tabletki a niekończący się okres? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 21:26   #1
Paulinka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kłodzko
Wiadomości: 15
GG do Paulinka89

tabletki a niekończący się okres?


jakieś pół roku temu odstawiłam yasminelle, bo nie były mi potrzebne jako że nie miałam partnera, ale w tamtym okresie jak je brałam nie miałam najmniejszych problemów, teraz zaś zaczęłam znów je brać i mam problem- od 1. dnia cyklu zaczęłam je brać i wszystko wydawałoby się ok, gdyby nie fakt że było to 11 dni temu a okres nadal trwa- rano leje sie ze mnie strumieniami i strasznie boli mnie brzuch, pozniej jest spokoj, az do rana- zapisałam się już do ginekologa ale dopiero pojtrze mam termin i strasznie się boję bo nigdy wcześniej nie miałam takich problemów, miała może któraś z was podobny problem?
dodam że cytologię robiłam niecały miesiąc temu i wyszło wszystko ok, nie rodziłam jeszcze dzieci a ciążę wykluczam.
Paulinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:34   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: tabletki a niekończący się okres?

Lepiej idź do ginekologa. Chciaż ja przy Diane 35 jak zaczelam brac miałam bardzo obfitą miesiączke i jakoś dłużej niż była przedtem. Ale nie az 11 dni.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:26   #3
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: tabletki a niekończący się okres?

Ja biorę Yasminelle od pół roku. Zauważyłam, ze miesiączka zamiast się skracać to ona się wydłużyła! Krwawię już 8my dzień, z tego co widzę to już jest koniec, jutro się pewnie skończy. Przed braniem tabsów miałam okresy po 5 dni, bardzo bolesne, czułam jakby mnie tam coś rwało.. Teraz są długie, ale niebolesne zupełnie. Jak woda leci ze mnie No i są jeszcze duże skrzepy, baaardzo duże, takie jak gluty troche Byłam u gina, nic nie wykrył, cytologie robiłam - też wporządku. To chyba taka moja uroda.

Skoro niedługo masz wizytę to nie martw się. Powiesz wszystko lekarzowi i coś poradzi.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.