Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 17:47   #1
buuczkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1

Pomocy!


Cześć, założyłam tu konto specjalnie po to, żeby zadać to pytanie.
Jestem uczennicą 3.klasy technikum, więc mam już skończone 18 lat. Często omijałam lekcje niemieckiego, w rezultacie mam 2 oceny i 6 nieobecności na różnych testach/kartkówkach oraz obawiam się, że nieklasyfikacje z powodu zbyt dużej liczy opuszczonych godzin. Co w takim razie? Będę zdawała egzamin, czy może wykreślą mnie z listy uczniów? Istnieje w ogóle taka możliwość? Proszę o szybką odpowiedź
buuczkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:44   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez buuczkowska Pokaż wiadomość
Cześć, założyłam tu konto specjalnie po to, żeby zadać to pytanie.
Jestem uczennicą 3.klasy technikum, więc mam już skończone 18 lat. Często omijałam lekcje niemieckiego, w rezultacie mam 2 oceny i 6 nieobecności na różnych testach/kartkówkach oraz obawiam się, że nieklasyfikacje z powodu zbyt dużej liczy opuszczonych godzin. Co w takim razie? Będę zdawała egzamin, czy może wykreślą mnie z listy uczniów? Istnieje w ogóle taka możliwość? Proszę o szybką odpowiedź
Mój kolega w identycznej sytuacji zdawał egzamin z całego semestru. Gdy go nie zdał, rada pedagogiczna zdecydowała z tego co wiem, że go nie skreślają (w każdej szkole w regulaminie jest opisane, czy takie coś może być i jakie są warunki, w mojej np. tylko raz można było mieć ndst z jednego przedmiotu przez cały okres kształcenia). Ale ponieważ rok później nie zdał jeszcze z innego przedmiotu, to go skreślili i poszedł do szkoły wieczorowej. Dowiedz się u pedagoga albo wychowawcy jak wygląda Twoja sytuacja i pamiętaj, że bardziej na Twoją niekorzyść świadczą nieobecności, niż jedynki, także lepiej teraz przykładnie chodź na lekcje.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 19:49   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Pomocy!

W każdej szkole jest inaczej, jedna bedzie kazała zdawać z całego roku, inna będzie wymagała świetnej frekwencji w 2 semestrze + zdawka z semestru. No a jak nie to komis w sierpniu i albo warunkowo przechodzisz albo cię nie przepuszczają.
Dowiedz się u źródła - statut szkoły, WSO, czy pedagog, wychowawczyni.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 20:49:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.