Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 14:52   #1
asikaa25
Raczkowanie
 
Avatar asikaa25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
GG do asikaa25 Send a message via Skype™ to asikaa25

Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!


Witajcie kochani!
Mam na imię Asia i w tym roku wychodzę za mąż. W końcu możnaby powiedzieć. W wieku 30 lat to chyba najwyższy czas.
Wszystko już gotowe i pozałatwiane, ale jedna największa rzecz jeszcZe przede mną. Pozbyć się troszkę mnie, a właściwie nadwagi, którą gromadziłam przez lata.. Powoli się udaje odkąd wstąpiłam do klubu Weight Watchers. Od 3 tygodni zrzuciłam już 4 kilogramy. Niewiele mogłabym powiedzieć, ale zawsze lepsze to niż nic. Zmieniłam moje nawyki żywieniowe z fast foodów na sałatki i pieczywo chrupkie. Więcej owoców i mniej napojów gazowanych. Przede mną jeszcze długa droga, ale widok mojej rodzinki na ślubie będzie niezastąpiony.
Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej walki i opisywania swoich dietek przed waszym ślubem. Co robiłyście? Macie za sobą jakieś zabiegi kosmetyczne?
Pozdrawiam
__________________
ŻYJ CHWILĄ, MOŻE SIĘ JUŻ NIGDY NIE POWTÓRZYĆ!!
asikaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:35   #2
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Hej,

ja również wychodzę za mąż w tym roku i walczę o utratę kilogramów. Dużo ćwiczę (7dni w tyg), poza tym z przyczyn zdrowotnych musiałam całkowicie odrzucić produkty mączne (łącznie z chrupkim pieczywem niestety) oraz ryż. No i dzięki temu wszystkiemu, jak i dzięki suplementowi diety, schudłam w ciągu miesiąca 5 kg.

Ślub za 3 miesiące bez tygodnia - powinnam zdążyć dojść do 60 kg, jak będę się trzymać moich nowych przyzwyczajeń.

Razem na pewno nam się uda Powodzenia, Asiko
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:20   #3
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Cytat:
Napisane przez asikaa25 Pokaż wiadomość
Witajcie kochani!
Mam na imię Asia i w tym roku wychodzę za mąż. W końcu możnaby powiedzieć. W wieku 30 lat to chyba najwyższy czas.
Wszystko już gotowe i pozałatwiane, ale jedna największa rzecz jeszcZe przede mną. Pozbyć się troszkę mnie, a właściwie nadwagi, którą gromadziłam przez lata.. Powoli się udaje odkąd wstąpiłam do klubu Weight Watchers. Od 3 tygodni zrzuciłam już 4 kilogramy. Niewiele mogłabym powiedzieć, ale zawsze lepsze to niż nic. Zmieniłam moje nawyki żywieniowe z fast foodów na sałatki i pieczywo chrupkie. Więcej owoców i mniej napojów gazowanych. Przede mną jeszcze długa droga, ale widok mojej rodzinki na ślubie będzie niezastąpiony.
Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej walki i opisywania swoich dietek przed waszym ślubem. Co robiłyście? Macie za sobą jakieś zabiegi kosmetyczne?
Pozdrawiam
mi co prawda do ślubu jeszcze ho ho daleko ale mogę troszkę podpowiedzieć przed wszystkim - dużo witamin, zbilansowane diety... na diecie typu kopenhaska, dukana możesz schudnąć dużo i szybko ale na własnym ślubie proponuję nie mdleć z osłabienia organizmu
pytasz o zabiegi kosmetyczne -> na pewno gdy Ty chudniesz, Twoja skóra też musi się trochę "zwęzić", nic nie zaszkodzi raz na jakiś czas udać się do sauny, świetnie oczyszcza organizm, pomaga pozbyć się też troszkę tego tłuszczyku, jeżeli posiadasz cellulit polecam gąbkę Syrena, cudowna , na prawdę często używana daje super rezultaty, domowy peeling kawowy też ujędrnia skórę, często używaj balsamów ujędrniających, od czasu do czasu możesz udać się do gabinetu kosmetycznego na maski torfowe lub masaże, np. próżniowy, dają dobre rezultaty, chociaż są drogie

Pozdrawiam, i życzę powodzenia
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:15   #4
nunusia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Witam
Ja również mam w tym roku swoje wesele i to co mnie najbardziej martwi to fakt że mam troche zbednych kg to stracenia
Od marca planuje zaczecie diety Odchudzanie na zawolanie i zastanawiwm sie nad rolleticiem. Ponoć ma bardzo dobre działanie wspomagające odchudzanie,ujędrnia i zwalcza cellulit.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Pytanie do Agaty : jaki suplement diety stosowałaś?
nunusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:03   #5
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Cytat:
Napisane przez nunusia24 Pokaż wiadomość
Pytanie do Agaty : jaki suplement diety stosowałaś?
Nunusia, stosuję ThermLineII i u mnie działa świetnie. Zaczęłam w ubiegłym tyg i schudłam 1.5kg w 7 dni - jedząc racjonalnie (małe porcje co ok. 3h) i ćwicząc.

Cytat:
Napisane przez asikaa25 Pokaż wiadomość
Macie za sobą jakieś zabiegi kosmetyczne?
Ja też polecam saunę - jeśli lubisz oczywiście. Ja chodzę ok. 2x w tyg i raz, że mam dzięki temu ładniejszą cerę a dwa, że skóra robi się po niej bardziej napięta - a o to nam chodzi
Dostałam od siostry przyrząd Cellules - do masażu próżniowego w domowych warunkach. Stosuję (prawie) codziennie i widzę już efekty (zaczęłam końcem stycznia). Takie urządzenie można kupić np na allegro za ok. 35-40zł, więc relatywnie tanio.

Peeling z kawy też pomaga. Przy kąpieli na przemian polewaj swoje ciało ciepłą i zimną wodą (również ujędrnia skórę)
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:08   #6
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Cześć, również mam w tym roku ślub - w październiku. Może w ogóle warto dopisywac w jakim miesiącu wychodzicie za maz bo rok przeciez dlugi:P. Super pomysł na wątek.. myślę że przynajmniej jesteśmy grupą silnie zmotywowaną:P Zobaczymy jak to wyjdzie. Póki co jestem zła na siebie bo jutro pierwszy raz idę suknie pooglądać i trochę się denerwuję, że jeszcze nie schudłam.. :| Ogólnie nie ważę aż tak dużo ale niestety tyłek, brzuch i łydki wyglądają okropnie:| Teraz w ogóle mam ciezki rok bo jeszcze pracuje i piszę pracę mgr więc czasu mam niewiele na ćwiczenia, ale mam zamiar chodzic na silownie 2 razy w tygodniu + 2 razy w tygodniu rowerek stacjonarny. Dodatkowo peeling kawowy, rollen no i dieta której nie potrafię przestrzegac
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:26   #7
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Tomalinka,
znam Twój ból- też pracuję i broniłam się 5tyg temu - pisanie pracy i nauka do obrony podczas, gdy pracujesz zawodowo to naprawdę nie lada wyzwanie! Ale skoro mi się udało, to i Ty dasz radę

Ja mam ślub na początku maja - mam zamiar schudnąć do ok 60 kg do tego czasu - póki co walczę, by zejść poniżej siedemdziesięciu - może w tym tyg mi się uda
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 20:44   #8
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Mam nadzieję, dzięki za wsparcie . Na pewno Ci się uda już widzę, że schudłaś 5 kg.. wow nieźle.. Napisałaś wcześniej, że ćwiczysz 7 dni w tygodniu - nie wiem czy nie powinnaś sobie zrobić jeden dzień przerwy w tygodniu na regeneracje.
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:47   #9
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Masz rację - jeden raz robię tylko rozciąganie (8 minutes strech), więc myślę, że powinno być ok
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 08:23   #10
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
mi co prawda do ślubu jeszcze ho ho daleko ale mogę troszkę podpowiedzieć przed wszystkim - dużo witamin, zbilansowane diety... na diecie typu kopenhaska, dukana możesz schudnąć dużo i szybko ale na własnym ślubie proponuję nie mdleć z osłabienia organizmu
pytasz o zabiegi kosmetyczne -> na pewno gdy Ty chudniesz, Twoja skóra też musi się trochę "zwęzić", nic nie zaszkodzi raz na jakiś czas udać się do sauny, świetnie oczyszcza organizm, pomaga pozbyć się też troszkę tego tłuszczyku, jeżeli posiadasz cellulit polecam gąbkę Syrena, cudowna , na prawdę często używana daje super rezultaty, domowy peeling kawowy też ujędrnia skórę, często używaj balsamów ujędrniających, od czasu do czasu możesz udać się do gabinetu kosmetycznego na maski torfowe lub masaże, np. próżniowy, dają dobre rezultaty, chociaż są drogie

Pozdrawiam, i życzę powodzenia
hej czemu porownujesz dukana do kopenhaskiej? przeciez to zupelnie co innego, na innych zasadach itp? kopenhaskiej nie polecam bo raz mialam i masakra schudlam duuuzo ale ostatniego dnia to zemdlalam z oslabienia i potem kilogramki wrocily jak bumerang! a na dukanie wlasnie jestem i jest to bardzo rozsadna dieta, nie taka jak inne... polecam ksiazke autora i zapoznanie sie z forami na ten temat! nie jest to dieta szybka bo kilka miesiecy ale jak sie ja stosuje wg zalecen to jo-jo nie bedzie na pewno!

wszystkie dziewczyny ktore chca sprobowac zapraszam do nas
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17291829
zaczelysmy 15 lutego wiec smialo mozecie dolaczyc
dodam jeszcze ze rowniez mam wesele w tym roku
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:15   #11
asikaa25
Raczkowanie
 
Avatar asikaa25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
GG do asikaa25 Send a message via Skype™ to asikaa25
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Razem lepiej. Ja mam swoje wesele w sierpniu, wiec jeszcze jakies 6 miesiecy. Moja waga niedawno to bylo 98 kilo i balam sie przekroczyc te magiczna 100. Ale juz jest 94 kg wiec idzie w dol. Szkoda ze tyje sie latami czasem ale zgubic tego tak szybko nie mozna. Raczej mozna ale nie w zdrowy sposob. A ja wlasnie chce w zdrowy i zmienic swoje nawyki zywieniowe na cale zycie juz.
Buziaczki i do uslyszonka
__________________
ŻYJ CHWILĄ, MOŻE SIĘ JUŻ NIGDY NIE POWTÓRZYĆ!!
asikaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 14:57   #12
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Witajcie
Ja już po ślubie ale asikaa25ja zaczełam odchudzanie 01.04.2009 miałam wtedy 92kg a w październiku skończyłam odchudzanie i stoje na 57kg w tym czasie udało mi się pozbyć tych 35kg bez żadnych diet cud tylko codzienne ćwiczenia jedzenie co 4 godziny zdrowej żywności dużo białka ,wody,herbaty zielonej,jadłam zdrowo,często ale małe porcje no i zero słodyczy,pizzy i tych wszystkich fast fodów.Udało się średnio spadała waga 4 kg miesięcznie ale nie było że dzisiaj mi się nie chce ćwiczyć.Polecam steperek skrętny mi bardzo pomógł jeśli nie miałam czasu na bieganie czy jazde rowerem to wieczorem włanczałam jakiś film i w tym czasie ćwiczyłam.
Życzę z człego serca dziewczyny wytrwałości bo to się opłacateraz osoby które mnie nie widziały pewien czas to mnie nie poznają czy to ta sama osoba
Nadal się muszę pilnować ale teraz już pozwalam sobie na więcej i nie ćwicze bo mam lenia ale i tak waga stoi w miejscu były osoby które chyba z zazdrości mówiły że ta pewnie zaraz będzie tak samo wyglądać ale ja się nie poddaje i nie pozwole na to.Mam 2 dzieci i twierdzę że jestem jeszcze zbyt młoda żeby powrócić do takiego zaniedbania te zbędne kg miałam przez 5 lat gdy z 1 dzieckiem przytyłam 25 kg a z 2 tylko 5kg ale tak się nazbierało że było już 92kg i wystraszyłam się tego że zobacze 100 na wadze.Ale udało się i wieżę że wy też dacie radę przez całą diete byłam na wątku Dziewczyny plus Size i zapewnie wsparcie dziewczyn dużo pomogło codziennie pisałyśmy co jemy i ćwiczymy.Do dzisiaj jeszcze jestem na tym wątku.
Ale się rozpisałam już zmykam i wrazie co służę pomocą czy dobrą radą
Powodzenia
__________________
BYŁO 92kg-01.04.2009
JEST 55kg i będzie
Żyje przyszłością ! A przeszłość zostawiam w tyleee z nadzieją że mnie już nie dogoni
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:05   #13
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Cytat:
Napisane przez magdzie Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja już po ślubie ale asikaa25ja zaczełam odchudzanie 01.04.2009 miałam wtedy 92kg a w październiku skończyłam odchudzanie i stoje na 57kg w tym czasie udało mi się pozbyć tych 35kg bez żadnych diet cud tylko codzienne ćwiczenia jedzenie co 4 godziny zdrowej żywności dużo białka ,wody,herbaty zielonej,jadłam zdrowo,często ale małe porcje no i zero słodyczy,pizzy i tych wszystkich fast fodów.Udało się średnio spadała waga 4 kg miesięcznie ale nie było że dzisiaj mi się nie chce ćwiczyć.Polecam steperek skrętny mi bardzo pomógł jeśli nie miałam czasu na bieganie czy jazde rowerem to wieczorem włanczałam jakiś film i w tym czasie ćwiczyłam.
Życzę z człego serca dziewczyny wytrwałości bo to się opłacateraz osoby które mnie nie widziały pewien czas to mnie nie poznają czy to ta sama osoba
Nadal się muszę pilnować ale teraz już pozwalam sobie na więcej i nie ćwicze bo mam lenia ale i tak waga stoi w miejscu były osoby które chyba z zazdrości mówiły że ta pewnie zaraz będzie tak samo wyglądać ale ja się nie poddaje i nie pozwole na to.Mam 2 dzieci i twierdzę że jestem jeszcze zbyt młoda żeby powrócić do takiego zaniedbania te zbędne kg miałam przez 5 lat gdy z 1 dzieckiem przytyłam 25 kg a z 2 tylko 5kg ale tak się nazbierało że było już 92kg i wystraszyłam się tego że zobacze 100 na wadze.Ale udało się i wieżę że wy też dacie radę przez całą diete byłam na wątku Dziewczyny plus Size i zapewnie wsparcie dziewczyn dużo pomogło codziennie pisałyśmy co jemy i ćwiczymy.Do dzisiaj jeszcze jestem na tym wątku.
Ale się rozpisałam już zmykam i wrazie co służę pomocą czy dobrą radą
Powodzenia
Wow.. rewelacyjnie Ja co prawda tylko chce schudnąć pare kilo ale to i tak dla mnie bedzie niezly wyczyn
Dzisiaj byłam na polowaniu sukni slubnej.. no i.. MAM !!
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 16:02   #14
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Wow.. rewelacyjnie Ja co prawda tylko chce schudnąć pare kilo ale to i tak dla mnie bedzie niezly wyczyn
Dzisiaj byłam na polowaniu sukni slubnej.. no i.. MAM !!
tomalinka a masz moze zdjecie jak Ty w tej sukni wygladasz? ja koncem kwietnia bede przymierzala w mam 2 salony madonne i agnes - z tego co kojarze to Twoja jest z jednego z nich. daj znac jak to przymierzanie wygladalo
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 16:59   #15
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Byłam i w madonnie i agnes. W agnes nie przymierzylam ani jednej sukni, nie było tego czego szukałam (lekkiej zwiewnej prostej sukni). Natomiast jestem zachwycona Madonną.. przede wszystim ze względu na obsługę. Potrafią naprawdę doradzić i dobrać zarówno suknię jak i welon dodatki itp. A akurat mi było to bardzo potrzebne. No i same suknie piękne, duży wybór. Oczywiscie nie da sie pominac faktu że suknie sa tam bardzo drogie, ale na pierwsze rozeznanie wydaje mi sie ten sklep idealny. Szczególnie jak ktoś planuje szyć..

Niestety zabronione jest robienie zdjęć :|
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:11   #16
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Ja w poniedziałek idę jeszcze raz zmierzyć w salonie suknię, którą wybrałam, a później do krawcowej złożyć projekt i zdjąć miarę. Mówił mi, że mogę chudnąć dalej, bo mi ją będzie na bieżąco dopasowywać i że praktycznie wszystkie panny młode chudną od zdejmowania miary do finalnego odbioru, więc jestem spokojna o to, czy suknia będzie dobrze leżeć
Nie wstawię fotki niestety, bo nie wolno robić zdjęć w tym salonie, w którym znalazłam suknię, ale mogę Wam napisać, że jest to koronkowa mała literka A (mały trapez) - śliczna
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:47   #17
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

wracając do walki o figurę.. to wczoraj byłam na siłowni.. dałam sobie ostro popalić najpierw 45 minut siłowego a potem 25 minut na stepperze.. a dzisiaj wieczorkiem 30 minut na rowerku stacjonarnym.
Tylko najgorzej u mnie z dieta.. nie mam zadnej samodyscipliny.. zadnej.. Dla mnie jakiekolwiek zakazy dzialaja jak plachta na byka :|
Wczoraj zjadłam na imprezie chipsy a dzisiaj kanapke z McD .
eh...
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 07:41   #18
asikaa25
Raczkowanie
 
Avatar asikaa25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
GG do asikaa25 Send a message via Skype™ to asikaa25
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Ja ide przymierzac sukienke we wtorek wiec zobacze jak bedzie pasowac. Ale odbior mam dopiero w maju. Zalanczam zdjecie troche fatalne ale widac jak sukienka bedzie wygladac mniej wiecej.
__________________
ŻYJ CHWILĄ, MOŻE SIĘ JUŻ NIGDY NIE POWTÓRZYĆ!!
asikaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 07:08   #19
nunusia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Ja mam swoją sukienke juz w szafie Teraz musze tylko troche schudnac zeby sie w nia zmiescic :/ Mam nadzieje ze mi sie uda
nunusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 18:08   #20
nunusia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Odliczanie do wesela i walka o zgrabniejszą figurkę!!

Hej Dziewczynki jak Wam idzie?

Agata musze Ci podziekowac. Therm line jest swietny z dieta i cwiczeniami zrzucilam juz ok 2kg Tak wiec jestem na dobrej drodze
nunusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.