Policja-komisja lekarska - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 06:12   #331
NataliaAkaZoya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Policja-komisja lekarska

Ja na TWO I SF czekałam też około 3 miesiace na MS prawie 5 miesiecy,potem juz poszło bardzo szybko.Powodzenia
NataliaAkaZoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 11:05   #332
andzia2446
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Policja-komisja lekarska

hej wszystkim, jestem nowa tu,fajnie ,że jest forum,gdzie jest duzo dziewczyn,ja mam testy w katowicach 18 lutego,moze jest jeszcze ktos ,kto ma tego dnia?????
andzia2446 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:33   #333
NataliaAkaZoya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Policja-komisja lekarska

Ja już po wszystkim. W piatek 1 dzien w nowej pracy,przed szkołka
NataliaAkaZoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:45   #334
DUSZKA79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Policja-komisja lekarska

NataliaAkaZoya-gratulacje Już zazdroszcze.
A ja dalej czekam na jakiś magiczny telefon , z pewnością do końca tego roku nie doczekam sie -ale cóż ,zatem poczekam do nowego roku-może próbowac dzwonic .
DUSZKA79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:23   #335
NataliaAkaZoya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Policja-komisja lekarska

ja na telefon czekałam 2 dni robocze tak wiec spokojnie, do kumpeli dopiero zadzwonili po 1,5 tyg, moze faktycznie sama zadzwon po Nowym Roku.
NataliaAkaZoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:42   #336
atomowka007
Przyczajenie
 
Avatar atomowka007
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Policja-komisja lekarska

Witam mam pytanie,czy jakaś z was mogłaby udostępnić materiały do testu z wiedzy?
atomowka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:54   #337
paulla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Policja-komisja lekarska

Witam,
Ja też jestem zainteresowana aby wkroczyć w szeregi policji wiec takie materiały by się przydały
paulla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 13:57   #338
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez NataliaAkaZoya Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, jestem juz po TWO i Spr, MS, jesli macie jakies pytania, to sluże pomocą. Mam tez sporo materiałów. 10 i 14 mam Wz i KL,trzymajcie kciuki.
No to super pytania się przydadzą bo tutaj jak koleżanka wyżej wspomniała materiały z internetu są ale one niby są okrojone a trzymamy kciuki a mam pytanie czy osobiście trzeba złożyć papiery i gdzie? czy muszę wysłać do KGP czy do mojej komendy w Toruniu gdzie mieszkam.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

natalia a od złożenia wszystkich dokumentów ile czekałaś tak z wszystkim razem na decyzje że tak została pani przyjęta rok , pare miesiecy?
a jeszcze jedno jeśli moja siostra była karana za przewinienia typu kradzież ucieczka z domu i komorników ma na sobie to co w tym wypadku? czy ja też mam przez to problem o odstanie się do policji?

Edytowane przez siegamnieba
Czas edycji: 2012-02-06 o 15:47
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:02   #339
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cześć dziewczyny, podpisuję się do wątku
To moje drugie podejście do policji. Pierwsze miałam w czerwcu 2007 roku (od razu po maturze), ale poległam na piłkach potem zaczęłam studia administracyjne i juz po edukacji staram się znowu . Dokumenty złożyłam jakoś w tamtym tygodniu. Niestety muszę czekać do maja na telefon w sprawie umówienia na egzamin TWO i TSF . Aha i zdaję w Szczytnie . W tym roku ciężko z terminami ;/ poprzednim razem od momentu złożenia dokumentów czekałam jakieś 4 tygodnie na egzamin, a teraz muszę czekać 3 mce na ustalenie terminu egzaminu ;/ wstępnie wiem, że będą nas zapisywać na czerwiec. Dziś idę pierwszy raz na siłownię. Będę się przygotowywała pod kątem siłowym i z toru przeszkód, zaczynam też biegać i robić brzuszki . Wstępnie dowiedziałam się, że terminy są bardzo odwlekane w tym roku. Mniej więcej to bedzie wyglądało tak:
złożenie dokumentów -> po 3 miesiącach egzamin z TWO i TSF -> jeśli zdane to po ok 3 mesiącach MultiSeleckt -> wyniki w miesiąc i następnie umówienie na Wywiad Zorganizowany (ok 2-3 tyg oczekiwania) i złożenie ABO -> następnie toczy się postępowanie sprawdzające (wzywają Cię na komendę do której się starasz i z reguły dzielnicowy wypytuje się o Twoją przeszłość, karalność, przeszłość Twojej rodziny pod tym samym kątem, o to czy była przemoc w rodzinie, czy ktoś był karany) tu nie mozna nic zataić, bo sprawdzają to w kartotekach. Tu dzielnicowy wystawia Ci opinię -> jeśli się to przejdzie to dostajesz skierowanie na Komisje Lekarską i masz umawiany termin czyli kolejne 2 mce oczekiwania. Masakra jak długo trwa rekrutacja .

Siegamnieba -jesli Twoja siostra nie ma czystej karty i miała problemy z prawem to niestety może to doprowadzić do tego, że zostanie przerwane Twoje postępowanie rekrutacyjne . Ale nie chcę źle wróżyć, także póki co walcz i staraj się. Powodzonka
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:32   #340
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, podpisuję się do wątku
To moje drugie podejście do policji. Pierwsze miałam w czerwcu 2007 roku (od razu po maturze), ale poległam na piłkach potem zaczęłam studia administracyjne i juz po edukacji staram się znowu . Dokumenty złożyłam jakoś w tamtym tygodniu. Niestety muszę czekać do maja na telefon w sprawie umówienia na egzamin TWO i TSF . Aha i zdaję w Szczytnie . W tym roku ciężko z terminami ;/ poprzednim razem od momentu złożenia dokumentów czekałam jakieś 4 tygodnie na egzamin, a teraz muszę czekać 3 mce na ustalenie terminu egzaminu ;/ wstępnie wiem, że będą nas zapisywać na czerwiec. Dziś idę pierwszy raz na siłownię. Będę się przygotowywała pod kątem siłowym i z toru przeszkód, zaczynam też biegać i robić brzuszki . Wstępnie dowiedziałam się, że terminy są bardzo odwlekane w tym roku. Mniej więcej to bedzie wyglądało tak:
złożenie dokumentów -> po 3 miesiącach egzamin z TWO i TSF -> jeśli zdane to po ok 3 mesiącach MultiSeleckt -> wyniki w miesiąc i następnie umówienie na Wywiad Zorganizowany (ok 2-3 tyg oczekiwania) i złożenie ABO -> następnie toczy się postępowanie sprawdzające (wzywają Cię na komendę do której się starasz i z reguły dzielnicowy wypytuje się o Twoją przeszłość, karalność, przeszłość Twojej rodziny pod tym samym kątem, o to czy była przemoc w rodzinie, czy ktoś był karany) tu nie mozna nic zataić, bo sprawdzają to w kartotekach. Tu dzielnicowy wystawia Ci opinię -> jeśli się to przejdzie to dostajesz skierowanie na Komisje Lekarską i masz umawiany termin czyli kolejne 2 mce oczekiwania. Masakra jak długo trwa rekrutacja .

Siegamnieba -jesli Twoja siostra nie ma czystej karty i miała problemy z prawem to niestety może to doprowadzić do tego, że zostanie przerwane Twoje postępowanie rekrutacyjne . Ale nie chcę źle wróżyć, także póki co walcz i staraj się. Powodzonka
Dzieki za doradzenie wiec złożyłam papiery 14 marca mam 1 rozmowe nie mowiła mi o żadnych testach taka rozmowa kwalifikacyjna na zasadzie wywiadu boję się psychotestów nie wiem co mam tam pisac co mam mówić by sie nie zakręcic ściagnełam 350 pytań z zwiazku z prawem administracyjnym teraz muszę znaleść do nich odpowiedzi i sie wyuczyc
masakra .. przepraszma za błedy ale jestem poddenerwowana ogolnymi problemami i wrr flustracja
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 18:29   #341
jestdobrzetak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: Policja-komisja lekarska

Witam czy jest ktos ze Szczecina kto sie stara do policji?
jestdobrzetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 17:49   #342
pucia_a
Przyczajenie
 
Avatar pucia_a
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Policja-komisja lekarska

Hej mi właśnie na sierpień wyznaczono test sprawnościowy i boje się ze kondycji na tyle nie zdążę poprawić. Jest pływanie na teście? osobiście nie znalazłam tego nigdzie a ktoś mi kiedyś mówił i wole spytać.
__________________
Przecież żeby się zakochać, trzeba wierzyć w miłość. Inaczej się nie da. A Ci, którzy wierzą w miłość, są jak dzieci. Normalnie jak dzieci....
pucia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:45   #343
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez pucia_a Pokaż wiadomość
Hej mi właśnie na sierpień wyznaczono test sprawnościowy i boje się ze kondycji na tyle nie zdążę poprawić. Jest pływanie na teście? osobiście nie znalazłam tego nigdzie a ktoś mi kiedyś mówił i wole spytać.
http://praca.policja.pl/portal/pwp/7...fizycznej.html tak wygląda Twój test I troszkę słabo szukałaś.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:39   #344
pucia_a
Przyczajenie
 
Avatar pucia_a
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
http://praca.policja.pl/portal/pwp/7...fizycznej.html tak wygląda Twój test I troszkę słabo szukałaś.
dziękuję za pomoc, szukałam pod kątem czy nie wprowadzili czasem pływania, bo ten test widziałam
__________________
Przecież żeby się zakochać, trzeba wierzyć w miłość. Inaczej się nie da. A Ci, którzy wierzą w miłość, są jak dzieci. Normalnie jak dzieci....
pucia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:01   #345
Zinni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 9
Dot.: Policja-komisja lekarska

Witam,

Dopiero zaczynam na forum, ale mam dość pilne pytanie.

Mój chłopak dziś miał wywiad zorganizowany i powiedzcie ile w waszym przypadku trwało od tego momentu do przyjęcia do szkółki. Czyli ma jeszcze komisję lekarską przed sobą.
Obawiamy się, że trafi na tą turę 17 lipca do Słupska...a jest to termin fatalny, bo nakłada nam się z pilną sprawą 17-19 lipca.

Pocieszcie, że sprawa nie pójdzie aż tak szybko (jeśli mu się uda oczywiscie zdać pozytywnie )
Zinni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:44   #346
edytkadan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 155
Dot.: Policja-komisja lekarska

nie uda mu się w lipcu pójść
__________________

edytkadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 08:02   #347
Zinni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 9
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez edytkadan Pokaż wiadomość
nie uda mu się w lipcu pójść
Uff...miejmy nadzieję. Dziękuję Ci za odpowiedź.
Zinni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 12:26   #348
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Policja-komisja lekarska

Odświeżam temat Startuje ktoś? Udało się komuś?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 20:45   #349
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Policja-komisja lekarska

Ja mam zamiar skladac podanie do Krakowa w 2015 roku ale jeszcze nie ma limitow na ten rok wiec jeszcze jestem w zawieszeniu.
Troche się boje bo jestem stara baba mam już 32 lata ale kondycje wciąż mam niezla mimo, ze po 2 porodach. Sprobuje! Proba nie strzelba a może się udac.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 13:23   #350
chetna34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Policja-komisja lekarska

Witam, jestem tu nowa i zamierzam złożyć papiery do policji. Interesuje mnie jeden wątek .. otóż miałam kiedyś problemy z byłym już mężem, został skazany za przemoc domową względem mnie i dziecka, czy fakt taki źle wpłynie na opinię o mnie? jak to wygląda, czy ma ktoś informację? Będę wdzięczna za odpowiedź.
chetna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:47   #351
Bartek151
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 20
Dot.: Policja-komisja lekarska

O tobie nie. Aczkolwiek przy ABO wpisuje się osoby z którymi mieszkasz, jesteś spokrewniona itp. Nie radziłbym też zwierzać się z tego psychologowi, gdyż oni często się czepiają i przez takie pierdoły "fałszują" profile psychologiczne.
Przykładem była moja koleżanka, która zwierzyła się, że pochodzi z rozbitej rodziny, która była zbyt szczera i z tego powodu odpadła.
Bartek151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 08:05   #352
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Policja-komisja lekarska

Psycholog jak będzie chciał to doczepi się do wszystkiego.
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:47   #353
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Dot.: Policja-komisja lekarska

Psychologa nie sprawdzisz, jak się uczepi to nawet bez powodu można nie zdać multi.. ;/
850
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:52   #354
lesiok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Policja-komisja lekarska

Mam pytanie czy po studiach o kierunku praca socjalna warto iść do policji. Zastanawiam się nad tym ponieważ, mam zamiar od przyszłego roku iść na ten kierunek. Tylko możecie się zdziwić co do mojego wieku ponieważ mam już 23 lata. Byłem na studiach zaocznych od razu po skończeniu szkoły, ale odszedłem z leśnictwa. I teraz na poważnie planuję studia. co o tym sądzicie.
lesiok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 17:16   #355
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Policja-komisja lekarska

Moj narzeczony czeka juz ponad rok na MS w Warszawie ;/
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 18:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.