.
HELP MEE
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:08   #276
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

A jaki oxydant kupiłaś? Standardowy czas trzymania - 35 minut. Jeśli masz niefarbowane włosy to nakładaj pasmo po paśmie na całe włosy.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:44   #277
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

mam oxydant 6%
znalazłam instrukcje przetłumaczoną na polski, wkleje ją bo dla mnie to jakies dziwadło kto widział zeby najpierw nakładac na końce a po 20 min u nasady ? :|
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 11:08   #278
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
mam oxydant 6%
znalazłam instrukcje przetłumaczoną na polski, wkleje ją bo dla mnie to jakies dziwadło kto widział zeby najpierw nakładac na końce a po 20 min u nasady ? :|
Znalazłam u siebie instrukcję i faktycznie jest to samo co w skanie....dziwne skoro masz niefarbowane włosy to ja bym położyła na całość na 35 min. farbę
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 17:44   #279
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
dzisiaj przysłali mi moją farbę Majirel 9,13, instrukcja po angielsku.
nie mam problemów z angielskim , ale z tego co czytam w tej instrukcji to jakis kosmos każą robic.
ma ktoras z Was może tę instrukcje, i mogłaby mi wyjasnic o co tu kurde bela chodzi? jak nie to zrobie zdjecie tej instrukcji i wrzucę.
ja chce po prostu nałozyc te farbe na całe włosy, pasmo po pasmie, mam włosy nie farbowane, kupiłam farbę blond , mam ciemny blond i chce rozjasnic na całej długosci (to chyba oczywiste hehe)
Farbe Majirel naklada sie generalnie na wlosy na 35 min, z tym ze jesli nei mialas NIGDY farbowanych wlosow sprawa wyglada troche inaczej. Powinnas wykonac tzw zmiekczanie wlosow, robi sie to dlatego ze na wlosach tzw "dziewiczych" (niefarbowanych) jest dlugoletnia keratyna ktora jest twarda, przez to farba moze ci nie wyjsc rownomiernie albo moze wyjsc kolor troszke odbiegajacy niz oczekiwany. Robi sie to dosc szybko bo w miseczke nalewasz zwykla wode utleniona apteczna 6%, gobeczka aplikujesz na wlosy, (2 cm od skory), wlosy nie maja byc mega mokre ale zwilzone. skonczysz ten zabieg, odrazu odsacz recznikiem i wysusz wlosy. (nie musi to byc bardzo dokladnie pasmo po pasmie). Tak gotowe wlosy mozna farbowac. Nakladasz farbe najpierw na odrosty, po zakonczeniu aplikacji na odrosty zaczynasz liczyc czas 35 minut, po czym robisz natychmiastowe przeciagniecie na calosci (ale czas juz leci). Powodzenia - mam nadzieje ze zrozumiale wytlumaczylam

Cytat:
Napisane przez liane Pokaż wiadomość
witam wszystkich/wszystkie
mam pytanie. kupilam farbe 3.0, po czym rozmyslilam sie i uznalam, ze nie chce az tak ciemnego. chcialabym miec ciemny braz, taki jak gorzka czekolada czy jest szansa na uzyskanie takiego odcienia mieszajac to 3.0 z jakims innym? jesli tak, to z jakim?
Jesli kupilas farbe na poziomie 3, a jest to kolor ciemny braz w palecie Majirel'a, a chcesz uzyskac kolor 4 - braz, to do farby 3 dodajesz farbe 5, po pol tubki, jesli chodzi o przygotowanie farby Majirel robi sie to w propocji 1:1,5, czyli 1 tubka (50 ml) farby + 75 ml oxydantu (6,9,12% - w tym wypadku 6%), a dokladnie robisz 25 ml majirel 3 + 25 ml majirel 5 + 75 ml oxydantu 6% Powodzenia
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:52   #280
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Farbe Majirel naklada sie generalnie na wlosy na 35 min, z tym ze jesli nei mialas NIGDY farbowanych wlosow sprawa wyglada troche inaczej. Powinnas wykonac tzw zmiekczanie wlosow, robi sie to dlatego ze na wlosach tzw "dziewiczych" (niefarbowanych) jest dlugoletnia keratyna ktora jest twarda, przez to farba moze ci nie wyjsc rownomiernie albo moze wyjsc kolor troszke odbiegajacy niz oczekiwany. Robi sie to dosc szybko bo w miseczke nalewasz zwykla wode utleniona apteczna 6%, gobeczka aplikujesz na wlosy, (2 cm od skory), wlosy nie maja byc mega mokre ale zwilzone. skonczysz ten zabieg, odrazu odsacz recznikiem i wysusz wlosy. (nie musi to byc bardzo dokladnie pasmo po pasmie). Tak gotowe wlosy mozna farbowac. Nakladasz farbe najpierw na odrosty, po zakonczeniu aplikacji na odrosty zaczynasz liczyc czas 35 minut, po czym robisz natychmiastowe przeciagniecie na calosci (ale czas juz leci). Powodzenia - mam nadzieje ze zrozumiale wytlumaczylam


Zrozumiałam o co chodzi , ale szczerze mówiac troche mnie to zszokowało bo pierwsze słysze o takiej technice. ;p miałam farbowane włosy wiele, wiele razy, ale ostatni raz 2 lata temu więc w zasadzie mam juz swój naturalny kolor na całej długosci raczej. szczerze troche sie obawiam miziania włosów wodą utleniona z apteki...
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:10   #281
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Jestem po szkoleniu Loreala wiec bez obaw Po prostu na wlosach jest twarda keratyna i przy wlosach naturalnych powinno sie taki zabieg przeprowadzic, zajmuje on z 10 minut A odnosnie obaw to czego sie obawiac? skoro taka wode polewasz na rany??

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

aha i nie trzymasz tego na wlosach tylko gabka namaczasz wlosy, suszysz i aplikujesz farbe nie jest to koniecznie bo nie ty jedna o tym nie slyszalas, ale czesto jest tak pozniej: aaa dlaczego kolo nie jest rownomierny i Majirel najgorsza farba....., Majirel do dupy bo nie wyszedl taki jak w paleci nie sztuka jest kupic farbe i ja zaaplikowac, warto posiadac jakies informacje o farbach tych profesjonalnych
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 13:15   #282
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Jestem po szkoleniu Loreala wiec bez obaw Po prostu na wlosach jest twarda keratyna i przy wlosach naturalnych powinno sie taki zabieg przeprowadzic, zajmuje on z 10 minut A odnosnie obaw to czego sie obawiac? skoro taka wode polewasz na rany??

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

aha i nie trzymasz tego na wlosach tylko gabka namaczasz wlosy, suszysz i aplikujesz farbe nie jest to koniecznie bo nie ty jedna o tym nie slyszalas, ale czesto jest tak pozniej: aaa dlaczego kolo nie jest rownomierny i Majirel najgorsza farba....., Majirel do dupy bo nie wyszedl taki jak w paleci nie sztuka jest kupic farbe i ja zaaplikowac, warto posiadac jakies informacje o farbach tych profesjonalnych
nałozyłam jednak "po prostu" na całą długosc, poczynajac od nasady, przeciągając potem na całą długosc.
kolor jest ładny, równo wyszło raczej, ale jestem nieco rozczarowana bo miałam nadzieje ze mi bardziej rozjaśni

edit : zdaje mi się że trzymałam tak z 5 minut za krótko, a teraz jestem wściekła

Edytowane przez BreakIt
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:19
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:47   #283
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Nie ze nudza ale powodem moze byc "zly podklad" pod farbe zeby efekt wyszedl jak na wzorniku z farbami profesjonalnymi naprawde nie jest tak hop siup, nie na darmo fryzjerzy sie szkola z koloryzacji danej marki farb
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:06   #284
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
nałozyłam jednak "po prostu" na całą długosc, poczynajac od nasady, przeciągając potem na całą długosc.
kolor jest ładny, równo wyszło raczej, ale jestem nieco rozczarowana bo miałam nadzieje ze mi bardziej rozjaśni

edit : zdaje mi się że trzymałam tak z 5 minut za krótko, a teraz jestem wściekła
No wiesz oksydant 6% rozjaśnia tak o 2 tony... jak chciałas jaśniej to trzeba było wziąć 9%...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 23:10   #285
liane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

maartucha - bardzo dziekuje za odpowiedz!
liane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:30   #286
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Hej Maartucha
Mogłabyś mi proszę pomóc?!
Mam problem z Majirel. Farbuję sama w domu ( tzn kumpele mi farbują . Mam całkowicie siwy odrost. Łaczę farbę z 9% oksydantem, bo mam grube, mocne włosy, zakładam że odrost tez taki jest. Farby jakie już wypróbowałam to 6.22, 6.1, 7.11. I ten odrost jest brązowozłoty wchodzący mocno w złoty-rudy a ja marzę o chłodnej kawie z mlekiem. W słońcu włosy są b. ciepłe - rude, złote - nie czuje się w nich. Jak zmienić odcień???
A historia moja jest taka, że pól roku przeszłam dekoloryzację z czarnych farbowanych i na głowie mam jako tako brąz. Moje naturalne jakie były kiedyś, bo dziś to już ich nie ma to głęboki brąz ze złotawo-fioletowym połyskiem.
Poniewaz mam siwuski, dążę do jasniejszego odcienia.
Jeżeli możesz mi coś poradzić to będę wdzięczna. Zostać przy majirel ( to jaki nr) czy wypróbowac inne farby?
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:18   #287
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Czy któraś z was farbowała włosy odcieniami 9.1 albo 9.11 ? Zależy mi na chłodnym, srebrzystym blondzie, ale boję się że 11 wyjdą za szare

Wrzucam jeszcze starą fotkę odcienia 9.31, może się komuś przyda.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:48   #288
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No wiesz oksydant 6% rozjaśnia tak o 2 tony... jak chciałas jaśniej to trzeba było wziąć 9%...
myślałam ze 2 tony to całkiem sporo ;D bo z natury mam ciemno blond włosy ;p
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:55   #289
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
Hej Maartucha
Mogłabyś mi proszę pomóc?!
Mam problem z Majirel. Farbuję sama w domu ( tzn kumpele mi farbują . Mam całkowicie siwy odrost. (...)

Zanim cokolwiek zaczne doradzac to powiedz mi jak duzy jest siwy odrost?

jesli chodzi o samego Majirel'a to jesli faktycznie masz siwe wlosy to nie rezynguj bo ona w 100 % pokrywa siwe, bardzo ladnie prezentuja sie farby LUO, z tym ze maja 70 % pokrycie wlosow siwych
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 08:46   #290
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

a ja sie zastanawiam czy nie kupic sobie teraz jakiegos popielatego odcienia blond i nie połozyc na włosy zanim jeszcze mam odrosty, chociaz pewnie potem ciezko bedzie zafarbowac odrost na taki kolor jak reszta włosów jak bede miała dwa kolory "jeden na drugim"
i wgl po jakim czasie można drugi raz farbowac włosy zeby ich totalnie nie zniszczyc?
mam obecnie dosc zdrowe włosy, bo bardzo dbam, ale są cienkie i delikatne niestety..


jenyy zastanawiam sie czy sie do fryzjera nie umówic, ale u mnie w salonie farbowanie mojej długosci włosow to niecałe 200 zł

Edytowane przez BreakIt
Czas edycji: 2010-06-25 o 09:12
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:07   #291
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Zanim cokolwiek zaczne doradzac to powiedz mi jak duzy jest siwy odrost?

jesli chodzi o samego Majirel'a to jesli faktycznie masz siwe wlosy to nie rezynguj bo ona w 100 % pokrywa siwe, bardzo ladnie prezentuja sie farby LUO, z tym ze maja 70 % pokrycie wlosow siwych
Hej Maartucha!
Jak duży odrost? Farbuję co 2, 3 tygodnie ( często - bo spinam włosy a wtedy odrost jest szybko widoczny)- ma trochę ponad pół centymetra i jest naprawdę całkowicie siwy, taka autostrada.
Jestem właśnie przed zakupem tubki, używam zawsze 1/2. Składniam się ku 7.1, doradź proszę Dzięki!!i
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 09:37   #292
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Jesli jest taki maly to nie trzeba robic żadnej mieszanki do wlosow siwych i mozesz smialo klasc farbe. Kolory ktore wymienilas czyli: 6.22, 6.1, 7.11 sa to wszystkie kolory chlodne, 7,1 tez sie do nich zalicza i jest to popielaty blond. Teoretycznie nie ma niezgodnosci refleksow (czyli tych cyferek po przecinkach) wiec kolor taki mozesz smialo aplikowac, z tym ze tutaj duza role gra twoja dekoloryzacja, bo mogla byc przeprowadzona za mocno i kolor Ci nie wychodzi taki jak powinien. Ale w kazdym razie 7,1 jest bardzo ladnym odcieniem brazu z refleksami popieli. Ciezko mi tak doradzic nie widzac ani Ciebie ani Twoich wlosow. jak napisalam wczesniej nie ma niezgodnosci refleksow wiec kolor teoretycznie wyjsc powinien
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 22:32   #293
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Dziękuję Ci moja Droga za rady
Dopytam tylko - oksydant 9% nie jest za silny?

Znalazłam zdjęcie i wykadrowałam, by pokazywało odcień jaki mam aktualnie - przebijają jasniejsze refleksy. Czy to jest chłodny odcien?
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 22:36   #294
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Jesli bylabys Moja klientka w salonie to napewno bym najpierw nalozyla preparat loreala ktory sie nazywa effasor, sluzy do demakijazu, zobaczylabym jak Twoje wloski naprawde wygladaja po sciagnieciu refleksow i mozna by bylo dzialac dalej i nakladac kolor decelowy ale mysle ze jak nalozyc na te co masz bedziesz zadowolona.

jak bys miala 6% to bys mogla uzyc ale 9 % nie zaszkodzi Powodzenia i w razie pytan sluze pomoca
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 15:36   #295
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Jesli bylabys Moja klientka w salonie to napewno bym najpierw nalozyla preparat loreala ktory sie nazywa effasor, sluzy do demakijazu, zobaczylabym jak Twoje wloski naprawde wygladaja po sciagnieciu refleksow i mozna by bylo dzialac dalej i nakladac kolor decelowy ale mysle ze jak nalozyc na te co masz bedziesz zadowolona.

jak bys miala 6% to bys mogla uzyc ale 9 % nie zaszkodzi Powodzenia i w razie pytan sluze pomoca
Ale Ty Maartucha skąs jesteś? Może się wybiorę
Zdecydowałam się farbować w domu, bo trudno, co 2-3 tyg. iść do fryzjera na same odrosty. Czy demakijaż Efassorem mogę wykonać również w domu? A potem nałożyc 7.1. z 9% oksydantem?
Dziękuję Ci za rady! Jestes wielka!
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:26   #296
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Jesli bylabys Moja klientka w salonie to napewno bym najpierw nalozyla preparat loreala ktory sie nazywa effasor, sluzy do demakijazu, zobaczylabym jak Twoje wloski naprawde wygladaja po sciagnieciu refleksow i mozna by bylo dzialac dalej i nakladac kolor decelowy ale mysle ze jak nalozyc na te co masz bedziesz zadowolona.

jak bys miala 6% to bys mogla uzyc ale 9 % nie zaszkodzi Powodzenia i w razie pytan sluze pomoca
Nie rozumiem po co niszczyć włosy oksy.9% ani też nie rozumiem po co effesor? przeciez na takich włosach poziom 7 wyjdzie bez problemu, a włosy sa już po jednej dekoloryzacji...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:42   #297
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Effasor moja droga nie stosuje sie do dekoloryzacji tylko przy odpowiedniej kontroli niwelujemy refleksy chociazby w przypadku kiedy jest ich niezgodnosc

Braunie1980 spytala nie jaki lepiej tylko czy 9% moze byc, zalozylam ze taki juz ma?!

Szkoda czasu viki na zbedne madrosci

Braunie1980 7,1 mozesz smialo jak najbardziej nakladac
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:39   #298
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Effasor moja droga nie stosuje sie do dekoloryzacji tylko przy odpowiedniej kontroli niwelujemy refleksy chociazby w przypadku kiedy jest ich niezgodnosc

Braunie1980 spytala nie jaki lepiej tylko czy 9% moze byc, zalozylam ze taki juz ma?!

Szkoda czasu viki na zbedne madrosci

Braunie1980 7,1 mozesz smialo jak najbardziej nakladac
To mnie zaskoczyłyście. Zdjęcie koloru włosów być może wyszło jasno, bo w słońcu, ale w rzeczywistości jest to średni brąz z żółtymi refleksami. Chciałabym wyrównać kolor, mieć jednolity, także Maartucha dzięki za wskazówkę. To prawda, mam całą butlę 9% oksydanta Loreala Kupię jutro 7.1. Na początku myślałam o odrostach, ale czy mogłabym nałożyć farbę na całość? Jaki może wyjść uzyskany kolor? Zrobić przedtem demakijaż?
Ściskam ciepło!!

Ps. 7.1 - ciemny blond jest chyba w rzeczywistości jasnym brązem?
Ja nie chcę mieć blondu, ale piękny jasny brąz, który będzie pasował do mojej ciepłej karnacji i złotych piegów.
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:28   #299
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Effasor moja droga nie stosuje sie do dekoloryzacji tylko przy odpowiedniej kontroli niwelujemy refleksy chociazby w przypadku kiedy jest ich niezgodnosc

Braunie1980 spytala nie jaki lepiej tylko czy 9% moze byc, zalozylam ze taki juz ma?!

Szkoda czasu viki na zbedne madrosci

Braunie1980 7,1 mozesz smialo jak najbardziej nakladac
Refleksy można zniwelować dobierając odpowieni kolor farby, a nie od razu kłaść tysiące chemicznych preparatów na włosy...
A oksydant zawsze można rozcieńczyć jeśli ma się za wysoki, jak do 9% dodamy 1/3 wody to wyjdzie mniej wiecej 6% ...

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
To mnie zaskoczyłyście. Zdjęcie koloru włosów być może wyszło jasno, bo w słońcu, ale w rzeczywistości jest to średni brąz z żółtymi refleksami. Chciałabym wyrównać kolor, mieć jednolity, także Maartucha dzięki za wskazówkę. To prawda, mam całą butlę 9% oksydanta Loreala Kupię jutro 7.1. Na początku myślałam o odrostach, ale czy mogłabym nałożyć farbę na całość? Jaki może wyjść uzyskany kolor? Zrobić przedtem demakijaż?
Ściskam ciepło!!

Ps. 7.1 - ciemny blond jest chyba w rzeczywistości jasnym brązem?
Ja nie chcę mieć blondu, ale piękny jasny brąz, który będzie pasował do mojej ciepłej karnacji i złotych piegów.
A jaki kolor byś chciała uzyskać? ciepły czy zimny? 7,1 jest popielem więc bedzie niwelował rude refleksy a kolor wyjdzie raczej zimny...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:57   #300
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Farba to tez chemiczny preparat

A refleksow czesto refleksem wybic sie nie da i skutkiem tego nie wychodzi kolor jaki wyjsc powinien EH

A kolor 7,1 nie wyjdzie raczej zimny tylko napewno wyjdzie zimny Jesli wyjdzie taki jak powinien
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.