Grzywka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 15:11   #1
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Talking

Grzywka?


Cześć
Na załączonym zdjęciu widać, że mam wysokie czoło i ogólnie raczej dużą i okrągłą twarz. Myślałam sobie czy w takim razie nie zrobić sobie grzywki? Ale nie jestem przekonana czy to dobry pomysł, a jeśli już to czy prostą, czy taką na bok... Poproszę o jakieś rady
Ach... i nie dam się absolutnie namówić na pofarbowanie włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tezja.jpg (72,6 KB, 509 załadowań)
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:53   #2
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: Grzywka?

Grzywka na skos + ostre wycieniowanie wlosow z pozostawieniem dlugosci takiej jaka jest albo bob z tylu krocej z tylu dluzej

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

*z przodu dluzsze z tylu krotsze
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:56   #3
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

Raczej nie lubię nadmiernych udziwnień, więc z przodu dłuższe, z tyłu krótsze odpada.
A jaka to jest właściwie grzywka na skos? A co do grzywki, to chodzi o taką?
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:58   #4
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

Uh... nie działa link. Był do tego obrazka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wariacje-grzywki-z-kilku-dekad_2311_5.jpg (30,0 KB, 96 załadowań)
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:06   #5
tygrysek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: Grzywka?

machnij sobie taką grzywę jak na obrazku i będzie ok. Myślę że będzie Ci pasowała.
tygrysek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:23   #6
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Grzywka?

grzywka na skos dobry pomysł, jak pójdziesz do fryzjera może doradzi Ci jakieś fajne cięcie
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 17:04   #7
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

Umówiłam się do fryzjera na jutro na 13:00, ale wzięły mnie wątpliwości i stąd ten wątek. Nigdy nie miałam grzywki na skos i trochę się obawiam. A grzywkę prostą miałam i wyglądało to dobrze mimo kształtu mojej twarzy... Zobaczę co się jutro stanie i przyjdę pokazać
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 18:16   #8
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Grzywka?

Cytat:
Napisane przez improbable Pokaż wiadomość
Umówiłam się do fryzjera na jutro na 13:00, ale wzięły mnie wątpliwości i stąd ten wątek. Nigdy nie miałam grzywki na skos i trochę się obawiam. A grzywkę prostą miałam i wyglądało to dobrze mimo kształtu mojej twarzy... Zobaczę co się jutro stanie i przyjdę pokazać
Ja tu nie okrągłej twarzy, no może najwyżej owalną Do takieo kształtu twaqrzy grzywki zazwyczaj pasują więc na pewno nie będzie źle.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 19:01   #9
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

W sumie miałam na myśli, że taka trochę pucułowata, a jeśli i to jest ciut za mocnym słowem, to... istotnie niesmukła
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 15:23   #10
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

No dopsz... Powiedzcie mi, drogie Panie, czy mam typową nieuzasadnioną pofryzjerską załamkę, czy też fryzjerka zrobiła mi krzywdę i jest zdecydowanie gorzej?...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (48,3 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (41,7 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (41,1 KB, 224 załadowań)
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:27   #11
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Grzywka?

Grzywka bardzo fajna, dół mi się nie podoba - wg mnie to cięcie na prosto praktycznie bez cieniowania wygląda bardzo ciężko. Ale ogólnie dobrze, podkreśliłabym tylko delikatnie oczy.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 19:37   #12
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Nie stosuję makijażu i tak mi najładniej. To jak oczy wyglądają na każdym zdjęciu poza tym z grzywką mi odpowiada.
Nie rozumiem zamysłu "artysty" jeśli chodzi o kształt tej grzywki (link: db.tt/7rIIeyq7). Chyba lepsza byłaby symetryczna, bo tu jest tak blisko do symetrii, że krzywizna wygląda na błąd...
__________________
Nie okłamujcie się nawzajem, boście zwlekli z siebie dawnego człowieka z jego uczynkami, a przyoblekli nowego, który wciąż się odnawia ku głębszemu poznaniu [Boga], według obrazu Tego, który go stworzył.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:46   #13
Rosa33
Przyczajenie
 
Avatar Rosa33
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Grzywka?

Jest OK, tylko grzywka mogłaby być lekko pocieniowana (sam dół), a oczu nie musisz malować na 'ostro', delikatny tusz na rzęsach dodał by im wyrazistości
Rosa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 22:09   #14
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

Dzięki, są dla mnie wystarczająco wyraźne
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 22:32   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Grzywka?

bardziej podobasz mi się bez grzywki, przy tym kształcie twarzy (wyraziste kości policzkowe, symetryczna twarz, duże usta) najlepiej wygląda się w klasycznych cięciach i fryzurach typu upięcia i kucyki.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 06:57   #16
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
bardziej podobasz mi się bez grzywki, przy tym kształcie twarzy (wyraziste kości policzkowe, symetryczna twarz, duże usta) najlepiej wygląda się w klasycznych cięciach i fryzurach typu upięcia i kucyki.
Była mi potrzebna taka opinia zanim poszłam do fryzjera. Niestety jestem coraz bardziej niezadowolona, nie tylko dlatego, że grzywka jest kiepsko zrobiona, ale ogólnie z tego jak moja twarz prezentuje się w grzywce w porównaniu do tego, co było bez grzywki. Patrzę w lustro i się nie utożsamiam z widokiem, teraz myślę jak to cholerstwo zakryć... Bardzo trudno... Więc co najmniej rok zmarnowany dla moich włosów, szkoda.

Przepraszam, musiałam się wyżalić. Półtora roku czekałam aż włosy tak urosną jak na zdjęciach bez grzywki po tym jak ostrzygłam się na bardzo krótko, gdy zniszczyły mi się włosy i teraz znów. Wyglądam jak bohater Zaczarowanego Ołówka.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 09:32   #17
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Grzywka?

Moim zdaniem jest gorzej... Niestety nie potrafiędoradzić Tobie czegoś innego ale chciałam wyrazić swoją opinię
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:43   #18
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Grzywka?

A nie mogłaś tylko zrobić sobie grzywki bez podcinania włosów? Miałaś łdny kształ fryzury według mnie. Moim zdaniem ta fryzjerka chyba nie jest zbyt kompetentna, można było tą grzywkę dużo fajniej zrobić, jakoś pocieniować żeby nabrała puszystości. A ona ścięła jakoś tak na prosto.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 16:41   #19
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

Teraz, gdy już trochę za późno, też uważam, że lepiej było nie podcinać, nie robić grzywki, ale muszę się dostosować do sytuacji, w którą się wpakowałam Pokażę Wam jak to robię, choć krępuje mnie dodawanie aż tylu swoich zdjęć na forum internetowym, ale skoro
- w tym dziale to normalne,
- koleżanki i koledzy zawsze mi powiedzą, że wyglądam dobrze, więc nie ma co na nich liczyć ,
to się niniejszym przełamuję. Po hektolitrze wylanych łez (przesadzam, ale faktycznie kwestia włosów jest emocjonująca zapewne nie tylko dla mnie) zaczęłam się zastanawiać co też robić, by było po mojemu, czyli proste, szybkie i hej do przodu, i doszłam do wniosku, że w dość wysokiej kitce jest lepiej, a na dni gdy będzie mnie ona szczególnie irytować kupiłam zapas elastycznych opasek, w których wyglądam wuefowo, ale do wielu sytuacji akceptowalnie... Więcej pomysłów nie mam, ale na razie to wystarczy. I chyba ją na dniach usymetrycznię, a potem już nie będę przycinać, tylko znooowu zapuszczanie
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi w wątku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jeden.jpg (51,8 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niejeden.jpg (53,4 KB, 221 załadowań)
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 17:02   #20
rozettaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grzywka?

Może spróbuj też z przedziałkiem na boku. Odgarnij włosy należące do grzywki jak i te bliższe przedziałkowi na bok; na początku włosy mogą być nieprzyzwyczajone, ale jeżeli spodoba Ci się taki sposób ich ułożenia to możesz im pomóc trochę lakierem (wprawdzie nie będzie to proste, szybkie.. ale może tak poczujesz się lepiej). Są też takie przyjemniejsze opaski, wyglądające mniej wuefowo a mianowicie cienkie na gumce - bardzo przyzwoite a poza tym Twoje włosy nie byłyby tak zakryte i być może widok od przodu by Cię bardziej zadowolił
rozettaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:38   #21
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Grzywka?

Cytat:
Napisane przez improbable Pokaż wiadomość
Teraz, gdy już trochę za późno, też uważam, że lepiej było nie podcinać, nie robić grzywki, ale muszę się dostosować do sytuacji, w którą się wpakowałam Pokażę Wam jak to robię, choć krępuje mnie dodawanie aż tylu swoich zdjęć na forum internetowym, ale skoro
- w tym dziale to normalne,
- koleżanki i koledzy zawsze mi powiedzą, że wyglądam dobrze, więc nie ma co na nich liczyć ,
to się niniejszym przełamuję. Po hektolitrze wylanych łez (przesadzam, ale faktycznie kwestia włosów jest emocjonująca zapewne nie tylko dla mnie) zaczęłam się zastanawiać co też robić, by było po mojemu, czyli proste, szybkie i hej do przodu, i doszłam do wniosku, że w dość wysokiej kitce jest lepiej, a na dni gdy będzie mnie ona szczególnie irytować kupiłam zapas elastycznych opasek, w których wyglądam wuefowo, ale do wielu sytuacji akceptowalnie... Więcej pomysłów nie mam, ale na razie to wystarczy. I chyba ją na dniach usymetrycznię, a potem już nie będę przycinać, tylko znooowu zapuszczanie
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi w wątku.
Wiesz, według mnie wcale nie wyglądasz z tą grzywką źle. Pokazałaś jej tą fotkę z tego wątku i chciałaś na ten wzór? Nie umiała tak ściąć czy po prostu ścięła jak chciała?
Te elastyczne opaski mi się nie podobają i nigdy bym takiej nie założyła. Jeżeli Tobie się podobają to ok. Ale możesz też kupić jakieś zwykłe cienkie opaski, nie materiałowe.
Albo po prostu podpinaj grzywkę do góry wsuwkami.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 22:40   #22
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Grzywka?

e tam nie ma co płakać, włosy odrastają, a grzywka też za chwile będzie sięgać do połowy twarzy, więc będzie wyglądać jak cieniowanie.

grzywka być może układa się tak dlatego, że masz lekkie włosy i muszą najpierw "osiąść" w takiej pozycji w jakiej są teraz. tylko ciężkie włosy ukladają się od razu idealnie jesli chodzi o grzywki.

ale tak abstrahując już od cięcia to uważam, że grzywka prosta raczej nie jest dla Ciebie

na marginesie... dodałabym trochę wyrazistości brwiom i zrobiła im zdecydowaną linię. nic tak nie zdobi oczu jak ich piękna oprawa:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niejeden.jpg (53,6 KB, 74 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 01:26   #23
leniwy_leniwiec
Raczkowanie
 
Avatar leniwy_leniwiec
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55
Dot.: Grzywka?

Szkoda, że trafiłam na ten watek dopiero, jak jest już po wszystkim, bo też mam - jak to ujęłaś - raczej dużą i okrągłą twarz, i mam grzywkę, taką, która teoretycznie nie powinna do mnie pasować, a wyglądam w niej dobrze, identyczną, jak na załączniku. Więc może zapuść włosy i zrób sobie taką fryzurę, jak na zdjęciu?

Nie rozumiem, dlaczego fryzjer Ci choć trochę nie pocieniował włosów, wyglądają jak obcięte od linijki... Może wybierz się do fryzjera jeszcze raz (do innego!) i poproś o samo cieniowanie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gomezgrzywka.jpg (54,2 KB, 30 załadowań)
__________________
I LOVE THIS GAME!
leniwy_leniwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 09:57   #24
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370
Dot.: Grzywka?

Ta grzywka jest prosta, lepsza by byla na skos. (wyraźny skos) Pocieniuj wlosy... poprostu takie zwykle wygladaja troszeczke nudnie
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:36   #25
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Grzywka?

Cytat:
Napisane przez improbable Pokaż wiadomość
Teraz, gdy już trochę za późno, też uważam, że lepiej było nie podcinać, nie robić grzywki, ale muszę się dostosować do sytuacji, w którą się wpakowałam Pokażę Wam jak to robię, choć krępuje mnie dodawanie aż tylu swoich zdjęć na forum internetowym, ale skoro
- w tym dziale to normalne,
- koleżanki i koledzy zawsze mi powiedzą, że wyglądam dobrze, więc nie ma co na nich liczyć ,
to się niniejszym przełamuję. Po hektolitrze wylanych łez (przesadzam, ale faktycznie kwestia włosów jest emocjonująca zapewne nie tylko dla mnie) zaczęłam się zastanawiać co też robić, by było po mojemu, czyli proste, szybkie i hej do przodu, i doszłam do wniosku, że w dość wysokiej kitce jest lepiej, a na dni gdy będzie mnie ona szczególnie irytować kupiłam zapas elastycznych opasek, w których wyglądam wuefowo, ale do wielu sytuacji akceptowalnie... Więcej pomysłów nie mam, ale na razie to wystarczy. I chyba ją na dniach usymetrycznię, a potem już nie będę przycinać, tylko znooowu zapuszczanie
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi w wątku.
Jeśli zdecydowałabyś się jednak uasymetrycznić grzywkę to tutaj jest świetny tutorial, sama z niego korzystałam i byłam zadowolona z tego co mi wyszło http://www.youtube.com/watch?v=W66ey...9C6BBC6A44BD90
Tylko pewnie musiałabyś troszkę poczekać aż odrośnie.

Zdecydowanie popieram natomiast głosy dziewczyn o makijażu (nie wiem co powoduje że się tak opierasz, ale to nie moja sprawa) - masz świetne usta, policzki i oczy. Podkreślenie któregoś z tych elementów na 100% odwróciłoby uwagę od fryzury i dodałoby Ci uroku. Ja bym położyła trochę różu na policzki, koniecznie podkreśliła brwi, zrobiła delikatną kreskę na górnej powiece i wytuszowała rzęsy.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:51   #26
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Grzywka?

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;35270302]Jeśli zdecydowałabyś się jednak uasymetrycznić grzywkę to tutaj jest świetny tutorial, sama z niego korzystałam i byłam zadowolona z tego co mi wyszło http://www.youtube.com/watch?v=W66ey...9C6BBC6A44BD90
Tylko pewnie musiałabyś troszkę poczekać aż odrośnie.[/QUOTE]
Dziękuję, ale chyba nigdy bym się nie podjęła zrobienia tego sama
[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;35270302]Zdecydowanie popieram natomiast głosy dziewczyn o makijażu (nie wiem co powoduje że się tak opierasz, ale to nie moja sprawa) - masz świetne usta, policzki i oczy. Podkreślenie któregoś z tych elementów na 100% odwróciłoby uwagę od fryzury i dodałoby Ci uroku. Ja bym położyła trochę różu na policzki, koniecznie podkreśliła brwi, zrobiła delikatną kreskę na górnej powiece i wytuszowała rzęsy.[/QUOTE]
Z tym makijażem to nie żadna mroczna tajemnica
Po pierwsze: podobam się sobie bez makijażu. Wiem, to taka niepopularna postawa
Po drugie: zatrważający jest dla mnie efekt, gdy kobieta, która na co dzień robi sobie lekki makijaż raz przyjdzie do szkoły/pracy nieumalowana (przez zaspanie, czy cokolwiek), to nagle ludziom wydaje się taka niewyraźna, że pytają czy jest chora, czy zmęczona, czy stała się jakaś tragedia
Po trzecie: lubię przecierać oczy
Po czwarte: moje usta zakrywają krzywe zęby, które są moim kompleksem, i gdybym je podkreśliła, to to również zwróciłoby większą uwagę na te zęby.
(Zbieram na aparat, rodziców nigdy nie było stać... Może gdyby im zależało, to pieniądze by się znalazły, ale ja miałam być zawsze mądra, a nie ładna tak, jakby się tego nie dało pogodzić... Rodziców się nie wybiera!)

Po piąte: co do brwi, to się zgadzam, ale sama czuję w ich kwestii niemoc. Są rzadkie, sama nic z nimi nie zrobię, ale od pewnego czasu poważnie rozważam wizytę u kosmetyczki w tej sprawie. Pewnie jeszcze w te wakacje się wybiorę
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 09:57   #27
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Grzywka?

Cytat:
Napisane przez improbable Pokaż wiadomość
Po piąte: co do brwi, to się zgadzam, ale sama czuję w ich kwestii niemoc. Są rzadkie, sama nic z nimi nie zrobię, ale od pewnego czasu poważnie rozważam wizytę u kosmetyczki w tej sprawie. Pewnie jeszcze w te wakacje się wybiorę
Tak jak już dziewczyny napisały, ładne brwi dodają twarzy wyrazistości i sprawiają, że oczy zyskują efektywną oprawę i wcale nie wymagają juz takiego mocnego makijażu. Polecam ten zestaw klik

http://desmond.imageshack.us/Himg140...pg&res=landing
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi2.jpg (31,2 KB, 14 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 08:16   #28
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Grzywka?

Moim zdaniem jak robisz kucyk i puszczasz grzywkę wolno to jest naprawdę nieźle. Nie ma co załamywać rąk i wylewać łez. Grzywka rośnie szybciutko i nawet nie zauważysz, kiedy będzie można ją wreszcie poprawić. Ale już koniecznie u innego fryzjera.
Z tym makijażem po części rozumiem sama od miesiąca nie stosuję żadnych pudrów i udziwnień i nawet zaczynam się już przyzwyczajać do swojego wyglądu. Ale rzęsy choćby raz "smyrnięte" brązowym tuszem dają niezwykle naturalny efekt, a oczy wyglądają o wiele bardziej wyraziście.
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 18:19   #29
Piekna_
Raczkowanie
 
Avatar Piekna_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski
Wiadomości: 38
Wink Dot.: Grzywka?

Cytat:
Napisane przez tygrysek18 Pokaż wiadomość
machnij sobie taką grzywę jak na obrazku i będzie ok. Myślę że będzie Ci pasowała.

też tak myśle
__________________
Od początku wiedziałam że bd osobą której trudno bd sie pozbyc z mojej głowy
Piekna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:36   #30
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Grzywka?

z kucykiem i lekką grzywką jest ok trochę się wyłamię ale uważam że brak grzywki i gładko zaczesane włosy Ci właśnie nie pasują bo podkreślają wysokie czoło. Niekoniecznie musi to być od razu prosta ciężka grzywka czy na skos, ale nawet zaczesane na bok włosy-byleby górna część czoła-linia włosów była trochę zasłonięta
a nie malowanie się dlatego żeby nie wyglądać niewyraźnie jak się czasem człek nie pomaluje-przy bardzo lekkim makijażu różnica przed i po jest niewielka. Lepiej chyba jak juz od czasu do czasu wyglądać "niewyraźnie" niż cały czas
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.