Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 10:10   #1
positivelady
Raczkowanie
 
Avatar positivelady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39

Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(


.
__________________
I NY

Edytowane przez positivelady
Czas edycji: 2012-03-09 o 05:51
positivelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:28   #2
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
Chodzi o to że mam podejrzenia że jestem w ciąży . Ostatnio współżyłam i mój partner nie mógł we mnie wejść z początku , bo wydawało mu się że jestem tam ' spuchnięta' i jakoś tak mało miejsca jest ( podejrzewałam stan zapalny albo uczulenie , bo ostatnio robiliśmy to z prezerwatywami po których szczypała mnie pochwa,poza tym głupio zrobiłam bo po kąpaniu tego dnia którego miał się odbyć stosunek posmarowałam pochwę kremem i psiknęłam lekko dezodorantem bo wydawało mi się że będę się czuła świeższa ) W niedzielę zaczął pobolewać mnie lewy jajnik , pomyślałam że to może od tego że mam dni płodne , później czułam jakbym była tak dziwnie wypchana w pochwie.Nie mogłam się załatwić od niedzieli ( miałam takie zatwardzenie) , moja mama podejrzewała że to od tego że w ostatnim czasie jadłam strasznie dużo suchych rzeczy typu ' płatki zbożowe bez mleka..tak zupełnie na sucho' I ogólnie pomimo dni płodnych przez pierwsze te dni śluz był przezroczysty , później jak zaczęły mnie boleć od czasu do czasu jajniki miałam tam sucho. A teraz śluz jest jakby taki biały ,ale lekko żółtawy .Przez te kilka dni oprócz problemów z wypróżnianiem miałam również problem z gazami, potrafiłam tak przez jakąś godzinę co minutę albo dwie . Mama podejrzewała u mnie problem z jelitami ( mówiła coś że mogły mi się zapchać skoro nie mogę się załatwić i uciskają mi na jajniki i macice i to dlatego) Ale ja to uczucie wzdęcia czuję do tej pory ;( przed wczoraj było jeszcze tak że po naciśnięciu na brzuch był miękki ale patrząc na niego wydawało się że jest taki wypchany. Nie wiem czy to ciąża ;( czy po prostu problemy z układem pokarmowym.Niepokoję się ;( do tej pory od czasu do czasu pobolewają mnie jajniki.W dodatku w panice przed ciążą zaczęłam doszukiwać się większej ilości 'oznak' Wczoraj jak naciskałam mocno na piersi to mnie bolały troche ( ale to tylko jak naciskałam) zresztą mnie zawsze odkąd tylko zaczęły rosnąć 5 kl .podstawówki bolały lekko .. w dodatku nie wiem czy z tych nerwów czy nie..czuję się taka osłabiona i dzisiaj wracając z kościoła poczułam jakbym miała zemdleć..ale to albo z głodu (bo byłam głodna) albo z nerwów ..Zauważyłam taką kreske na brzuchu ( chociaz to dziwne żeby była zwiastunem ciązy , bo wydaje mi się że wcześniej też ją miałam ...a pojawia się ona dopiero około 3 miesiąca.. a niemożliwe żebym w 3 miesiącu była bo wcześniej jakoś co miesiąc dostawałam regularnie miesiączkę i była ona normalna, obfita) teraz miesiączkę powinnam dostać 19 bądź 20 marca .. i do tego czasu będę żyła w niepewności ;( Robiłam już jeden test i wyszło że nie jestem...ale nie wiem jak to jest z tą wiarygodnością.Boję się iść do ginekologa,bo jak wykryje to od razu mama się o tym dowie ;( nie wiem co mam robić .. pomóżcie ;(


ps : zdjęcie kreski ( jak rozciągnę skóre na brzuchu ona znika ) i w ogóle tylko jak się tak z innej perspektywy przyjrzeć to ją widać.

http://desmond.imageshack.us/Himg9/s...jpg&res=medium

http://desmond.imageshack.us/Himg9/s...jpg&res=medium

Brzuch mam na drugim taki duży bo on jest taki wzdęty ,ale tłuszczyku też mam sporo ..i jak na niego naciskam to jest miękki.
ile Ty masz lat jesli moge wiedziec??
jak sie martwisz zrob sobie test z krwi, bedziesz wiedziec...

co do kreski na brzuchu to bym sie tym nie sugerowala, bo np ja jestem w 5 miesiacu ciazy i nic takiego nie mam... poza tym brzuch tez tak szybko nie zaczyna rosnac....
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:31   #3
positivelady
Raczkowanie
 
Avatar positivelady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

a jak zrobić ten test z krwi ? w aptece mozna kupić czy jak ? ja się kompletnie nie znam .mam 16 lat i odwaliłam straszną głupotę
__________________
I NY
positivelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:35   #4
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

mam wrażenie że to żart...

test z krwi robi się u lekarza.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:40   #5
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;32772423]mam wrażenie że to żart...

test z krwi robi się u lekarza.[/QUOTE]


tez o tym teraz pomyslalam...

dziewczyno moze zainteresuj sie sprawa zabezpieczenia skoro juz zdecydowalas sie na sex.....
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:45   #6
positivelady
Raczkowanie
 
Avatar positivelady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

ja już od tej pory nie biorę się za seks.. to była jednak zła decyzja.. a teraz cierpię ;( spytałam o ten test bo jestem niedoświadczona ;( proszę..pomóżcie mi ..ja nie wiem czy z nerwów sobie te objawy wmawiam czy coś ?
__________________
I NY
positivelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:49   #7
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

wg mnie wmawiasz sobie te objawy.... teoretycznie test ciazowy pokaze wynik po ok2 tyg po stosunku...czasami moga sie mylic..
idz na przychodnie i zrob sobie ten test z krwi, nie jest on darmowy, ale za to bardziej wiarygodny
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 10:56   #8
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
Chodzi o to że mam podejrzenia że jestem w ciąży . Ostatnio współżyłam i mój partner nie mógł we mnie wejść z początku , bo wydawało mu się że jestem tam ' spuchnięta' i jakoś tak mało miejsca jest ( podejrzewałam stan zapalny albo uczulenie , bo ostatnio robiliśmy to z prezerwatywami po których szczypała mnie pochwa,poza tym głupio zrobiłam bo po kąpaniu tego dnia którego miał się odbyć stosunek posmarowałam pochwę kremem i psiknęłam lekko dezodorantem bo wydawało mi się że będę się czuła świeższa ) W niedzielę zaczął pobolewać mnie lewy jajnik , pomyślałam że to może od tego że mam dni płodne , później czułam jakbym była tak dziwnie wypchana w pochwie.Nie mogłam się załatwić od niedzieli ( miałam takie zatwardzenie) , moja mama podejrzewała że to od tego że w ostatnim czasie jadłam strasznie dużo suchych rzeczy typu ' płatki zbożowe bez mleka..tak zupełnie na sucho' I ogólnie pomimo dni płodnych przez pierwsze te dni śluz był przezroczysty , później jak zaczęły mnie boleć od czasu do czasu jajniki miałam tam sucho. A teraz śluz jest jakby taki biały ,ale lekko żółtawy .Przez te kilka dni oprócz problemów z wypróżnianiem miałam również problem z gazami, potrafiłam tak przez jakąś godzinę co minutę albo dwie . Mama podejrzewała u mnie problem z jelitami ( mówiła coś że mogły mi się zapchać skoro nie mogę się załatwić i uciskają mi na jajniki i macice i to dlatego) Ale ja to uczucie wzdęcia czuję do tej pory ;( przed wczoraj było jeszcze tak że po naciśnięciu na brzuch był miękki ale patrząc na niego wydawało się że jest taki wypchany. Nie wiem czy to ciąża ;( czy po prostu problemy z układem pokarmowym.Niepokoję się ;( do tej pory od czasu do czasu pobolewają mnie jajniki.W dodatku w panice przed ciążą zaczęłam doszukiwać się większej ilości 'oznak' Wczoraj jak naciskałam mocno na piersi to mnie bolały troche ( ale to tylko jak naciskałam) zresztą mnie zawsze odkąd tylko zaczęły rosnąć 5 kl .podstawówki bolały lekko .. w dodatku nie wiem czy z tych nerwów czy nie..czuję się taka osłabiona i dzisiaj wracając z kościoła poczułam jakbym miała zemdleć..ale to albo z głodu (bo byłam głodna) albo z nerwów ..Zauważyłam taką kreske na brzuchu ( chociaz to dziwne żeby była zwiastunem ciązy , bo wydaje mi się że wcześniej też ją miałam ...a pojawia się ona dopiero około 3 miesiąca.. a niemożliwe żebym w 3 miesiącu była bo wcześniej jakoś co miesiąc dostawałam regularnie miesiączkę i była ona normalna, obfita) teraz miesiączkę powinnam dostać 19 bądź 20 marca .. i do tego czasu będę żyła w niepewności ;( Robiłam już jeden test i wyszło że nie jestem...ale nie wiem jak to jest z tą wiarygodnością.Boję się iść do ginekologa,bo jak wykryje to od razu mama się o tym dowie ;( nie wiem co mam robić .. pomóżcie ;(


ps : zdjęcie kreski ( jak rozciągnę skóre na brzuchu ona znika ) i w ogóle tylko jak się tak z innej perspektywy przyjrzeć to ją widać.

http://desmond.imageshack.us/Himg9/s...jpg&res=medium

http://desmond.imageshack.us/Himg9/s...jpg&res=medium

Brzuch mam na drugim taki duży bo on jest taki wzdęty ,ale tłuszczyku też mam sporo ..i jak na niego naciskam to jest miękki.


dobrze wiedzieć że ciąże można stwierdzić po ilości kresek na brzuchu
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 11:16   #9
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

alozylas juz 3 watki mniej wiecej o tym samym.
Jeszcze nie mamy 1 kwietnia, a ja mam wrazenie ze jednak juz jest.
Logiczne jest to, ze test z krwi robisz w przychodni / szpitalu!!!

Idz w koncu do lekarza ! Boisz sie, trudno do jasnej ciasnej idziesz i tak zeby miec spokoj. Zainwestur w tabletki antykoncepcyjne, jak juz zaczelas wspolzyc. !
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 11:54   #10
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

jeśli masz normalnie menstruacje, na teście wyszło że w ciąży nie jesteś to znaczy że nie jesteś... a to że masz tłuszcz na brzuchu to znaczy że utyłaś przez swoje obrzarstwo i może wstrzymaj się do 30 z seksem bo jesteś strasznie niedojrzała
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:31   #11
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Jezeli ktos zabiera sie za sex to wie ze jest ryzyko, i albo jemu zapobiega zabezpieczajac sie albo sie za niego nie zabiera !


Pigulki kup, skoro nie jestes pewna z prezerwatywa. Wyczytalam w twoim poprzednim poscie ze zabezpieczalas sie ''prezerwatywa i przerywanym sexem''- od kiedy przerywany sex jest zabezpieczeniem ?!


Ja to bym sie wstrzymala nie tylko do 30, ale i dalej.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 12:50   #12
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

PO UJA ZAKŁADASZ DRUGI RAZ TEN SAM WĄTEK?! https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598635

Ręcę opadają! Aż brak mi słów na Twoje dziecinne zachowanie. Otrzymałaś już przecież odpowiedź! Co Ty znowu sobie wmawiasz? Weź może porozmawiaj z mamą, będziesz miała chociaż czyste sumienie, ona Cię nieźle zjedzie i będzie święty spokój, a Ty pewnie z seksem poczekasz do tej 30.

Głupota powinna być karana.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:54   #13
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Mogłaś nawet podrażnić sobie miejsca intymne smarując je kremem i psikając dezodorantem. poczytaj trochę o dbaniu o okolice intymne? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak delikatna jest skóra i flora bakteryjna w okolicach intymnych?
Przecież nawet mydłem czy żelem pod prysznic nie zaleca się myć stref intymnych, a co mówiąc o dezodorantach?

Jeśli chodzi o ciążę, to po 14 dniach od stosunku możesz zrobić zwykły test z apteki. A po 10 test z krwi. A nie rozumiem stresowania się niepotrzebnie, w ten sposób możesz tylko opóźnić miesiączkę= większy stres.

Poczytaj trochę o antykoncepcji, metodach zabezpieczenia i pielęgnacji okolic intymnych.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 13:45   #14
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Mogłaś nawet podrażnić sobie miejsca intymne smarując je kremem i psikając dezodorantem. poczytaj trochę o dbaniu o okolice intymne? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak delikatna jest skóra i flora bakteryjna w okolicach intymnych?
Przecież nawet mydłem czy żelem pod prysznic nie zaleca się myć stref intymnych, a co mówiąc o dezodorantach?

Jeśli chodzi o ciążę, to po 14 dniach od stosunku możesz zrobić zwykły test z apteki. A po 10 test z krwi. A nie rozumiem stresowania się niepotrzebnie, w ten sposób możesz tylko opóźnić miesiączkę= większy stres.

Poczytaj trochę o antykoncepcji, metodach zabezpieczenia i pielęgnacji okolic intymnych.
Dokladnie tak. Mnie tez to zdruzgotało jak mozna używać dezydorantu w tak wrażliwych miejscach. Macica mogla spuchnac nawet od tego. Jest podrażniona i to nieźle. Dziewczyno zacznij troche myśleć bo twoja głupota przekracza normy. Aaaa co do seksu lepiej z niego zrezygnuj jak masz miec potem takie schizy...


Dziewczyny czy jestesmy w ukrytej kamerze?to sa jakies jaja tak?
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 14:24   #15
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

1 kreska na brzuchu=jedno dziecko
2 kreski=bliźnięta


Uśmiałam się, nie powiem. Poza tym jak można psikać się dezodorantem TAM, żeby czuć się świeższym? Pewnie takim, co białych śladów na czarnych ubraniach nie zostawia
Każda pierś boli, jak się ją mocniej naciśnie.

Poza tym czy ten wątek to jakiś żart? Udało wam się

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
czy jestesmy w ukrytej kamerze?to sa jakies jaja tak?
Wyjdźcie już, nie róbcie sobie z nas jaj
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 14:46   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Kreska jak kreska, ale dezodorantem w bobra?!?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 15:11   #17
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Ojej już sama nie wiem czy to jest bardziej przerażające czy śmieszne. Aż nie wierze, że prawie dorosła kobieta może takie rzeczy pisać, ba w ogóle myśleć!
Dziecko! Opamiętaj się! Dezodorant potrafi podrażnić nawet skórę pach jeśli są świeżo wydepilowane! A co dopiero te okolice!
Żeby czuć się świeżo wystarczy codzienna higiena! a nie dezodorant. Są jeszcze różne jednorazowe chusteczki do higieny intymnej by się odświeżyć w ciągu dnia.
A tą kreskę to skwituje tak
jest to zwykły ślad od zagięcia skóry jak siedzisz
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:12   #18
fasola888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Dziewczyno! Jak już tak bardzo pragniesz psikać się w tymtych miejscach to zakup sobie dezodorant do okolic intymnych, ale nawet jego nie mozesz psikac w srodek. Jak tak mozna??
Co do ciazy to najlepiej zrob sobie test z krwi. Ja z mezem staralam sie o dziecko 3 cykle i za kazdym razem wypatrywalam jakies oznaki ciazy a to bol piersi a to obwodki na sutkach i rozne inne i niestety okazywalo sie, ze to nie ciaza az wreszcie poczytalam forum i posluchalam sie dziewczyn postanowilam sie nie stresowac i nie starac na sile i tak oto dzis zobaczylam 2 kreseczki na trzech testach z roznych firm Ale powiem Ci, ze pierwszy test jaki wykonalam w dniu spodziewanej miesiaczki wyszedl negatywnie wiec myslslam ze nic z tego, ale od tygodnia mam zaparcia i wzdecia, moj maz tez mial problemy z wejsciem we mnie bo bylam tam jakby 'spuchnieta' i mam wrazliwsze piersi, wiec rownie dobrze mozesz byc w ciazy albo i nie, zrob sobie test z krwi to bedziesz pewna.
PS. moja mama ma sposob na sprawdzanie ciazy na 'maslane oczy' mozecie sie smiac ale wykryla tak ciaze we wczesnych tygodniach paru kolezankom mojej starszej siostry, az ja nazywaly jasnowidzem hehe, niedlugo ja odwiedze, ciekawe czy wykryje moja ciaze
fasola888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:25   #19
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Ojej już sama nie wiem czy to jest bardziej przerażające czy śmieszne. Aż nie wierze, że prawie dorosła kobieta może takie rzeczy pisać, ba w ogóle myśleć!
Dziecko! Opamiętaj się! Dezodorant potrafi podrażnić nawet skórę pach jeśli są świeżo wydepilowane! A co dopiero te okolice!
Żeby czuć się świeżo wystarczy codzienna higiena! a nie dezodorant. Są jeszcze różne jednorazowe chusteczki do higieny intymnej by się odświeżyć w ciągu dnia.
A tą kreskę to skwituje tak
jest to zwykły ślad od zagięcia skóry jak siedzisz
Dziewczyna ma raptem 16 lat, nie wierzę, że żadna z nas w tym wieku nie miała podobnych grzeszków

Autorko też mam taką kreskę, a w ciąży nie jestem.
Jednak skoro się martwisz(a nie masz czym) to zrób betęhcg będziesz mieć 10000% pewność, że nie jesteś w ciąży. Nie musisz rezygnować ze współżycia, wystarczy, że zainwestujesz w antykoncepcję i już
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 16:35   #20
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dziewczyna ma raptem 16 lat, nie wierzę, że żadna z nas w tym wieku nie miała podobnych grzeszków

Autorko też mam taką kreskę, a w ciąży nie jestem.
Jednak skoro się martwisz(a nie masz czym) to zrób betęhcg będziesz mieć 10000% pewność, że nie jesteś w ciąży. Nie musisz rezygnować ze współżycia, wystarczy, że zainwestujesz w antykoncepcję i już
No wiesz... skoro dziewczyna ma RAPTEM 16 lat to dlaczego zabiera się za zabawy dla dorosłych?
Ja zaczęłam współżycie mając niecałe 17 lat, i nigdy bym nie wpadła na pomysł psikania się dezodorantem! Ani, że jakaś kreska na brzuchu może być oznaką ciąży. Owszem kreska może być oznaką ciąży ale na TEŚCIE CIĄŻOWYM
A ja przed rozpoczęciem współżycia poszłam do ginekologa dobrać odpowiednią antykoncepcję.
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:51   #21
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Mogłaś nawet podrażnić sobie miejsca intymne smarując je kremem i psikając dezodorantem. poczytaj trochę o dbaniu o okolice intymne? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak delikatna jest skóra i flora bakteryjna w okolicach intymnych?
Przecież nawet mydłem czy żelem pod prysznic nie zaleca się myć stref intymnych, a co mówiąc o dezodorantach?

Jeśli chodzi o ciążę, to po 14 dniach od stosunku możesz zrobić zwykły test z apteki. A po 10 test z krwi. A nie rozumiem stresowania się niepotrzebnie, w ten sposób możesz tylko opóźnić miesiączkę= większy stres.

Poczytaj trochę o antykoncepcji, metodach zabezpieczenia i pielęgnacji okolic intymnych.
OOO właśnie! to samo pomyślałam! Tylko jakaś niedouczona dziołcha mogłaby sobie dezodorantem pochwe popsikac!
Do autorki- Nie bądź zła za komentarze dziewczyn ale taka jest prawda. Wmawiasz sobie tą ciąże. Idz do ginekologa zbadaj się, niech ci przepisze tabsy i dobry zel do mycia .
Pozatym kreska na brzuchu o niczym nie świadczy ani to że masz gazy..
Nie zakładaj tylu wątków tylko napisz w jednym i tyle albo wejdz na wątek zbiórczy
I wyluzuj !!
Pozdrawiam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:53   #22
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
No wiesz... skoro dziewczyna ma RAPTEM 16 lat to dlaczego zabiera się za zabawy dla dorosłych?
Ja zaczęłam współżycie mając niecałe 17 lat, i nigdy bym nie wpadła na pomysł psikania się dezodorantem! Ani, że jakaś kreska na brzuchu może być oznaką ciąży. Owszem kreska może być oznaką ciąży ale na TEŚCIE CIĄŻOWYM
A ja przed rozpoczęciem współżycia poszłam do ginekologa dobrać odpowiednią antykoncepcję.
Niecałe 16, 17... to samo Ja miałam 16, u ginekologa przed tym nie byłam (mimo że kilka miesięcy po już tak). Wystarczy o tym porozmawiać, doedukować się z porządnych źródeł, mieć mózg i umiejętnie go używać.
To z tym dezodorantem mnie zabiło i poraziło. Edukacja seksualna powinna być obowiązkowa w każdej szkole, absolutnie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 17:07   #23
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Niecałe 16, 17... to samo Ja miałam 16, u ginekologa przed tym nie byłam (mimo że kilka miesięcy po już tak). Wystarczy o tym porozmawiać, doedukować się z porządnych źródeł, mieć mózg i umiejętnie go używać.
To z tym dezodorantem mnie zabiło i poraziło. Edukacja seksualna powinna być obowiązkowa w każdej szkole, absolutnie.
Ale prawie 17 ładniej brzmi
Ja tam się rozmawiać wstydziłam dlatego poszłam do lekarza jak po tabletki na grypę- a przynajmniej tak sobie to tłumaczyłam
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 17:29   #24
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kreska jak kreska, ale dezodorantem w bobra?!?
właśnie o__o

a tak btw to ja jestem w ciąży od wczesnego dzieciństwa, może od urodzenia, tak czy siak mam taką kreskę odkąd pamiętam.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:37   #25
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kreska jak kreska, ale dezodorantem w bobra?!?
Też tego nie rozumiem. Gdzie się takie pomysły rodzą...
Skoro edukacji seksualnej właściwie nie ma to przynajmniej o dbaniu o higienę, w tym intymną powinni uczyć. Tak, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 03:55   #26
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:39
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 06:09   #27
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Ja mam taką kreskę od zawsze i czasem ją widać bardziej, a czasem mniej
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 07:24   #28
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Jesteście okropne dziewczyny, na prawdę okropne. Skąd u was tyle ninawiści? wredne to..ej.

Skończcie się wyśmiewać i wprowadzać dziewczynę w panike bo dzięki takim jak wy ludzie nerwicy dostają, albo miesiączka ze stresu się opóznia, cholery jedne.
Dziewczyna się boi, nie wie co robić, tak to jest jak się jest ciekawskim i chce się coś przeżyć, jak wy sie zachowujecie ? po ile lat macie? 15? że takie wredoty cholerne????


Do założycielki wątku. Powiedz dokładnie mamie o objawach, jeżeli robiliście to w prezerwatywie i nie pękła to nie mogłaś zajść w ciążę. Kreska na brzuchu i lekka nadętość to żaden powód aby tak myśleć.
Idz do lekarza, powiedz co zrobiłaś, czym posmarowałaś pochwę i czym się tam psiknełaś i opowiedz lekarzowi dokładnie jak się czujesz najpewniej wywołałaś jakieś uczulenie/zapalenie i stąd takie uczucie, idz szybko do lekarza bo może to być poważne.

A na przyszłość nie smaruj niczym pochwy co nie jest do tego, jeżeli uważasz że masz "za sucho" zakup specjalny żel do miejsc intymnych (np. z durexa etc. najlepiej najzwyklejszy) bo może pęknąć prezerwatywa przez właśnie taką suchość.
Słoneczko drogie: autorka dostała już merytoryczną odpowiedź. Niczym nie różniła się od Twojej. Schowaj swoje frustracje w kieszonkę i zastanów się nad tym, jaką trzeba mieć wiedzę o życiu, żeby psikać sobie w cipkę dezodorantem. Potem wyjeżdżaj z tym, jakie to jesteśmy wredne i okropne. Czasem ktoś robi coś tak głupiego, że pogłaskanie po główce przynosi odwrotny skutek. A i nie wyśmiać tego nie sposób. Stworzenie 15-letnie to już chyba trochę biologii liznęło.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 08:36   #29
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Słoneczko drogie: autorka dostała już merytoryczną odpowiedź. Niczym nie różniła się od Twojej. Schowaj swoje frustracje w kieszonkę i zastanów się nad tym, jaką trzeba mieć wiedzę o życiu, żeby psikać sobie w cipkę dezodorantem. Potem wyjeżdżaj z tym, jakie to jesteśmy wredne i okropne. Czasem ktoś robi coś tak głupiego, że pogłaskanie po główce przynosi odwrotny skutek. A i nie wyśmiać tego nie sposób. Stworzenie 15-letnie to już chyba trochę biologii liznęło.

Popieram



Kazdy wie, ze nie nalezy psikac sie dezodorantem. Chociaz mam kolezanke ktora uzywa TAM kulki do pach.
Psika sie, kremuje a potem zaklada 3 posty z pytaniami czy jest w ciazy. Albo zalozy 1 gdzie skieruje swoje pytania (na 1wszym juz dostala odpowiedzi!) albo niech sie przejdzie do lekarza. Kiedys musi byc ten 1 raz !
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 09:08   #30
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy ta kreska jest oznaką ciąży ?;(

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Jesteście okropne dziewczyny, na prawdę okropne. Skąd u was tyle ninawiści? wredne to..ej.

Skończcie się wyśmiewać i wprowadzać dziewczynę w panike bo dzięki takim jak wy ludzie nerwicy dostają, albo miesiączka ze stresu się opóznia, cholery jedne.
Dziewczyna się boi, nie wie co robić, tak to jest jak się jest ciekawskim i chce się coś przeżyć, jak wy sie zachowujecie ? po ile lat macie? 15? że takie wredoty cholerne????


Do założycielki wątku. Powiedz dokładnie mamie o objawach, jeżeli robiliście to w prezerwatywie i nie pękła to nie mogłaś zajść w ciążę. Kreska na brzuchu i lekka nadętość to żaden powód aby tak myśleć.
Idz do lekarza, powiedz co zrobiłaś, czym posmarowałaś pochwę i czym się tam psiknełaś i opowiedz lekarzowi dokładnie jak się czujesz najpewniej wywołałaś jakieś uczulenie/zapalenie i stąd takie uczucie, idz szybko do lekarza bo może to być poważne.

A na przyszłość nie smaruj niczym pochwy co nie jest do tego, jeżeli uważasz że masz "za sucho" zakup specjalny żel do miejsc intymnych (np. z durexa etc. najlepiej najzwyklejszy) bo może pęknąć prezerwatywa przez właśnie taką suchość.
Wybacz ale w żadnym poście nikt nie okazał nienawiści. Tylko frustracje na bezmyślność tej młodej kobiety. Ktoś musiał jej otworzyć oczy. Lepiej pogłaskać ją po główce i mówić, że jest mądra i dobrze robi i żeby się nie martwiła? Ty też sobie psikasz dezodorantem w pićke? Uważasz, że to jest poprawne?
Trzeba było napisać : Oczywiście droga autorko wątku rób tak dalej a na pewno będziesz zdrowa i nigdy nie zajdziesz w ciążę?
A potem kolejka młodych dziewcząt stoi w kolejce do lekarza z wielkimi brzuchami albo z zakażeniami
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.