Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 11:21   #811
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Praca??? Nie demonizujmy i nie wszystko da się na 100 procent w zyciu zaplanowac!!!wówczas partner zarabia przeciez!!! No sory batory znacie taką matkę co po urodzeniu idzie do pracy??? Znacie matkę która siedząc w domu płacą jej za to albo zarabia ?? no nie liczac aljaki
Oczywiście że się nie da - ale to chyba dobrze nie ma tego złego. A co do zarabiania - no postaw się na moim miejscu. Ja nie pracuję - a w związku z tym ani nie zarabiam, ani nie miałabym żadnych świadczeń. Mój TŻ też jeszcze nie pracuje. Za co byśmy to dziecko utrzymali? On od razu do pracy i jakoś na bieżąco byśmy ciągnęli biedę na jednej pensji, ale skąd wziąć drogie rzeczy typu wózek? Bylibyśmy skazani na łaskę rodziców. Nie dość, że jeszcze z dobrej woli utrzymują nas, to jeszcze byśmy im zwalili kolejną osobę na garnuszek? O nie nie...


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jak jesteś na etacie to przynajmniej maz płacone za macierzyński.... ja tam rozumiem Viol
No właśnie... Nawet jak na początku ciąży od razu pójdziesz na L4 to masz płacone normalnie + przez cały okres macierzyńskiego. A jak nie masz pracy to tej kasy po prostu nie ma. Życie z dzieckiem z jednej pensji (faceta) to kiepsko raczej.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:21   #812
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Violl, a co, jak pracy nie ma?
to sie jedzie do pracy na Alkatraz?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:24   #813
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
A ja dziś o 14:00 mam rozmowę w sprawie pracy- proszę o kciuki Chociaż to niewielka firma i chyba już do takiej nie chcę...
10 maja mam za to drugi etap w b. fajnej firmie w dziale marketingu- tu się duuuuże kciukasy przydadzą Polubiłam nawet wysyłanie CV i LM oraz spotkania- chyba zaczynam wychodzić do ludzi
Więc ja trzymam dopiero 10 maja


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mało ze za macierzyński .. to potem wychowawczy (ubezpieczenie i inne) .. no i ważne ... na etacie możesz iść na zwolnienie lekarskie w ciąży, gdy tego potrzebujesz .. a pensja wypłacana jest w 100% ...
No dokładnie...
Wiadomo - gdyby się teraz okazało, że jednak w tej ciąży jestem, to nawet przez myśl by mi nie przeszło nic innego poza tym, że trzeba się jakoś zorganizować i dać radę. Ale na pewno byłoby bardzo ciężko pod względem finansowym.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:28   #814
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Z pensji faceta da się wyżyć- musi być odpowiednio duuuża Tylko komfort z własnymi pieniędzmi bez porównania.

Idę się szykować na rozmowę Dzisiaj z kobietą więc spokojnie, ale 10 maja z mężczyzną
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:30   #815
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dzieńdobry..
Widziałam coś o Laszu pisałyscie Do mnie wysyłają...Jeżeli chcecie to siępofatyguję na pocztę zapytam jakie są ceny przesyłek do PL i Wam powiem...*:
zrozumieć. Dlaczego nie mogę napisać dłuższego posta??? nie idzie dalej...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:30   #816
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Życie z dzieckiem z jednej pensji (faceta) to kiepsko raczej.
U nas tak jest. Jedna pensja, dwojka dzieci i jeszcze mieszkanie w PL oplacamy.
Latwo nie jest ale zle tez nie ale moze to tez od podejscia zalezy

Pierwsza corcia na poczatku zamiast lozeczka miala koszyk, wozek kupilismy uzywany a reszte z czasem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:34   #817
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Rzabbko pewnie też radzilibyśmy sobie w ten sposób (pomysł z koszykiem mi się wręcz podoba ). Wózek od kogoś, łóżeczko od kogoś... dałoby radę. No ale jednak wiadomo, lepiej liczyć na siebie. A co do sytuacji obecnej - widać pensja Twojego męża jest odpowiednio duża mój TŻ kokosów na początku nie zarobi, bo to będzie jego pierwsza "prawdziwa" praca. Ja jestem w identycznej sytuacji. Nie liczę prac typu jego wakacyjne układanie kostki brukowej czy moje hostessowanie... Także z jednej takiej pensji "pierwszopracowej" cudów byśmy nie mieli jak dostaniemy po 1500 zł na rękę to będę zadowolona... ot, realia polskie...
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-04-29 o 11:36
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 11:58   #818
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

No ale z drugiej strony... można tak analizować każdy etap życia i na zdrowy rozsądek nie znajdzie się dogodnego czasu na dziecko (a to za małe mieszkanie, a to za kiepski samochód, a to za dobra praca, żeby rezygnować, a to zapowiadają kryzys... itp itd)

Wi - doczytałam o pracy... to rozumiem, że TAM nic z tego nie wyszło?
Najważniejsze że się nie poddałaś i dalej szukasz
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:02   #819
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony... można tak analizować każdy etap życia i na zdrowy rozsądek nie znajdzie się dogodnego czasu na dziecko (a to za małe mieszkanie, a to za kiepski samochód, a to za dobra praca, żeby rezygnować, a to zapowiadają kryzys... itp itd)
pisałam też o tym przy okazji nowiny, że test negatywny... Wiem, że nigdy nie będzie w 100% idealnego momentu. Ale umówmy się - praca (kasa) to jednak rzecz podstawowa jak chodzi o fizyczne warunki. Pomijam sprawy wyższe typu odpowiedni facet, miłość itp. bo to oczywiste.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:08   #820
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ech..ja jeszcze w sprawie Ferg. Wysyłanie jej do psychyloga jest duzym przegięciem..
To ,że Wam się podoba nie znaczy że podoba się sobie . Wiele z Was ma kompleksy które dla nas są niewidoczne. Ale jeżeli ktoś nie rozumie F , to znaczy że kompleksów nie ma lub je akceptuje. Kilogramy np można zrzucić...nosa nie...i to chyba to dobija najbardziej . Ja też taki kompleks miałam , nie mogłam spać , wstydzilam się facetów, jak z kimś rozmawiałm to miałam doła że lampi się na mój nos...nie pozwalałam sobie robić zdjęć, mojej studniówki nie wiedział na kasecie nikt, uciekałam od aparatów. Lubiłam swoja twraz , figurę ale ten nos ...Może nie czuję się teraz piekna, zawsze jakieś kompleksy są...ale te kompleksy sa normalne, do zaakceptowania Jednej na tysiąc z takim komleksem się udaje go zaakceptować. Pamiętacie jak Wam pisałam że ktos na innym forum napisał że jestem chora psychicznie bo sobie z własnym kompleksem nie mogę poradzić ? A czy Ferg zaryzykuje to już jej decyzja, bo to nos to nie włosy..nie odrosną Trzymam kciuki Ferg i ja Cię wspieram.
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:22   #821
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Sel ale nikt nie napisał o tym psychologu w złej wierze przecież! Nie chodziło o to, że powinna się leczyć czy coś. Chodzi o to, że psycholog - czyli osoba wykwalifikowana, znająca mechanizmy, techniki - pomoże jej się zdystansować i bardziej obiektywnie podejść do problemów, naprowadzić na rozwiązania. Normalna rzecz.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 12:22   #822
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ech..ja jeszcze w sprawie Ferg. Wysyłanie jej do psychyloga jest duzym przegięciem..
To ,że Wam się podoba nie znaczy że podoba się sobie . Wiele z Was ma kompleksy które dla nas są niewidoczne. Ale jeżeli ktoś nie rozumie F , to znaczy że kompleksów nie ma lub je akceptuje. Kilogramy np można zrzucić...nosa nie...i to chyba to dobija najbardziej . Ja też taki kompleks miałam , nie mogłam spać , wstydzilam się facetów, jak z kimś rozmawiałm to miałam doła że lampi się na mój nos...nie pozwalałam sobie robić zdjęć, mojej studniówki nie wiedział na kasecie nikt, uciekałam od aparatów. Lubiłam swoja twraz , figurę ale ten nos ...Może nie czuję się teraz piekna, zawsze jakieś kompleksy są...ale te kompleksy sa normalne, do zaakceptowania Jednej na tysiąc z takim komleksem się udaje go zaakceptować. Pamiętacie jak Wam pisałam że ktos na innym forum napisał że jestem chora psychicznie bo sobie z własnym kompleksem nie mogę poradzić ? A czy Ferg zaryzykuje to już jej decyzja, bo to nos to nie włosy..nie odrosną Trzymam kciuki Ferg i ja Cię wspieram.
Sel ja to zrozumialam troche inaczej, ze ten nos to jest dopiero wierzcholek gory lodowej i ze chodzi o akceptacje siebie a nie tylko nosa.
Ty siebie akceptowalas, przeszkadzal Ci tylko nos i operacja bardzo Ci pomogla.
Wydaje mi sie, ze propozycja pomocy psychologa jest wlasnie po to, zeby ewentualna operacja przyniosla oczekiwany efekt.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:34   #823
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Psycholog jej nic nie pomoże według mnie , bardziej pomożemy my na forum niż jakikolwiek psycholog bo on nie powie jej nic mądrzejszego . Pisze to bo wiem że i tak nie pójdzie do tego psychologa i tak , tylko do chirurga . Jak sama napisała ma złe dni , każdy takowe ma że się nie akceptuje . Pisałam raz z dziewczyną na forum, rodzice chcieli jej wyperswadować operację..chodziła regularnie przez rok z miernymi efektami . Poszła pod sklapel i żałuje że tyle zwlekała Chyba nie ma sensu dalej pisać o Ferg , tymbardziej że jej nie ma . Dla mnie też jest śliczną dziewczyną , ale ja byłam po drugiej stronie i wiem żedne wyperswadowanie z głowy nie pomagało..tylko wspacie które dostałam tez od Was
Viol , RZABA , ja tylko napisałm jak ja to postrzegam bo mi ktoś taką pomoc też zaproponował...bałam się wtedy że rzeczywiście jestem chora psychicznie ;(
W sumie zdrowa zupełnie nie jestem
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-04-29 o 12:38 Powód: pomyliłam WI z RZABĄ
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:37   #824
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
to sie jedzie do pracy na Alkatraz?
Znaczy się co, zabić mam kogoś?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:39   #825
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Sel, a propos zdrowia (fizycznego) - u lekarza byłaś w końcu z tymi wynikami badań krwi?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:42   #826
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

jestem jestem... Tylko nie wiem co mam napisac.
depresja to strasznie ciezkie slowo -ja wole wierzyc ze poprostu mam taka osobosci raz pozytywnie..a potem pol roku dol. Niektorzy tak maja chyba..


No i tak.. nos to dopiero poczatek..

ta dziewczyna, gwiazdka "the hills"-zrobila sobie 10operacji plastycznych jednego dnia, wyglada zupelnie inaczej.. wszyscy ja krytykuja ze plytka.. ze glupia.. ze pusta. A ja paradoksalnie ja troche rozumiem-a nie uwazam sie ani za glupia ani pusta ani plytka
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:48   #827
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Viol , RZABA , ja tylko napisałm jak ja to postrzegam bo mi ktoś taką pomoc też zaproponował...bałam się wtedy że rzeczywiście jestem chora psychicznie ;(
Sel, ale do psychologa nie chodzą ludzie chorzy psychicznie (przynajmniej w większości). Abstrahując zupełnie od Ferg, do psychologa idzie osoba, która z tych czy innych powodów, nie potrafi sobie sama poradzić z pewnymi aspektami w jej życiu- to może być toksyczna miłość, problemy w pracy, głęboko zakorzenione kompleksy, początki depresji, można wybierać. Nie wszyscy są super-hiper-wypaśni i potrafią sobie sami poradzić ze wszystkimi problemami, nie każdy ma wśród znajomych osoby, które potrafią wystarczająco pomóc.Często taka osoba potrzebuje bardzo konkretnie wymierzonego kopniaka, a specjaliście z reguły łatwiej jest zdiagnozować i leczyć problem. Wiele osób odwiedzających psychologa dostaje bardzo wyraźny przekaz- otaczajcie się życzliwymi ludźmi. Ale czasem to nie wystarcza. Dziewczynom zapewne chodzi o to, że nawet po operacji Ferg nadal nie będzie się sobie podobać 9uogólniając mocno), bo zwyczajnie nie chodzi tylko o nos, ale o całokształt. Więc jeżeli założyć, że ta operacja ma przynieść poprawę samooceny, to będzie to kompletna porażka. Nikt tu niczego nei broni, zresztą nie ma takiego prawa. Pojawiła się tylko sugestia, że warto by zadziałać na kilku frontach.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:49   #828
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ferg, ale jeśli Twoje doły są aż półroczne to nie jest dobrze... bo ja rozumiem gorsze dni, tygodnie ale nie miesiące Osobiście nie wiem co napisać, żeby CIę pocieszyć wg mnie jesteś śliczną dziewczyną
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:52   #829
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

ta dziewczyna, gwiazdka "the hills"-zrobila sobie 10operacji plastycznych jednego dnia, wyglada zupelnie inaczej.. wszyscy ja krytykuja ze plytka.. ze glupia.. ze pusta. A ja paradoksalnie ja troche rozumiem-a nie uwazam sie ani za glupia ani pusta ani plytka
I pewnie nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Wszystko dla ludzi, ale nie dajmy się zwariować.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 12:52   #830
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Nie wiem, o czym mówisz
Raz na filmie a raz w kinie Spotkałam się z kolegą i mówi do mnie że dawno w kinie nie był, a ja do niego że idzie na film anie do kina. Nie załapał więc mu powiedziałam pełną wersję więc posmialiśmy się razem z własnego nieszczęścia






Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Sel, a propos zdrowia (fizycznego) - u lekarza byłaś w końcu z tymi wynikami badań krwi?
zapomniałam zadzwonić Zaraz dzwonię

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

ta dziewczyna, gwiazdka "the hills"-zrobila sobie 10operacji plastycznych jednego dnia, wyglada zupelnie inaczej.. wszyscy ja krytykuja ze plytka.. ze glupia.. ze pusta. A ja paradoksalnie ja troche rozumiem-a nie uwazam sie ani za glupia ani pusta ani plytka
Dla mnie to juz jest choroba psychiczna, korekta a zmienianie się na lalkę to dwie inne rzeczy. Jeżeli Ty nie widzisz różnicy to rzeczywiście nie powinnaś tego robić Ferg...trzymam kciuki kochana z a Twojego dołka
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:56   #831
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
I pewnie nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Wszystko dla ludzi, ale nie dajmy się zwariować.
ponoc jest. Choc mi sie osobiscie nie podoba-ale to akurat ma najmniejsze znaczenie-ona miala byc zadowolona. Szkoda mi tylko ze tak po niej jada-ale z drugiej strony ogladalam z nia wywiad gdzie tak bardzo sie gubila-wkleje go Wam pozniej-ze zal mi jej bylo..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-02 o 13:03
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:01   #832
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

ale psycholog to dobra rzecz (znaczy ludź) .. taki do wygadania na maxa

ja byłam u takiego hardcorowca, gdy Ala miała rok .. nie wyrabiałam .... postawił mnie na nogi jedną wizytą .... ale jego metody nie dla każdego
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:04   #833
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

jakie metody?




wiecie co.. z tego wszystkiego to mi najbardziej zal mojego tzta...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:08   #834
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Sel, ale do psychologa nie chodzą ludzie chorzy psychicznie (przynajmniej w większości). Abstrahując zupełnie od Ferg, do psychologa idzie osoba, która z tych czy innych powodów, nie potrafi sobie sama poradzić z pewnymi aspektami w jej życiu- to może być toksyczna miłość, problemy w pracy, głęboko zakorzenione kompleksy, początki depresji, można wybierać. Nie wszyscy są super-hiper-wypaśni i potrafią sobie sami poradzić ze wszystkimi problemami, nie każdy ma wśród znajomych osoby, które potrafią wystarczająco pomóc.Często taka osoba potrzebuje bardzo konkretnie wymierzonego kopniaka, a specjaliście z reguły łatwiej jest zdiagnozować i leczyć problem. Wiele osób odwiedzających psychologa dostaje bardzo wyraźny przekaz- otaczajcie się życzliwymi ludźmi. Ale czasem to nie wystarcza. Dziewczynom zapewne chodzi o to, że nawet po operacji Ferg nadal nie będzie się sobie podobać 9uogólniając mocno), bo zwyczajnie nie chodzi tylko o nos, ale o całokształt. Więc jeżeli założyć, że ta operacja ma przynieść poprawę samooceny, to będzie to kompletna porażka. Nikt tu niczego nei broni, zresztą nie ma takiego prawa. Pojawiła się tylko sugestia, że warto by zadziałać na kilku frontach.
Zagadzam się z całym Twoim postem , ale ja mówię tylko o nosie . Jeżeli ktoś myśli że jedna operacja nosa zmieni całokształt to już psycholog nie pomoże lecz psychiatra Jak pisałam wyżej , zmieniłam częśc ale dalej mam inne kompleksy Powodzenia operacji też jej nikt nie zapewni . To jest ciężka decyzja , Ferg sobie z tego zdaje sprawę . Rozmawiałm z nią i była conajmniej podniecona mozliwymi zmianami więc osttanie dni traktuje jako spadek formy lub za mało pracy
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:08   #835
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Sel, nie piszemy przeciez, ze Ferg mialaby pogadac z psychologiem, bo chce operowac nos. Piszemy raczej o tym, ze nic Jej nie cieszy, nic Jej sie nie chce.. i to moim zdaniem (fachowym, kurna! mam dyplom psychologa do cholery! AniuFraniu, pomoz) nie jest „normalne” (Ferg, zaznaczam, ze nie mam nic zlego na mysli), o ile nie jest to sytuacja zyciowa, ktora spowodowala taki nastroj, mysli (typu zaloba etc.). Polroczny dolek? Fergus, blagam, pojdz sie z kims spotkaj, psycholog nie rowna sie powazne zaburzenia czy cos, czasami warto sie wygadac komus madremu. Sel, sorry ale w jaki sposob my mamy Ferg pomoc? widzisz, ze nasze uwagi, komplementy nie przynosza zadnych rezultatow. Wiec problem, jak pisza dziewczyny, lezy glebiej, nie w samym wygladzie czy podejmowaniu decyzji o operacji nosa.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:10   #836
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ferg...Ty się trzymaj kochana.. Ja miałam takich dołoów w ciągu ostatniego czasu bardzo dużo * Pogadaj z kimś w realu
Pranie...przeczytaj posta wyżej..ja pisałam tylko o nosie..Przepraszam , ale pisze z Wami już trochę i widze jak często niektóre z nas mają dołki i jakoś ich do psychologa nikt nie wysyła. I po raz 3 pisze że miałam na myśli tylko jej nosa
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-04-29 o 13:14
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:22   #837
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Powiem cos z wlasnego doswiadczenia - powiedzenie przez lekarza glosno i wyraznie, ze mam depresje bardzo mi pomoglo
Nic nie zmienilo sie od razu ale stopniowo zaczelam na to patrzec inaczej. Zaczelam myslec o sobie nie jak o jakims dziwologu, co sie do niczego nie nadaje, tylko ze teraz sie tak czuje bo mam depresje a jak sie wyleczy to bedzie dobrze.
U mnie na taka wieloletnia nieleczona depresje nalozyla sie poporodowa i szczerze mozwiac nie pamietam zbyt wiele z pierwszego pol roku zycia Misi Pamietam tylko, ze ja przytulalam, bo mi jej szkoda bylo, ze taka biedna i nikt jej nie kocha
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:29   #838
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Zaraz uszkodzę mojego TŻta... jak Boga kocham, uszkodzę...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:30   #839
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Rzaba... Ja tez korzystałam z takiej pomocy bo dzieciństwo miałam z życia wyjęte . Mam nadziję że Ferg aż takiego doła nie ma i że zycie zacznie się układac tak jakby ona tego chciała . Psycholog nie mówię że zaszkodzi , ale na przykład nie rozwiąże problemu chęci posiadania potomstwa . Temat rzeka , aż mi humor zgasł..;(
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:33   #840
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ferg, Sel ja rowniez wywnioskowalam z wypowiedzi ze problemem jest brak akceptacji siebie, niska samoocena, nie tylko nosek. Ale nie napisalam wprost aby isc do lekarza, czesto rozmowa z druga osoba pomaga, tylko trzeba sie otworzyc, nazwac problemy po imieniu, nie kazdy to potrafi, wielu sie boi badz wstydzi.
Co do psychologow ( Pranie wybacz , inne rowniez ) sa dobrzy i niestety naciagacze. Beda ciagnac ile sie da na prywatnych praktykach tak jak to bylo z moja przyjaciolka , co wizyta 200 zl KRK przez rok. Chociaz z drugiej strony niektorzy wola porozmawiac z kims obcym bo tak jest latwiej......
Nie wiem jak inaczej mozemy pomoc, ale zignorowany problem najprawdopodobniej bedzie sie poglebial.

Pranie, szacuneczek!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.