Jakie kolory? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-02, 12:52   #1
ewik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Red face

Jakie kolory?


Witam dziewczyny!
Planuje remont generalny pokoju, ktory bedzie pelnil funkcje pokoju dziennego i do konca nie jestem zdecydowana na jakie kolory sie zdecydowac.
Pokoj jest bardzo dobrze oswietlony, ma 17m2, okno ma jakies 2.8m szerokosci, dlatego tez zdecydowalam sie na farby o kolorach oliwkowy, miejscami czekoladowy, chcialabym wlaczyc w to jeszcze jeden kolor... zastanawiam sie nad sliwka albo purpura. Co o tym sadzicie?? Moze macie pomysl na polaczenie oliwkowej kanapy, stolika kawowego i stolika pod TV z zupelnie innymi kolorami(nie tylko scian, ale tez zaslon, oswietlenia, dekoracji) Bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi i inspiracje
ewik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:24   #2
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jakie kolory?

myślę, że śliwka będzie fajnie współgrać ale z brązem już bym nie kombinowała - co za dużo to niezdrowo ;-)
Widziałam pięknie pomalowane ściany właśnie na oliwkę, tylko taką dość żywą, i do tego meble w orzechu - rewelacyjnie to wyglądało podłoga to też chyba był orzech bo była identyczna jak meble.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:56   #3
ewik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie kolory?

Z ta podloga to akurat bym sie zastanowila...
Ja stawiam na kontrasty, jezeli meble sa w kolorze podlogi to moze sie to zlac.
Ale dziekuje bardzo za rade
ewik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 23:01   #4
piotrw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Jakie kolory?

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
myślę, że śliwka będzie fajnie współgrać ale z brązem już bym nie kombinowała - co za dużo to niezdrowo ;-)
Widziałam pięknie pomalowane ściany właśnie na oliwkę, tylko taką dość żywą, i do tego meble w orzechu - rewelacyjnie to wyglądało podłoga to też chyba był orzech bo była identyczna jak meble.
zgadzam się w 90% podłogę do tego zrobiłbym jasną a nawet jeśli w orzechu to w innym jaśniewjszym niż meble i takim lekko popielatym coś typu orzech amerykański.

pozdrawiam
piotrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:45   #5
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Jakie kolory?

Cytat:
Napisane przez ewik1990 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Planuje remont generalny pokoju, ktory bedzie pelnil funkcje pokoju dziennego i do konca nie jestem zdecydowana na jakie kolory sie zdecydowac.
Pokoj jest bardzo dobrze oswietlony, ma 17m2, okno ma jakies 2.8m szerokosci, dlatego tez zdecydowalam sie na farby o kolorach oliwkowy, miejscami czekoladowy, chcialabym wlaczyc w to jeszcze jeden kolor... zastanawiam sie nad sliwka albo purpura. Co o tym sadzicie?? Moze macie pomysl na polaczenie oliwkowej kanapy, stolika kawowego i stolika pod TV z zupelnie innymi kolorami(nie tylko scian, ale tez zaslon, oswietlenia, dekoracji) Bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi i inspiracje
Pochwalisz sie efektami, bo tez mam oliwkowa kanape i kawowy stolik chętnie zobacze z jakimi kolorami scian, zaslon to zgralas...

Edytowane przez IR1988
Czas edycji: 2009-07-01 o 17:46
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:53   #6
gwiazdeczka81
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdeczka81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie kolory?

Ja również czekam na rezultaty, ponieważ w innym wątku na tym forum poruszyłam ten sam temat kolorystyczny...
Również mam oliwkową tapicerkę, i też się zastanawiałam nad taką kolorystyką- oglądałam nawet "śliwkę węgierkę" Duluxa, ale nie byłam pewna, czy będą ze sobą "grały"
Ściany będę miała w kolorze "białą czekolada" również Duluxa- poniważ moje meble są bardzo stylowe, i nie potrzebują innego tła.
Tylko w kąciku kawowym- tzn przed kominkiem narożnym chciałabym dać na dwie ściany przylegające do tego kominka coś żywszego.
Tapicerkę sofki i foteli mam z materiału, który nazywa się Turek Oliwka, więc chciałabym, żeby w tle miały coś fajnego...
gwiazdeczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.