Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 16:10   #4531
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam to znowu ja
Odczekałam miesiąc i teraz moge coś położyć na ten balejaż. Zastanawiam się czy użyć L'oreal Casting czy profesjonalnej Richesse. Kusi mnie ta profesjonalna, ale Casting już kiedyś próbowałam i zawsze wychodziły bardzo podobne jak na opakowaniu.

A co myślicie o farbach Matrixa?

Jaki kolor powinnam położyć? Mam balejaż (jak już wyżej pisałam): jasny blond+ moje naturalne ciemny blond. Wydaje mi się, że powinnam nałożyć jakiś blond ciemniejszy.

edit: KOŃCZĘ PRZYGODE Z FARBOWANIEM. WRACAM DO NATURALNYCH!

Edytowane przez scotiii
Czas edycji: 2010-01-27 o 16:11
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:21   #4532
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam to znowu ja
Odczekałam miesiąc i teraz moge coś położyć na ten balejaż. Zastanawiam się czy użyć L'oreal Casting czy profesjonalnej Richesse. Kusi mnie ta profesjonalna, ale Casting już kiedyś próbowałam i zawsze wychodziły bardzo podobne jak na opakowaniu.

A co myślicie o farbach Matrixa?

Jaki kolor powinnam położyć? Mam balejaż (jak już wyżej pisałam): jasny blond+ moje naturalne ciemny blond. Wydaje mi się, że powinnam nałożyć jakiś blond ciemniejszy.

edit: KOŃCZĘ PRZYGODE Z FARBOWANIEM. WRACAM DO NATURALNYCH!
Matrix dobra firma i farby tez ma nie najgorsze
Jesli chodzi o Casting to nie mam doświadczenia
Nałóż kolor najbardziej zblizony do Twojego naturalnego koloru włosów bys nie musiała farbować a schodząca farba bedzie się stapiała z naturalnym kolorkiem włosów.Powodzonka w powrocie do naturalnego kolorku
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:45   #4533
Mitsou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

olesnati89 bardzo dziękuję za pomoc Byłam u fryzjera i.. jestem już po dekoloryzacji . Rozmawiałam z fryzjerem o robieniu pasemek etapami, jednak mi to odradzono ze względu na zbyt dużą ilość kolorów, jakie już miałam na włoskach. Tak więc po dłuższym namyśle postanowiłam zaryzykować dekolor.. Obecnie jestem już ruda , kolorek miejscami wyszedł trochę nierówny, ale za miesiąc położę swoją farbę, aby ujednolicić całość Ogólnie jestem zadowolona, włoski są trochę wysuszone, jednak nie jest źle, myślę że po kuracji maseczkami i płynnym jedwabiem powinny szybko wrócić do formy Nawiasem mówiąc, zastanawiam się, ile czasu powinna zabierać prawidłowa dekoloryzacja w salonie fryzjerskim, bo u mnie ona trwała około trzy godziny..
Mitsou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:32   #4534
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Mitsou Pokaż wiadomość
olesnati89 bardzo dziękuję za pomoc Byłam u fryzjera i.. jestem już po dekoloryzacji . Rozmawiałam z fryzjerem o robieniu pasemek etapami, jednak mi to odradzono ze względu na zbyt dużą ilość kolorów, jakie już miałam na włoskach. Tak więc po dłuższym namyśle postanowiłam zaryzykować dekolor.. Obecnie jestem już ruda , kolorek miejscami wyszedł trochę nierówny, ale za miesiąc położę swoją farbę, aby ujednolicić całość Ogólnie jestem zadowolona, włoski są trochę wysuszone, jednak nie jest źle, myślę że po kuracji maseczkami i płynnym jedwabiem powinny szybko wrócić do formy Nawiasem mówiąc, zastanawiam się, ile czasu powinna zabierać prawidłowa dekoloryzacja w salonie fryzjerskim, bo u mnie ona trwała około trzy godziny..
Ciesze sie,że osiągnęłaś porządany efekt
Włoski szybko wrócą do normy,musisz tylko bardziej o nie zadbać
Dekoloryzacja w salonie zależy od rodzaju włosów,dekolryzatora,i kolorku jaki masz obecnie i do jakiego chcesz zejsc
Myśle ,że 3 godz to jest taki posredni czas niektorzy siedza dwie a niektorzy nawet 4 także nie ma reguły
Ja mialam dekoloryzowac ale kazdy mowi mi ze ladnie mi w czarnym i w innym kolorze bym wygladala mdlo wiec zostane narazie przy obecnym
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:59   #4535
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej a slyszalyscie o tym? Brzmi fajnie do tego jest tani
http://www.fryzjerskie.com/product_i...roducts_id=522
Ja mam wlosy w kolorze brazu poziom 4 odrost-5, chcialabym rozjasnic wlosy o 2 odcienie mniej wiecej na ciemny blond. Troche sie boje silnej dekoloryzacji, chce miec jeden kolor a pasemek nie chce.
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:05   #4536
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez silent_wishper Pokaż wiadomość
Hej a slyszalyscie o tym? Brzmi fajnie do tego jest tani
http://www.fryzjerskie.com/product_i...roducts_id=522
Ja mam wlosy w kolorze brazu poziom 4 odrost-5, chcialabym rozjasnic wlosy o 2 odcienie mniej wiecej na ciemny blond. Troche sie boje silnej dekoloryzacji, chce miec jeden kolor a pasemek nie chce.
Szczere mówiąc pierwszy raz o tym słyszę.
Jak wypróbujesz zdaj relacje
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 12:51   #4537
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czesc
wlasnie zamowilam dekoloryzator z renee blanche. Pytania dla dziewczyn które go użyły:
1.czy zmywałyście dekoloryzator z włosów zwykłym szamponem?
2.jaką farbę mam wybrać po dekoloryzacji? też o 2 tony jaśniejszą od poządanego koloru jak w przypadku elgona?
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 14:35   #4538
NatalieStar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Reene Blanche uzylam 2 razy z karmelkowego zaminil sie w dosc jasny rudy ale teraz zrobilam 3 raz i juz nie lapei!Pogrzewam do gorąca suszarką pod workiem!
POMOCY!!!CO ROBIC!
(wgl on strasdznie szybko zasycha na wlosach)
mam straszny rudy na glowie a chce miec blond jasny
__________________
80'S GLAM METAL AND BOYS FOREVER IN MY HEART
NatalieStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:25   #4539
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

uzyj dekoloryzatora z rozjaśniaczem, np loreala
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:52   #4540
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Z moich przygód z włoskami mam 1 podstawowy wniosek – dekoloryzacja tylko w dobrym salonie, co niestety współgra z ceną, ale warto.



Dwa lata temu miałam robioną dekoloryzację na włosy farbowane na ciemny brąz z pasemkami bląd w salonie i byłam zaskoczona efektem na +.
Nie uczę się jednak na błędach i tydzień temu znowu dałam się namówić na pasemka ale tylko na koronie oraz podkład, który miał wyjść ciemny bląd, niestety wyszedł brąz i wygląda to fatalnie .

Zapisałam się na środę do drogiego, ale sprawdzonego w dekoloryzacji fryzjera i zobaczymy, co powie. Obawiam się, ze włosy są za bardzo zniszczone, by poddać je zabiegowi rozjaśniania – ja jednak nie wytrzymam w takim misz-maszu na głowie!!!
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 21:42   #4541
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: co mi doradzicie??..sciaganie koloru...pomocy

Hej. mam do was jako do weteranek tego tematu pytanie. Mam wlosy kruczoczarne od ok 5 lat, jednak juz mam ich dosc. Bardzo mnie postarzaj. Chcialam je rozjasnic, jednak nie chce wygladac jak zebra, a chcialam uzyskac taki efekt jak zalaczylam zdjecie. wiem ze tez dziewczyna miala czarne wlosy, ale to wszystko co wiem, bo nie odpisuje na moje wiadomosci. mozecie mi powiedziec jak uzyskac taki efekt. Nie chce zmiany koloru na calych wlosach, chcialam dodac im swiezosci, i siebie odmlodzic. Co mam powiedziec w salonie, czy aby na pewno nie wyjda mi rude? Wlosy mam geste i zdrowe, pomimo farbowania

Z gory dzieki za odpowiedz
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 12:13   #4542
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Stopniowa "dekoloryzacja"??

Witam Drogie Panie!
Nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, ale z góry przepraszam Szanowne Modeatorki za moją ewentualną nieuwagę.
A więc zacznę od tego, że chciałabym (oj baaardzo) mieć platynowy blondzik. Moje naturalne włosy to taki średni brąz. Od 2 lat farbuję włosy. Rozjaśniałam, przyciemniałam itd. wszystko w obrębie brązów. Od pól roku farbuję się na czarno, ostatnio miesiąc temu trwałą farbą (błąd). Mam to do siebie że dobrze mi w wyrazistych kolorach, więc wybierałam między czarnym i platyną i jakoś tak padło na czarny...
Ostatnio mierzyłam platynową perukę i zakochałam się w tym kolorku. I moje pytanie brzmi czy jest możliwość uzyskania takiego odcienia bez drastycznej dekoloryzacji??
Chodzi mi o rozjaśnianie włosów o 2 tony co miesiąc. Mam mocne, gęste i póldługie włosy. Wiem że je zniszcze...
Dodam tylko że jestem bardzo uparta z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi.
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:31   #4543
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Stopniowa "dekoloryzacja"??

Cytat:
Napisane przez swetty_kitty Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie!
Nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, ale z góry przepraszam Szanowne Modeatorki za moją ewentualną nieuwagę.
A więc zacznę od tego, że chciałabym (oj baaardzo) mieć platynowy blondzik. Moje naturalne włosy to taki średni brąz. Od 2 lat farbuję włosy. Rozjaśniałam, przyciemniałam itd. wszystko w obrębie brązów. Od pól roku farbuję się na czarno, ostatnio miesiąc temu trwałą farbą (błąd). Mam to do siebie że dobrze mi w wyrazistych kolorach, więc wybierałam między czarnym i platyną i jakoś tak padło na czarny...
Ostatnio mierzyłam platynową perukę i zakochałam się w tym kolorku. I moje pytanie brzmi czy jest możliwość uzyskania takiego odcienia bez drastycznej dekoloryzacji??
Chodzi mi o rozjaśnianie włosów o 2 tony co miesiąc. Mam mocne, gęste i póldługie włosy. Wiem że je zniszcze...
Dodam tylko że jestem bardzo uparta z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi.
wydaje mi się, że nie. mam platyne i jest to efekt ciężkiej pracy i dużej cierpliwości kosztem włosów.
proponuję dekoloryzator rene blanche i potem jakiś odcień np z majirel i małymi kroczkami do pożądanego koloru.
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:49   #4544
panko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Może macie jakiś pomysł co mogłabym zrobić: farbowałam włosy (ok 3 miesiące temu) farbą bez amoniaku (do 28 myć) i z 2 razy szamponetka na ciemny braz, moj naturalny kolor to ciemny blond lub jasny braz jak kto woli i chcialabym do niego wrocic. Myje teraz wlosy praktycznie codziennie, a kolor zostaje. Czy znacie jakies naturalne metody, mniej inwazyjne niż rozjaśnianie?
panko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:22   #4545
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Stopniowa "dekoloryzacja"??

Jest taka mozliwosc, ale musialabys przechodzic jakis czas w rudawych brazach, pozniej blondzie, w koncu powoli do platyny Da sie to zrobic w 2-3 miesiace rozjasniajac stopniowo nawet co 2-3 tyg.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:53   #4546
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Stopniowa "dekoloryzacja"??

moglby mi ktos odpowiedziec na moje pytanie z gory wielkie dzieki
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:08   #4547
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Stopniowa "dekoloryzacja"??

No tak myślałam że rudawe odcienie będą nieuniknione, a w takich naprawdę się sobie nie podobam
Więc teraz inaczej, jak w 2 tygodnie z czarnego zrobić platynę??
Z tego co już tutaj czytałam jest to możliwe (szkoda włosków, ale trudno) tylko mógłby ktoś opisać jak to dokładnie wygląda? Ile trzymać na włosach, jakie farby odcienie itp.
Z góry uprzejmie dziękuję! *
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 07:51   #4548
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez L_E_N_A_ Pokaż wiadomość
czesc
wlasnie zamowilam dekoloryzator z renee blanche. Pytania dla dziewczyn które go użyły:
1.czy zmywałyście dekoloryzator z włosów zwykłym szamponem?
2.jaką farbę mam wybrać po dekoloryzacji? też o 2 tony jaśniejszą od poządanego koloru jak w przypadku elgona?
PILNE!!! proszę o odpowiedzi
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:54   #4549
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dekoloryzator najlepiej zmywac jakims łagodnym szamponem dla dzieci ale jak zmyjesz innym nie powinno sie nic stac

A co do farby koniecznie dwa tony jasniejsza po kazdym dekoloryzatorze 2 tony i nie trzymaj dlugo bo wlooosy bardzo chłoną farbe
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 17:11   #4550
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam was po bardzo długiej przerwie.
Mniej więcej od prawie roku zmagam się z zejściem z czerni. Droga długa i dużo włosów uszło. Z moich czarnych włosów do połowy pleców mam teraz boba,ale z jasnym balejagem Za jakis czas bede miała robiony drugi, i dojde do wymarzonego blondu

pokazuje obecny stan moich włosów
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:38   #4551
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziewczyny mam male pytanko... przez 3 lata farbowalam czarna farba, ostatnie 3 fabrowania byly na ciemny braz (tylko odrosty). roznica miedzy kolorami jest niewielka ale jednak jest. nie wiecie jak moglabym troszke rozjasnic te czarne wlosy? zeby pozniej nalozyc wszedzie ciemny braz i zeby to byl jeden odcien wszedzie? ;p bo obawiam sie ze jakbym teraz polozyla na cale ten ciemny braz to i tak bylaby roznica kolorow bo tam gdzie jest czarny zostalby czarny z lekkim brazowym polyskiem :/ macie jakies pomysly?
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:40   #4552
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Przeczytaj kilka postów tego wątku.
Wszystkiego się dowiesz.
Z czarnych włosów tylko dekoloryzacja, jakaś płukanka lekka
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 11:54   #4553
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Baaaardzo Ci dziekuje milusiaam za odpowiedzi
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 17:51   #4554
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam

Moje włosy są bardzo długie, do pasa.. są falowane, ale niestety rzadkie i cienkie.. zupełnie w innym stanie niż przed farbowaniem (w sensie, że wypadają.. ale próbuję temu zapobiec). Swoją przygodę z farbowaniem zaczęłam jakiś rok temu.. i bardzo tego żałuję. Kolor, który wybrałam to czerń! Od wakacji próbuję pozbyć się tej czerni, robię wszystko - farbowałam jaśniejszą farbą, myłam włoski szamponami takimi jak HS i nizoral, żeby kolor szybciej zszedł.. ale to nic nie dało, bo dalej mam czerń tylko jest wyblakła z brązowymi refleksami + rudą poświatą.. Już na prawdę nie wiem co robić.. Boję się rozjaśniać, bo wtedy kompletnie zostanę łysa . Czy są jakieś naturalne sposoby, albo chociaż takie, które mniej zniszczą moje kłaczki? Bardzo proszę o pomoc!
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:13   #4555
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Niestety jesli szampony takie jak HS nie pomogły to zadne inne naturalne metody tez nie pomoga
Moze kup utleniacz 3% w duzej butelce na allegro okolo 8 zł.i naloz na wlosy ponizej tego brazowego trzymaj z pol godziny od czasu do czasu podgrzewaj i ugniataj wlosy.nie powinno to bardzo zniszczyc wlosów a napewno troche rozjasni albo refleksy porobi i wtedy bedziesz mogła cale na braz zafarbowac.
Na wypadanie kup tabletki bo same wcierki nie pomoga jesli witamin od srodka nie dostarczysz.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 09:40   #4556
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Niestety jesli szampony takie jak HS nie pomogły to zadne inne naturalne metody tez nie pomoga
Moze kup utleniacz 3% w duzej butelce na allegro okolo 8 zł.i naloz na wlosy ponizej tego brazowego trzymaj z pol godziny od czasu do czasu podgrzewaj i ugniataj wlosy.nie powinno to bardzo zniszczyc wlosów a napewno troche rozjasni albo refleksy porobi i wtedy bedziesz mogła cale na braz zafarbowac.
Na wypadanie kup tabletki bo same wcierki nie pomoga jesli witamin od srodka nie dostarczysz.
Bo wiesz, odrosty mam już o długości ok. 15 cm :-/ i wypadałoby w końcu coś z tym zrobić, a ścinać nie chcę.. Dobry pomysł, ale na pewno nie zniszczy? Nigdy włosów nie rozjaśniałam, więc nie wiem..
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:41   #4557
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

JA zeszłam z czerni o tyle dużo że wiem na czym to wszystko polega, zakupiłam we fryzjerskim sklepie wodę utleniającą 12 % i proszek platinum premium fioletowy posłużył jako dekolaryzator,

mixturę podgrzałam nałożyłam na włosy i po chwili miałam pomarańcz

1 fot. całkiem niedawno,
2 fotk. dziś , niby ciemno ale przynajmniej mogę patrzeć na siebie (kawowy brąz Marion 322)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...

Edytowane przez suwa89
Czas edycji: 2010-02-05 o 21:50
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:55   #4558
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

i tak ci lepiej bylo w czarnych wlosach

Edytowane przez Ajra013
Czas edycji: 2010-02-05 o 19:57
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 21:00   #4559
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ajra013 Pokaż wiadomość
i tak ci lepiej bylo w czarnych wlosach
Lepiej, nie lepiej, raczej ważne jest to jak ona sama się w tym czuje. Mi niektórzy też mówią że lepiej było mi w czarnych włosach, ale co z tego, jeśli znudziły mi się do tego stopnia że nie mogłam na nie patrzeć w lustrze? Ja myślę raczej że to kwestia fryzury i samego zdjęcia - suwa89, ta fryzura na pierwszym zdjęciu jest śliczna, a ze spiętą grzywką trochę gorzej wyglądasz Poza tym na tym pierwszym zdjęciu wszystko jest ładnie pięknie, śliczna sukieneczka, a to drugie to chyba raczej robione na potrzebę pokazania koloru, więc myślę, że Ajra013 oceniła bardziej ogólnie całe zdjęcia, niż sam kolor Według mnie ładniej Ci w tym brązowym
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 21:53   #4560
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ajra013 Pokaż wiadomość
i tak ci lepiej bylo w czarnych wlosach
wiem wiem bo nie było mi tak źle w czerni, lecz ciężko patrzeć mi było na tę czerń o to chodziło, dlatego zeszłam z koloru
Cytat:
Napisane przez jamaika Pokaż wiadomość
Lepiej, nie lepiej, raczej ważne jest to jak ona sama się w tym czuje. Mi niektórzy też mówią że lepiej było mi w czarnych włosach, ale co z tego, jeśli znudziły mi się do tego stopnia że nie mogłam na nie patrzeć w lustrze? Ja myślę raczej że to kwestia fryzury i samego zdjęcia - suwa89, ta fryzura na pierwszym zdjęciu jest śliczna, a ze spiętą grzywką trochę gorzej wyglądasz Poza tym na tym pierwszym zdjęciu wszystko jest ładnie pięknie, śliczna sukieneczka, a to drugie to chyba raczej robione na potrzebę pokazania koloru, więc myślę, że Ajra013 oceniła bardziej ogólnie całe zdjęcia, niż sam kolor Według mnie ładniej Ci w tym brązowym
hah dokładnie kochana, masz rację uśmiałam się co za fotkę tu wstawiłam już poprawiłam oczywiście efekt włosków widoczny i to razy dwa

No i mam takie same odczucia, znaczy miałam co do czerni - mówili mi że super wyglądam, ale ja sama się czułam mroczno, do lustra mi z rana ciężko było popatrzeć tak mnie przytłaczała czerń w duszy że ulala, za jakiś czas zmienie kolor na jaśniejszy brązik ale teraz nic nie ruszam, niech włoski odżyją... PoZdrawiam
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.