Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-18, 21:57   #181
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Plecki i dekolt

możesz codziennie przecierać skórę tonikiem z kwasami,np. lysanel. jeśli nie masz ropnych pryszczy- mozesz myć plecy szczotka na trzonku a dekolt traktować drobnym peelingiem myjącym.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 21:50   #182
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: Plecki i dekolt

Czesc.Ja moglabym ci pomoc.Jednak,prosze o mejla w tej sprawie-to ci odpisze. Pozdrawiam
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 22:39   #183
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Plecki i dekolt

ależ śmiało pisz na forum.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 22:44   #184
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: Plecki i dekolt

Polecam kolagen.Pomaga miedzy innym na wszelkiego rodzaju krosty,na blizny.Jest swietny
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:14   #185
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Trądzik, krostki, wypryski na plecach i dekolcie

Mam problem z syfkami na dekolcie.Uzywam tych samych kosmetykow co do twarzy ale nie pomaga.Wycisnelam kiedys jednego i teraz mam blizne ktora jest dosc duza.Teraz juz nie wyciskam.Moze ktos zna jakis srodek.Nie moge nawet bluzki z dekoltem ubrac.Pomozcie prosze!!!!
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 11:36   #186
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Syfki na dekolcie!Ktos ma taki problem?

Mam wrażenie jakbym sama to pisała.Identyczny problem jest u mnie.Parę miesięcy temu jeszcze nic takiego nie miałam Zdenerwowana postanowiłam je zniszczyć i wyszłam na tym najgorzej bo były blizny i potem było ich więcej co mnie zdołowało do reszty.Ale ostatnio postanowiłam,że cierpliwie poczekam aż się zagoją.Robię peeling na dekolt,ostatnio myję się mydłem siarkowym co mi dobrze służy.Ale najlepsze efekty zaobserwowałam jak poszłam w sobotę do sauny,teraz jest ich mniej,żeby nie zapeszyć i wogle skóra powraca do dobrego stanu.Nie wiem jak w twoim przypadku ale w moim pomaga
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 12:44   #187
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Re: Syfki na dekolcie!Ktos ma taki problem?

Hmm, nie wiem jaka jest przyczyna Waszych problemów, ale mogę się podzielić z Wami moim odkryciem. Zauważyłam, że niektóre perfumy tak na mnie działają. NIe wszystkie, ale czasami gdy używałam perfum rownież na dekolt (bo tak lubię na koniec popryskać się na szyję i dekolt swoim ukochanym Kenzo), na drugi dzień potrafiłam miec tzw." wysyp pryszczy". Teraz staram się używać perfum tak, aby nie podrażniać sobie w żaden sposób skóry dekoltu. I nie mam już żadnych niespodzianek. Moja przyjaciółka równiez miała taki sam problem, powiedziałam jej, że u mnie powodują to perfumy, i okazało się, że z nią jest tak samo. W tym momencie wszystkie dolegliwości po prostu przestały istnieć. Może Wam też to pomoże
Pozdrawiam
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-07, 07:15   #188
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Re: Syfki na dekolcie!Ktos ma taki problem?

tez tak mam (mialam?)to są syfki , wygladaja jak potówki, czasem trochę swędzą (czyli właśnie jak potóki). Gdzieś przeczytałam że trzeba wziąć 1 łyżeczkę sody oczyszczonej (sodki) i romieszać w 1 szklance wody i takim roztworem przemywać miejsca z potówkami. Ja już tak 2 dni robię i chyba jest mniej i znika. To chyba za zadanie wysuszać i odkażąć. Na mnie działa, spróbuj!
berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 23:14   #189
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259
trądzik na plecach

Witam. Mam problem. Ostatnio na moich plecach zaczely pojawiac sie krostki i wypryski.... Jedna z koleżanek doradzila mi abym udala sie do solarium na maly "seansik". Problem polega na tym ze posiadam skórę naczynkową .. mam rozszerzone naczynka na twarzy. Zdaje sobi sprawe ze z taka dolegliwiscia korzystanie z solarium jest niewskazane, jednak czy jesli zabezpiecze się odpowiednimi srodkami .. dostepnymi w solariach, i dam minimalne naswietlanie na twarz ... czy to moze mi zaszkodzic?? Prosze o pomoc i rady
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 06:05   #190
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: problem :(

ja jestem mimo wszystko przeciwniczka solarium, ale moglabym Ci poradzic kupic w aptecze plyn Adonis Afrodyta, i przecierac nim plecki, wysusza troche ale pomaga pozbyc sie syfkow z pleckow, a kosztuje ok 4zl wiec warto zakupic i sprobowac czy Tobie tez pomoze, juz po 4 dniach przecierania wieczorkiem powinny pojawic sie efekty
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 08:46   #191
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: problem :(

ja uwazam ze solarium to zly pomysl a wcale niekoniecznie moze ci pomoc, uwazam ze lepiej bedzie jesli pojdziesz do dermatologa i on przepiszy ci preparaty solarium moze pomoc ale moze tez nasilic wszystko zalezy od skory .. wiec nie sadze by ten wynalazek byl dobry
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-20, 14:36   #192
dj.miss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 17
GG do dj.miss
Re: problem :(

Zdecydowanie zgadzam się z bluegirl. Adonis Afrodyta kupisz w każdej aptece. Jest naprawdę świetny. Do twarzy też się nadaje, ale trzeba pamiętać o nawilżaniu. Koniecznie. Powodzenia. pa
dj.miss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 16:07   #193
fokensik
Raczkowanie
 
Avatar fokensik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 291
100dniówkowy problem - ładne plecy i dekolt

Hej!
Mam problem.. 9 Stycznia mam Studniówke i niestety kupiłam sobie sukienkę
z odkrytymi plecami. Problem cały w tym że w czasie świąt powyskakiwały mi
jakieś syfki na dekolcie i plecach.. Niektóre już zeszły ale pozostawiły po
sobie ciemniejsze blizny.. Wygląda to naprawde brzydko.. Czy jest jakiś
sposób by do 9 blizny zeszły lub aby jakos je zatuszować?? Bardzo prosze o
pomoc...
__________________
любовь не картошка
fokensik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 19:24   #194
anuska_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
GG do anuska_666
Re: 100dniówkowy problem - ładne plecy i dekolt

widze ze nie jestem sama ja tez mam tez sam problem ja od jaiegos czasu stosuje taki preparat do wysuszania skory bo tez mam w tym roku studniowke i tez mam taka kreacje ktora odslania dekold i plecy.Tez preparat to taka mazia na bazie mydla siarkowego i bardzo mocno wysusza skore i sie ciesze z tego .kosztuje ok 4zł i nazywa sie ACNE.na prawde pomaga i to szybko
foka napisał(a):
> Hej!
> Mam problem.. 9 Stycznia mam Studniówke i niestety kupiłam sobie sukienkę
> z odkrytymi plecami. Problem cały w tym że w czasie świąt powyskakiwały mi
> jakieś syfki na dekolcie i plecach.. Niektóre już zeszły ale pozostawiły po
> sobie ciemniejsze blizny.. Wygląda to naprawde brzydko.. Czy jest jakiś
> sposób by do 9 blizny zeszły lub aby jakos je zatuszować?? Bardzo prosze o
> pomoc...
anuska_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 20:09   #195
shlonko18
Raczkowanie
 
Avatar shlonko18
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 65
Re: 100dniówkowy problem - ładne plecy i dekolt

hej! miałam podobny problem tylko w związku z uczuleniem tez pozostały przebarwienia, podobno dobrze jest stosować peeling, ja stosowałam jeszcze krem rozjaśniający plamy i przebarwienia skóry (polecam oriflame chociaż jest troche drogi) ale moze inne kremy tez sie sprawdzą. nie wiem czy plamy znikną tak szybko ale na pewno troche zbledną.
__________________
Siła kobiet nie tkwi w tym co mówią , ale ile razy powtarzają
shlonko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 20:05   #196
mmonikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 18
plecy i dekolt

Na plecach mam trochę krostek - wągrów i pryszczy. Na dekolcie też robią mi się wągry i takie czerwone krostki, których nie da się wycisnąć... Jak się tego pozbyć? Czy oczyszczanie u kosmetyczki pomoże?
mmonikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 09:21   #197
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
brzydkie plecy - poradzcie!

od pewnego czasu na plecach zaczely mi wyskakiwac straszne wypryski. mam prawie 26 lat i w zasadzie zadnych problemow z cera... nie za bardzo potrafie nad tym zapanowac, sama sie niczym z reszta nie wysmaruje i nie za bardzo ma mi kto z tym pomoc...dziewczyny poradzcie co robic zeby miec znowu ladna, gladka skore a nie czerwone obrzydliwe krosciory!!?? moze na solarium sie wybrac?
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 09:27   #198
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: brzydkie plecy - poradzcie!

ja bym proponowala przecierac plecki plynem co cery tradzikowej Adonis Afrodyta do kupienia w aptece za ok. 5 zl
mnie pomaga, moze nie calkowicie ale nie wyskakuje az tak duzo, kolezanki z klasy tez uzywaly przed studniowka, i tez im pomoglo
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 09:51   #199
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: brzydkie plecy - poradzcie!

Witam,
ja polecam mydło siarkowe, mi pomaga, mam cerę problemową i zawsze zimą wysypywało mi plecki, teraz nie mam z tym problemów.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-31, 11:07   #200
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: brzydkie plecy - poradzcie!

Solarium bezwzględnie odradzam. Promieniowanie UV zaostrza problemy cery trądzikowej. Ja używałam na plecy mydło w płynie Lubexyl (zawiera nadtlenek benzoilu, czyli tę samą substancję co Benzacne i Brevoxyl). Uwaga - wysusza, ale wystarczy użyć jakiegoś balsamu nawilżającego (np. Eris do cery trądzikowej na ciało) i jest ok. Sposób ten wypróbowałam z powodzeniem na sobie i na moim facecie (poprawa jest dość szybko widoczna).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 11:30   #201
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: brzydkie plecy - poradzcie!

mi pomaga Benzacne w kremie, ale to dość drastyczna kuracja, bo odbarwia pościel & pidżamki poleciła mi ją koleżanka, od lat borykająca się z problem pleców - kazała iśc do apteki z karteczką, na której napisała "nadltlenek benzoilu", oj, jak to dawno było, człowiek jeszcze nie miał pojęcia, co to takiego ów benzoil jest Aha, wysmarować plecy samemu można, od biedy
widze, że Nan tez poleca ten sam środek, może to jakaś generalna reguła, że własnie to na plecy pomaga?

kiedyś jeszcze, wydaje mi się, że na tym samym forum, dziewczyny pisały o szorowaniu pleców gąbką z solą kuchenną, ale nie pamiętam szczegółów.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 11:44   #202
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Re: brzydkie plecy - poradzcie!

ja, tak jak szien, polecam mydlo siarkowe, np. firmy Barwa - zobacz recenzje w KWC.
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 17:57   #203
juti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 20
jak zlikwidować przyszcze na plecach??

Czy mozna zlikwidować okropne, czerwone, bolące pryszcze, które pojawiły sie na moich plecach w ciągu ostatnich kilku dni bez wizyty u kosmetyczki. Może zna ktoś jakiś dobry sposób, dobry kosmetyk, błagam pomóżcie
juti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 18:03   #204
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak zlikwidować pryszcze na plecach??

Ostatnio byl taki wątek i dziewczyny polecaly mydlo siarkowe.
Ja tez zaczelam stosowac ale jeszcze nie widze efektów (bo uzywam od niespalna tygodnia). Mi zawsze pomagal jeszcze plyn do zmywania clean&clear.
Teraz uzywam najpierw mydla a po umyciu i osuszeniu skory stosuje ten plyn- jest mocny i wysusza. Powinien zmniejszyc problem.

Moze dziewczyny jeszcze cos doradza. Ja bede mogla sie szerzej wypowiedziec jak dluzej postosuje moja kuracje
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 07:14   #205
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: jak zlikwidować pryszcze na plecach??

niektórym pomaga Sudocrem, również na pryszcze na plecach, albo punktowo przecieranie płynem Adonis Afrodyta (do kupienia w aptece za ok. 5 zl) ale uwaga on mocno wysusza. Musisz chyba poprosic o pomoc w smarowaniu kogoś, a na efekty trzeba troche poczekać.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 09:41   #206
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Re: jak zlikwidować przyszcze na plecach??

tez mialam podobny problem a do tego tez krostki wyczuwalne pod palcami,dostalam od dermatologa specjalna substancje robiona na zamowienie w aptece,kosztowalo mniej niz 10 zl i pomoglo,jedna jest z alkoholem ,bardziej wysusza,druga z cynkiem lagodniejsza ale tez skuteczna,idz koniecznie do dermatologa bo na pewno jest na to lek,powodzenia!!!
juti napisał(a):
> Czy mozna zlikwidować okropne, czerwone, bolące pryszcze, które pojawiły sie na moich plecach w ciągu ostatnich kilku dni bez wizyty u kosmetyczki. Może zna ktoś jakiś dobry sposób, dobry kosmetyk, błagam pomóżcie

juti napisał(a):
> Czy mozna zlikwidować okropne, czerwone, bolące pryszcze, które pojawiły sie na moich plecach w ciągu ostatnich kilku dni bez wizyty u kosmetyczki. Może zna ktoś jakiś dobry sposób, dobry kosmetyk, błagam pomóżcie

juti napisał(a):
> Czy mozna zlikwidować okropne, czerwone, bolące pryszcze, które pojawiły sie na moich plecach w ciągu ostatnich kilku dni bez wizyty u kosmetyczki. Może zna ktoś jakiś dobry sposób, dobry kosmetyk, błagam pomóżcie

juti napisał(a):
> Czy mozna zlikwidować okropne, czerwone, bolące pryszcze, które pojawiły sie na moich plecach w ciągu ostatnich kilku dni bez wizyty u kosmetyczki. Może zna ktoś jakiś dobry sposób, dobry kosmetyk, błagam pomóżcie
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 09:53   #207
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: jak zlikwidować przyszcze na plecach??

JA stosowałam Brevoxyl, bardzo pomógł. Ja nie miałam wielu takich bolących, raczej wyczuwalne pod palcami nierówności, le jak już mówiłam, Brevoxyl bardzo pomógł, tylko wysuszył skórę. Ostatnio miałam problem z chrostkami na udach, wykąpałam się w wodzie z krochmalem i od razu zeszły, niestety za mało tej wody było, żeby zamoczyć plecy, ale spróbuję niebawem, jak pomoże to napiszę.
Ines- mogłabyś podac link do tamtego watku o mydle? Chyba go przegapiłam, a może mi się przyda.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 10:00   #208
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: jak zlikwidować przyszcze na plecach??

ula napisał(a):
>
> Ines- mogłabyś podac link do tamtego watku o mydle? Chyba go przegapiłam, a może mi się przyda.

Tu masz o nim w KWC
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7085

A tutaj wątki
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1092414090

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1053666880
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 10:13   #209
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: jak zlikwidować przyszcze na plecach??

Bardzo dziękuję!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 19:31   #210
juti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 20
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

czy to może się robić po wypiciu kawy?? Ja też mam od jakiegoś czasu ten problem a tak się składa ze zcazełam pic duzo kawy
juti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.