Pomozecie? Plz... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 20:55   #1
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911

Pomozecie? Plz...


Witam dziewczyny To znowu ja ale tym razem na powaznie potrzbuje pomocy... tzn moze nie jest to az tak powazna sprawa, ale bardzo mi na tym zalezy.
Kiedy poprzednio pytalam o takie zeczy malo osob zechcialo mi pomoc, ale bardzo was prosze o wyrozumialosc.
W sobote mam dyskoteke, ale jest to dla mnie bardzo wazna impreza i chcialabym dobrze wyglądać. Błagam o rady dotyczące uczesania, oraz makijażu, będe bardzo wdzięczna jeśli coś mi poradzicie. Dołączam swoje aktualne zdjęcie. Z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.JPG (118,6 KB, 55 załadowań)
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:59   #2
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Pomozecie? Plz...

Myślę że ładnie by Ci było, gdybyś pokręciła sobie troszkę włosy, na lokówkę albo na wałki, ale nie rób sobie loczków-pierścionków, tylko takie naturalny, większy, bardziej anielski skręt niestety w kolorach makijazu i ich dopasowaniu do urody nie mam zielonego pojęcia ale dziewczyny na pewno coś doradzą
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:01   #3
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911
Dot.: Pomozecie? Plz...

a ja mam takie loczki zawsze po deszczu albo jak jest wilgotne powietrze hehe
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:53   #4
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Pomozecie? Plz...

a do tego dodam ze brunetkom ładnie w srebrnym cieniu do powiek z drobinkami czyli taki mieniacy sie- do tego czarna delikatne kreski ,moze jakas biala bluzka sexowno - sportowa - do tego spodnie biodrowki i pasek to fajny komplet - ale to i tak Ty chyba sama sobie najlepiej dobierzesz ubiór- do własnego stylu
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 10:44   #5
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Pomozecie? Plz...

Masz fajne włosy, podobaja mi sie takie proste, ja bym ich nie skrecala ale to jest oczywiscie moja opinia . Uzylabym za to troche nablyszczacza, albo troszeczke, ale naprawde nieduzo brokatu do wlosow (zeby nie wygladalo to tak kiczowato ).

Jesli chodzi o makijaz to najlepiej dostosowac go do Twojego typu urody. Na pewno bedzie Ci potrzebny jakis fajny blyszczyk, dobry tusz do rzes, roz do policzkow i lekki podklad.

Ubior- mysle ze zwykla czarna bluzeczka bez rekawow z takim lejacym dekoltem w ksztacie V, jeansy biodrowki i widoczny pasek. Mozesz tez pokombinowac- np. ubrac na siebie 2 bluzeczki, ta pod spodem, ktora bedzie wystawac moze byc np. koronkowa i na ramiaczkach. Ta, ktora bedzie na wierzchu bedzie odkrywala nieco ramiona lub bedzie jakby opuszczona na jedno ramie tylko. Kolory bluzeczek moga byc kontrastowe np. czarna a na nia biala albo mozesz tez poszalec z kolorami, w koncu wiosna. Mi sie podoba polaczenie zoltego z zielonym Beda Ci pasowac intensywne kolory bo jestes brunetka.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:44   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Pomozecie? Plz...

Ja też myślę, że fryzurkę masz fajną.
Wszystkie ewentualne niedoskonałości pokryj korektorem, na twarz nałóż lekki wyrównujący koloryt skóry podkład. Twarz możesz rozświetlić lekko pudrem rozświetlającym.
Oczy - wedle uznania. Przeszukaj wizaż jest wiele wątków o makijażach w co najmniej połowie jest jeszcze powiedziane jak je wykonać - a jesli znajdzisz jakis ładny i nie bedziesz wiedziała jak go zrobić juz nasza w tym głowa zeby ci powiedziec (przy okazji uzyskasz co do takiego makijazu naszą aprobatę lub tez nie ) - ja tak z góry radzę oczu tak za bardzo nie rożswietlać i nie "rozjaśniać" bo mogą się wydać dużo za duże lub wypukłe, za to rzęsy powinnaś ładnie wytuszować. Usta też masz duże więc wystarczy jakiś delikatny błyszczyk, a jeśli zalezy ci na trwalości to wybierz szmineczkę - najlepiej matową w jakimś neutralnym odcieniu ( nie za jasny, nie za ciemny)

Naprawde wiele nie trzeba udoskonalać - wystarczy jeśli podkreślisz swoje atuty (oczy i usta) - takie jest moje zdanie
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:36   #7
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Pomozecie? Plz...

nie mam za bardzo czasu zeby Ci teraz pomóc ale wkleje to zdjęcie bo jak zobaczylam Twoje to odrazu mi sie z tą dziewczyną skojarzyłaś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy%20czarne%20%2827%29.jpg (17,4 KB, 12 załadowań)
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 14:41   #8
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911
Dot.: Pomozecie? Plz...

dzieki dziewczyny napewno poslucham waszych rad (boze ta dyska juz jutro) postaram sie zrobic fotki jak juz sie wyszykuje, ale nie obiecuje
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:42   #9
aneczka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 189
GG do aneczka911
Dot.: Pomozecie? Plz...

jejku taki makijaz to mi sie strasznie podoba, ale niestety nie potrafie go wykonac, a wiem tez ze jak robie kreske na dole to mi nie pasuje, bo mam takie brzydkie oczy wtedy...
__________________

aneczka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:33   #10
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: Pomozecie? Plz...

aneczka911 jak na Ciebie patzre to mysle ze jestes stworzona do przydymionego oczka sproboj dzis zrobic taki makijazyk..ale z cieniami a nie sama kreseczka. Bo te\aki makijaz naprawde duuuuzo daje( sama sie przekonalam,choc tez do konca nie bylam pewna cyz mi pasuje az nie sprobowalam ) + jakis mega wydluzajacy i podkreslajacy rzeski tusz i podkladik dobry..a co do wloskow...wydaje mi sie ze pasowalyby do Ciebie takie fryzurki.. z reszta jest bardzo praktyczna bo moje wloski po godz. imprezki nie wygladaja zbyt ladnie wiec grzywke musze zawsze spinac..a fryzurka bardzo ciekawa


p.s a jesli nie bedziesz przekonana do smoke eyesnapisz kolorki ciuszkow jakie zamierasz zalozyc to Wizazanki z pewnoscia cos doradza



pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:44   #11
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Pomozecie? Plz...

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a
aneczka911 jak na Ciebie patzre to mysle ze jestes stworzona do przydymionego oczka sproboj dzis zrobic taki makijazyk.
Własnie miałam zaproponowac przydymiony maikijaz ale mnie uprzedzono
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 17:15   #12
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Smile Dot.: Pomozecie? Plz...

Heja! Oj, wiem jak to jest,jak się desperacko potrzebuje wsparcia przed ważną imprezką . Ja bym Ci nie radziła kręcić włosów, ładnie Ci w takich prostych. Może jedynie bym wyciągnęła 'pazurki' woskiem. To naprawdę fajnie wygląda, dodaje seksapilu i drapieżności. Zrobiłabym to na grzywce i ogólnie na włosach. Powklejam fotki makijaży, może Ci coś podpasuje. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam . Aaa, i zrób sobie frencha, fajnie będzie podać chłopakowi rękę z pięknymi paznokciami . Co do ubioru, to myślę, że ładny top z niewielkim dekoltem i jakieś dżinsy. Chyba, że dobrze się czujesz w spódnicy. W ogóle, najlepiej ubierać coś, w czym dobrze się czujesz. Dobra, wklejam foty, bo rozpisałam się ohoho ;] Powiedz, jak po imprezie
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 17:20   #13
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Pomozecie? Plz...

A no i foty skleroza nie boli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b b.JPG (55,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christina-milian.jpg (26,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j[1].lo_girlfriend2.JPG (7,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jenniferlopez_009.jpg (55,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 090.jpg (34,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorealspring.jpg (20,9 KB, 2 załadowań)
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 17:26   #14
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Red face Dot.: Pomozecie? Plz...

Jesce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0139ny.jpg (100,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (29,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dramaticeyes_after.jpg (6,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120bis.jpg (33,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wi121[1].jpg (30,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23333.jpg (38,2 KB, 1 załadowań)
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.