kolorówka Bobbi Brown - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 16:39   #421
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak mialam Skin Foudation i dla mnie to raczej byl krem tonujacy niz podklad, mialam nalozyc pare warstw zeby cos kryl.
nie wiem skad wziely sie tak jego entuzjastyczne recenzje na MUA.

mialam tez Long Lasting ale tutaj niestety porazila mnie jego nietrwalosc - trzymal sie max 2 godziny na mojej cerze.

woelka zaleta tych podkladow BB jest kolor - sa pieknie zolte
nie wiem moze dlatego ze mam sucha ale wydaje mis ie ze to nie ma nic do rzeczy.
Zgadzam się Używam Skin Foundation od około półtora tygodnia i faktycznie nie daje krycia prawie w ogóle. Ja krycia nie szukałam i jestem zadowolona bo pięknie ujednolica koloryt, jest delikatny i wygląda jak moja skóra tylko lepiej No i kolory ma idealnie żółte
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 16:49   #422
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

wlasnie... natomiast od Anarchii dostalam probaska podkladu Luminizing i przypudrowany prasoewanym NARSem wyglada oblednie.
byalam bardzo zadowolona z wygladu

------------------

prasowanca NARSa tez polecam - kryje zaczerwienienia moim zdaniem swietny jest
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 16:55   #423
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak mialam Skin Foudation i dla mnie to raczej byl krem tonujacy niz podklad, mialam nalozyc pare warstw zeby cos kryl.
nie wiem skad wziely sie tak jego entuzjastyczne recenzje na MUA.

mialam tez Long Lasting ale tutaj niestety porazila mnie jego nietrwalosc - trzymal sie max 2 godziny na mojej cerze.

woelka zaleta tych podkladow BB jest kolor - sa pieknie zolte
nie wiem moze dlatego ze mam sucha ale wydaje mis ie ze to nie ma nic do rzeczy.
Wiesz co, wątpię żeby sucha skóra miała tu coś do rzeczy. Ja Lasting jeszcze nie próbowałam, jako że szukałam czegoś rozświetlającego zużyłam swoje próbki Luminous, Lasting mam nietkniętą (z resztą nie mój kolor bo Beige a nie Sand, może ktoś chce?). Ale jeśli chodzi o kolory to racja, piękne i duuuuużo ich.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:02   #424
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja tez jestem Sand
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 19:27   #425
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Załączam fotkę mojej paletki. Kolor pierwszy od lewej to transparentny róz z drobinkami, potem intensywny róż bez dodatków, następnie złotawy i beżowy nude. Wszystkie śliczne, na ustach transparentne.

Testuję Long Lasting w odcieniu Sand - słabe krycie jak dla mnie, raczej ujednolicenie cery, z trwałością tak sobie i odcień jednak za jasny, odcina się od szyi. Chyba podkład nie dla mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (103,7 KB, 41 załadowań)
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:45   #426
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Załączam fotkę mojej paletki. Kolor pierwszy od lewej to transparentny róz z drobinkami, potem intensywny róż bez dodatków, następnie złotawy i beżowy nude. Wszystkie śliczne, na ustach transparentne.

Testuję Long Lasting w odcieniu Sand - słabe krycie jak dla mnie, raczej ujednolicenie cery, z trwałością tak sobie i odcień jednak za jasny, odcina się od szyi. Chyba podkład nie dla mnie.
Paletka fajna, ten intensywny róż mi się najbardziej podoba. Dziwne te podkłady z Bobbi, a może to my takie wybredne jesteśmy? (choć wątpie )
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 00:04   #427
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak mialam Skin Foudation i dla mnie to raczej byl krem tonujacy niz podklad, mialam nalozyc pare warstw zeby cos kryl.
nie wiem skad wziely sie tak jego entuzjastyczne recenzje na MUA.

mialam tez Long Lasting ale tutaj niestety porazila mnie jego nietrwalosc - trzymal sie max 2 godziny na mojej cerze.

woelka zaleta tych podkladow BB jest kolor - sa pieknie zolte
nie wiem moze dlatego ze mam sucha ale wydaje mis ie ze to nie ma nic do rzeczy.
bo Skin Foundation ma lekkie krycie

poza tym podkład ma nie kryć, tylko wyrównywać koloryt skóry.. do zakrywania są korektory
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 06:01   #428
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

tak tylko ja nie mowie o kryciu nie wiadomo jakim.. moim glownym problemem sa czerwone placki na skorze, mam pare niedoskonalosci ale wiem ze moge wlasnie zamaskowac je korektorem a ten podklad nie kruje abolutnie nic..
dlatego moim zdaniem jest do cery bezproblemowej zeby lekko ujednolicic cere.
s
podobnie sprawa ma sie z Sheer Matte NARSa - tylko nie moge wypowiedzic sie o matowienu bo za krotko testowalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:25   #429
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

dziewczyny, czy możecie wkleić skład Skin Foundation i Long Lastinga?

Miałam ten drugi i wysuszył mi skórę ,a teraz walczę jeszcze z podskórnymi grudkami na policzykach - obwiniam za to właśnie Long Lastinga.
Mimo tego nie zrażam się do podkładów BB i chcę spróbować Skin Foundation.

A może wiecie co mogło mnie tak wysuszczyć i pozapychać? Co takiego jest w LongLastingu?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:50   #430
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

to jest Skin

Skin Foundation SPF 15 � (Active ingredients: Octinoxate 7.50% and Titanium Dioxide 1.00%) Water, Methyl Trimethicone, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Pentylene Glycol, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl dimethicone, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Talc, Boron Nitride, Disteardimonium Hectorite, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone, Lecithin, Aluminum Dimyristate, Tocopherol, Myristic Acid, Silica, Magnesim Ascorbyl Phosphate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol. May contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

musisz sama dojsc dotego co moglo ciebie zapchac, skladnikow jest wiele

to jest Luminous;

Water, Pheny Trimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Glycerin, Dimethicone, Wheat Germ Glycerides, Magnesium Sulfate, Silyburn Marianum (Lady's Thistle) Extract, Sodium Hyaluronate, Lavandula Angustifolia (Lavender), Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Triethyl Citrate, Butylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Lecithin, Acetyl Hexapeptide-3, Laureth-7, Xanthan Gum, Triethoxycaprylylsilane, BHT, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Linalool, [ /- Titanium Dioxide, Iron Oxides, Mica].

to moisture rich;

water, cyclomethicone, phenyl trimethicone, butylene glycol, dimethicone, dimethicone copolyol, caprylic/capric triglyceride, octyl methoxycinnamate, isocetyl alcohol, isohexadecane, wheat germ glycerides, magnesium sulfate, tocopheryl acetate, jojoba oil, hydrogenated lecithin, whey protein, sodium hyaluronate, ascorbyl palmitate, lavender, triethyl citrate, cholesterol, linoleic acid, propylene carbonate, sorbitan stearate, dimethicone copolyol crosspolymer, quaternium-18 hectorite, HDI/trimethyol hexyllactone crosspolymer, cetyl dimethicone copolyol, laureth-7, xanthan gum, triethoxycaprylylsilane, triclosan, chloroxylenol, BHT, phenoxyethanol, methylparaben. May contain: titanium dioxide, iron oxides, mica.

to jest long:

Active Ingredients: Octinoxate 7.5%, Titanium Dioxide 1.00%, Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Alcohol, Isnonyl Isononanoate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glycerin, Pentylene Glycol, PEG-9 Polydimethysiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone Copolyol, Disodium Stearoyl Glumate, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Lecithin, Triethoxycaprylysilane, Tocopherol, Silica, Isostearyl Sebacate, Alumina, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Mica, Iron Dioxides
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-03-21 o 08:53
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:07   #431
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Paletka fajna, ten intensywny róż mi się najbardziej podoba. Dziwne te podkłady z Bobbi, a może to my takie wybredne jesteśmy? (choć wątpie )
Ja Long Lasting jeszcze nie skreślam, spróbuję przetestować inny odcień ( na razie niestety nie mam dostępu do próbek bo u mnie w mieście nie ma BB ) Pamiętam pierwsze użycie Double Wear - efekt maski, beznadzieja ale okazało się, że miałam niedobrany odcień, przy Sand okazało się, że jest podkładem idealnym.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 09:30   #432
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to jest Skin

Skin Foundation SPF 15 � (Active ingredients: Octinoxate 7.50% and Titanium Dioxide 1.00%) Water, Methyl Trimethicone, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Pentylene Glycol, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl dimethicone, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Talc, Boron Nitride, Disteardimonium Hectorite, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone, Lecithin, Aluminum Dimyristate, Tocopherol, Myristic Acid, Silica, Magnesim Ascorbyl Phosphate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol. May contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

musisz sama dojsc dotego co moglo ciebie zapchac, skladnikow jest wiele

to jest Luminous;

Water, Pheny Trimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Glycerin, Dimethicone, Wheat Germ Glycerides, Magnesium Sulfate, Silyburn Marianum (Lady's Thistle) Extract, Sodium Hyaluronate, Lavandula Angustifolia (Lavender), Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Triethyl Citrate, Butylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Lecithin, Acetyl Hexapeptide-3, Laureth-7, Xanthan Gum, Triethoxycaprylylsilane, BHT, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Linalool, [ /- Titanium Dioxide, Iron Oxides, Mica].

to moisture rich;

water, cyclomethicone, phenyl trimethicone, butylene glycol, dimethicone, dimethicone copolyol, caprylic/capric triglyceride, octyl methoxycinnamate, isocetyl alcohol, isohexadecane, wheat germ glycerides, magnesium sulfate, tocopheryl acetate, jojoba oil, hydrogenated lecithin, whey protein, sodium hyaluronate, ascorbyl palmitate, lavender, triethyl citrate, cholesterol, linoleic acid, propylene carbonate, sorbitan stearate, dimethicone copolyol crosspolymer, quaternium-18 hectorite, HDI/trimethyol hexyllactone crosspolymer, cetyl dimethicone copolyol, laureth-7, xanthan gum, triethoxycaprylylsilane, triclosan, chloroxylenol, BHT, phenoxyethanol, methylparaben. May contain: titanium dioxide, iron oxides, mica.

to jest long:

Active Ingredients: Octinoxate 7.5%, Titanium Dioxide 1.00%, Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Alcohol, Isnonyl Isononanoate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glycerin, Pentylene Glycol, PEG-9 Polydimethysiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone Copolyol, Disodium Stearoyl Glumate, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Lecithin, Triethoxycaprylysilane, Tocopherol, Silica, Isostearyl Sebacate, Alumina, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Mica, Iron Dioxides

dziękuję

nadal tylko nie wiemco to może być...
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:57   #433
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ranko moze wklej składy do analizy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:20   #434
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak tylko ja nie mowie o kryciu nie wiadomo jakim.. moim glownym problemem sa czerwone placki na skorze, mam pare niedoskonalosci ale wiem ze moge wlasnie zamaskowac je korektorem a ten podklad nie kruje abolutnie nic..
dlatego moim zdaniem jest do cery bezproblemowej zeby lekko ujednolicic cere.
s
podobnie sprawa ma sie z Sheer Matte NARSa - tylko nie moge wypowiedzic sie o matowienu bo za krotko testowalam
ale czerwonych placków nie zakryjesz podkładem.. do tego zielony korektor lub zielona baza.. musisz to zneutralizować.. sam podkład sobie z tym nie poradzi..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:08   #435
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale czerwonych placków nie zakryjesz podkładem.. do tego zielony korektor lub zielona baza.. musisz to zneutralizować.. sam podkład sobie z tym nie poradzi..
czasami sie da
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:13   #436
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czasami sie da
wlasnie czasami sie da
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:30   #437
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czasami sie da
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie czasami sie da
nie no na upartego, to wszystko się da

ale generalnie zadaniem podkładu jest wyrównanie kolorytu skóry, a nie zakrycie niespodzianek czy czerwoności oczywiście jeśli przebarwienia nie są duże, a podkład mocniej kryjący, to się da.. ale to nie jest jego główne zadanie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:02   #438
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

jasne niestety nie uzywam bazy bo czuje ze mam wtedy kilogram tapety, mimo ze staram sie nalozyc podklad nie za mocny zeby skory nie stracic
wszelkie podklady np. EL DW odpadaja poniewaz jest ciezki chociaz fakt dobrze kryje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:46   #439
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja Long Lasting jeszcze nie skreślam, spróbuję przetestować inny odcień ( na razie niestety nie mam dostępu do próbek bo u mnie w mieście nie ma BB ) Pamiętam pierwsze użycie Double Wear - efekt maski, beznadzieja ale okazało się, że miałam niedobrany odcień, przy Sand okazało się, że jest podkładem idealnym.
fi, a jakiego odciena potrzebujesz bo mam nietkniętą próbkę Lastinga w beige na wydaniu
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 10:47   #440
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
fi, a jakiego odciena potrzebujesz bo mam nietkniętą próbkę Lastinga w beige na wydaniu
Nie mam pojęcia jaką bo nie mam dostępu do kolorówki BB w realu - musiałabym znów wybrac się Krakowa, Poznania lub Warszawy Wrocław jest ciągle uboższy w wybór sklepów od tych miast
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:48   #441
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Dziewczyny, sorki że się wtrącę, ale zarówno Skin jak i Finish long lasting to nie są podkłady kryjące. Skin to wręcz bym porównała do kremu tonującego, jest tak lekki.
Oba podkłady są dla cer ładnych, bezproblemowych, ona jedynie wyrównują koloryt cery, to wszystko. Jak macie zaczerwienienia, jakieś krostki to po te podkłady nie sięgajcie bo nie będziecie zadowolone.
Podkładem kryjącym BB jest ten w sztyfcie. Ja go używam jedynie punktowo jako korektora bo preferuje jednak podkłady płynne.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:03   #442
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ten podklad w sztyfcie jest ... straszny.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:26   #443
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

fi, to chcesz beige? To odcień o cały ton ciemniejszy od sand, za jakiś tydzień będę kupować puder w Douglasie, mogę to zrobić w Browarze i poprosić panie z Bobbi o próbki podkładów dla Ciebie.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:24   #444
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
fi, a jakiego odciena potrzebujesz bo mam nietkniętą próbkę Lastinga w beige na wydaniu
Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
fi, to chcesz beige? To odcień o cały ton ciemniejszy od sand, za jakiś tydzień będę kupować puder w Douglasie, mogę to zrobić w Browarze i poprosić panie z Bobbi o próbki podkładów dla Ciebie.

czy ja bym mogła prosić Ciebie o taką próbkę? Też mam słaby dostęp do BB, najbliższy w Krakowie...

chodziłoby mi o probkę Skin Foundation 2.5 i jeśli da radę tego nawilżającego też w tym samym odcieniu
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:03   #445
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
czy ja bym mogła prosić Ciebie o taką próbkę? Też mam słaby dostęp do BB, najbliższy w Krakowie...

chodziłoby mi o probkę Skin Foundation 2.5 i jeśli da radę tego nawilżającego też w tym samym odcieniu
Jasne, zapytam, mam nadzieje, że trafię na dobry dzień u pań w Bobbi i dadzą konkretne odcienie. Jedynie proszę Was o cierpliwość, bo planuje zajść tam dopiero pod koniec przyszłego tygodnia (teraz wyjeżdżam).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 16:53   #446
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ten podklad w sztyfcie jest ... straszny.
No jest specyficzny....
Ja go używam punktowo jako korektora bo bardzo dobrze kryje.Ma taką trochę oleistą konsystencją i niezbyt przyjemny zapach.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:00   #447
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja po jego uzyciu mialam wrazenie ze zaraz wyskoczy mi miliard pryszczy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:18   #448
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja po jego uzyciu mialam wrazenie ze zaraz wyskoczy mi miliard pryszczy
Ja przez pierwszą godzinę też. Jest bardzo ciężki... Ale nie pamiętam, żeby coś mi wyskoczyło nowego (a jeśli wyskoczyło, to nie bardziej niż zwykle). Za to takiego krycia przy zachowaniu efektu, że nic nie ma na skórze nigdy nie miałam...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 22:20   #449
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Ja przez pierwszą godzinę też. Jest bardzo ciężki... Ale nie pamiętam, żeby coś mi wyskoczyło nowego (a jeśli wyskoczyło, to nie bardziej niż zwykle). Za to takiego krycia przy zachowaniu efektu, że nic nie ma na skórze nigdy nie miałam...
Kurde, dziewczyny, chyba pójdę do D. i poproszę, żeby mnie wysmarowały tym sztyftem, muszę się sama przekonać... szukam właśnie czegoś bardziej kryjącego i bez spf na wesele siostry mojego TŻ a wszystko inne jest na mnie pomarańczowe albo po prostu widać z kilometra, że mam podkład na twarzy...
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:00   #450
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Jasne, zapytam, mam nadzieje, że trafię na dobry dzień u pań w Bobbi i dadzą konkretne odcienie. Jedynie proszę Was o cierpliwość, bo planuje zajść tam dopiero pod koniec przyszłego tygodnia (teraz wyjeżdżam).

dziękuje Ci bardzo, mam nadzieję, że się uda
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.