Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 15:11   #2191
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To jaw obronie MAC'a . Uważam, że ich cienie i szminki są rewelacyjne, podobnie jak róże i rozświetlacze. O pędzlach nie wspomnę, bo w większości przypadków to mistrzostwo. Pewnie, że nie wszystkie produkty są udane (niektóre i dla mnie są bublami), w odniesieniu do szminek i cieni wiele zależy od koloru i wykończenia, jednak chyba żadna firma nie oferuje takiej mnogości odcieni i wykończeń. Błyszczyki też uwielbiam, tak samo jak kredki do oczu, ust i brwi, żelowe eyelinery (fluidline'y) itp. itd. Nie znaczy to, że po inne firmy nie sięgam, bo kolorówkę innych marek też mam (niestety w nadmiarze), ale chyba serce bije mi najszybciej na hasło "MAC" .
Zresztą z każdej firmy mam swoich ulubieńców (np. ArtDeco ma najlepszy wg mnie korektor do maskowania plamek i wyprysków), a z MAC'a nie uwiodły mnie ani podkłady ani korektory, lakiery do paznokci zresztą też bywają kiepskie. Niemniej MAC ma wiele produktów trudnych do zastąpienia, więc będę bronić tezy, że nie jest to marka przereklamowana .
Ola podpisuję się pod wszystkim czterema kończynami !!
(nie będę się powtarzać ale dodam że na wielu pokazach mody itp to właśnie modelki malowane są MACie głównie )

nie jestem totalnie zapatrzona w tą markę bo np lakiery dla mnie MACa to porażka straszna ale tak jak napisała Ola wiele produktów trudnych do zastępienia, samych kolorów pomadek żadna chyba firma nie ma tylu w ofercie a już na pewno nie dior czy chanel
ale cenię sobie cienie choc czasem szukam tańszych zamienników np inglot, uwielbiam pomadki za cudne kolory i za to że za każdym razem jak mam coś ciekawgo na ustach zaczepiają mnie kobiety i pytają co to za pomadka za róże, które wytrzymują u mnie na twarzy cały dzień, oj mogłabym tak przynudzać i przynudzać więc itd itd ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 15:20   #2192
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja się na temat MAC-a wypowiadac nie będę, bo wiadomo
Dodam tylko, ze tez nie wszystko łykam od nich i mają pewne rzeczy, które dla mnie sa bublami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 16:25   #2193
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mój kosmetykoholizm (głównie w zakresie kolorówki) od MACa właśnie się zaczął .

Moj również !p:


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:03   #2194
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A z Diora nie probowalam na pewno przy najblizszej okazji przetestuje

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
poszukaj czerwieni mają bardzo dużo i są piękne sama teraz planuje dwie kolejne

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

A u mnie w Mario powiedzieli, ze Dior zabral swoja kolorowke i nie bedzie na wyprzedazy
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
coś w tym jest bo u mnie z Diora pusta paleta nawet najmniejszego bzdeta nie było, a nie sądzę żeby wszyscy się rzucali na to co ma w ofercie
u mnie było wszystko, tzn. oczywiście niektórych szminek już nie było, bo zostały wykupione, ale tak to można było kupować, z tym, że u mnie Mario likwidowali już kilka miesięcy temu, więc może później Dior stwierdził, że trzeba się zwinąć, bo taka ekskluzywna kolorówka nie może być na takich wyprzedażach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:12   #2195
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4572459 1]A, no i od paru dni zgłębiam rzekome zalety Foreo Luna i oczywiście zaczynam się na to cudo napalać. Niech mnie ktoś walnie w ten durny łeb Podobno jest delikatniejsza niż Clarisonic i w ogóle - cuda wianki robi ze skórą, Jezu....[/QUOTE]

Mnie niestety też ona bardzo kusi

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To ja w obronie MAC'a . Uważam, że ich cienie i szminki są rewelacyjne, podobnie jak róże i rozświetlacze. O pędzlach nie wspomnę, bo w większości przypadków to mistrzostwo. Pewnie, że nie wszystkie produkty są udane (niektóre i dla mnie są bublami), w odniesieniu do szminek i cieni wiele zależy od koloru i wykończenia, jednak chyba żadna firma nie oferuje takiej mnogości odcieni i wykończeń. Błyszczyki też uwielbiam, tak samo jak kredki do oczu, ust i brwi, żelowe eyelinery (fluidline'y) itp. itd. Nie znaczy to, że po inne firmy nie sięgam, bo kolorówkę innych marek też mam (niestety w nadmiarze), ale chyba serce bije mi najszybciej na hasło "MAC" .
Zresztą z każdej firmy mam swoich ulubieńców (np. ArtDeco ma najlepszy wg mnie korektor do maskowania plamek i wyprysków), a z MAC'a nie uwiodły mnie ani podkłady ani korektory, lakiery do paznokci zresztą też bywają kiepskie. Niemniej MAC ma wiele produktów trudnych do zastąpienia, więc będę bronić tezy, że nie jest to marka przereklamowana .
Zgadzam się z każdym słowem Do mnie najbardziej przemawia właśnie ta szerokość oferty i ogromny wybór. Wiadomo, że czasem można z czymś nie trafić (zwłaszcza gdy się kupuje on line), albo że niektóre produkty są mniej udane. Ale tak samo jest w przypadku każdej firmy
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:19   #2196
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
poszukaj czerwieni mają bardzo dużo i są piękne sama teraz planuje dwie kolejne





u mnie było wszystko, tzn. oczywiście niektórych szminek już nie było, bo zostały wykupione, ale tak to można było kupować, z tym, że u mnie Mario likwidowali już kilka miesięcy temu, więc może później Dior stwierdził, że trzeba się zwinąć, bo taka ekskluzywna kolorówka nie może być na takich wyprzedażach
No tylko mi nie tyle o kolor chodzi co o polaczenie super nawilzenia i super pigmentacji trwalosc nie musi byc szalowa, bo u mnie sie wszystkie szminki trzymaja, tak juz mam

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:19   #2197
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
A mi to:
- 5 lakierów (3 dostałam gratis- jakieś Marionnaudowe, błękitny Marionnaud, czerwony Dragon Chanel),
- tusz do rzęs The Balm (ostatnio nie mogę trafić na dobry tusz),
- balsam do ciała pomarańcza John Masters Organics JMO,
- regulujący mist do twarzy JMO,
- nawilżający różano-aloesowy spray do twarzy (dla mamy) JMO,
- maseczka tonizująco-nawilżająca z nagietkiem JMO,
- odżywka bez spłukiwania shine on JMO
- perfumy Escada Absolutely Me 50ml edp

Czyli nie jest aż tak źle
Dla swojego dobra sprawdź terminy przydatności kosmetyków JMO (najpewniej u dystrybutora), dziewczyny na innym wątku trochę się przejechały na mnarrionaudowej promocji, a kiedy przekazłam info koleżance, która takze obłowiła się w czasie promocji - okazało się, że ona także.


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja nie jestem napalona na Maca. To dla mnie taki drogi Inglot (nie żebym miała coś do Inglota). Kupilam korektor ProLonwear i jest taki sobie. A wszyscy tak nad nim piali. Pigmentacja/krycie bardzo przeciętne. Na poziomie podkladu, nie korektora. Trzyma się zwyczajnie. Nic specjalnego.
Ja już chyba wyrosłam z drogich produktów makijażowych. W drogerii można znaleźć równie dobre.
Ja mam za to problem z pielęgnacją... Już się czaje na krem z Antipodes. I powstrzymuje mnie tylko brak próbki i możliwości zwrotu Pojemność jest zabójcza i co ja z tym pocznę jak mnie zapcha?
Ja uważam, że MAC ma boskie róże
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 19:35   #2198
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

mac studio fix fluid to moj must have
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:39   #2199
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam nad zycie najtansze pomadki z Maybelline Hydra Extreme - wciaz szukam wsrod drozszych zamiennika ich 535 - idealnej czerwieni - i zadne sie nie umywaja - wysokopolkowe albo za bardzo wysuszaja usta albo za malo nasycone kolory maja, a te z Hydra Extreme to ideal - nawilzaja jak pomadki ochronne a pigmentacja szalenie intensywna i nie musze maziac ust 20 razy dla odpowiedniego efektu jak przy Lancome, Guerlain czy EL... jakby ktos znalazl drozszy odpowiednik (powalilo babe, drozszych rzeczy szukac na sile ) to dajcie znac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Mam tą szminkę i faktycznie jest rewelacyjna, a jeśli chodzi o podobną - próbowałaś może Guerlain 25 Garconne? Czerwień idealna i świetna konsystencja szminki.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:40   #2200
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widziałam te zestawy na stronie Temptalii. Wydają się fajne .


Czyli to, co pokazują na stronie firmowej KA to stara wersja, a ja mam nową?
W nowej wersji nie ma pedzelka i jest duuuzo mniej produktu ( bylo chyba 6.5 , jest 3.1 g):/ Za te sama cene:/
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:57   #2201
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam tą szminkę i faktycznie jest rewelacyjna, a jeśli chodzi o podobną - próbowałaś może Guerlain 25 Garconne? Czerwień idealna i świetna konsystencja szminki.
Mam inna czerwien z Rouge G. (Gemma/genna jakos tak) i one niestety nie maja takiej pigmentacji, konsystencja jest taka bardziej tlusta niz Maybelline - trzeba kilka razy przeciagnac po ustach i kolor szybko blaknie. Choc oczywiscie to swietne szminki, nie wysuszaja, rowno schodza - ale Hydra Extreme jest lepsza

O Garconne tez myslalam swego czasu jako czerwieniowy freak

Lukam sobie na palete czerwieni Diorow na sephora.pl i mam obled w oczach

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 19:58   #2202
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Ja uważam, że MAC ma boskie róże
o tak tak, ja wprost uwielbiam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:00   #2203
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
No tylko mi nie tyle o kolor chodzi co o polaczenie super nawilzenia i super pigmentacji trwalosc nie musi byc szalowa, bo u mnie sie wszystkie szminki trzymaja, tak juz mam

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
mnie one pod tymi względami najbardziej odpowiadają, bo 95% szminek (w tym MACowe) strasznie wysuszają mi usta
rouge są zwłaszcza mocno napigmentowane bo addict takie bardziej glossy i trzeba ich więcej dać żeby dały mocniejszy kolor, ale i tak są słabsze niż rouge
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:01   #2204
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jestem bardzo ciekawa czy któraś z Was próbowała już nowego podkładu Lancome Miracle Air de Teint? Zastanawiam się nad czymś nowym na wiosnę, przede wszystkim lekkim i świetlistym, zero płaskiego matu
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:03   #2205
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wlasnie tak jak pisalam wczesniej mac wlasnie glownie wygrywa ta roznorodnoscia, i dlatego mimo wszystko bede po niego siegac. Ale stwierdzilam ze tyle razy sie na tych pomadkach przejechalam ze bede je brac tylko w akcjach back to mac.



Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam nad zycie najtansze pomadki z Maybelline Hydra Extreme - wciaz szukam wsrod drozszych zamiennika ich 535 - idealnej czerwieni - i zadne sie nie umywaja - wysokopolkowe albo za bardzo wysuszaja usta albo za malo nasycone kolory maja, a te z Hydra Extreme to ideal - nawilzaja jak pomadki ochronne a pigmentacja szalenie intensywna i nie musze maziac ust 20 razy dla odpowiedniego efektu jak przy Lancome, Guerlain czy EL... jakby ktos znalazl drozszy odpowiednik (powalilo babe, drozszych rzeczy szukac na sile ) to dajcie znac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ja najbatdziej lubie czerwona pomadke YSL w tym prostokatnym opakowaniu zserii matowej ale nie wiem czym dla ciebie jest czerwien idealna.bo ja lubie cieple czerwienie osobiscie.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja mam z MACa takie pomadki które dają radę nawet jedzeniu, wiadomo że kolor nie jest taki jak na początku, ale są bardzo trwałe, a apogeum trwałości to było kiedyś jak zrobiłam wieczorem demakijaż poszłam spać, a rano wstaje i mam dalej zabarwione usta od pomadki ..
Dla mnie przykladowo russian red to najwiekszy wysuszacz ust i niestety schodzi z.nich nierowno a kazdy sie tak zachwyca, nie wiem moze na mnie te maczki sie nie sprawdzaja po prostu.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze sa ludzie u ktorych pomadki sie trzymaja. Słyszę o nich czasem, ale to nie ja U mnie nawet konturówka się nie trzyma. Chociaz musze kiedys kupic MUFE Aqua lip

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



A u mnie w Mario powiedzieli, ze Dior zabral swoja kolorowke i nie bedzie na wyprzedazy
Bo to prawda ,u nas sie zaczela wyprz wlasnie potym jak sie dior zabral ze wszystkich sklepow, reszta marek tez. Sie zabrala pozniej to nie tak ze ludzie wykupili el tylko marka sie zabrala.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:05   #2206
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mnie one pod tymi względami najbardziej odpowiadają, bo 95% szminek (w tym MACowe) strasznie wysuszają mi usta
rouge są zwłaszcza mocno napigmentowane bo addict takie bardziej glossy i trzeba ich więcej dać żeby dały mocniejszy kolor, ale i tak są słabsze niż rouge
No wlasnie tez sie napalam wlasnie wirtualnie na te Rouge :P ale poczekam do VIPow ehhh

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:09   #2207
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja uważam, że MAC ma boskie róże
O tak zwłaszcza ostatni Petal Power to mistrzostwooooo swiataa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:11   #2208
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A jakis maczek blush w odcieniu brzoskwinki na policzki? U mnie niestety w szczecinie nie ma Maca to sobie nie pomacam
Wszystko przylecialo do mnie z usa, teraz na szczescie online mozna z PL


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:14   #2209
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wlasnie tak jak pisalam wczesniej mac wlasnie glownie wygrywa ta roznorodnoscia, i dlatego mimo wszystko bede po niego siegac. Ale stwierdzilam ze tyle razy sie na tych pomadkach przejechalam ze bede je brac tylko w akcjach back to mac.




Ja najbatdziej lubie czerwona pomadke YSL w tym prostokatnym opakowaniu zserii matowej ale nie wiem czym dla ciebie jest czerwien idealna.bo ja lubie cieple czerwienie osobiscie.


Dla mnie przykladowo russian red to najwiekszy wysuszacz ust i niestety schodzi z.nich nierowno a kazdy sie tak zachwyca, nie wiem moze na mnie te maczki sie nie sprawdzaja po prostu.


Bo to prawda ,u nas sie zaczela wyprz wlasnie potym jak sie dior zabral ze wszystkich sklepow, reszta marek tez. Sie zabrala pozniej to nie tak ze ludzie wykupili el tylko marka sie zabrala.
Ja lubie wszystkie czerwienie i cieple i zimne i jasnei ciemne, ale wlasnie najbardziej chodzi mi o te konsystencje - nawilzajaca, ale nie taka tlusta i super pigmentacja kto mial Hydra Extreme ten wie, o czym mowie a to sa w ogole najtansze szminki z Maybelline -kosztuja chyba 18 zl. A w dodatku odbieram je zawsze za punkty w SP

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 20:21   #2210
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale efekt jest na pewno inny


Widziałam te zestawy na stronie Temptalii. Wydają się fajne .


Czyli to, co pokazują na stronie firmowej KA to stara wersja, a ja mam nową?


Ja zrobiłam zapas tego brązera Armaniego, bo ponoć jest wycofywany .

A tusz MAC naprawdę godny polecenia, ale nie chcę przesadnie kusić .

Daj znać, co Ci tam polecono w sprawie oczu, bo dolegliwości (głównie pomarszczenie ), mam podobne .
jak skończe Armaniego to nie będę miała dylematu i wezmę sculpt KA

jasne dam znać, chyba że zarzuci mnie tyloma zabiegami że wpadnę w depresję

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
W nowej wersji nie ma pedzelka i jest duuuzo mniej produktu ( bylo chyba 6.5 , jest 3.1 g):/ Za te sama cene:/
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:22   #2211
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Dla mnie przykladowo russian red to najwiekszy wysuszacz ust i niestety schodzi z.nich nierowno a kazdy sie tak zachwyca, nie wiem moze na mnie te maczki sie nie sprawdzaja po prostu.
no widzisz, np. z serii Sheen Supreme była dla mnie objawieniem, ale mam przypuszczenia że wysusza mi usta, a jeżeli nie wysusza to z pewnością ich nie nawilża z reszty jestem zadowolona, maty podkreślają niedoskonałości niestety, też mam i czasem mnie to drażni, lubię wykończenie creemsheen+pearl i amplified creme - mega trwałość (przynajmniej u mnie )
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:51   #2212
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
No wlasnie tez sie napalam wlasnie wirtualnie na te Rouge :P ale poczekam do VIPow ehhh

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
najlepiej poczekać właśnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 21:13   #2213
MZZZ2
Raczkowanie
 
Avatar MZZZ2
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
A jakis maczek blush w odcieniu brzoskwinki na policzki? U mnie niestety w szczecinie nie ma Maca to sobie nie pomacam
Wszystko przylecialo do mnie z usa, teraz na szczescie online mozna z PL


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Peaches
MZZZ2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 21:15   #2214
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
Peaches

Dzięki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 21:20   #2215
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
W nowej wersji nie ma pedzelka i jest duuuzo mniej produktu ( bylo chyba 6.5 , jest 3.1 g):/ Za te sama cene:/
A, czyli mam starą .
Że w nowej wersji nie ma pędzelka, to pal licho, bo jest do niczego, ale że gramaturę zmniejszyli, to kiepsko
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 21:33   #2216
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, czyli mam starą .
Że w nowej wersji nie ma pędzelka, to pal licho, bo jest do niczego, ale że gramaturę zmniejszyli, to kiepsko
No to szczesciara jestes Ja mam te mala popie-rdolke ( wyczaszkowalo mi)
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 23:20   #2217
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość


Monia, dostalam info od kolezanki, ze Retixa wycofali:/
Oooo, a czemu? Cos z nim nie tak sie okazało? Ja twarz jeszcze mam, jakby co
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 23:25   #2218
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Oooo, a czemu? Cos z nim nie tak sie okazało? Ja twarz jeszcze mam, jakby co
Nie wiem niestety:/ Mam zapas na trzy zabiegi, potem bede kombinowac.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 23:34   #2219
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ola podpisuję się pod wszystkim czterema kończynami !!
(nie będę się powtarzać ale dodam że na wielu pokazach mody itp to właśnie modelki malowane są MACie głównie )

nie jestem totalnie zapatrzona w tą markę bo np lakiery dla mnie MACa to porażka straszna ale tak jak napisała Ola wiele produktów trudnych do zastępienia, samych kolorów pomadek żadna chyba firma nie ma tylu w ofercie a już na pewno nie dior czy chanel
ale cenię sobie cienie choc czasem szukam tańszych zamienników np inglot, uwielbiam pomadki za cudne kolory i za to że za każdym razem jak mam coś ciekawgo na ustach zaczepiają mnie kobiety i pytają co to za pomadka za róże, które wytrzymują u mnie na twarzy cały dzień, oj mogłabym tak przynudzać i przynudzać więc itd itd ...
Ja mam na razie tylko 3 produkty maczka, ale na razie jestem zadowolona i chce więcej
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 07:35   #2220
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No to szczesciara jestes Ja mam te mala popie-rdolke ( wyczaszkowalo mi)
A mogłabyś kiedyś, przy okazji, wrzucić zdjęcie tej nowej "popierdółkowatej" wersji ?
W necie mało jest real photo.

Edit:
Ale fajne combo sobie dziewczyna zrobiła

Btw - mój pędzel w KA Candlelight jest czarny, ze sztucznego włosia, tragiczny, ponoć we wcześniejszych wersjach był przynajmniej naturalny, o czym mowa tu. Właśnie na tej stronie fajnie widać, jaki efekt daje ten rozświetlacz.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-03-25 o 08:25
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.