Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-02-06, 03:51   #4861
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 888
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Ja chcia³am spróbowaæ ta wersje bez formahedylu.

Wys³ane z mojego SM-A500FU przy u¿yciu Tapatalka
miziakizia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-15, 21:30   #4862
pamelaa
Przyczajenie
 
Avatar pamelaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³ kto¶ to prostowanie na ¶redniej d³ugo¶ci w³osy (do ramion)?
Ja robi³am, niestety nie mam zdjêæ. Sam efekt satysfakcjonuj±cy, ale denerwowa³o mnie, ¿e jak w³osy by³y wyg³adzone to by³o bardziej widaæ odrosty
pamelaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-18, 21:12   #4863
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wroc³aw
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

zastanawiam siê nad t± pielegnacj± w³osów ,ale mam ciemny kolor farby , a dosyæ jasne odrosty, czy to wa¶nie nie bêdzie zbyt widoczne po tyg-2tyg od farbowania na wyprostowanych w³osach?
truskama jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-18, 23:31   #4864
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudzi±dz
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am, niestety nie mam zdjêæ. Sam efekt satysfakcjonuj±cy, ale denerwowa³o mnie, ¿e jak w³osy by³y wyg³adzone to by³o bardziej widaæ odrosty
A jaki masz swój kolor i na jaki farbujesz? Czasem odrosty nie wygl±daj± tak ¼le.
Cytat:
Napisane przez truskama Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawiam siê nad t± pielegnacj± w³osów ,ale mam ciemny kolor farby , a dosyæ jasne odrosty, czy to wa¶nie nie bêdzie zbyt widoczne po tyg-2tyg od farbowania na wyprostowanych w³osach?
Zale¿y jak szybko rosn± Twoje w³osy. Po keratynie trzeba siê chyba wstrzymaæ na jaki¶ czas z zabiegami chemicznymi itp.
__________________
,,Dzieliæ siê rado¶ci± to dwa razy tyle rado¶ci, dzieliæ siê smutkiem to po³owa smutku.''
Galatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-18, 23:33   #4865
pamelaa
Przyczajenie
 
Avatar pamelaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez truskama Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawiam siê nad t± pielegnacj± w³osów ,ale mam ciemny kolor farby , a dosyæ jasne odrosty, czy to wa¶nie nie bêdzie zbyt widoczne po tyg-2tyg od farbowania na wyprostowanych w³osach?
no niestety, jest widoczny...kiedy nie ma siê du¿ej ró¿nicy w kolorze odrostu i farby, mo¿e nie ma takiego problemu. Ja po tej swojej sytuacji zainwestowa³am w spray na odrosty, on nie psuje efektu, a odrosty bardzo mnie irytuj±. A po to robiê keratynê, ¿eby chodziæ w rozpuszczonych, a nie upiêtych w³osach
pamelaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:45   #4866
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 315
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez truskama Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawiam siê nad t± pielegnacj± w³osów ,ale mam ciemny kolor farby , a dosyæ jasne odrosty, czy to wa¶nie nie bêdzie zbyt widoczne po tyg-2tyg od farbowania na wyprostowanych w³osach?
Ja bym siê bardziej przejmowa³a czy podczas prostowania ciemne pasma nie poja¶niej±, bo bardzo prawdopodobne ¿e to siê stanie, zw³aszcza przy starej wersji encanto.
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-19, 12:48   #4867
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Czy która¶ z was u¿ywa³a mo¿e keratyny Kativa?
Jak efekty?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-02-19, 20:10   #4868
fikolka
Raczkowanie
 
Avatar fikolka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Hmm, to widzê, ¿e nie tylko mnie wkurzaj± odrosty Kiedy¶ my¶la³am, ¿e w ogóle zrezygnujê z farbowania, ale na ten moment wola³abym tylko z tych nieszczêsnych odrostów zrezygnowaæ. Farbuje siê regularnie, ale czê¶ciej niæ co dwa miesi±ce, to nie zamierzam chodziæ.
__________________
Gdyby kózka nie skaka³a... toby jej siê nudzi³o
fikolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-20, 13:55   #4869
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 355
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
no niestety, jest widoczny...kiedy nie ma siê du¿ej ró¿nicy w kolorze odrostu i farby, mo¿e nie ma takiego problemu. Ja po tej swojej sytuacji zainwestowa³am w spray na odrosty, on nie psuje efektu, a odrosty bardzo mnie irytuj±. A po to robiê keratynê, ¿eby chodziæ w rozpuszczonych, a nie upiêtych w³osach

A co to za spray na odrosty?
madziaraaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-20, 20:40   #4870
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wroc³aw
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez fikolka Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, to widzê, ¿e nie tylko mnie wkurzaj± odrosty Kiedy¶ my¶la³am, ¿e w ogóle zrezygnujê z farbowania, ale na ten moment wola³abym tylko z tych nieszczêsnych odrostów zrezygnowaæ. Farbuje siê regularnie, ale czê¶ciej niæ co dwa miesi±ce, to nie zamierzam chodziæ.
dwa mce? o rany to bym mia³a ze 3 cm co najmniej ... oj brzydko by to wygl±da³o

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
no niestety, jest widoczny...kiedy nie ma siê du¿ej ró¿nicy w kolorze odrostu i farby, mo¿e nie ma takiego problemu. Ja po tej swojej sytuacji zainwestowa³am w spray na odrosty, on nie psuje efektu, a odrosty bardzo mnie irytuj±. A po to robiê keratynê, ¿eby chodziæ w rozpuszczonych, a nie upiêtych w³osach
w sprej na odrosty?;] keratyna prostuje w³osy wiêc szkoda by³oby je spinaæ;]
truskama jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-21, 00:51   #4871
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudzi±dz
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez fikolka Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, to widzê, ¿e nie tylko mnie wkurzaj± odrosty Kiedy¶ my¶la³am, ¿e w ogóle zrezygnujê z farbowania, ale na ten moment wola³abym tylko z tych nieszczêsnych odrostów zrezygnowaæ. Farbuje siê regularnie, ale czê¶ciej niæ co dwa miesi±ce, to nie zamierzam chodziæ.
Czyli chodzisz do fryzjera na profesjonalne farbowanie?
Cytat:
Napisane przez madziaraaa Poka¿ wiadomo¶æ
A co to za spray na odrosty?
W którym¶ w±tku ju¿ dziewczyny o nim wspomina³y. Z loreala jaki¶ nowy.
Cytat:
Napisane przez truskama Poka¿ wiadomo¶æ
dwa mce? o rany to bym mia³a ze 3 cm co najmniej ... oj brzydko by to wygl±da³o
W³osy rosn± chyba 2 - 3 cm na miesi±c, wiêc rzeczywi¶cie 2 miesi±ce bez farbowania by³oby nie lada wyzwaniem.

Cytat:
Napisane przez truskama Poka¿ wiadomo¶æ
w sprej na odrosty?;] keratyna prostuje w³osy wiêc szkoda by³oby je spinaæ;]
Ja w³a¶nie dlatego mocno waham siê co do keratyny.. Lubê mieæ upiête w³osy w domu, ¿eby mi nie przeszkadza³y.
__________________
,,Dzieliæ siê rado¶ci± to dwa razy tyle rado¶ci, dzieliæ siê smutkiem to po³owa smutku.''
Galatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 09:23   #4872
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ

Ja w³a¶nie dlatego mocno waham siê co do keratyny.. Lubê mieæ upiête w³osy w domu, ¿eby mi nie przeszkadza³y.
A co ci przeszkadza je upinaæ ?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-21, 10:32   #4873
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez truskama Poka¿ wiadomo¶æ
dwa mce? o rany to bym mia³a ze 3 cm co najmniej ... oj brzydko by to wygl±da³o

w sprej na odrosty?;] keratyna prostuje w³osy wiêc szkoda by³oby je spinaæ;]
nie koniecznie jak jest ma³a ró¿nica w kolorze pomiêdzy odrostem i farbowañcami a na dodatek w³osy nie rosn± jako¶ wybitnie szybko spokojnie mo¿na sobie pozwoliæ na farbowanie odrostów co 2 a nawet 3 miesi±ce zreszt± sama tak robiê
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:30   #4874
pamelaa
Przyczajenie
 
Avatar pamelaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Poka¿ wiadomo¶æ
A co to za spray na odrosty?
wiesz co, s³ysza³a¶ mo¿e o takiej nowo¶ci Loreala? magic retouch. Akurat ta dziewczyna, która robi mi keratynê mi to poleci³a. Odcieñ pasowa³ do mojego koloru i podoba mi siê efekt
pamelaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-22, 06:48   #4875
fikolka
Raczkowanie
 
Avatar fikolka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Si, chodzê do fryzjera na farbowanie, ju¿ dawno nie robi³am tego sama, ale jaka¶ tam farba w ³azience mi nawet zosta³a i tak dumam, czy jej nie u¿yæ którego¶ dnia, ale mogê siê zdziwiæ dat± wa¿no¶ci
No i w³osy rosn± mi do¶æ szybko, przynajmniej tak mi siê wydaje, i ju¿ po krótkim czasie mnie ten odrost wkurza.
__________________
Gdyby kózka nie skaka³a... toby jej siê nudzi³o
fikolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-24, 14:20   #4876
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Wracaj±c do tematu: s³ysza³y¶cie o prostowaniu keratynowym na zimo?
KamilaAlina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-24, 16:38   #4877
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Poka¿ wiadomo¶æ
Wracaj±c do tematu: s³ysza³y¶cie o prostowaniu keratynowym na zimo?
:niee: mo¿esz przybli¿yæ na czym ma to mniej wiêcej polegaæ ?
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-24, 16:39   #4878
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
:niee: mo¿esz przybli¿yæ na czym ma to mniej wiêcej polegaæ ?
Do³±czam siê do pytania

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-25, 06:26   #4879
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Hejka.

Szczerze mówi±c nigdy nie s±dzi³am, ze kiedykolwiek uda mi sie zrobic z w³osami cos, co sprawi, ze bed± po prostu jak u wiêkszo¶ci moich znajomych - normalne.

Bardzo o nie dbam juz dobre 4 lata, sa zdrowe, regularnie podcinam koñcówki, szampony, oleje - wszystko co tylko da sie zrobic aby poprawiæ stan i wygl±d w³osów.



Rzeczywi¶cie bez wychodzenia z domu sa ³adne - ale wystarczy ze w powietrzu jest ODROBINA wilgoci i juz po w³osach

Praktycznie codziennie jad±c np do pracy mia³am na g³owê czapkê, co w cieplejszych miesi±cach jest uci±¿liwe. Mieszkam w uk wiec tutaj rzadko trafiæ na dzien, w którym wilgoæ w powietrzu jest znikoma.



Nie wiem co mi strzeli³o do g³owy, ale zapisa³am sie na keratynowe prostowanie i jestem wniebowziêta. Na pocz±tku speszy³y mnie a¿ tak proste w³osy - ja nie u¿ywa³am prostownicy od ok 9 lat, ale mija trzeci dzien, a w³osy ani razu mi sie nie napuszy³y.... a prze¿y³am juz wszystkie warunki pogodowe od czasu zabiegu

Do tego moge w koñcu sie czesaæ - bez zabiegu po uczesaniu w³osy tak spuszone, ze po prostu trzeba je na nowo umyæ.



Wiec efekt, na którym mi bardzo zale¿a³o, bo puszenie sta³o sie przez lata moja obsesja i potrafi³am nawet nie wyjsæ na miasto ze znajomymi czuj±c sie jak kupa :p tzn wiedz±c, ze bede sie tak czuc przez to napuszenie - uzyskany.

W³osy przelewaj± sie przez palce, dos³ownie sp³ywaj± z ramion itd - nigdy w zyciu nie uzyska³am tego przy pomocy ¿adnego preparatu czy nawet za pomoc± prostownicy.

Sa bardzo l¶ni±ce, ale ja przedtem mia³am i tak takie wiec mysle, ze to po prostu kwestia wyprostowania i po³ysk sie uwydatni³ na g³adkiej powierzchni.

Wiadomo wydaj± sie o wiele d³u¿sze, nawet nie zdawa³am sobie sprawy



Na pewno bede powtarzaæ

I z mojej strony takie pytanie do tych, którym juz kilkakrotnie keratyna schodzi³a - czy stan w³osów jest gorszy?
Nie wiem na ile to prawda a na ile wra¿enie, ze po kilku miesi±cach b³yszcz±cych w³osów one po prostu wracaj± do swojego pierwotnego stanu i dlatego niektórzy mówi±, ze niszczy, a tak naprawdê im sie wydaje?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4091.JPG (271,7 KB, 67 za³adowañ)

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2017-02-25 o 06:34
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 14:23   #4880
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Dobra jestem po pierwszym myciu i... efekt znik³. Dziewczyny tak chyba nie powinno byc....?
IMG_4104.JPG obie foty robione z lampa wiec widaæ, ze chyba cos co mi wt³oczono na raz, zniknê³o po jednym myciu.....


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:41   #4881
fikolka
Raczkowanie
 
Avatar fikolka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Takie keratynowe prostowanie raczej nie niszczy, to jest kwestia tego, ¿e w³osy zaczynaj± wygl±daæ po czasie tak, jak wygl±da³y wcze¶niej, brakuje tego efektu ¶wie¿o¶ci, który by³ na pocz±tku. Zreszt± je¶li dbasz o w³osy, to po sobie zauwa¿ysz/zauwa¿y³a¶
__________________
Gdyby kózka nie skaka³a... toby jej siê nudzi³o
fikolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-26, 17:06   #4882
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra jestem po pierwszym myciu i... efekt znik³. Dziewczyny tak chyba nie powinno byc....?
Za³±cznik 6937716 obie foty robione z lampa wiec widaæ, ze chyba cos co mi wt³oczono na raz, zniknê³o po jednym myciu.....


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
A przed prostowaniem jakie mia³a¶ w³osy? Teraz s± po prostu falowane ale miêkkie czy falowane i szorstkie?
Wyprost i tafla to hmm efekt uboczny tego zabiegu. W tym zabiegu chodzi o to aby od¿ywiæ w³osy a wyprost pojawia siê jako efekt uboczny - obci±¿one w³osy s± ciê¿sze. Je¿eli mia³a¶ wcze¶niej krêcone w³osy (spiralki drobne) to mo¿liwe, ¿e siê faluj± po myciu.
Wysuszy³a¶ w³osy suszark± czy naturalnie wysch³y?
Edit: widzê jakie mia³a¶ w³osy... to niestety mo¿liwe w Twoim przypadku bo mia³a¶ je mocno krêcone.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2017-02-26 o 17:10
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-26, 17:11   #4883
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra jestem po pierwszym myciu i... efekt znik³. Dziewczyny tak chyba nie powinno byc....?
Za³±cznik 6937716 obie foty robione z lampa wiec widaæ, ze chyba cos co mi wt³oczono na raz, zniknê³o po jednym myciu.....


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Mo¿e za niska temperatura? U mnie tak by³o, bo na kilku pasmach spróbowa³y¶my wy¿szej i s± dalej proste, a reszta siê ca³kiem wyp³uka³a. Mam bardziej krêcone w³osy ni¿ Ty, a podejrzewam, ¿e gdyby¶my wtedy zrobi³y w 230 to cieszy³abym siê efektem do teraz. : P

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-02-26 o 17:16
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-26, 17:27   #4884
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Czy moze kto¶ wie jaki procent formaldehydu zawiera keratyna Encanto?
Raspberry000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-27, 09:32   #4885
gronoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Hej dziewczyny. Robiê keratynê od ok. 1,5 roku. Do tej pory zawsze zamawia³am encanto i by³o super, jednak przy ostatnim zabiegu musia³am dostaæ now± wersjê i ju¿ tak cudnie nie jest.

Zastanawia³am siê, czy nie spróbowaæ keratyny Inoar. Macie jakie¶ do¶wiadczenie z ni±? Albo ogólnie, która keratyna dobrze siê u Was sprawdza³a? Bo przyznam szczerze, ¿e encanto mnie trochê zawiod³o i bojê siê ryzykowaæ, ¿e stracê tylko czas a efekt bêdzie marny. 😋
gronoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-27, 21:13   #4886
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

S³ysza³am, ¿e wlosy tez mog± przyzwyczaic siê do keratyny i po pewnym czasie efekt bêdzie slabszy. Najlepiej zrobic z 4-6miesiecy przerwy i sprobowac po tym czasie.
Raspberry000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:00   #4887
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 170
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Hej !!
potrzebuje porady, mam dwukrotnie rozjasniane wlosy.. teraz kolor to taki hm.. zlotawy w lipcu biore slub i daze do ladnego slomkowego blondu, jutro ide do fryzjerki i mam dylemat : chce zrobic balejaz oraz prostowanie cocochoco ale nie jestem pewna w jakiej kolejnosci to zrobic poniewaz mam juz dosc zniszczone wlosy jednak nie jakos koszmarnie.. co polecacie ? czy najpierw powinnam isc zrobic keratyne i za dwa tygodnie balejaz ? czy najpierw balejaz a za dwa tygodnie keratyne ? czy w ogole odczekac z keratyna i narazie robic balejaz a w czerwcu na miesiac przed slubem keratyne zeby efekt byl najwidoczniejszy ?

dziekuje za odpowiedzi
xpaulaax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:02   #4888
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez xpaulaax Poka¿ wiadomo¶æ
Hej !!
potrzebuje porady, mam dwukrotnie rozjasniane wlosy.. teraz kolor to taki hm.. zlotawy w lipcu biore slub i daze do ladnego slomkowego blondu, jutro ide do fryzjerki i mam dylemat : chce zrobic balejaz oraz prostowanie cocochoco ale nie jestem pewna w jakiej kolejnosci to zrobic poniewaz mam juz dosc zniszczone wlosy jednak nie jakos koszmarnie.. co polecacie ? czy najpierw powinnam isc zrobic keratyne i za dwa tygodnie balejaz ? czy najpierw balejaz a za dwa tygodnie keratyne ? czy w ogole odczekac z keratyna i narazie robic balejaz a w czerwcu na miesiac przed slubem keratyne zeby efekt byl najwidoczniejszy ?

dziekuje za odpowiedzi
To zale¿y na czym Ci bardziej zale¿y - na prostych, od¿ywionych w³osach czy na kolorze. Keratyna wyp³ukuje kolor i robi siê on ja¶niejszy.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:05   #4889
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 170
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;71394741]To zale¿y na czym Ci bardziej zale¿y - na prostych, od¿ywionych w³osach czy na kolorze. Keratyna wyp³ukuje kolor i robi siê on ja¶niejszy.[/QUOTE]

nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to znaczy ze rozjasni juz rozjasnione balejazem wlosy ?
xpaulaax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-01, 09:39   #4890
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;71326016]Mo¿e za niska temperatura? U mnie tak by³o, bo na kilku pasmach spróbowa³y¶my wy¿szej i s± dalej proste, a reszta siê ca³kiem wyp³uka³a. Mam bardziej krêcone w³osy ni¿ Ty, a podejrzewam, ¿e gdyby¶my wtedy zrobi³y w 230 to cieszy³abym siê efektem do teraz. : P[/QUOTE]



Mnie sie wlasnie tak wydaje, ze za niska.
Skontaktowa³am sie z inna fryzjerka i ona powiedzia³a, ze powinnam tam i¶æ i pokazaæ im te w³osy, bo a¿ tak nie powinno byc.

W³osy wysch³y same ja nie mam nawet suszarki w domu. Kwestia tego, ze po myciu one zawsze by³y takie falowanie, dopiero pod wp³ywem wilgoci i tego jak je czesze sie faluj± ;/
Wiec efekt jest niestety zerowy poza oczywiscie szorstkimi koñcówkami, które mam ochotê ¶ci±æ :/


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.