włosy baaaardzo suche - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-10, 06:54   #1
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero

włosy baaaardzo suche


Czy znacie jakies godny polecenie preparat do włosów suchych? Od pol roku prostuje włosy i mimo stosowanie różnych preparatów nawilżajacych ( takich dostępnych w sklepch: szampony do włosów suchych, maseczki itp) oraz zastrzyków witaminowych, mam na głowie "siano" włosy straciły blask i wygladają bardzo neizdrowo. Dodam ze mam balejaż. Bardzo prosze o pomoc.
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 08:20   #2
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: włosy baaaardzo suche

ja znam, ale możesz mieć kłopoty z ich dostaniem...

to Satinique
począwszy od szamponu z odżywką
przez odżywki
spray nawilżająco-ochronny
po intensywnie nawilążającą i regenerującą maseczkę
i wygładzające i nadające połysk serum do włosów

pozdrawiam i myślę, że niedługo doczekasz się porady z której będziesz mogła skorzystać
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 10:01   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: włosy baaaardzo suche

Ja moge Ci polecic odzywki GlissKur (ja bylam b.zadowolona z odzywki 3-minutowej do wlosow suchych), a poza tym super jest Natural Classics, Henna Treatment Wax (poczytaj na KW). Moje wlosy po tych kosmetykach wygladaja zdecydowanie lepiej, bo mialam baardzo przesuszone (suszarka, pianki itd.) wiec proponuje takze zrezygnowanie chociaz na jakis czas z suszenia i nakladania lakierow, pianek, a efekt zobaczysz szybko.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 10:39   #4
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: włosy baaaardzo suche

hey
ja tez prostuje wlosy, ale na szczescie nie mam tego problemu. Nie wiem czy uzywasz balsamow to prostowania wlosow, zapobiegaja one wysuszeniu wlosow i ich zniszczeniu w czasie prostowania, same szampony nie pomoga ci. Kup sobie balsam wspomagajacy prostowanie wlosow, albo przestan prostowac przez kilka miesiecy, zetnij zniszczone koncowki, nie farbuj przez jakies czas i kup dobry szampon nawilzajacy najlepiej w aptece, te sprzedawane w sklepach to komercja i nie pomagaja.inaczej na starosc bedziesz miala problem ze znikoma iloscia wlosow.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 18:48   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: włosy baaaardzo suche


poszukaj na Kw. jest tam duzy , sprawdzony wybor kosmetyków, i rowniez tu na stronce pisalismy duzo o pielegnacji wlosow suchych
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 19:02   #6
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: włosy baaaardzo suche

Proponuje regenerująca maske do włosow farbowanych Avonu. Mam rozjasniane włosy-niesamowicie się platały i łamały ale przeszło po uzyciu tego preparatu. Trudno sie ja spłukuje, ale jest to odzywka ktora naklada sie 1 raz w tygodniu, poza tym włosy slicznie sie błyszcza i ładnie pachna Pamietaj, ze nie nalezy przesadzac z odzywkami-mam na myskli trzymanie ich zbyt dlugo. Substancje w nich zawarte (chodzi tu o alkohol), dzialaja wtedy odwrotnie i zamiast nawilzac-wysuszaja. Dobra jest tez kuracja zoltkiem i piwem i socszkiem z cytryny (jedno zoltko, troche piwa-na oko i sok z cytryny)Potrzymac pod cieplym recznikiem (i folia) kilkanascie minut i splukac dokladnie!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.