Bieliznoholiczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 19:18   #31
wiedzma019
Raczkowanie
 
Avatar wiedzma019
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Jak juz napisałam bardzo mi sie podoba i jestem zafacynowana modelem Bet i Summerlin Bielizny firmy Kinga Linii Las Vegas.Bardzo podobaja mi sie fasony ,Wykończenia, kolory,to jak ładnie podkreslaja ciało a modelki wygladaja w tej bieliżnie kusząco,ęlegancko,zmysłow o i seksownie.
wiedzma019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:22   #32
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez wiedzma019 Pokaż wiadomość
Jak juz napisałam bardzo mi sie podoba i jestem zafacynowana modelem Bet i Summerlin Bielizny firmy Kinga Linii Las Vegas.Bardzo podobaja mi sie fasony ,Wykończenia, kolory,to jak ładnie podkreslaja ciało a modelki wygladaja w tej bieliżnie kusząco,ęlegancko,zmysłow o i seksownie.
A mnie się baaaardzo podoba Bet i Phoneix ale reszta też jest piękna. Moim zdaniem fajnie, że projektantka robi bieliznę z przyjaznych dla ciała materiałów.
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:25   #33
wiedzma019
Raczkowanie
 
Avatar wiedzma019
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Uwielbiam koronkową bielizne ale zazwyczaj jest niewygodna bo grysie i drapie a bielizna to mam być druga skóra kobiety.Więc taka bielizna to stzrał w dziesiątke!
wiedzma019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:30   #34
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bieliznocholiczki :D

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
A o jakie sklepy dokładnie ci chodzi? Chodzi o takie z super marketu czy np. Atlantic, Kinga itp?

np h&m czy triumph
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:33   #35
wiedzma019
Raczkowanie
 
Avatar wiedzma019
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Lubie kupować bielizne seksowną ,taka jaka spodoba sie mnie ale i mojemy mężowi lubie kolor czarny ,czerwony turkusowy,Pięknie wykrojona z cudownymi dodatkami,kokardkami... aż się rozmazyłam

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
np h&m czy triumph
Kinga, Samanta ta bieizna jet świetnie wykonana z świetnych materiałów,przyjaznych ciału,nosi się jak drugą skórę.


Edytowane przez wiedzma019
Czas edycji: 2010-03-16 o 19:38
wiedzma019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:40   #36
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Bieliznocholiczki :D

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
np h&m czy triumph
Ja polecam również Atlantic. Bardzo dobrze dobrane biustonosze, dobrze usztywniają i mają piękną gamę kolorystyczną i wzorkową. Jednak jeśli wolisz droższą bieliznę to polecam Kinga.
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:32   #37
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Zwykle kupuję coś...ciekawego na allegro, to co mi wpadnie w oko, to co ma nietypowy kolor - chociaz gustuję w czerniach. I romantycnzych wykonczeniach.

Ostatnio chodzi za mną kratka i cielistosci (w koncu te ostatnie najmodniejsze w tym sezonie) to kolekcja Kingi, LasVegasowa, jest miła dla mego oka. Zwłaszcza ze odnależć mogę (np. tutaj w galerii https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Kinga-...s-Vegas/Kinga5) i jedno i drugie. To jest to.
Zdaje się ze przejde się do jutro do siecówki zobaczyc czy Las Vegas przyjechało
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 20:51   #38
wiedzma019
Raczkowanie
 
Avatar wiedzma019
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez weraph Pokaż wiadomość
Zwykle kupuję coś...ciekawego na allegro, to co mi wpadnie w oko, to co ma nietypowy kolor - chociaz gustuję w czerniach. I romantycnzych wykonczeniach.

Ostatnio chodzi za mną kratka i cielistosci (w koncu te ostatnie najmodniejsze w tym sezonie) to kolekcja Kingi, LasVegasowa, jest miła dla mego oka. Zwłaszcza ze odnależć mogę (np. tutaj w galerii https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Kinga-...s-Vegas/Kinga5) i jedno i drugie. To jest to.
Zdaje się ze przejde się do jutro do siecówki zobaczyc czy Las Vegas przyjechało

Świtny ten komplecik w kratke.A mnie się również podoba ten https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Kinga-...s-Vegas/Kinga2 bardzo lubie grochy są modne praktycznie zawsze,w połączeniu z kokardką i koronka twozy elegancki komplet podoba mni sie
wiedzma019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:47   #39
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez wiedzma019 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------


Kinga, Samanta ta bieizna jet świetnie wykonana z świetnych materiałów,przyjaznych ciału,nosi się jak drugą skórę.

nie mam prpblemo w jakoscia ale odpowednim rozmiarem w rozsadnej cenie.

chciałąbym kupic stanik za 40 zl w sieciowce ale rozmiarow nie ma i musze wydac 100 zł .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:31   #40
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieliznocholiczki :D

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie
Tylko tutaj chodzi o całą bieliznę, a nie tylko o biustonosz
Z tego co widzę po wypowiedziach w tym wątku, to niewiele osób ma świadomość dobrze dobranego biustonosza. Kinga, H&M mają okrojoną rozmiarówkę (już nie wspomnę o średniej jakości, rozciągliwych obwodach, kiepskim wykończeniu i cenie kompletnie nieadekwatnej itp.) więc link do ów wątku na pewno się przyda.
Może ktoś się "uświadomi"
Paula78- zajrzyj na "nosimy dobrze dobrane...", dziewczyny często podrzucają link do sklepów, cenowych okazji Bo jak sądzę stacjonarny w swoim mieście doskonale znasz

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez wiedzma019 Pokaż wiadomość
Kinga, Samanta ta bieizna jet świetnie wykonana z świetnych materiałów,przyjaznych ciału,nosi się jak drugą skórę.
Taaa, zwłaszcza jak obwód od samego początku rozciąga się jak guma w gaciach
Pani z tą reklamą zamierza tu długo pobyć? Bo tracę cierpliwość, sypnę punktami i skończy się zabawa.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:27   #41
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Bieliznoholiczki :D

tya, cos tu smierdzi, ze "wszyscy" polecaja niczym nie wyrozniajaca sie kinge
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 08:59   #42
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
tya, cos tu smierdzi, ze "wszyscy" polecaja niczym nie wyrozniajaca sie kinge
Taaa, cudowna firma. 5 obwodów na krzyż z kilkoma miskami, gąbki, dzioby, obwody proce itp. Dziwisz się, że polecane?
Trumph kolejna, której fenomenu nie rozumiem kompletnie.
Jak szanująca się firma może prezentować kolekcje i uważać się za Bóg wie co, mając tak okrojoną rozmiarówkę? A nawet jeśli ma 60/65 pod biustem, to są one nimi tylko z nazwy, bo wystarczy sobie obwód rozciągnąć żeby się przekonać, że w większości przypadków to standardowe 70
Nieważne, wiedźma dostała punkty za ogólną reklamę na wątku, nie jedynie tamten konkretny post rzecz jasna.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 10:02   #43
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
A o jakie sklepy dokładnie ci chodzi? Chodzi o takie z super marketu czy np. Atlantic, Kinga itp?
A Atlantic i Kinga to dobre sklepy z bielizną?
Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Ja polecam również Atlantic. Bardzo dobrze dobrane biustonosze, dobrze usztywniają i mają piękną gamę kolorystyczną i wzorkową. Jednak jeśli wolisz droższą bieliznę to polecam Kinga.
Ponawiam pytanie i chciałam się upewnić, co oznacza, że firma ma "dobrze dobrane biustonosze"? O ile się nie mylę to dobranie biustonosza ocenia się już na kobiecie. Muszę Cię zmartwić, ale biustonosze firmy Atlantic nie pasowałyby, niestety, na znaczną większość kobiet. I nie czepiam się absolutnie ich wzornictwa, bo to już kwestia gustu, ale bardzo, bardzo ubogiej rozmiarówki (klasyki w postaci obwodu 90 z miską E...dramat.)
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Taaa, cudowna firma. 5 obwodów na krzyż z kilkoma miskami, gąbki, dzioby, obwody proce itp. Dziwisz się, że polecane?
Trumph kolejna, której fenomenu nie rozumiem kompletnie.
Jak szanująca się firma może prezentować kolekcje i uważać się za Bóg wie co, mając tak okrojoną rozmiarówkę? A nawet jeśli ma 60/65 pod biustem, to są one nimi tylko z nazwy, bo wystarczy sobie obwód rozciągnąć żeby się przekonać, że w większości przypadków to standardowe 70
Podpisuję się pod tym i mam nadzieję, że dziewczyny wpadną do wątku o właściwym dobraniu stanika, również polecam.
Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy w stanikowym świecie - wtedy będziemy mogły mówić o bieliznoholizmie
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 10:30   #44
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Taaa, cudowna firma. 5 obwodów na krzyż z kilkoma miskami, gąbki, dzioby, obwody proce itp. Dziwisz się, że polecane?
Trumph kolejna, której fenomenu nie rozumiem kompletnie.
Jak szanująca się firma może prezentować kolekcje i uważać się za Bóg wie co, mając tak okrojoną rozmiarówkę? A nawet jeśli ma 60/65 pod biustem, to są one nimi tylko z nazwy, bo wystarczy sobie obwód rozciągnąć żeby się przekonać, że w większości przypadków to standardowe 70
Nieważne, wiedźma dostała punkty za ogólną reklamę na wątku, nie jedynie tamten konkretny post rzecz jasna.

Wydaje mi sie, ze to jest mit z czasow naszych mam. Pamietam, ze jak bylam bardzo mala, a w sklepach nie bylo prawie nic moja matka zawsze sie cieszyla jak znalazla w jakims lumpku cos Triumpha, bo w porownaniu do sklepowych beretow byl to luksus z zachodu.
Niektorzy chyba nie zreferowali pogladow sprzed 20 lat.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:45   #45
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze to jest mit z czasow naszych mam. Pamietam, ze jak bylam bardzo mala, a w sklepach nie bylo prawie nic moja matka zawsze sie cieszyla jak znalazla w jakims lumpku cos Triumpha, bo w porownaniu do sklepowych beretow byl to luksus z zachodu.
Niektorzy chyba nie zreferowali pogladow sprzed 20 lat.
I pewnie reklamy, wysokich cen Często ludzie utożsamiają wysokie (jak na jakość, w porównaniu do brytyjczyków np. wątpliwą) z tym, że coś jest ekskluzywne, świetne A niestety choć powinno tak być to ta marka nie jest tego przykładem. Właśnie zauważyłam, że zjadłam "i" z nazwie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:16   #46
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
A Atlantic i Kinga to dobre sklepy z bielizną?

Ponawiam pytanie i chciałam się upewnić, co oznacza, że firma ma "dobrze dobrane biustonosze"? O ile się nie mylę to dobranie biustonosza ocenia się już na kobiecie. Muszę Cię zmartwić, ale biustonosze firmy Atlantic nie pasowałyby, niestety, na znaczną większość kobiet. I nie czepiam się absolutnie ich wzornictwa, bo to już kwestia gustu, ale bardzo, bardzo ubogiej rozmiarówki (klasyki w postaci obwodu 90 z miską E...dramat.)

Podpisuję się pod tym i mam nadzieję, że dziewczyny wpadną do wątku o właściwym dobraniu stanika, również polecam.
Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy w stanikowym świecie - wtedy będziemy mogły mówić o bieliznoholizmie
Ja nigdy nie mam problemów ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru w Atlanticu i moja mama również. A w Kinga są jedynie pokazane 4 (na jej stronie) ale więcej jest ich pokazanych na wizażu . co do triumpha, właśnie tam trudno mi znaleźć odpowiedni rozmiar, dlatego tam nie chodzę

kolekcja kinga na wizażu: https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Kinga-Las-Vegas

testując na sobie i mojej mamie tak stwierdziłam ponieważ zawsze kupuję właśnie tam idealny biustonosz

Edytowane przez Callanthe
Czas edycji: 2010-03-17 o 16:19
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:02   #47
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Kusząca bielizna

jak czytam o ofercie Kingi wydaję się, że ma bardzo dobry gatunkowo materiał, wykończenia bielizny są dopracowane, coraz bardziej skłaniam się ku niej, dziewczyny doradźcie mi
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:17   #48
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Bieliznoholiczki :D

jak dla mnie kolekcja Las Vegas jest ciekawa, ostatnio dużo o tej firmie słyszę i wzbudziła we mnie duże zainteresowanie, do tej pory kupowałam w sklepach, jeśli chodzi o markową bieliznę preferowałam Triumpha ..
wg mnie ta: https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...nga_large.jpeg jest wystrzałowa
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:37   #49
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Kusząca bielizna

Cytat:
Napisane przez pomarancza89 Pokaż wiadomość
jak czytam o ofercie Kingi wydaję się, że ma bardzo dobry gatunkowo materiał, wykończenia bielizny są dopracowane, coraz bardziej skłaniam się ku niej, dziewczyny doradźcie mi
To pseudo firma. Uboga rozmiarówka, a obwody rozciągliwe,że hej.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 17:53   #50
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie mam problemów ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru w Atlanticu i moja mama również. A w Kinga są jedynie pokazane 4 (na jej stronie) ale więcej jest ich pokazanych na wizażu . co do triumpha, właśnie tam trudno mi znaleźć odpowiedni rozmiar, dlatego tam nie chodzę

kolekcja kinga na wizażu: https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Kinga-Las-Vegas

testując na sobie i mojej mamie tak stwierdziłam ponieważ zawsze kupuję właśnie tam idealny biustonosz
Wiesz, kobiety noszące standardowo dostępne, często jedynie, 75B/C/D też uważają, że mają idealnie dobrany biustonosz, zdanie to weryfikują kiedy sprawdzają w kalkulatorze dostępnym w pierwszym poście wspominanego kilkukrotnie wątku, jaki powinny faktycznie nosić.
Chyba, że należysz do tych 5% kobiet, dla których rzeczywiście powyższe rozmiary (i inne typu 80B/90D dostępne w bieliźniakach) są w porządku.
Póki nie sprawdzisz, z wrodzonego braku wiary popartego "x lat nosiłam 75B i dopiero teraz dowiedziałam się, że to nie jest mój faktyczny rozmiar", nie uwierzę
Pomijając już fakt, że nie widziałam jeszcze na własne oczy stanika z h&m/atlantica/triumpha/konrada/kingi/samanty/avocado itd., które metkowo 70 dajmy na to, pasowałyby na tyle pod biustem, bo te, które miałam okazje oglądać/mierzyć, rozciągałam w ręku bez wysiłku do 80/90cm co jest po prostu tak śmieszne, że aż straszne
No, ale nie mój biust, nie moja sprawa. Ja cieszę się od dawna rzeczywiście dobrze! dobranym i moje piersi będą przez dłuuugi czas dzięki temu odwdzięczać mi się pięknym wyglądem

Ps. Pisząc o 4 miskach/rozmiarach na krzyż miałam na myśli okrojenie rozmiarówki co najwyżej do E/F i obwody zaczynające się zwykle od 70, a nawet jeśli wyprodukowano 60, to polecam sprawdzić jej rozciągliwość po naciągnięciu. Można się nieźle zdziwić
EOT z mojej strony, nie czuję potrzeby stanikowego zbawiania świata
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:36   #51
martiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska południowa;)
Wiadomości: 451
Dot.: Kusząca bielizna

moooniaaaa a miałaś już może coś od nich? W sumie już rozmiarami się nie interesuje, bo z tego co widziałam to mój jest, chodzi mi tylko o ten materiał. Wygląda porządnie, no ale kto to wie. Jak coś masz to wrzuć fotke, chętni bym zobaczyła jak to prezentuje się na "żywca"

pomarancza 89- ja odpadam bo sama się zastanawiam, ogólnie to jednak kwestia gustu. Mi osobiście prawie każdy komplet się tam podoba Mojemu facetowi np. podoba się Provocative (zresztą rozumiem go), ale jakbym miała kupować coś tylko dla siebie to m.in. zastanawiam się nad Phoenix z kolekcji Las Vegas tyle, że w różu
martiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:47   #52
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kusząca bielizna

przestancie reklamowac te kinge w kazdym poscie
az tak zle sie sprzedaje?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:56   #53
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Kusząca bielizna

Cytat:
Napisane przez pomarancza89 Pokaż wiadomość
jak czytam o ofercie Kingi wydaję się, że ma bardzo dobry gatunkowo materiał, wykończenia bielizny są dopracowane, coraz bardziej skłaniam się ku niej, dziewczyny doradźcie mi
Lol, przeczytałaś ofertę i stąd takie wnioski? O mamo, padnę
Cytat:
Napisane przez martiska Pokaż wiadomość
moooniaaaa a miałaś już może coś od nich? W sumie już rozmiarami się nie interesuje, bo z tego co widziałam to mój jest, chodzi mi tylko o ten materiał. Wygląda porządnie, no ale kto to wie. Jak coś masz to wrzuć fotke, chętni bym zobaczyła jak to prezentuje się na "żywca"
To akurat widać. Polecam sprawdzić swój rzeczywisty rozmiar.
Naprawdę nie potrafię zrozumieć jak kobieta z własnej woli może mieć w nosie pomierzenie się wg wskazówek brafitterek, wklepanie liczb do kalkulatora/tabeli rozmiarów dostępnej w pierwszym poście wątku "nosimy dobrze dobrane...", a co za tym idzie wygląd własnego biustu. Jak można nie dbać o ten kobiecy atrybut, aby jak najdłużej pozostał piękny i jędrny? No nie pojmuję, serio.
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
przestancie reklamowac te kinge w kazdym poscie
az tak zle sie sprzedaje?
Dziwisz się? Bo ja wcale Czy oni tam w ogóle słyszeli o miękkich, świetnie skrojonych halfcupach w rozmiarze 60FF dajmy na to? Wątpię oglądając "ofertę"
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:17   #54
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Cytat:
Napisane przez Callanthe Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie mam problemów ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru w Atlanticu i moja mama również. A w Kinga są jedynie pokazane 4 (na jej stronie) ale więcej jest ich pokazanych na wizażu . co do triumpha, właśnie tam trudno mi znaleźć odpowiedni rozmiar, dlatego tam nie chodzę

kolekcja kinga na wizażu: https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Kinga-Las-Vegas

testując na sobie i mojej mamie tak stwierdziłam ponieważ zawsze kupuję właśnie tam idealny biustonosz
Ja, podobnie jak Jelonek, nie uwierzę dopóki sama się nie przekonasz na wymienionym już kalkulatorze Nie chcę Cię zmuszać, ani oceniać, że masz źle dobrany stanik, tym bardziej, że w życiu Cię nie widziałam, ale znam rozmiarówkę tych firm i jest przerażająca. Śmiem po prostu wątpić, czy faktycznie znalazłaś stanik w dobrym rozmiarze
Znam też całą masę kobiet, które uważały, że noszą "idealnie", "dobrze" dobrane staniki i przekonały się, w jakim są okropnym błędzie.
A może tak dla zabawy podasz mi swoje wymiary (jeżeli oczywiście sobie życzysz) i zobaczymy, jakiż to rozmiar mógłby wyjść?
Jakby coś, gdyby Cię/Was jednak tematyka zainteresowała, to jest wizażowy wątek o dobrym dobieraniu rozmiaru (już kilkakrotnie wspomniany), nie będę tutaj czynić OffTopów.

Acha, jeszcze jedno, nie mam nic do urody staników Kingi, Atlantica i tak dalej i tak dalej. Wiadomo, że niektóre biustonosze podobają się bardziej, inne mniej, a jeszcze inne wcale - kwestia gustu, ale przychodzi moment (mam tu na myśli stanikowe uświadomienie), gdzie nie uroda stanika, a funkcjonalność połączona z urodą są najważniejsze.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:37   #55
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Bieliznoholiczki :D

Co się stało z tym wątkiem? Czemu wpadły na początek inne wypowiedzi? Została zmieniona nazwa?
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 06:58   #56
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Kusząca bielizna

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Lol, przeczytałaś ofertę i stąd takie wnioski? O mamo, padnę
no oczywiście, że tak? a ty kupujesz nie wiem aparat nie wiedząc ile ma pixeli albo jakie ma funkcje? głupi przykład, ale widzisz... na jego podstawię wiem, ze np. duża ilość pixeli przekłada się się na format w druku nie jakość zdjęcia itp. tak samo tu - czytam, wyciągam wnioski, wiem czego chcę - jeśli chodzi o interent nie kupuję kota w worku

a tak wogóle większość z nas chce rady, pokazujemy co nam się podoba, jakby co druga pisała oklepane firmy, które większość nosi, pewnie nawet nikt by nie zauważył

a jeśli chodzi o wykończenie - na stronie jak się wejdzie w model jest lupka ;P

Edytowane przez pomarancza89
Czas edycji: 2010-03-18 o 07:03
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:19   #57
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Kusząca bielizna

Cytat:
Napisane przez pomarancza89 Pokaż wiadomość
no oczywiście, że tak? a ty kupujesz nie wiem aparat nie wiedząc ile ma pixeli albo jakie ma funkcje? głupi przykład, ale widzisz... na jego podstawię wiem, ze np. duża ilość pixeli przekłada się się na format w druku nie jakość zdjęcia itp. tak samo tu - czytam, wyciągam wnioski, wiem czego chcę - jeśli chodzi o interent nie kupuję kota w worku

a tak wogóle większość z nas chce rady, pokazujemy co nam się podoba, jakby co druga pisała oklepane firmy, które większość nosi, pewnie nawet nikt by nie zauważył

a jeśli chodzi o wykończenie - na stronie jak się wejdzie w model jest lupka ;P
Porównanie aparatu do bielizny jest gorzej niż chybione, co ma jedno z drugim wspólnego? Żeby ocenić jakość wykonania i użytych materiałów w przypadku bielizny musisz ją zobaczyć i dotknąć, a nie poczytać o tym w sieci. Stwierdzenie, że przejrzałaś ofertę firmy i na tej podstawie wnioskujesz o świetnej jakości wykończeń itd. mnie po prostu śmieszy, bo jak można wysnuć takie wnioski na podstawie wyfotoszopowanych do bólu panienek? Nawet oglądając przez "lupkę"
Jeśli nie chcecie rady, jak sama napisałaś, to wasz biznes. Byleby nie obudzić się z ręką w nocniku za kilka lat, mając czteropierś od za małych misek/za wąskich fiszbin/kiepskiej konstrukcji i uszy jamnika wskutek utraty jędrności spowodowanej za luźnym obwodem.
Nie moja sprawa

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-03-18 o 07:21
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:40   #58
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kusząca bielizna

Cytat:
Napisane przez pomarancza89 Pokaż wiadomość
no oczywiście, że tak? a ty kupujesz nie wiem aparat nie wiedząc ile ma pixeli albo jakie ma funkcje? głupi przykład, ale widzisz... na jego podstawię wiem, ze np. duża ilość pixeli przekłada się się na format w druku nie jakość zdjęcia itp. tak samo tu - czytam, wyciągam wnioski, wiem czego chcę - jeśli chodzi o interent nie kupuję kota w worku

a tak wogóle większość z nas chce rady, pokazujemy co nam się podoba, jakby co druga pisała oklepane firmy, które większość nosi, pewnie nawet nikt by nie zauważył

a jeśli chodzi o wykończenie - na stronie jak się wejdzie w model jest lupka ;P
ale wlasnie chodzi o to, ze jest to jedna z bardziej oklepanych firm

i tak kupujac aparat z duza ilsocia megapixeli, ale tych podanych w specyfikacji, a nie efektywnych, mala matryca, kiepskim odzwierciedleniem kolorow i jeszcze gorszym balansem bieli, a co najwazniejsze slabym obiektywem kupujesz bubla

podobnie jest ze wszystkim
to, ze cos ladnie wyglada nie znaczy, ze nie jest made in china, czy nie zepsuje sie po miesiacu

najlepiej czytac opinie uzytkownikow i jeszcze raz czytac opinie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:49   #59
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Kusząca bielizna

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
najlepiej czytac opinie uzytkownikow i jeszcze raz czytac opinie
Tyle, że tak jak w każdym przypadku, tak i bieliźnianym, opinie osób uświadomionych. Patrząc na posty w tym wątku, gdzie "rozmiar kogoś nie interesuje" można się nieźle przejechać. Tylko... po co starać się zmieniać tę świadomość na siłę? Jeśli ktoś chce mieć uszy jamnika na własne życzenie poprzez źle dobraną bieliznę, to ja ingerować więcej nie zamierzam. Szkoda mojego czasu. Wolę pooglądać nowe propozycje Masquerade czy Freyi

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-03-18 o 07:52
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:58   #60
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Kusząca bielizna

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Wolę pooglądać nowe propozycje Masquerade czy Freyi
Albo Effuniaków
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.