Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 01:06   #1
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115

Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza


Od dlizszego czasu mi to chodzi po glowie ,ze moze z kobieta bylabym bardziej szczesliwsza ,ona mnie bardziej zrozumie moje potrzeby i bedzie mnie kochala w taki sposob ,jak chcialabym ,ale jest problem wstydze sie troche wogole cos zaczynac ..nawet nie wiem gdzie szukac..
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 01:49   #2
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

A jesteś lesbijką/biseksualna?
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 05:59   #3
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Pamiętam Twój ostatni wątek wydaje mi się, że to przez problemy w związku chcesz już chwytać się radykalnych kroków. Bardzo współczuję tak sobie myślę, że odpowiedz sobie na pytanie, czy poszłabyś z kobietą do łóżka. Jeśli nie, to wystarczy przyjaźń z jakąś choć tego też nie znajduje się z dnia na dzień... Na pewno pomógłby psycholog, wszystko sobie poukładać. Mi jeszcze pomagało wylewanie swoich żali do pamiętniczka może dziecinne, ale cel uświęca środki
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 11:42   #4
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Niekochana, jestem pewna, że brakuje Ci w życiu przyjaźni. Sama tak mam, ale akurat w związku mi jest świetnie (za miesiąc stukną 4 lata), dlatego też o tak "drastycznych" rozwiązaniach nie myślę. Można trafić na faceta, który będzie i TŻem i przyjacielem, jednak nawet w tym wypadku, będą sytuacje, w których pomoże i zrozumie Cię TYLKO druga kobieta.
Nie jesteś lesbijką, jeśli wstydzisz się, nie pożądasz kobiet (a na ulicy prędzej pocieknie ślinka na widok przystojniaka niż pięknej kobiety) - nie ma o czym mówić
Przyjaźń Ci potrzebna i tyle, Kochana.
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 13:29   #5
stokholm
Przyczajenie
 
Avatar stokholm
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Czy kobiety pociągają Cię fizycznie? Jeśli nie, to pewnie potrzebujesz po prostu przyjaciółki.
Naprawdę uważasz, że każda kobieta mogłaby Cię dobrze zrozumieć i wspierać? Mnie się wydaje, że to nie jest kwestia płci, ale bardziej charakteru, patrzenia na świat w podobny sposób, empatii i chęci zaangażowania. To samo może dać Ci mężczyzna. Widocznie nie spotkałaś jeszcze odpowiedniego.
Przyjaciółki/ partnerki możesz poszukać na portalach randkowych.
stokholm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 14:30   #6
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez NiekochanaTakiLos Pokaż wiadomość
Od dlizszego czasu mi to chodzi po glowie ,ze moze z kobieta bylabym bardziej szczesliwsza ,ona mnie bardziej zrozumie moje potrzeby i bedzie mnie kochala w taki sposob ,jak chcialabym ,ale jest problem wstydze sie troche wogole cos zaczynac ..nawet nie wiem gdzie szukac..
Ja też się czasem zastanawiam czy związek i seks z facetem nie jest łatwiejszy, tylko problem w tym, ze faceci mnie nie kręcą, nawet jakbym miał się ograniczyć do bycia gejem aktywnym.

Z kobietami trudno się dogadać, bo nie potrafią mówić w prost o swoich uczuciach. I to ciągłe ich niezdecydowanie.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 15:08   #7
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Związek z kobietą nie jest z założenia idealny, bo jak druga kobieta to od razu druga połówka jabłka.
To normalne związki z dobrymi i złymi momentami, ze wsplonymi radościami i z kłótniami. Taki jak każdy inny.

Jeżeli pociągają Cię kobiety- spróbuj takiego związku, jezeli chcesz to zrobić bo Twój związek z mężczyzną się wali- nie tędy droga.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 18:37   #8
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

zgadzam się z poprzedniczką. szukanie alternatyw na nieudany związek wśród swojej płci nie jest dobrym pomysłem. jeżeli kobiety pociągają cię seksualnie to można spróbować ale mnie się wydaję ,ze ty na żadne związek nie jesteś gotowa. wylecz złamane serce i pokochaj siebie a od razu jaśniej spojrzysz na pewne sprawy, dopiero wtedy próbuj związków
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 20:32   #9
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Ja też się czasem zastanawiam czy związek i seks z facetem nie jest łatwiejszy, tylko problem w tym, ze faceci mnie nie kręcą, nawet jakbym miał się ograniczyć do bycia gejem aktywnym.

Z kobietami trudno się dogadać, bo nie potrafią mówić w prost o swoich uczuciach. I to ciągłe ich niezdecydowanie.
No, to chyba żart. Wiem, że to uogólnienie z twojej strony, ale pójdę za tym uogólnieniem. To mężczyźni w większości mają problemy z mówieniem o swoich uczuciach i wolą kobicie umyć samochód niż wyznać (słownie) miłość. I wolą się wycofać, niż wyjaśnć sytuację, która wyjaśnienia wymaga.
Jeśli chodzi o niepogrubione to, też nie dotyczy wszystkich, chociaż tu może więcej jest na rzeczy. Ale to zwykle wynika z pełniejszego oglądu sytuacji.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 20:47   #10
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Ja mam inne doświadczenia i denerwuje mnie trochę, że kobieta nigdy nie będzie kumplem swojego faceta.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 02:07   #11
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Ja mam inne doświadczenia i denerwuje mnie trochę, że kobieta nigdy nie będzie kumplem swojego faceta.
A to akurat nieprawda, ja byłam bardzo dobrym kumplem, to on ciągle miał mizianie i romantyczne bzdety w głowie.
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 08:23   #12
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Ja mam inne doświadczenia i denerwuje mnie trochę, że kobieta nigdy nie będzie kumplem swojego faceta.
kumplem? Znaczy mówisz dwustronnie o kumpelstwie? Ona z Tobą pójdzie na meczyk, beknie parę razy, będzie podzielała Twoje zainteresowania, będzie łazić ubrana "na luzie" (z kumplem bez krempacji! nie zawsze musi być umalowana, wypachniona itp.), a ty w zamian posłuchasz jej zwierzeń, pójdziesz z nią na wyprzedaże, pomożesz wybrać nową szminke i doradzisz, które rajstopy lepiej maskują cellulit na jej udach. Będziecie ze sobą 100% czasu, bo będzie twoim kumplem, kochanką, matką Twoich dzieci.
Powodzenia
Udusisz się dość szybko. Albo znudzisz.

Jestem zdania, że baba to baba, facet to facet. Mimo, że mój Tż ma ze mną luźno (piwko z kumplami? Spoko. Koncert zespołu, którego ja nie trawię - a idź!, Chcesz iść na trening sportu, o którym nie mam pojęcia - spoko, mogę też iść, jeśli chcesz, Piwo do filmu i popcorn - spoko, Chcesz się upić ze mną - ok, już Cię widziałam w różnym stanie). Ale zwyczajnie nie chcę sprowadzić się do roli kumpla. On nie ma myśleć o mnie jak o osobie, która wyskoczy z nim gdzieśTAM, on ma o mnie myśleć jak o swojej kobiecie, która nie dość, że podziela/akceptuje jego zainteresowania, to przede wszystkim go pociąga seksualnie, intelektualnie. A do tego gotuje i nie kłóci się z nim o patelnię (oboje lubimy gotować)

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2011-10-13 o 08:30
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 16:50   #13
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
kumplem? Znaczy mówisz dwustronnie o kumpelstwie? Ona z Tobą pójdzie na meczyk, beknie parę razy, będzie podzielała Twoje zainteresowania, będzie łazić ubrana "na luzie" (z kumplem bez krempacji! nie zawsze musi być umalowana, wypachniona itp.), a ty w zamian posłuchasz jej zwierzeń, pójdziesz z nią na wyprzedaże, pomożesz wybrać nową szminke i doradzisz, które rajstopy lepiej maskują cellulit na jej udach. Będziecie ze sobą 100% czasu, bo będzie twoim kumplem, kochanką, matką Twoich dzieci.
Powodzenia
Udusisz się dość szybko. Albo znudzisz.
Kolejna rzecz która mi się w was nie podoba - traktujecie wszystkie facetów stereotypowo, zamiast podchodzić do nas indywidualnie.

Nie lubie chodzić na mecze, a oglądać mecz wolałbym z dziewczyną (seks w trakcie mile widziany ) niż z kumplami. Nie pale papierosów i nie pije alkoholu.

Na wyprzedaże chętnie bym poszedł, bo lubię chodzić po sklepach z ciuchami.
Niestety ciągle trafia na kobiety, które nie lubią kupować ciuchów(?).

Mówiąc, że chciałbym żeby dziewczyna była moim kumplem, chodzi mi o to bym nie miał z nią żadnych tematów tabu i mógł o wszystkim porozmawiać. Mógłbym się też bez problemu zwierzyć i zostać zrozumiany, albo przynajmniej wysłuchany.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 17:44   #14
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Kolejna rzecz która mi się w was nie podoba - traktujecie wszystkie facetów stereotypowo, zamiast podchodzić do nas indywidualnie.

Nie lubie chodzić na mecze, a oglądać mecz wolałbym z dziewczyną (seks w trakcie mile widziany ) niż z kumplami. Nie pale papierosów i nie pije alkoholu.

Na wyprzedaże chętnie bym poszedł, bo lubię chodzić po sklepach z ciuchami.
Niestety ciągle trafia na kobiety, które nie lubią kupować ciuchów(?).

Mówiąc, że chciałbym żeby dziewczyna była moim kumplem, chodzi mi o to bym nie miał z nią żadnych tematów tabu i mógł o wszystkim porozmawiać. Mógłbym się też bez problemu zwierzyć i zostać zrozumiany, albo przynajmniej wysłuchany.


Czyli chiałbyś mieć w dziewczynie po prostu przyjaciela a nie kumpla dla mnie to dwa pojęcia znaczą co innego.... chyba każdy życzyłby sobie mieć przyjaciela w partnezre
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:50   #15
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Dziewczyny tak naprawde nigdy nie bylam w pelni szczesliwa ,zaden facet tak naprawde mnie nie kochal prawdziwie... Bardzo bym chcila zeby jakis facet pokochal mnie szczerze prawdziwe, czasami siedze mysle nad swoim zyciem i placze ...Bo tak naprawde nie jestem szczesliwa..a bardzo chcialabym miec wlasna rodzine kochajacego dobrego meza ,zdrowie,dzieciaczki ,marze o tym...
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:32   #16
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez NiekochanaTakiLos Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak naprawde nigdy nie bylam w pelni szczesliwa ,zaden facet tak naprawde mnie nie kochal prawdziwie... Bardzo bym chcila zeby jakis facet pokochal mnie szczerze prawdziwe, czasami siedze mysle nad swoim zyciem i placze ...Bo tak naprawde nie jestem szczesliwa..a bardzo chcialabym miec wlasna rodzine kochajacego dobrego meza ,zdrowie,dzieciaczki ,marze o tym...
Jask większośc kobiet i mężczyzn.
Spokojnie, jeszcze się trafi Ten Właściwiy.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 21:26   #17
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
Czyli chiałbyś mieć w dziewczynie po prostu przyjaciela a nie kumpla dla mnie to dwa pojęcia znaczą co innego.... chyba każdy życzyłby sobie mieć przyjaciela w partnezre
Ale chciałbym też żeby łączyło nas coś więcej oprócz miłości i seksu.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 17:01   #18
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

no dla mnie przyjaźń to nie tylko sex i miłość aale chęć robienia razem zwykłych rzeczy
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:48   #19
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Kolejna rzecz która mi się w was nie podoba - traktujecie wszystkie facetów stereotypowo, zamiast podchodzić do nas indywidualnie.

Nie lubie chodzić na mecze, a oglądać mecz wolałbym z dziewczyną (seks w trakcie mile widziany ) niż z kumplami. Nie pale papierosów i nie pije alkoholu.

Na wyprzedaże chętnie bym poszedł, bo lubię chodzić po sklepach z ciuchami.
Niestety ciągle trafia na kobiety, które nie lubią kupować ciuchów(?).

Mówiąc, że chciałbym żeby dziewczyna była moim kumplem, chodzi mi o to bym nie miał z nią żadnych tematów tabu i mógł o wszystkim porozmawiać. Mógłbym się też bez problemu zwierzyć i zostać zrozumiany, albo przynajmniej wysłuchany.
Ja szukam właśnie takiego chłopaka przyjaciela, ale trafiają mi się sami stereotypowi którzy traktują kobiety stereotypowo. Najczęsciej jako ozdobe i mamusie Więc nie ma lekko, niezależnie od płci Nie wiem czy zmiana orientacji coś tu pomoże, czy wystarczy poczekać po prostu na kogoś dla siebie
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 22:39   #20
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

Cytat:
Napisane przez NiekochanaTakiLos Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak naprawde nigdy nie bylam w pelni szczesliwa ,zaden facet tak naprawde mnie nie kochal prawdziwie... Bardzo bym chcila zeby jakis facet pokochal mnie szczerze prawdziwe, czasami siedze mysle nad swoim zyciem i placze ...Bo tak naprawde nie jestem szczesliwa..a bardzo chcialabym miec wlasna rodzine kochajacego dobrego meza ,zdrowie,dzieciaczki ,marze o tym...
kochana
ja miałam brać ślub w tym roku z moim byłym... jak się okazało, ta jego milość do mnie to była bardziej wyimaginowana, bądź dziwne ma pojęcie slowa miłość, nie układało się od początku, ale myślałam wciąż że go kocham. Jednak wiele zniosłam i więcej znieść już nie mogłam. Wiele również miałam związków w swoim życiu, w których to miłości brakowało. Będąc jeszcze z byłym(choć już po 2 próbach wyprowadzki w ciągu 2mcy- czyli związek był na wykończeniu), czysto przypadkowo, poznałam swojego obecnego chłopaka. Było to coś takiego dziwnego... po prostu ze sobą rozmawialiśmy, od samego początku się dobrze ze sobą czuliśmy, takie BUM! Pierwszy raz czułam się przy mężczyźnie swobodnie, naturalnie, do niczego się nie musiałam zmuszać, wszystko wychodziło samo z siebie. I tak jest do teraz mija teraz pół roku od poznania i wciąż czujemy się ze sobą swobodnie (a jak wynika z moich doświadczeń poprzednich - czar, czyli ogromne zauroczenie pryskało po miesiącu, mówiono, że po prostu kolejny etap, że nie ma sielanki w związku ble ble..)
To jak jest i jak ja się czuję wiem tylko JA, tego się nie da opisać tak wiarygodnie.
Chodzi mi o to, że pewnego dnia... trafisz na tego odpowiedniego, tylko poczekaj, spokojnie. Ja sobie tłumaczyłam, że wolę spokojnie czekać na rozwój wydarzeń między nami, ponieważ nigdzie mi się nie spieszy, bardziej mi zależy na zbudowaniu czegoś solidnego, co będzie trwało długo, bardzo bardzo dlugo, niż na szybkim znalezieniu potencjalnego partnera na męża...
Oddychaj głęboko.

Ta wojna płci, która tu się pojawia, jest zupełnie bez sensu. Pamiętajcie - czy kobieta czy mężczyzna, jesteśmy tylko ludźmi, różniącymi się od siebie nie tylko ze względu na płeć, ale jako ludzie różnimy się od siebie ze względu na to gdzie i jak się wychowywaliśmy.
Wkurza mnie takie stereotypowe patrzenie. Znam facetów miękkich jak pianka "jojo", zmiennych bądź do rany przyłóż i kobiety twarde, zgrywające suki..., jak również bardzo dobre troskliwe partnerki.

Ktoś kto kieruje się stereotypami, jest przepraszam... ale płytkim człowiekiem. Bo sami na to spójrzcie, ale takie myślenie inteligentne nie jest i świadczy o tym, że... niewiele życia doświadczyli Ci ludzie bądź kiepsko u nich z oceną otoczenia.

Pozdrawiam


---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Ale chciałbym też żeby łączyło nas coś więcej oprócz miłości i seksu.
seks jest w związku ważny, jak nei najważniejszy, ponieważ dzięki temu, że nas druga połówka pociąga - związek istnieje, bo pomyślcie... co by było, gdyby druga połówka Was nie pociągała? czy związek miałby sens?
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara

Edytowane przez LadyMK
Czas edycji: 2011-10-26 o 22:40
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 16:27   #21
ArchitektStylu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 40
Dot.: Czasami sie zastanawiam ze moze z kobieta bylabym bardziej Szczesliwsza

http://w210.wrzuta.pl/audio/4UIvatxW...tr_pwlukiewicz
ArchitektStylu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.