Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 15:01   #2821
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Iile zaplacilas?

No a ja jednak niedlugo zamiast EDM, to zamowie chyba Lumiere pelnowymiarowy.. chociaz totalnie nie wiem jaki kolor. Moze faktycznie Light Medium Cool, choc korci mnie medium cool bo dziewczyna ze zdjecia ma identycznie taki sam kolor twarzy jak ja

Ps. przez cathy chyba zamowie te probki z BGM!!! no i juz totalnie nie wiem.. Lumiere czy testowac cos nowego.. a idzcie Wy :P
Anecka nie kupuj w ciemno całego opakowania, bo możesz utopić za dużo kasy. Zamów darmowe próbki zz 1 centa, przesyłka to 5 $. Wybierz sobie tylko formułę VV i np. dwa, trzy odcienie. Próbki są duże więc na dwa miesiące powinny Ci wystarczyć, a po tym czasie będziesz mogła spokojnie zamówić duże opakowanie i mieć pewność co do koloru.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:10   #2822
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Anecka nie kupuj w ciemno całego opakowania, bo możesz utopić za dużo kasy. Zamów darmowe próbki zz 1 centa, przesyłka to 5 $. Wybierz sobie tylko formułę VV i np. dwa, trzy odcienie. Próbki są duże więc na dwa miesiące powinny Ci wystarczyć, a po tym czasie będziesz mogła spokojnie zamówić duże opakowanie i mieć pewność co do koloru.
Masz racje, to najodpowiedniejszy krok. Ale nie mozna zamawiac chyba tych samych odcieni? Z reszta i tak nei wiem jaki wybrac, wiec wceluje w rodzine COOL i wezme od najjasniejszego do ciemnego
Dzieki..
Juz za tydzien bede zamawiac, wiec jesli tutaj zaplace tylko za przesylke w zasadzie to mialabym jeszcze kaske na BGM no oby tylko promocje sie nie pokonczyly, bo do 10 marca daleko
Wlasnie przegladam stronke BGM i tam chyba tylko jedna formule maja podkladu.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:19   #2823
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Masz racje, to najodpowiedniejszy krok. Ale nie mozna zamawiac chyba tych samych odcieni? Z reszta i tak nei wiem jaki wybrac, wiec wceluje w rodzine COOL i wezme od najjasniejszego do ciemnego
Dzieki..
Juz za tydzien bede zamawiac, wiec jesli tutaj zaplace tylko za przesylke w zasadzie to mialabym jeszcze kaske na BGM no oby tylko promocje sie nie pokonczyly, bo do 10 marca daleko
Wlasnie przegladam stronke BGM i tam chyba tylko jedna formule maja podkladu.
Tak jak pisałam w innym wątku polecam Tobie raczej neutral niż cool. I najjaśniejsze odcienie chyba nie będą dla Ciebie dobre. Ale od 2 w kolejności już celuj, najwyżej zmieszasz z czymś, co się okaże za ciemne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:29   #2824
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ps. przez cathy chyba zamowie te probki z BGM!!! no i juz totalnie nie wiem.. Lumiere czy testowac cos nowego.. a idzcie Wy :P

ja w nocy siedziałam i przeglądałam różne fora mineralne i jedna z dziewczyn zachwycała się BGM, więc jak mogłam się oprzeć; Zwłaszcza, że przesyłkę mają darmową, a próbki (podobno całkiem spore) po 0,5$ Toż to grzech nie spróbować chociaż.. A nuż się okaże, że nie jest źle? A jak nie, to niewielka strata, bo zamówiłam za minimum, czyli 5$
Zamówiłam kilka cieni również.
Co prawda piszą, że w związku z przeprowadzką, albo czymś tam (już nie pamiętam, późno było ), czas wysyłki może się przedłużyć do kilku dni, ale nie robi mi to wielkiej różnicy

Co prawda wybór podkładów niewielki- bałam się wziąć medium, więc celowałam w lighty na podstawie swatchy (jaśniejsze karnacje nie znajdą tam nic dla siebie raczej) i tylko jedna formuła, ale i tak się skusiłam, zwłaszcza, że zakochałam się w jednym z ich cieni, którego dziewczyna na youtubie użyła jako rozświetlacza pod łuk.

Pożegnałam się dziś ostatecznie z Lumiere.. Ani VV, ani cashmere, ani Luminesse się u mnie nie sprawdzają.. Niby nic, ale jakoś kiepsko wyglądam, mam wrażenie, że VV ciemnieje na mojej twarzy i wcale mi się to nie podoba..

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-02 o 15:34
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:20   #2825
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

W zasadzie to nie wiem za bardzo od czego tu zacząć..... Dzisiaj rano nałożyłam sobie na twarz wszystkie trzy kolory jakie przyszły mi z Lily Lolo. Po dwóch godzinach zauważyłam że dwa z nich (in the buff i cookie) wyraźnie odcinają się od koloru buzi, więc pomalowałam się odcieniem popcorn, który stopił się z moją skórą. I tak wyszłam z domu. Niestety Mówię niestety bo wróciłam z buzią w pomarańczowym kolorze!!! I już nie wiem sama co zrobiłam źle, czy jakoś fatalnie je sobie zaaplikowałam, czy po prostu aż tak bardzo ściemniał ten odcień
Pozostałych sampli nie próbowałam później nakładać na twarz, skoro od samego początku odcinały się od reszty skóry to raczej nie warto.
Najdziwniejsze jest jednak to, że ja w sumie nie mam bladej karnacji, raczej taką trochę ciemniejszą, odcień mojej skóry jest taki lekko żółty i tym w sumie kierowałam się przy doborze kolorów. Może po prostu źle dobrałam? Ale z drugiej strony jak nałożyłam ten najjaśniejszy kolor to nie było widać różnicy między nim a kolorem twarzy, dopiero po jakimś czasie zrobiła się marchewka
Ogólnie to co mogę napisać o tych minerałach to to, że są takie półkryjace, matują, po aplikacji miałam uczucie delikatnego ściągnięcia skóry. o kolorach nie napisze nic, bo w sumie może ja coś zrobiłam nie tak Minerały normalnie ciemnieją na twarzy po nałożeniu?
Przepraszam za chaotycznego posta ale piszę na świeżo po przyjściu do domu i w zasadzie jeszcze chyba nie zdązyłam ogarnąć tego co chciałam powiedzieć
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:27   #2826
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

witam... jestem tu pierwszy raz, więc z góry przepraszam za ''wpychanie'' się ze swoim tematem .... ale ostatnio nałogowo poszukuję podkladu Rimmel Lasting Finish 16h mineral riched.... w odcieniu (sądzę, że chyba niedostępnym) 200 soft beige... i mam pytanie.... czy kolor true ivory 103 jest STRASZNIE blady? zdjęcia widzialam jedynie w internecie, bowiem w sklepach jest niezwykle rzadki.... może któraś z was go używała i wie czy ten odcień nie jest zbyt blady? jestem blondynką, więc karnację mam jasną, jednak boje sie że ten odcień bedzie dla mnie trupi.... proszę o jakąkolwiek pomoc.
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:42   #2827
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wszystkie Wizażanki a szczególnie uzależnione od minerałów.Gdyby nie Wy w życiu bym nie odkryła dobrodziejstwa minerałów!!!Dziś dostałam z allegro 2 podkłady EDM: buff perfect i linen-oba intensive.Linen jest dla mnie zdecydowanie za jasny, ale w dobrej tonacji, perfect też za jasny ale tonacja perfect. Tzn. tak naprawdę to buff perfect idealnie wtapia mi się w skórę, ale wg. mnie za blado wyglądam.Ale posiłkuje się Lavertu nr. 03.Czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki kolor EDM jest ciemniejszy od buff perfect ale w takiej samej tonacji?Medium beige (buff)?"Mineralny" Maybelline 04 vanilla rose dobrze mi pasuje, ew. troszkę jasniejszy.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 16:44   #2828
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Wszystkie Wizażanki a szczególnie uzależnione od minerałów.Gdyby nie Wy w życiu bym nie odkryła dobrodziejstwa minerałów!!!Dziś dostałam z allegro 2 podkłady EDM: buff perfect i linen-oba intensive.Linen jest dla mnie zdecydowanie za jasny, ale w dobrej tonacji, perfect też za jasny ale tonacja perfect. Tzn. tak naprawdę to buff perfect idealnie wtapia mi się w skórę, ale wg. mnie za blado wyglądam.Ale posiłkuje się Lavertu nr. 03.Czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki kolor EDM jest ciemniejszy od buff perfect ale w takiej samej tonacji?Medium beige (buff)?"Mineralny" Maybelline 04 vanilla rose dobrze mi pasuje, ew. troszkę jasniejszy.
multitasking z kat cool

mikusialec niektore mineraly zmieniaja nieznacznie odcien po aplikacji, a z niektorych firm znacznie, nalozenie jest dobre jesli podkladu nie widac na buzce, jesli zmieni kolor pozniej to nie Twoja wina
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-03-02 o 16:47
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:46   #2829
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
witam... jestem tu pierwszy raz, więc z góry przepraszam za ''wpychanie'' się ze swoim tematem .... ale ostatnio nałogowo poszukuję podkladu Rimmel Lasting Finish 16h mineral riched.... w odcieniu (sądzę, że chyba niedostępnym) 200 soft beige... i mam pytanie.... czy kolor true ivory 103 jest STRASZNIE blady? zdjęcia widzialam jedynie w internecie, bowiem w sklepach jest niezwykle rzadki.... może któraś z was go używała i wie czy ten odcień nie jest zbyt blady? jestem blondynką, więc karnację mam jasną, jednak boje sie że ten odcień bedzie dla mnie trupi.... proszę o jakąkolwiek pomoc.
Lovellyhippo tu raczej nie znajdziesz odpowiedzi, bo tu same fanki kosmetyków mineralnych, a Rimmel ma raczej pseudominerały. TU jest wątek poświęcony Rimmelowym minerałom.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:08   #2830
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hmmm.. ale ten podkład jest mineralny.... przynajmniej tak jest napisane na opakowaniu dlatego zapytałam tutaj...
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:14   #2831
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
hmmm.. ale ten podkład jest mineralny.... przynajmniej tak jest napisane na opakowaniu dlatego zapytałam tutaj...
hippo, to że jest napisane że mineralny nic nie znaczy, bo nie ma uregulowań co można nazwać mineralnym a co nie- to taki chwyt marketingowy. Przeczytaj podpięty na górze wątek informacyjny a potem zapytaj w wątku o pseudomineralnych rimmela.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 17:15   #2832
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

mikusialec niektore mineraly zmieniaja nieznacznie odcien po aplikacji, a z niektorych firm znacznie, nalozenie jest dobre jesli podkladu nie widac na buzce, jesli zmieni kolor pozniej to nie Twoja wina
Ufff, odetchnęłam z ulgą że to nie ja nabałaganiłam
Wybieram się też do The Body Shop, mam ich pędzel do podkładu, a na ich stronce znalazłam też podkłady mineralne, więc może spróbuję. Raczej nie są pseudominerałami, ale dla pewności gdyby któraś z was zerknęła na skład : titanium dioxide, mica, kaolin, Illte.
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:18   #2833
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ufff, odetchnęłam z ulgą że to nie ja nabałaganiłam
Wybieram się też do The Body Shop, mam ich pędzel do podkładu, a na ich stronce znalazłam też podkłady mineralne, więc może spróbuję. Raczej nie są pseudominerałami, ale dla pewności gdyby któraś z was zerknęła na skład : titanium dioxide, mica, kaolin, Illte.
TBS nie są pseudo, ale w porównaniu z innymi firmami wypadają dość drogo
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:24   #2834
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

I ten zatrwazajacy wybor odcieni w TBS.. no i swieca sie jak psu nie powiem co Na moje oko odpowiednik formuly o-g, maja tylko jeden rodzaj
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:29   #2835
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
TBS nie są pseudo, ale w porównaniu z innymi firmami wypadają dość drogo
Teraz są w promocji - 11,72 funta za 5 gram (a było 14,65), pędzle do makijażu, cienie do powiek oraz róże do policzków też są w promocji Poza tym dużym plusem jest to że babeczka w sklepie może mi pomóc w doborze odcienia(po dzisiejszych rewelacjach z kolorem mojej twarzy to chyba wskazane), a nawet mnie jakimiś upaćkać
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:37   #2836
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
TBS nie są pseudo, ale w porównaniu z innymi firmami wypadają dość drogo
To prawda, cena w stosunku do ilości jest odstraszająca. 5g
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 18:36   #2837
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jak podasz mi kolorki z Lumiere które Ci pasowały albo Chanel, Sisheido to pewnie mogę coś spróbować polecić z EGM.
Z Lumiere mam tylko 1 odcień Light Medium i jest ciut za jasny dla mnie. Z Chanel pasuje mi kompakt Teint Innocence nr 40 (30 niby może być, ale zbyt żółtawy) Z Shiseido Lifting Foundation O40 i z innych Shiseido również O40.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Iile zaplacilas?

No a ja jednak niedlugo zamiast EDM, to zamowie chyba Lumiere pelnowymiarowy.. chociaz totalnie nie wiem jaki kolor. Moze faktycznie Light Medium Cool, choc korci mnie medium cool bo dziewczyna ze zdjecia ma identycznie taki sam kolor twarzy jak ja

Ps. przez cathy chyba zamowie te probki z BGM!!! no i juz totalnie nie wiem.. Lumiere czy testowac cos nowego.. a idzcie Wy :P
Za próbki z LaurEss zapłaciłam 18,50 USD. Nie wiem tylko czemu mam komunikat w paypalu- status płatności: oczekuje na autoryzację Pierwszy raz coś takiego widzę Za chwilę płaciłam dla LilyLolo 5,43 GPB i jest status zapłacone.
Dla mnie w Lumiere przede wszystkim nie podoba mi się zapach. Jakiś taki cmentarny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:12   #2838
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Z Lumiere mam tylko 1 odcień Light Medium i jest ciut za jasny dla mnie. Z Chanel pasuje mi kompakt Teint Innocence nr 40 (30 niby może być, ale zbyt żółtawy) Z Shiseido Lifting Foundation O40 i z innych Shiseido również O40.



Za próbki z LaurEss zapłaciłam 18,50 USD. Nie wiem tylko czemu mam komunikat w paypalu- status płatności: oczekuje na autoryzację Pierwszy raz coś takiego widzę Za chwilę płaciłam dla LilyLolo 5,43 GPB i jest status zapłacone.
Dla mnie w Lumiere przede wszystkim nie podoba mi się zapach. Jakiś taki cmentarny
Mariola ja też mam dziwnie z LaurEss i Paypalem, zreszta pisałam o tym (kuknij wyżej) - ale o ile wczesniej na stronie w zamówieniu miałam pending, teraz mam processing, więc jestem dobrej mysli...
edit: pisałam to chyba na plotkowym wrr nie moge znależć - generalnie wg mnie oni musza przyjąć (czynnie że sie tak wyraże) twoja płatność - mnie tak kiedys Truskawa cło przesyłała stąd moje przypuszczenie

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-03-02 o 19:18 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:12   #2839
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Za próbki z LaurEss zapłaciłam 18,50 USD. Nie wiem tylko czemu mam komunikat w paypalu- status płatności: oczekuje na autoryzację
Ja zamawiałam i płaciłam w weekend i też nadal mam oczekiwanie na autoryzację. Jak przez mgłę mi się przypomina, że oni pisali, iż muszą potwierdzić zamówienie zanim zaakceptują płatność (Lauress znaczy się). Ale o co dokładnie chodzi, to Ci nie powiem. Muszą się wypowiedzieć dziewczyny, które już to przerabiały.

Edit: Właśnie sprawdziłam na stronie- też mam processing. Dobrze będzie

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-03-02 o 19:30
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 20:43   #2840
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięki za wszystkie odpowiedzi;Pastereczka w życiu bym nie patrzyła na kat.cool-nie dotykam nic co jest z różem, ale przyjrzę się.
Obstawiam jeszcze EDM medium beige z kat. buff i beige. No i raczej potrzebuję jakiegoś pudru matującego- może MAC BLOT.Skusiłabym się na jedwabnik Hanushka ale nie mam przekonania, 1-że opakowanie nie nadaje się do transportu,2-że biały. Z lumiere zastanawiam się nad próbkami light medium beige i medium beige w formule cashmere i vv. Co o tym myślicie? HELP!!!
Kuszą mnie Lumiere podkłady i primery. także próbki z EDM.Może znajdę kogoś,żeby podłaczyć się do zamówienia, ew.odkupić? Uczciwie zapłacę!!!Ja niestety nie kumam bardzo po angielsku, nie mam paypala i ogólnie świeża jestem w temacie Umieszczam swoje fotki, sorki,że kiepawe ale sama robiłam, a nie bardzo miałam czas i dobre światło. Po pracy przemyłam twarz tonikiem, nałożyłam krem rossmann dla dzieci ten truskawkowy( o rany matuje lepiej niż te specjalne!)Jak sobie walnę ful make-up to załączę na wątku PRZED/PO.

Na zdjęciu kolory:najciemniejszy-Maybelline Pure Mineral 04 Vanilla Rose, następnie EDM Buff Perfect i EDM Linen(buff):
Po rozprowadzeniu na twarzy Maybelline ładnie wtapia się w skórę i nie jest taki ciemny. Pozostałe 2 są zdecydowanie za jasne.Perfect jest niewidoczny po nałożeniu, ale uważam,że jestem za blada, albo będę się dosmarowywać Lavertu (wreszcie trochę zużyję), ale doradźcie coś ciemniejszego z EDM i Lumiere!

http://img217.imageshack.us/img217/2195/fotki435.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/3664/fotki442.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/1162/fotki444.jpg













Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-02 o 20:53 Powód: źle dodałam zdjęcia
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:51   #2841
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie odpowiedzi;Pastereczka w życiu bym nie patrzyła na kat.cool-nie dotykam nic co jest z różem, ale przyjrzę się.
Obstawiam jeszcze EDM medium beige z kat. buff i beige. No i raczej potrzebuję jakiegoś pudru matującego- może MAC BLOT.Skusiłabym się na jedwabnik Hanushka ale nie mam przekonania, 1-że opakowanie nie nadaje się do transportu,2-że biały. Z lumiere zastanawiam się nad próbkami light medium beige i medium beige w formule cashmere i vv. Co o tym myślicie? HELP!!!
Kuszą mnie Lumiere podkłady i primery. także próbki z EDM.Może znajdę kogoś,żeby podłaczyć się do zamówienia, ew.odkupić? Uczciwie zapłacę!!!Ja niestety nie kumam bardzo po angielsku, nie mam paypala i ogólnie świeża jestem w temacie Umieszczam swoje fotki, sorki,że kiepawe ale sama robiłam, a nie bardzo miałam czas i dobre światło. Po pracy przemyłam twarz tonikiem, nałożyłam krem rossmann dla dzieci ten truskawkowy( o rany matuje lepiej niż te specjalne!)Jak sobie walnę ful make-up to załączę na wątku PRZED/PO.

Na zdjęciu kolory:najciemniejszy-Maybelline Pure Mineral 04 Vanilla Rose, następnie EDM Buff Perfect i EDM Linen(buff):
Po rozprowadzeniu na twarzy Maybelline ładnie wtapia się w skórę i nie jest taki ciemny. Pozostałe 2 są zdecydowanie za jasne.Perfect jest niewidoczny po nałożeniu, ale uważam,że jestem za blada, albo będę się dosmarowywać Lavertu (wreszcie trochę zużyję), ale doradźcie coś ciemniejszego z EDM i Lumiere!

http://img217.imageshack.us/img217/2195/fotki435.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/4109/fotki444x.jpg
http://img91.imageshack.us/img91/3664/fotki442.jpg











no co jak co ale do kolorkow w edm mam oko, multitasking jak nic, patrzylam na zdjecie Twoje, medium beige sa za Ciemne dla Ciebie na bank

polecam Ci brazer, soft bronze z edm, watek o wspolnych zamowieniach istnieje i tam sie udaj
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-03-02 o 20:52
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:19   #2842
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam i płaciłam w weekend i też nadal mam oczekiwanie na autoryzację. Jak przez mgłę mi się przypomina, że oni pisali, iż muszą potwierdzić zamówienie zanim zaakceptują płatność (Lauress znaczy się). Ale o co dokładnie chodzi, to Ci nie powiem. Muszą się wypowiedzieć dziewczyny, które już to przerabiały.

Edit: Właśnie sprawdziłam na stronie- też mam processing. Dobrze będzie

ja zamawiałam pare dni temu próbki z LaurEss i miałam przez pare dni komunikat,ze transakcja zawieszona , pozniej oczekiwanie za akceptację czy coś takiego ... a dzisiaj dostałam od nich maila,ze moja przesyłka została wysłana
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:23   #2843
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mariola ja też mam dziwnie z LaurEss i Paypalem, zreszta pisałam o tym (kuknij wyżej) - ale o ile wczesniej na stronie w zamówieniu miałam pending, teraz mam processing, więc jestem dobrej mysli...
edit: pisałam to chyba na plotkowym wrr nie moge znależć - generalnie wg mnie oni musza przyjąć (czynnie że sie tak wyraże) twoja płatność - mnie tak kiedys Truskawa cło przesyłała stąd moje przypuszczenie
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam i płaciłam w weekend i też nadal mam oczekiwanie na autoryzację. Jak przez mgłę mi się przypomina, że oni pisali, iż muszą potwierdzić zamówienie zanim zaakceptują płatność (Lauress znaczy się). Ale o co dokładnie chodzi, to Ci nie powiem. Muszą się wypowiedzieć dziewczyny, które już to przerabiały.

Edit: Właśnie sprawdziłam na stronie- też mam processing. Dobrze będzie
Dziewczyny kochane jesteście Sprawdziłam status i mam Processing No to czekam grzecznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:25   #2844
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mariola ja też mam dziwnie z LaurEss i Paypalem, zreszta pisałam o tym (kuknij wyżej) - ale o ile wczesniej na stronie w zamówieniu miałam pending, teraz mam processing, więc jestem dobrej mysli...
edit: pisałam to chyba na plotkowym wrr nie moge znależć - generalnie wg mnie oni musza przyjąć (czynnie że sie tak wyraże) twoja płatność - mnie tak kiedys Truskawa cło przesyłała stąd moje przypuszczenie
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam i płaciłam w weekend i też nadal mam oczekiwanie na autoryzację. Jak przez mgłę mi się przypomina, że oni pisali, iż muszą potwierdzić zamówienie zanim zaakceptują płatność (Lauress znaczy się). Ale o co dokładnie chodzi, to Ci nie powiem. Muszą się wypowiedzieć dziewczyny, które już to przerabiały.

Edit: Właśnie sprawdziłam na stronie- też mam processing. Dobrze będzie
Mam shipped LaurEss uff.. mysle że ty evelinku tez zaraz będziesz miała, zamawialas chyba zaraz po mnie...
składajac zamówienie zaznaczyłam im, że dowiedziałam sie o nich przez online forum - ciekawe czy sie zainteresuja jakie to forum w Polsce generuje im zamówienia
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:35   #2845
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jeszcze raz dzięki pastereczka, pewnie w końcu sama skusze się na zestaw sampli Tylko muszę dokładnie poczytać jak to zamówić, bo na razie dziewczyny biorą pełne opakowania, a ja chciałam różne malutkie na popróbowanie.PAMIĘTAJCIE O MNIE JAKBY KTOŚ ZAMAWIAŁ. BUZIACZKI
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:45   #2846
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mam shipped LaurEss uff.. mysle że ty evelinku tez zaraz będziesz miała, zamawialas chyba zaraz po mnie...
składajac zamówienie zaznaczyłam im, że dowiedziałam sie o nich przez online forum - ciekawe czy sie zainteresuja jakie to forum w Polsce generuje im zamówienia
Ja też własnie dostałam Shipped Nawet dwukrotnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:46   #2847
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mam shipped LaurEss uff.. mysle że ty evelinku tez zaraz będziesz miała, zamawialas chyba zaraz po mnie...
składajac zamówienie zaznaczyłam im, że dowiedziałam sie o nich przez online forum - ciekawe czy sie zainteresuja jakie to forum w Polsce generuje im zamówienia
Kurcze, może i ja w końcu zasłużę na jakieś zniżki dzięki nagabywaniu klientów, a nie tylko Pasterczka i Frantic
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:52   #2848
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kurcze, może i ja w końcu zasłużę na jakieś zniżki dzięki nagabywaniu klientów, a nie tylko Pasterczka i Frantic
Ooo zdecydowanie! W LaurEss należy Ci się conajmniej 3% zniżki za każdą nowo zwerbowaną klientkę. Szybko uzbierasz 20-30%.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:52   #2849
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mam shipped LaurEss uff.. mysle że ty evelinku tez zaraz będziesz miała, zamawialas chyba zaraz po mnie...
składajac zamówienie zaznaczyłam im, że dowiedziałam sie o nich przez online forum - ciekawe czy sie zainteresuja jakie to forum w Polsce generuje im zamówienia
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też własnie dostałam Shipped Nawet dwukrotnie
I ja też, ja też, ja też Lecą nasze maleństwa, już nie mogę się doczekać. Swoją drogą, takiego stracha nam napędzić. Też zaznaczyłam online forum- żeby wiedzieli, a co. Niedługo powstanie lobby wizażowe
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:54   #2850
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ooo zdecydowanie! W LaurEss należy Ci się conajmniej 3% zniżki za każdą nowo zwerbowaną klientkę. Szybko uzbierasz 20-30%.
O żesz Ty
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.