Stomatologia w usa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 21:32   #1
DearAgony
Raczkowanie
 
Avatar DearAgony
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 'murica
Wiadomości: 413

Stomatologia w usa


Witam drogie wizażanki Nie znalazłam podobnego wątku więc założyłam swój (jakby co proszę o odesłanie do poprzedniego wątki na ten temat). Otóż niedługo czeka mnie wyjazd do usa na stałe, stąd rodzi się pytanie: jak to jest z destystami w usa? Czy leczenie jest bardzo drogie? Jakich kosztów mogę się spodziewać za np. wstawienie plomby? Wypadła mi parę dni temu, ale nie zdążę się zapisać do dentysty bo wylot mam za 2 tygodnie. Proszę o odpowiedź emigrantki z usa.
__________________
There is no need for temples, no need for complicated philosophies.
My brain and my heart are my temples;

my philosophy is kindness.
DearAgony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 16:41   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Stomatologia w usa

Zalecz wszystkie zeby w Polsce.Tutaj to sa koszty rzedu setek albo tysiecy $(zalezy od problemu).Nawet gdy ma sie ubezpieczenie to koszty sa takie ze glowa boli.Przed przyjazdem najlepiej idz do dentysty,ginekologa i lekarza ogolnego.Tutaj opieka zdrowotna jest b droga,nawet z ubezpeczeniem koszty sa wysokie.
U mnie wstawienie plomby to $200,$300(duzo zalezy od stanu,ubezpieczenia itp).Musisz sie dowiedziec jakie bedziesz miala tam ubezpieczenie i jaki procent uslug dentystycznych ono bedzie pokrywac.
Ja bym poszla prywatnie w Polsce,wyniesie Cie i tak taniej niz tutaj.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2011-08-12 o 16:57
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 03:03   #3
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Stomatologia w usa

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zalecz wszystkie zeby w Polsce.Tutaj to sa koszty rzedu setek albo tysiecy $(zalezy od problemu).Nawet gdy ma sie ubezpieczenie to koszty sa takie ze glowa boli.Przed przyjazdem najlepiej idz do dentysty,ginekologa i lekarza ogolnego.Tutaj opieka zdrowotna jest b droga,nawet z ubezpeczeniem koszty sa wysokie.
U mnie wstawienie plomby to $200,$300(duzo zalezy od stanu,ubezpieczenia itp).Musisz sie dowiedziec jakie bedziesz miala tam ubezpieczenie i jaki procent uslug dentystycznych ono bedzie pokrywac.
Ja bym poszla prywatnie w Polsce,wyniesie Cie i tak taniej niz tutaj.
Zgadzam sie z kazdym slowem
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 09:05   #4
DearAgony
Raczkowanie
 
Avatar DearAgony
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 'murica
Wiadomości: 413
Dot.: Stomatologia w usa

Dziekuje za pomoc
__________________
There is no need for temples, no need for complicated philosophies.
My brain and my heart are my temples;

my philosophy is kindness.
DearAgony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 11:50   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Stomatologia w usa

Cytat:
Napisane przez DearAgony Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki Nie znalazłam podobnego wątku więc założyłam swój (jakby co proszę o odesłanie do poprzedniego wątki na ten temat). Otóż niedługo czeka mnie wyjazd do usa na stałe, stąd rodzi się pytanie: jak to jest z destystami w usa? Czy leczenie jest bardzo drogie? Jakich kosztów mogę się spodziewać za np. wstawienie plomby? Wypadła mi parę dni temu, ale nie zdążę się zapisać do dentysty bo wylot mam za 2 tygodnie. Proszę o odpowiedź emigrantki z usa.
Jak juz bylo pisane - lecz sie w Polsce, x razy taniej Ci wyjdzie prywatnie. Stomatolog w US nawet z dobrym ubezpieczeniem to nie jest tania rzecz, a bez to masakra.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 03:11   #6
Katienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Stomatologia w usa

KONIECZNIE IDZ PRYWATNIE DO DENTYSTY I ZROB WSZYSTKIE ZEBY!!!

Lacznie z czyszczeniem....

Mi, w MA, za kanalowe leczenie - na uczelni akademii medycznej wiec taniej wzieli 1200$!!!, za korone chcieli minimum drugie tyle ale ze za miesiac lecialam do Polski to sie wstrzymalam.
Dodatkowo mily Pan doktor, powiedzial mi, ze gdybym przyszla do jego kliniko to zabieg kosztowalby mnie nie 1200 ale miedzy 2500 a 3500$ (z korona prawie 5000$) ale, ze to uczelnia i studenci/lekarze sie ucza to taniej. Mi kanalowe robil lekarz z 7 letnim doswiadczeniem robiacy doktorat.

Tak wiec marsz do dentysty. Nawet jakbys miala wydac 1000zl.
Katienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:56   #7
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Stomatologia w usa

Podam Ci przykladowe ceny z gabinetu na Manhattanie Midtown u dentysty z ponad 25 lat doswiadczenia:
plomba od$325 do 525
Korona $1900
implant $2500
okresowe czyszczenie $160 + samo, ze Ci zajrzy dentysta do geby $75
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 19:09   #8
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Stomatologia w usa

Nawet sie nie zastanawiaj....postaraj sie zaleczyc wszystkie zeby przed wyjazdem do USA!!!!
Koszty leczenia sa tutaj tak wysokie,ze ciezko z tym wyrobic,zwlaszcza jesli nie masz ubezbieczenia.Ja za malutkie wypelnienie w jedynce zaplacilam $250.Dodam tylko,ze roboty przy tym nie bylo,bo po prostu wypadlo mi wypelenie..ale nie o to chodzi.Uslugi stomatologiczne sa bardzo drogie,wiec nie zastanawiaj sie,ale biegiem do dentystyPozdrawiam.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.