dużo kobiecych problemów w jednym ciele.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 00:55   #1
lucusia71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13

dużo kobiecych problemów w jednym ciele..


Witam! Jestem nowa uzytkowniczka portalu i zdecydowalam sie zalozyc nowy watek, poniewaz nigdzie wczesniej nie doczytalam sie tego co mi sie wydarzylo. Otoz.. jestem kobieta (albo moze i dziewczyna raczej) ktora od zawsze ma problemy. Kilka lat temu od czasu mojej pierwszej miesiaczki pojawily sie pierwsze problemy - problemy z regulacja okresu, ktore trwaly bardzo dlugo, pozniej calkowity zanik okresu na rok czasu! W koncu znalazlam na siebie czas (bowiem dawniej calkowicie go nie posiadalam ze wzgledu na hobby, nauke itp) i wybralam sie do lekarza. Oczywiscie wysylano mnie od jednego do drugiego, zaden mnie nie potrafil wyleczyc. Gdy juz bylam totalnie podlamana poszlam do prywatnego lekarza, ktory wyleczyl mnie lecz na krotka chwile (jeden raz dostalam okres i koniec). Poddalam sie i tak to sobie trwalo bez okresu-zanych boli, zadnych plamien. Pozniej pojawil sie mezczyzna i z czasem chec wpolzycia. Poszlam do pani doktor, powiedzialam jej swoja historie i od reki dostalam tabletki, ktore jak pani doktor powiedziala - powinnam brac przez minimum 2 lata.. Po odstawieniu okres dostalam po 4 dniach.. Wczesniej biorac tabletki probowalam uprawiac sex - nic z tego nie wyszlo-nie moglam zniesc bolu ktory mi towarzyszyl i strasznie zniechecilo mnie to do dalszych prob. A kiedy pojawil sie okres chcialam uzyc tamponow - wymagala tego sytuacja - ale gdy go zaaplikowalam cierpialam z bolu niemilosiernie, caly dzien mialam lzy w oczach. Kolejnego dnia podobnie. Dodatkowo w czasie kapieli z mojej blony wyszlo cos co postawilo mi oczy w orbitach - wydaje mi sie ze byl to kawalek blony, ale oczywiscie pewnosci nie mam. Jestem zalamana sytuacja mojego organizmu, boje sie tego ze nigdy nie bede mogla wspolrzyc bo cos ze mna " w srodku" jest nie tak. Prosze o jakas diagnoze, podzielenie sie doswiadczeniami lub jakiekolwiek rady na temat tego co powinnam robic..
lucusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 08:40   #2
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: dużo kobiecych problemów w jednym ciele..

Z tego co opisujesz to problem jest nie mały.

Przez internet nie ma mozliwosci zbadac kobiety wiec trudno udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi najlepiej jest się wybrac do ginekologa.

Na problemy z współżyciem to jedynie moge poradzić by gra wstępna trwała dłuzej byś lepiej była do "tego" przygotowana.
Możesz również sprobować żeli nawilżających (Durex play czy KY).

Wszystkie pozostałe problemy wymagaja konsultacji z lekarzem.

Na samej górze Ginekologii jest przyklejony temat z dobry mi polecanymi lekarzami. Przejrzyj go i zobacz jaki jest polecany w Twoim miescie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:01   #3
lucusia71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: dużo kobiecych problemów w jednym ciele..

dziekuję i zaglądam na liste lekarzy
lucusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.