Clinique - kolorówka - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-16, 19:45   #1921
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
SiS dobijasz mnie kobieto - a już miałam tak ładnie ułożony światopogląd
Agnieska, nie chodzi o to by Ciebie przekonać, lecz by nie wprowadzać innych w błąd

Jak wyczytałam, masz opory przed kupnem pudru z 2005r.- uważam, że nie powinnaś się zmuszać.
Jak wiesz mam ST w różowym i brązowym kolorze- brązowy jest z 2007 i wygląda, pachnie, zachowuje się identycznie jak ten z 2005r.

Ale jak Ty nie lubisz kupować kosmetyków wyprodukowanych te 2 lata temu, to może rzeczywiście się wstrzymaj Nie ma co na siłę

EDIT:
Myślałam, że zaraz zejdą ale jednak nie więc wklejam cienie trójki:
http://www.allegro.pl/item298598144_...trio_nowe.html
http://www.allegro.pl/item298586721_...ie_nr_102.html


Może sama bym się skusiła na te pierwsze (06 - Blushing nude, ciekawe jakie są, matowe czy połyskujące?) ale siostra na imieniny coś dla mnie szykuje z Clinikowych cieni, więc się wstrzymam
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 20:12   #1922
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Vril, a kiedy wkleisz zdjęcia całej swojej kolekcji kolorówki? proszę się zmobilizować!
Raczej wcale

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wiecie co sprawia że szachownica jest taka wyjątkowa? Żaden inny kosmetyk nie daje takiego rasowego efektu rozświetlenia... Odkąd ją mam, każdy róż który testuję, wygląda przy nim marnie.
Eh... porfel mnie boli

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
SiS dobijasz mnie kobieto - a już miałam tak ładnie ułożony światopogląd
Ja tez
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 21:00   #1923
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Przepraszam Nie bijcie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 21:04   #1924
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

to ja Wam polecam spróbowanie z Silver lub Gold Shu nakładanym na jakis róż, ja dzisiaj spróbowałm z matowym brązerem, po muśnieciu Gold'em efekt fantastyczny i właściwie na mojej skórze lepszy niż po szachownicach, a mam takowe dwie i zaczynam się zastanawiać, czy nie polecą jednak w świat
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 21:17   #1925
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to ja Wam polecam spróbowanie z Silver lub Gold Shu nakładanym na jakis róż, ja dzisiaj spróbowałm z matowym brązerem, po muśnieciu Gold'em efekt fantastyczny i właściwie na mojej skórze lepszy niż po szachownicach, a mam takowe dwie i zaczynam się zastanawiać, czy nie polecą jednak w świat
Mówisz o cieniach Shu Emura, tak?
No właśnie też nad nimi myślę, tylko nie wiem czy barć perłowe czy metallic

A szachownicy jednak nie przebije taka mieszanka (jak dla mnie), bo w niej są trzy kolory- można mieszać całe, na ukos lub pojedynczo nakładać na powieki- są niesamowicie trwałe jako cienie i przepięknie lśnią
Ale oczywiście to tylko moja osobista opinia.

Moja siostra której całym makijażem jest tusz do rzęs powiedziała, że też chce taką

Chciałabym Shimmering Sweets ale pewnie to marzenie ściętej głowy
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 21:17   #1926
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to ja Wam polecam spróbowanie z Silver lub Gold Shu nakładanym na jakis róż, ja dzisiaj spróbowałm z matowym brązerem, po muśnieciu Gold'em efekt fantastyczny i właściwie na mojej skórze lepszy niż po szachownicach, a mam takowe dwie i zaczynam się zastanawiać, czy nie polecą jednak w świat
a jakie kolory tych szachownic?i w którą stronę świata będą lecieć
A jaki matowy brązer polecasz?Bo jakiś jasny,herbatnikowy np. mat mi się marzy...
EDIT:W którymś wątku była chyba ostatnio dyskusja o takich brązerach?Proszę mnie tam wygonić (najlepiej wskazując palcem gdzie iść )
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 21:29   #1927
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
a jakie kolory tych szachownic?i w którą stronę świata będą lecieć
A jaki matowy brązer polecasz?Bo jakiś jasny,herbatnikowy np. mat mi się marzy...
EDIT:W którymś wątku była chyba ostatnio dyskusja o takich brązerach?Proszę mnie tam wygonić (najlepiej wskazując palcem gdzie iść )
Tak było gdzieś o takich brązerach.....

To chyba na tym wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...111159&page=42
Ale nie jestem pewna
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 22:33   #1928
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Chciałabym Shimmering Sweets ale pewnie to marzenie ściętej głowy
To ten?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Shimmering Sweets1.JPG (13,5 KB, 80 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 22:40   #1929
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
To ten?
Majade

Tak to ten
Wtedy miałabym już wszystkie kolory jakie chcę: brąz, zimny róż i ciepły róż, ech...


p.s. W końcu wybieram się po kartę przedpłaconą, żeby móc robić zakupy na zagranicznych stronach- jednak widzę, że niektóre kosmetyki są dużo tańsze Wolę nie myśleć ile przepłaciłam przez te wszystkie lata


EDIT:
Aaaaaaaaaaaa, lepiej nie będę patrzyła
http://search.ebay.ie/search/search....trypage=search

EDIT2:
Cofam to, że jeszcze tylko Shimmering Sweets wystarczą mi do szczęścia
Ja chcę jeszcze Blushing Bronze i Peach Bronze

__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 08:31   #1930
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Clinique - kolorówka

A ja podzielę się swoimi wrażeniami nt czwórki teddy bear (i nie będę pierwsza z taką opinią). Może nie mam wprawy w nakładaniu, ale tak ciężko nigdy nie nakładałam żadnych cieni. Pierwszy problem jest właśnie w ich nałożeniu - strasznie ciężko rozsmarowują się po powiece, tworzą się nieregularne plamy, placki. Kolor - w zasadzie żaden. Próbowałam różnych metod - pędzelkiem, pacynką - ale niezmiennie wychodzi mi bardzo lekki odcień i na dodatek z prześwitami skóry .

Zachorowałam na te cienie:
http://www.allegro.pl/item296526071_...ych_cieni.html
ale teraz zastanawiam się, czy to nie będzie wyrzecenie kasy w błoto, skoro tak zachowują się na moich oczętach . A może to wina tego, że misie są matowe?

I niech jakaś mądra głowa powie, dlaczego ja tak mam?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 08:37   #1931
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

I niech jakaś mądra głowa powie, dlaczego ja tak mam?
nie wiem, u mnie z misiami nie ma problemu, powieki nimi pomalowane wyglądają jak pomalowane, placki mi się nie robią, skóra nie prześwituje, owszem kolory są dość jasne i do dziennego makijażu, ale właśnie za to je lubię i tak traktuję, nawet malowanie nimi w samochodzie nie sprawia mi kłopotu, ale zaznaczam mam suchą skórę wokół oczu i nawet bazy nie używam,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 08:58   #1932
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A ja podzielę się swoimi wrażeniami nt czwórki teddy bear (i nie będę pierwsza z taką opinią). Może nie mam wprawy w nakładaniu, ale tak ciężko nigdy nie nakładałam żadnych cieni. Pierwszy problem jest właśnie w ich nałożeniu - strasznie ciężko rozsmarowują się po powiece, tworzą się nieregularne plamy, placki. Kolor - w zasadzie żaden. Próbowałam różnych metod - pędzelkiem, pacynką - ale niezmiennie wychodzi mi bardzo lekki odcień i na dodatek z prześwitami skóry .

Zachorowałam na te cienie:
http://www.allegro.pl/item296526071_...ych_cieni.html
ale teraz zastanawiam się, czy to nie będzie wyrzecenie kasy w błoto, skoro tak zachowują się na moich oczętach . A może to wina tego, że misie są matowe?

I niech jakaś mądra głowa powie, dlaczego ja tak mam?
ja też tak mam i jestem strasznie zła z tego powodu Chyba poślę tą paletkę w świat i złożę paletke w Inglocie
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 10:15   #1933
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Clinique - kolorówka

wczoraj się pomalowałam Miśkiem i cudo-cienie miękkie, aksamitne, świetnie przylegają do skóry i łączą się między sobą. A ten mleczak..ach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 10:19   #1934
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wczoraj się pomalowałam Miśkiem i cudo-cienie miękkie, aksamitne, świetnie przylegają do skóry i łączą się między sobą. A ten mleczak..ach
ja mam takie same odczucia, czyli jak zawsze, wszystko zależy od wielu czynników i nie da sie wszystkim dogodzić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 10:36   #1935
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wczoraj się pomalowałam Miśkiem i cudo-cienie miękkie, aksamitne, świetnie przylegają do skóry i łączą się między sobą. A ten mleczak..ach
tylko że to nie jest mleczak Mam mleczaka pojedynczego i on jest całkiem inny od tego w paletce, bardziej kremowy. Całkiem inny odcień
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 10:59   #1936
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Tak to prawda, że te cienie nie są mocno napigmentowane.
Dla mnie byłyby idealne na dzień do makijażu w którym nie chcę by było widoczne, że mam mocno umalowane oczy (tyle, że dla mnie mocno umalowane oczy to dla wielu z Was lekki makijaż Po prostu źle wyglądam w np. mocnym smoky eyes).

Jednak siostra na imieniny już szykuje mi na pewno cienie z Clinique (zorientowałam się ), więc będę mogła sprawdzić za jakieś 5 dni
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 11:09   #1937
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Aaaa zapomniałam napisać

Byłam wczoraj w takiej drogerii ze średnią półką, w poszukiwaniu kolorówki, głównie polskich firm, bo na KWC same ochy i achy.

Spędziłam bitą godzinę Mieli też kulki APC Nie miałam pojęcia, że są dostępne w Poznaniu.
zdradzisz gdzie? czyżby w pasażu MM?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 11:36   #1938
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
zdradzisz gdzie? czyżby w pasażu MM?
Na placu Cyryla Niestety cieni nie mają tylko brokaty APC, szkoda bo chciałam zobaczyć te osławione sypkie cienie.... Ale to APC im tam nie schodzi, więc teraz pozbywają sie tego co mają i chyba więcej nie będzie

Do tego obsługa jest miła ale niestety strasznie niekompetentna- pracownica naprawdę niewiele wiedziała, nie orientowała się w asortymencie- pytałam o coś, ona że nie ma, pokazałam jej tester że jest, to ona szuka i szuka, i mówi że jednak nie ma
Ja nie dając za wygraną dalej ją męczę by poszukała, ona że naprawdę nie ma, to patrzę na ten tester i pytam czy może mi go odsprzedać, a ona że nie i nagle ją oświeciło, zajrzała do szuflady i nagle znalazła

Jak ja to lubię.... już sama chciałam za nią poszukać....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 11:43   #1939
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Na placu Cyryla Niestety cieni nie mają tylko brokaty APC, szkoda bo chciałam zobaczyć te osławione sypkie cienie.... Ale to APC im tam nie schodzi, więc teraz pozbywają sie tego co mają i chyba więcej nie będzie
cienie sypkie mają właśnie w Pasażu MM tylko, że tam z kolei panię są troszkę nadgorliwe no i poza APC mają np paletki Ruby Rose w niebotycznych cenach
pozbywają się, tzn że mają jakieś niższe ceny?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 12:00   #1940
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie wiem, u mnie z misiami nie ma problemu, powieki nimi pomalowane wyglądają jak pomalowane, placki mi się nie robią, skóra nie prześwituje, owszem kolory są dość jasne i do dziennego makijażu, ale właśnie za to je lubię i tak traktuję, nawet malowanie nimi w samochodzie nie sprawia mi kłopotu, ale zaznaczam mam suchą skórę wokół oczu i nawet bazy nie używam,
Więc rzeczywiście może to efekt mojej skóry oczu - jest zbyt tłusta? Pod koniec dnia mam cień jedynie zebrany w załamaniu - zrulowany kolorek, na powiece po cieniu nie ma śladu.

Na pewno nie odpuszczę klinikom, popróbuję innych metod nakładania, może mocniej przypudrować oko - lub jakaś baza (AAE?). Z tym cieniem, co wkleiłam, chyba jednak się wstrzymam, ze względu właśnie na pigmentację i trwałość oraz wygląd na oczach.

Reese czy wobec cieni nie - matowych klinika masz podobne odczucia czy tylko z czwórką misiów masz ten klopot?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:19   #1941
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Więc rzeczywiście może to efekt mojej skóry oczu - jest zbyt tłusta? Pod koniec dnia mam cień jedynie zebrany w załamaniu - zrulowany kolorek, na powiece po cieniu nie ma śladu.

Na pewno nie odpuszczę klinikom, popróbuję innych metod nakładania, może mocniej przypudrować oko - lub jakaś baza (AAE?). Z tym cieniem, co wkleiłam, chyba jednak się wstrzymam, ze względu właśnie na pigmentację i trwałość oraz wygląd na oczach.

Reese czy wobec cieni nie - matowych klinika masz podobne odczucia czy tylko z czwórką misiów masz ten klopot?
Bez bazy to w ogóle nie ma mowy, na bazie lepiej Niestety nie miałam przyjemnosci uzywania innych cieni Clinique, to moje pierwsze. Muszę wypróbować niematowe
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:24   #1942
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować niematowe
To tak jak ja - właśnie też bym chciała niematowe - tylko trochę żal ryzykować. nie handluję na targowisku, nie mam czasu na takie rzeczy - i szkoda byłoby kupić i .. wyrzucić ?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:28   #1943
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To tak jak ja - właśnie też bym chciała niematowe - tylko trochę żal ryzykować. nie handluję na targowisku, nie mam czasu na takie rzeczy - i szkoda byłoby kupić i .. wyrzucić ?
Żal czy nie żal i tak pewnie sie skuszę
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 13:07   #1944
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
cienie sypkie mają właśnie w Pasażu MM tylko, że tam z kolei panię są troszkę nadgorliwe no i poza APC mają np paletki Ruby Rose w niebotycznych cenach
pozbywają się, tzn że mają jakieś niższe ceny?
Ceny mają normalne

Zatem muszę wybrać się do pasażu MM (jejku nawet nie pamiętam kiedy tam ostatni raz byłam ) bo tam na Cyryla są trochę gorzej zaopatrzeni
Już kilka razy słyszałam o tym sklepie w pasażu MM, że mają różne ciekawe kosmetyki i dość dobre zaopatrzenie
Na Cyryla myślałam, że będzie lepiej, a tam dużo braków mają...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 15:56   #1945
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Prosze posiadaczki quada Teddy Bear o mobilizacje i ustalenie skladu kolorow w tej palecie. Zdania, co do najjasniejszej kostki sa podzielone - Mleczak, nie Mleczak, a reszta? Ladnie prosze o wypowiedzi, co ten quad moze w sobie zawierac i ogolne zdanie o powyzszym - ciepla tonacja, zimna, neutralna, itp.
Dziekuje
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:05   #1946
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

zdecydowanie nie Mleczak: poniżej zdjęcie porównawcze.
Tonacja ciepła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie 003.jpg (62,2 KB, 115 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:08   #1947
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Reese piekne dzieki Zdjecie rewelacyjne, ja chce to jasne cos Cala paleta tak ci wyszla na zdjeciu, ze az sie poczulam skuszona, mimo, ze brazy, to nie moja bajka. Trzecia kostka jest zlotawa?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:17   #1948
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Clinique - kolorówka

witam, wprawdzie tak wielka klinikomaniaczka jak pozostale z was nie jestem, ale i ja sie wkleje ze swoja malutka kolekcja :

na zdjeciu:
puder: transparency neutral 08
brush on cream liner: true black
cienie GWP w zielonym opakowaniu: soft shimmer sierra glaze
cienie nr 2: super shimmer rum spice
maczek: plum poppy
pore minimizer: clair
city block sheer shimmer w wersji GWP: golden

mialam takze quad teddy bear, ale mimo, iz uwielbiam brazy, nie bylam z niego zadowolona - cienie byly bardzo malo widoczne na powiece
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BEZ LAMPY.jpg (27,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z LAMPA.jpg (39,8 KB, 123 załadowań)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:18   #1949
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril raczej nie złotawa. Złoty kojarzy mi się z połyskiem a ten jest matowy. Załączam jeszcze fotkę cieni na skórze. Starałam się dobrze oddać kolory

kociolku a jak oceniasz cień rum spice w porównaniu do teddy bear?? Chodzi przede wszystkim o napigmentowanie i rozprowadzanie cienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie 007.jpg (71,5 KB, 62 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:27   #1950
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
witam, wprawdzie tak wielka klinikomaniaczka jak pozostale z was nie jestem, ale i ja sie wkleje ze swoja malutka kolekcja :

na zdjeciu:
puder: transparency neutral 08
brush on cream liner: true black
cienie GWP w zielonym opakowaniu: soft shimmer sierra glaze
cienie nr 2: super shimmer rum spice
maczek: plum poppy
pore minimizer: clair
city block sheer shimmer w wersji GWP: golden

mialam takze quad teddy bear, ale mimo, iz uwielbiam brazy, nie bylam z niego zadowolona - cienie byly bardzo malo widoczne na powiece
Kociołku, a mogłabyś troszkę bliżej opisać maczka Plum Poppy - jaki efekt daje na skórze - czy ciemny bardzo, czy zimny czy raczej ciepły...?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.