pytanie - kurs finansowany ze środków UE dla młodych - 15-24lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 10:17   #1
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Question

pytanie - kurs finansowany ze środków UE dla młodych - 15-24lat


Witam
Mam pytanie, czy któraś z Was brała udział w projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej przeznaczonym dla młodych ludzi (bezrobotnych bądź poszukujących pracy) w wieku 15-24lat?
Ja zapisałam się w czerwcu i niedawno dowiedziałam się, że spełniam wymagania i wezmę udział w szkoleniu (teoria 180h i 3 miesiące praktyki + stypendium). Dodatkowo zapewniony jest catering, pieniążki na dojazd i pomoc w późniejszym znalezienie pracy.
Na internecie widziałam, że są różne projekty np przedstawiciel handlowy z prawem jazdy kat B (gdzie dodatkowo płacą za Twój kurs prawa jazdy), sprzedawca czy pracownik ochrony.
Może ktoś miał doświadczenie z takim szkoleniem i może podzielić się swoimi doświadczeniami / opiniami? Szukałam opinii na internecie ale niestety nic nie znalazłam
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:36   #2
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: pytanie - kurs finansowany ze środków UE dla młodych - 15-24lat

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie, czy któraś z Was brała udział w projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej przeznaczonym dla młodych ludzi (bezrobotnych bądź poszukujących pracy) w wieku 15-24lat?
Ja zapisałam się w czerwcu i niedawno dowiedziałam się, że spełniam wymagania i wezmę udział w szkoleniu (teoria 180h i 3 miesiące praktyki + stypendium). Dodatkowo zapewniony jest catering, pieniążki na dojazd i pomoc w późniejszym znalezienie pracy.
Na internecie widziałam, że są różne projekty np przedstawiciel handlowy z prawem jazdy kat B (gdzie dodatkowo płacą za Twój kurs prawa jazdy), sprzedawca czy pracownik ochrony.
Może ktoś miał doświadczenie z takim szkoleniem i może podzielić się swoimi doświadczeniami / opiniami? Szukałam opinii na internecie ale niestety nic nie znalazłam
a z jakiej strony takie kursy? gdzie można się zapisać na coś takiego?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:46   #3
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: pytanie - kurs finansowany ze środków UE dla młodych - 15-24lat

Informacje czy takie kursy odbywają się w Twojej okolicy powinnaś uzyskać w Urzędzie Pracy albo szukać na własną ręke np na stronie http://www.inwestycjawkadry.info.pl/ (zaznaczając "Współfinansowane z EFS")

Edytowane przez CatGirl92r
Czas edycji: 2012-08-21 o 15:48
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:48   #4
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: pytanie - kurs finansowany ze środków UE dla młodych - 15-24lat

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Informacje czy takie kursy odbywają się w Twojej okolicy powinnaś uzyskać w Urzędzie Pracy albo szukać na własną ręke np na stronie http://www.inwestycjawkadry.info.pl/
zaglądałam tam jakiś czas temu i widziałam kursy tylko dla osób starszych bezrobotnych. W każdym razie myślę, że na pewno warto skorzystać, jeśli się dostałaś
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:55   #5
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: pytanie - kurs finansowany ze środków UE dla młodych - 15-24lat

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
zaglądałam tam jakiś czas temu i widziałam kursy tylko dla osób starszych bezrobotnych. W każdym razie myślę, że na pewno warto skorzystać, jeśli się dostałaś
Spróbować zawsze warto a może tutaj znajdziesz coś dla siebie (mapa projektów z EFS) http://www.projekty.efs.gov.pl/
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.