Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 09:43   #2011
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mi kiedyś, kiedyś poziomem jasności odpowiadały, jak nie unikałam słońca niczym diabeł wody święconej Ale kolorystycznie to chyba nigdy. Wiecznie zbyt chłodne, nawet, jeśli teoretycznie nic na to nie wskazywało. Potem jednak zaprzestałam opalania, ba, nie wychodziłam i nie wychjodze bez wysokiej ochrony, latałam z długim rękawem także w lecie, aby tylko się nie opalić i tym sposobem utrudniłam sobie jeszcze dodatkowo sprawę. Zaliczyłam romans z azjatyckimi bb, ale takze i wśród nich niczego pasującego do mojej karnacji nie znalazłam. Dopiero minerały, choć i tu nie jest tak kolorowo, jakbym sobie życzyła. Ale na dzień disiejszy mam calkiem dobrane prochy wsród kilku firm. A od dłuższego czasu śmigam raczej bez tapety w ogóle
Może należymy do skrajnych typów - ja reaguję źle na każdą ilość żółci i tak np podkłady Bare Faced są dla mnie wszystkie bez wyjątku za żółte, nawet te, które producent określa jako chłodne. Za to nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby coś było dla mnie za różowe. Żeby uzyskać efekt prosiaczka, musiałabym się chyba cała natrzeć różem

Ale wracając do filtrów. Myślałam nad Iwostinem Solecrin, ale czytam że bieli, więc odpada. Drugi kandydat, nawilżający Pharmaceris SPF30 rokuje lepiej, ale znowu nie ma określonego PPD, więc pewnie nędza pod tym względem. Ale SP ma akurat 20% promocji na tę serię.

No i ten nowy Anthelios jest ciekawy, ale nie ma mowy, że wydam 70 zeta na kota w worku
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 10:38   #2012
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mi kiedyś, kiedyś poziomem jasności odpowiadały, jak nie unikałam słońca niczym diabeł wody święconej Ale kolorystycznie to chyba nigdy. Wiecznie zbyt chłodne, nawet, jeśli teoretycznie nic na to nie wskazywało. Potem jednak zaprzestałam opalania, ba, nie wychodziłam i nie wychjodze bez wysokiej ochrony, latałam z długim rękawem także w lecie, aby tylko się nie opalić i tym sposobem utrudniłam sobie jeszcze dodatkowo sprawę. Zaliczyłam romans z azjatyckimi bb, ale takze i wśród nich niczego pasującego do mojej karnacji nie znalazłam. Dopiero minerały, choć i tu nie jest tak kolorowo, jakbym sobie życzyła. Ale na dzień disiejszy mam calkiem dobrane prochy wsród kilku firm. A od dłuższego czasu śmigam raczej bez tapety w ogóle

Wszystko wskazuje na to, że ja zapewne także Niestety, mam cere na tyle problematyczna, że jedynie kwasy sobie z nią poradzic potrafią i jak chcę mieć w miarę reprezentacyjną twarz, to muszę po nie siegać... Bardzo zależy mi na tym, by mój biegać z 'gołą' skórą, jednak nie mimo wszystko, a dlatego, że tapeta będzie zbędna.
Niespodzianek doświadczam sporadycznie, przebarwienia wybielone, także źle nie jest, czymże wiec przy takim stanie rzeczy lekki róż? Tak czy inaczej był i będzie zapewne. W przyszłości pomyślę także o laserze, choć jestem nieco sceptyczna. Na razie działam głównie witaminą c, filtrami, arniką i kasztanowcem.
Ja akurat mam taka karnację, która wprost kocha słońce. Szybkie, bezproblemowe opalanie, ciemny odcień skóry naturalnie... W tej chwili jestem jednak na tyle blada, że zazwyczaj sięgam po te najjaśniejsze podkłady mineralne. W drogerii już dawno wszystko jak samoopalacz dla murzynek Wiecznie słyszę 'a co ty taka blada?', wampir, duch, 'opaliłabyś się trochę'... Cóż, faktem jest, że obecna karnacja to moja 'fanaberia'; tak po porostu mi się podoba, jasna cera to mój estetyczny ideał, do którego dążę, z tego też powodu zaczęłam przygodę z filtrami. A że na innych płaszczyznach wspomagam w ten sposób skórę, to tym lepiej
Ojej, dziękuję za odwiedziny ♥ Aktualnie mam twórczy zastój, bowiem poświęcam czas na wkuwanie słówek z ang, ewentualnie zaczytuję się w książkach, a w porywach jakiś film się trafia. Choć planuję jakiś luźny art w prezencie, jednak ciężko mi się zebrać w sobie Najczęściej coś tam robię głownie na zajęciach z grafiki. Ale o to chodzi, by mi to wszystko nadal sprawiało przyjemność.
Ciężko być ambitną i leniwą jednocześnie Ale zapędy na kujona zachowałam :p
ja kiedyś też jakieś krostki małe miałam od wielkiego dzwonu, przed okresem coś tam wyskoczyło i tyle no ale w ciągu kilku miechów cera bardzo się zmieniła i np. teraz przed okresem mam tego sporo więcej- chociaż może to też przez pokrzywę bo piję. doliczając też zmiany na prawym policzku, które pojawiły się w wakacje ale rozex sobie poradził z nimi ; zostało jeszcze odrobinkę i strasznie ubolewam nad tym że musiałam rozex odstawić bo derma stwierdziła że pół roku to za długo i potrzebna jest przerwa.. niestety nowa maść powoduje ze codziennie budzę się z czerwoną twarzą- dałam jej trochę czasu ale nic na lepsze się nie zmienia więc chyba czas na telefon do lekarza

też działam witaminą c, filtrami i kasztanowcem arnika czeka na półce myśle jeszcze żeby zamówić zieloną herbatę

zazdroszczę takich zainteresowań i w ogóle.. strasznie fajnie się Ciebie czyta

pogrubione- to powinno być też moje motto

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Dla porównania nastęnego dnia sprobowałam Vichy Capital soleil 50 - REWELACJA.
a dla mnie właśnie nie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale wracając do filtrów. Myślałam nad Iwostinem Solecrin, ale czytam że bieli, więc odpada. Drugi kandydat, nawilżający Pharmaceris SPF30 rokuje lepiej, ale znowu nie ma określonego PPD, więc pewnie nędza pod tym względem. Ale SP ma akurat 20% promocji na tę serię.

No i ten nowy Anthelios jest ciekawy, ale nie ma mowy, że wydam 70 zeta na kota w worku
zastanawiałam się właśnie nad tym pharmacerisem, ale nie wiem sama też

czemu te filtry są takie drogie.. ?
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 10:51   #2013
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
czemu te filtry są takie drogie.. ?
może dlatego, że jeszcze filtry nie zawitały pod strzechy, raczej kobiety nie zwracają zbytniej uwagi na ochronę i zapobieganie wcześniejszemu starzeniu się, tylko wolą pakować kupę kasiory jak już zmarszczki są
btw. zmień link do kwc w podpisie, bo każdego przekierowuje ten na własny profil
EbonyLuna, dziekuję za podpowiedź dotyczącą Biore jak tylko jakaś kasa wpadnie to chyba go zamówię
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 11:04   #2014
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
może dlatego, że jeszcze filtry nie zawitały pod strzechy, raczej kobiety nie zwracają zbytniej uwagi na ochronę i zapobieganie wcześniejszemu starzeniu się, tylko wolą pakować kupę kasiory jak już zmarszczki są
btw. zmień link do kwc w podpisie, bo każdego przekierowuje ten na własny profil
EbonyLuna, dziekuję za podpowiedź dotyczącą Biore jak tylko jakaś kasa wpadnie to chyba go zamówię
pewnie masz rację..

o jejku, nie wiedziałam to jak mam zrobić Olcia żeby na mój kierowało?
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 11:13   #2015
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Wklej ten link:
https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...t=Jacqueline__

powinno działać
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 14:44   #2016
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
dziękuje ! już wstawiam
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 16:42   #2017
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może należymy do skrajnych typów - ja reaguję źle na każdą ilość żółci i tak np podkłady Bare Faced są dla mnie wszystkie bez wyjątku za żółte, nawet te, które producent określa jako chłodne. Za to nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby coś było dla mnie za różowe. Żeby uzyskać efekt prosiaczka, musiałabym się chyba cała natrzeć różem

Ale wracając do filtrów. Myślałam nad Iwostinem Solecrin, ale czytam że bieli, więc odpada. Drugi kandydat, nawilżający Pharmaceris SPF30 rokuje lepiej, ale znowu nie ma określonego PPD, więc pewnie nędza pod tym względem. Ale SP ma akurat 20% promocji na tę serię.

No i ten nowy Anthelios jest ciekawy, ale nie ma mowy, że wydam 70 zeta na kota w worku
Na gemini.pl jest za 55 zł
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 17:49   #2018
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2014-05-03 o 17:51
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 17:54   #2019
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Na gemini.pl jest za 55 zł
Dzięki, ale to tyle co Biore, które przypuszczam byłoby lepszym wyjściem, ale oba w dalszym ciągu są dla mnie teraz za drogie. Mogłabym kupić za taką cenę tylko po przetestowaniu próbki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:45   #2020
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Z Ziają Med matującą i przeciwzmarszczkową miałam do czynienia i obecnie zużywam na dłonie. Potwierdzam, że jest żółta, ponadto podkreśla mi zaczerwienienia i szczypie w oczy. Do odstrzału.

Ten nowy fluid Anthelios wąchałam i już sam smród alkoholu mnie skutecznie odrzucił.

Obecnie mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...901045#r901045
i jest to najlepszy filtr jaki do tej pory stosowałam. Jestem ostrożna w ocenie, bo dopiero niedawno go zaczęłam i trochę mnie szczypie w jedno oko. Jednak mogę go polecić, jest tani (na all widziałam za ok. 22 zł z przesyłką za 100 ml) i całkiem przyjemny. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć jego PPD
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:55   #2021
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Z Ziają Med matującą i przeciwzmarszczkową miałam do czynienia i obecnie zużywam na dłonie. Potwierdzam, że jest żółta, ponadto podkreśla mi zaczerwienienia i szczypie w oczy. Do odstrzału.





Ten nowy fluid Anthelios wąchałam i już sam smród alkoholu mnie skutecznie odrzucił.





Obecnie mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...901045#r901045


i jest to najlepszy filtr jaki do tej pory stosowałam. Jestem ostrożna w ocenie, bo dopiero niedawno go zaczęłam i trochę mnie szczypie w jedno oko. Jednak mogę go polecić, jest tani (na all widziałam za ok. 22 zł z przesyłką za 100 ml) i całkiem przyjemny. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć jego PPD

czyli mówisz ze ta Ziaja matująca to cięższa niż lirenka?


Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 23:04   #2022
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
czyli mówisz ze ta Ziaja matująca to cięższa niż lirenka?


Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
Według mnie tak. Ziaja jest dość lepka i mi było ciężko ją zmatowić, jakby piła ten puder.
Lirene mieszam z kroplą podkładu, rozcieram (trzeba dobrze rozetrzeć, bo się potem może zrolować), wystarczy tylko musnąć pudrem i twarz wygląda dobrze ładnych kilka godzin.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 23:11   #2023
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Według mnie tak. Ziaja jest dość lepka i mi było ciężko ją zmatowić, jakby piła ten puder.


Lirene mieszam z kroplą podkładu, rozcieram (trzeba dobrze rozetrzeć, bo się potem może zrolować), wystarczy tylko musnąć pudrem i twarz wygląda dobrze ładnych kilka godzin.

to juz mnie nie kusi

Od roku uzywam wlasnie lirenek- 50+ i 30- potwierdzam, są swietne.

Moje pierwsze filtry i juz trafione

Kusila mnie Ziaja matująca, ale juz dam sobie spokój.

Nie wiem jak z antyoksydacyjna...




Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 00:04   #2024
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
to juz mnie nie kusi

Od roku uzywam wlasnie lirenek- 50+ i 30- potwierdzam, są swietne.

Moje pierwsze filtry i juz trafione

Kusila mnie Ziaja matująca, ale juz dam sobie spokój.

Nie wiem jak z antyoksydacyjna...




Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
Antyoksydacyjna jest bardzo podobna do matującej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 00:13   #2025
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Antyoksydacyjna jest bardzo podobna do matującej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

to juz nic mnie nie kusi 😎
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 07:43   #2026
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Dafna Pokaż wiadomość
Korzysta ktoś z was z filtrów azjatyckich? Ciekawa też jestem azjatyckich pudrów z filtrami (takich do ciała). Co o nich myślicie?
Ja mam jeden taki puder - http://www.azjatyckibazar.com/puder-...n-w-kolorze-1/ Bardzo fajne, praktyczne opakowanie, ale stosuję go bardzo sporadycznie, więc nie wypowiem się co do jego skuteczności.

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
nie będzie tego filtra już? czytałam o nim sporo i tez myślałam zeby wyprobować bo kusiły opinie..
Mam Soraykę 45+ i 60 nieotwierane, przechowywane w szafce, normalnie nówka nie śmigana. Z terminem bodajże do sierpnia tego roku. Kupiłam duży zapas, ale teraz nie mogę z niego korzystać, a nie mam serca wyrzucić. Bardzoooo chętnie poślę w świat!
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 07:45   #2027
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Mnie też nie kusi antyoksydacyjna. Myślałam nad nią, ale jak przeczytałam, że tak samo żółci to podziękowałam.

Edytowane przez Aniela88
Czas edycji: 2014-05-04 o 07:46
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 13:19   #2028
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

A powiedzcie mi jeszcze, jak z pudrami? Macie porównanie jeśli idzie o Dry-Flo a Anti-Shine z kryolana?

Bo na chwile obecna uzywam Fix&matt z essence(nowa wersja chyba nazywa się all about matte) i jestem zadowolony, ale szału nie ma. Kusi mnie Anti-Shine, chociaz niektorzy mówią ze bez makijażu nie daje rady. Natomiast przy dry-flo boje sie ze będzie jak zwykla skrobia, ktora bardzo odznaczala sie na twarzy, glownie przy nosie i zaroście =(

Help ^^


Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 13:25   #2029
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Kupiłam dzisiaj matujący vichy 50. Niedługo testy
Pięknie pachnie!

Ale jestem zła na superpharm, ceny niedługo sięgną kosmosu. Byłam 2 tygodnie temu na zwiadzie, fluid lrp kosztował 55 zł. Dzisiaj patrzę w tym samym z ciekawości- 78.
No, ciekawe ile latem będzie kosztować.


Z tą żółcią ziaji faktycznie macie rację. Od dłuższego czasu zauważam, że mam inny odcień twarzy od np dekoldu, bardziej żółty. Na początku zwalałam to na kurację retinoidami, ale sprawdziłam i bez filtru jestem jednolita, biała.
Ehhhh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2014-05-04 o 13:32
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 15:59   #2030
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 824
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Mi ta żółtość Ziaji bardzo pasuje, odcień skóry na ciele mam żółtawy, z kolei twarz po kwasach wpada w róż, filtr Ziaji wyrównuje mi koloryt.

Czy ma któraś z Was porównanie Dry flo i skrobii ziemniaczanej albo pudru bambusowego do zmatowienia filtra? Minerały brzydko wyglądają na mojej twarzy zmatowionej skrobią, a na bambusie jest ok, zastanawiam się więc czy Dry flo by dało radę?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:08   #2031
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Mi ta żółtość Ziaji bardzo pasuje, odcień skóry na ciele mam żółtawy, z kolei twarz po kwasach wpada w róż, filtr Ziaji wyrównuje mi koloryt.

Czy ma któraś z Was porównanie Dry flo i skrobii ziemniaczanej albo pudru bambusowego do zmatowienia filtra? Minerały brzydko wyglądają na mojej twarzy zmatowionej skrobią, a na bambusie jest ok, zastanawiam się więc czy Dry flo by dało radę?




tez mnie to kusilo, bo jestem swinka arystokratka, natomiast skoro tak sievlepi to pozostaje przy lirence


Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:13   #2032
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

A gdzie kupujecie te polecane Lirenki?

Chcialam kupic dzis te nowa Ziaje, ale sklep byl zamkniety, to chyba jakis znak :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:13   #2033
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

A tak ogólnie to sorayki 30,45,60 spf widzialem na allegro, z przesyłką okolo 35 kosztowaly


Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
__________________
Jesus is a biscuit.

Edytowane przez Father of Dragons
Czas edycji: 2014-05-05 o 16:43
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 18:44   #2034
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj matujący vichy 50. Niedługo testy
Pięknie pachnie!
U mnie się niestety emulsja Vichy w ogóle nie sprawdziła.

Ja moją Lirene kupiłam na allegro.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 18:59   #2035
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
U mnie się niestety emulsja Vichy w ogóle nie sprawdziła.

Ja moją Lirene kupiłam na allegro.
A co z nią było nie tak?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 20:07   #2036
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
A co z nią było nie tak?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo mi się rolowała, a że robiła smugi to było wiele do poprawiania (jak trochę bardziej zastygnie to poprawianie=rolowanie). Poza tym moja cera wyglądała niezdrowo w tym filtrze. Ale wiele osób sobie chwali, więc mam nadzieję, że Tobie będzie pasował.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 20:40   #2037
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
A tak ogólnie to widzialem sorayki 30,45,60 spf widzialem na allegro, z przesyłką okolo 35 kosztowaly


Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
A to są nowe? Nie jest przypadkiem tak, że filtry mogą mieć wyższe wartości SPF niż 50, ale nawet wtedy muszą mieć oznaczenie SPF50?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:01   #2038
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się rolowała, a że robiła smugi to było wiele do poprawiania (jak trochę bardziej zastygnie to poprawianie=rolowanie). Poza tym moja cera wyglądała niezdrowo w tym filtrze. Ale wiele osób sobie chwali, więc mam nadzieję, że Tobie będzie pasował.
Nie omieszkałam już dzisiaj go nałożyć, ale relację zdam za kilka dni. Fakt faktem, trzeba się tego filtra nauczyć, nabrać trochę wprawy, żeby zminimalizować właśnie te smugi i jakoś w miarę wyglądać.
Jednego nie mogę mu odmówić- "suchy efekt" jest genialny. Wreszcie zero błysku i lepiących się do twarzy włosów Jako filtrująca się od kilku lat, jestem zachwycona. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2014-05-04 o 21:06
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:53   #2039
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
ja kiedyś też jakieś krostki małe miałam od wielkiego dzwonu, przed okresem coś tam wyskoczyło i tyle no ale w ciągu kilku miechów cera bardzo się zmieniła i np. teraz przed okresem mam tego sporo więcej- chociaż może to też przez pokrzywę bo piję. doliczając też zmiany na prawym policzku, które pojawiły się w wakacje ale rozex sobie poradził z nimi ; zostało jeszcze odrobinkę i strasznie ubolewam nad tym że musiałam rozex odstawić bo derma stwierdziła że pół roku to za długo i potrzebna jest przerwa.. niestety nowa maść powoduje ze codziennie budzę się z czerwoną twarzą- dałam jej trochę czasu ale nic na lepsze się nie zmienia więc chyba czas na telefon do lekarza

też działam witaminą c, filtrami i kasztanowcem arnika czeka na półce myśle jeszcze żeby zamówić zieloną herbatę

zazdroszczę takich zainteresowań i w ogóle.. strasznie fajnie się Ciebie czyta

pogrubione- to powinno być też moje motto
Ja nigdy nie miałam typowego trądziku. Właśnie kiedyś już prędzej miałam kłopoty z cerą, ale było to zaniedbanie czy raczej nieopowiedzenie dobieranie kosmetyków.
Potem przeszłam na naturalną pielęgnacje i jak ręką odjął! niestety sama sobie robię kuku, bo dłubię nieustannie, bo niestety wągry moją zmorą nadal I tak jest o wiele, wiele lepiej. Ale jak przeoram po twarzy pazurami, to i rany i skórki mam, a potem jeszcze przebarwienia...
Niestety jakiś czas temu tarczyca mi szaleć zaczęła i stan cery nie przy tym pogorszył, choć ponownie wyszłam na prosta. jednak po tych przyjemnościach zaczęło mi na okres właśnie wyskakiwać syfy. Teraz też jest już lepiej pod tym względem, choć nadal się pojawiają. Jednak nie zawsze W sumie to moje aktualne problemy wyglądają następująco - zaróżowienie, resztki przebarwień, wągry i czasem zaskórniki zamknięte jak coś zapcha, ale rzadko, bo obecna pielęgnacja pięknie działa na cerę i nie zmieniam nic za bardzo
Najbardziej obawiam się wprowadzać nowe filtry, bo mnie swego czasu 'pięknie' urządziły...
Na moja cerę działają niestety chyba tylko kwasy, wiec przy naczynkach musze baaardzo uważać ale za to po kuracji cera jak nowa1 Nawet zmarszczek prawie nie mam, tylko delikatne wgłęcienie pod oczami jak sie zmarszczę A i tak już porządnie nawilżone i płytsze. Ok, wielu lat na karku nie mam, ale rówieśniczki cerę mają o wiele gorszym stanie, aż mnie czasem dziw bierze, że w moim wieku takie bruzdy nie raz... A przecież w latach 'młodości' latałam ze smołkiem 'pod brwi' dzień w dzień

O, zieloną też mam Niestety w temacie naczynek jestem jeszcze laikiem, a tu nie ma co zwlekać

Zawstydzasz mnie :p Ja od dziecka kreatywna byłam. Jeszcze w sp było śpiewanie, ale potem już mi przeszło I malowałam, ale teraz nie moja bajka, wolę oółwek, markery, węgiel i cienkopisy. Miałam incydent z biżuterią, na dzień dzisiejszy wygląda to raczej tak: widzę na internetach fajną biżu i stwierdzam - czemu by sobie nie zrobić? I ciuchy przerabiam od kiedy pamietam. Za czasów, jak ćwieków nie lansowali w sieciówkach, kupowałam okazyjnie paski nabijane nitami, odrywałam i wbijałam w ciucha/torebkę/buty Ah, te umęczone palce i paznokcie ♥

Ale to strasznie kłopotliwe W dodatku jestem mega niecierpliwa, ale i uparta. Rety, totalna ambiwalencja.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:24   #2040
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A to są nowe? Nie jest przypadkiem tak, że filtry mogą mieć wyższe wartości SPF niż 50, ale nawet wtedy muszą mieć oznaczenie SPF50?
Oj nie wiem która to wersja. Co do oznaczeń spf też się nie znam :C

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie te polecane Lirenki?

Chcialam kupic dzis te nowa Ziaje, ale sklep byl zamkniety, to chyba jakis znak :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja latem trafiłem na Lirenki w Biedrze I jesienią tez widziałem, było parę rzuconych na tych kartonowych półkach z kosmetykami przy kasach.
Ale tak zazwyczaj kupuję na allegro
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.