Peeling profesjonalny - Bielenda: PYTANIE DO KOSMETYCZEK! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 12:02   #1
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883

Peeling profesjonalny - Bielenda: PYTANIE DO KOSMETYCZEK!


Mam takie pytanko odnośnie peelingu z Bielendy czerwone wino - z pestkami winogron: http://www.bielenda.com.pl/index5.php?lang=pl
(na tej stronie pod nr 9).
Piszą mianowicie, zeby nie splukiwac tego peelingu pod prysznicem tylko zetrzec chusteczkami badz wilgotnymi kompresami...Czy w takim razie, gdy slukam go pod prysznicem bedzie mial inne dzialanie?? Domyslam sie, ze splukam dobroczynne wlasciwosci winogron itd. ale peeling jako peeling zadziala, prawda??
Bo wlasnie przy peelingu cukrowym Trzcina cukrowa tej samej firmy pisze, zeby go splukac...Nie wiem...tu splukiwac, tu nie splukiwac...skoro maja dobrze dzialac to chyba obu nie splukiwac?

Jesli ktos mial z nimi dluzej do czynienia, to prosze o odpowiedz

(Dodam, ze ja stosowalam oba, ale tylko ze 2 razy moze, oba sa swietne pod wzgledem peelingu...)
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 07:16   #2
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Dot.: Peeling profesjonalny - Bielenda: PYTANIE DO KOSMETYCZEK!

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko odnośnie peelingu z Bielendy czerwone wino - z pestkami winogron: http://www.bielenda.com.pl/index5.php?lang=pl
(na tej stronie pod nr 9).
Piszą mianowicie, zeby nie splukiwac tego peelingu pod prysznicem tylko zetrzec chusteczkami badz wilgotnymi kompresami...Czy w takim razie, gdy slukam go pod prysznicem bedzie mial inne dzialanie?? Domyslam sie, ze splukam dobroczynne wlasciwosci winogron itd. ale peeling jako peeling zadziala, prawda??
Bo wlasnie przy peelingu cukrowym Trzcina cukrowa tej samej firmy pisze, zeby go splukac...Nie wiem...tu splukiwac, tu nie splukiwac...skoro maja dobrze dzialac to chyba obu nie splukiwac?

Jesli ktos mial z nimi dluzej do czynienia, to prosze o odpowiedz

(Dodam, ze ja stosowalam oba, ale tylko ze 2 razy moze, oba sa swietne pod wzgledem peelingu...)
Nie spłukiwać w trakcie całego zabiegu Winoterapii- czyli przed położeniem maski i owinięciem ciała folią ...to odnosi sie do zastosowania w gabinecie kosm. w praktyce starcie peeleingu ręcznikiem, chusteczkami nie jest wygodne i przyjemne, zawsze pozostaną jakieś drobinki. spokojnie spłucz sobie ten peeling pod przysznicem, ale bez użycia mydła bądź żelu myjącego.
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 15:44   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling profesjonalny - Bielenda: PYTANIE DO KOSMETYCZEK!

Maripossa a to do uzytku domowego chcesz ten zabieg? ja go pedzlem miekkim i szerokim strzepywalam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:39   #4
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Peeling profesjonalny - Bielenda: PYTANIE DO KOSMETYCZEK!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Maripossa a to do uzytku domowego chcesz ten zabieg? ja go pedzlem miekkim i szerokim strzepywalam
Tak, tzn. ja chce tylko ten peeling, nie caly zabieg winowy Zastanawiam sie poki co nad tym peelingiem z pestkami winogron a tym cukrowym...sama nie wiem ktory lepszy...wydaje mi sie ze ten winowy, bo dziala antyrodnikowo prawda?? Jak sadzisz??
On bedzie uzywany tylko przeze mnie i moja siostre.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.