Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 15:15   #1861
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

krem nagietkowy naprawde dobry? nie zapycha??
na poczatku sklady jest np. Petrolatum, Paraffinum Liquidum(Mineral Oil), Glicerin i boje sie ze moze zapychac
ale dobrze nawilza?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 16:35   #1862
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

witam z powrotem
parrafinum liquidum i gliceryna na początku składu... źle brzmi...
filtr który posiadam to emulsja Avene spf50 do cery mieszanej. jak sama nie znajdziesz to moze potem poszukam linka.
u mnie rewelacja-wszyscy w domu zauwazyli ze mam ładną buzię i się nie maluję a co najlepsze poszłam w weekend kupić sobie spodnie i zawsze w tych lustrach moja gęba to była jedna wielka mielonka a teraz aż się sama na siebie nie mogłam napatrzec wiec z tej radości sprawiłam sobie jeszcze bluzeczke oczywiście wągry pojawiają się ciągle, ale są jakby mniejsze, płytsze-nie wiem jak to okreslic.. no i jesli juz musze cos wycisnąć to robię to bardzo delikatnie i tylko wągry i tylko te które muszę jest naprawdę super!!! ciekawe czy przed okresem sie wszystko popsuje..? trzymajcie kciuki
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 16:45   #1863
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

co zlego jest w tym " parrafinum liquidum" ? Bo w mojej masci tez to jest a niebardzo sie orientuje ^^'
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 17:04   #1864
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja niczym nie mogę sie pochwalić mam między brwiami okropną renę którą wczoraj sobie sama zafundowałam tak wyciskałam i męczyłam, że aż mi wstyd...teraz starami sie już nie wyciskać, ale pewnie szybko sobie z tym nie poradzę...do tego dwie okropne krostki na policzku(!!!)i blizny na brodzie...poza tym kupiłam sobie kremik biodermine-zobaczymy czy będzie działał tak jak mi sie marzy najbardziej zależy mi na tym żeby mi sie buzia tak szybko po umyciu nie świeciła...

A ta parafina, czyli parrafinum liquidum to bardzo popularny składnik w kosmetykach do pielęgnacji ciała i twarzy, który na moja cerę wpływa bardzo źle, a dowiedziałam się o tym że może zapychać (i zaobserwowałam to u siebie) dzięki wizażowi oczywiście w mojej kosmetyczce nie znajdzie się już nigdy nic z tym składnikim

PS. Piszcie ja działał na Was bidermine jeśli używałyście?
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 17:40   #1865
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Sonnerin trzymamy kciuki !!!

Zapomniałam o tym, że kupiłam sobie tormentiol i dopiero od przedwczoraj smaruje sobie nim moje przebarwienia na twarzy i dzisiaj wydaje mi się, że są bledsze (oglądałam je przy dziennym świetle )
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:16   #1866
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Shima dzięki dzięki
Agiii mnie nie zapycha, ale ja mam już to szczęście, ze mało rzeczy mnie zapycha więc...

Kremik jest fajniutki chociaż nie do codziennego stosowania. Ja go używam po peelingu. A tak normalnie stosuję AAIce na noc i też całkiem nieźle się sprawdza, choć - poluję na Humektan^^ Tylko, że najbliższy termin kiedy będę go mogła mieć to święta bo w mojej miejscowości jeszcze się na niego nie natknęłam:/
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:28   #1867
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny, jak już sobie coś wyciśniecie, przestanie się lać krew i nic już tam w środku nie będzie, to baaardzo polecam maść tranową. Brzydko pachnie, ale ranki szybciej się goją i ogólnie to wymęczone miejsce jest w lepszej kondycji.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 20:04   #1868
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja uzywalam biodermine ale jak dla mnie to badziewie.. nic a nic dobrego nie zrobil z moją skórą.. no nie licząc masy zaskórnikow ktore zasypaly moja twarz.. fakt matuje, ale nie na długo i nie da sie na nim zrobic makijazu, a "po domu" to ja nie potrzebuje byc matowa

a co do parraffinum liquidum-ja nie znam sie na skladach ale wiem ze to wielki zapychacz i raczej dla tlustych cer z problemami jest nieodpowiedni... to tak jakby sie masłem wysmarowac..
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 07:40   #1869
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak już sobie coś wyciśniecie, przestanie się lać krew i nic już tam w środku nie będzie, to baaardzo polecam maść tranową. Brzydko pachnie, ale ranki szybciej się goją i ogólnie to wymęczone miejsce jest w lepszej kondycji.
Ciekawie brzmi... Bardzo tłuste to jest? Ja już od dawna szukam czegoś, co by złagodziło skórę po wyciskaniu i jak na razie żadnych efektów.

Tancerka, nic tylko się cieszyć i gratulować, że przynajmniej jednej z nas się udało
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 07:57   #1870
śliwka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Sonnerin napisala:U mnie jak na razie całkiem znośnie Kupiłam sobie ostatnio żel tin tin i krem nagietkowy z Ziai i peeling morelowy St.Ives i jestem zachwycona^^ Nie pamietam kiedy moja buzia była taka gładka, wypoczęta i nawilżona.


Uzywasz tego do cery tradzikowej czy gleboko oczyszczajacego??i jeszcze jedno pytanie do Sonnerin i do dziewczyn uzywajacych ten peeling: czy on nie podraznia,rozdrapuje zmian,krostek na twarzy???Zgory dziekuje za odp
śliwka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 09:43   #1871
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej!
U mnie cała noc nauki na bardzo ważny egzamin i dziś moja twarz wygląda jak po przejściu tornada wyciśnięte, zdrapane wszystko, co się da tylko sobie raczki zwiazać, żeby nie błądziły i lustro potłuc
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 09:47   #1872
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

telbuh.. a zwiazac zwizac! be be! nie wooolno! (.. powodzenia na egzaminie)

tancerka mega gratuluje!


a ja wlasnie ide do dermatologa, az sie go boje.. a buu.. zobaczymy co mi powie dzis byle nie to co zwykle "ooo..pieknie!"-jakby cholera pamietl jak wygladalam 3 miesiace temu-smieszne..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 10:39   #1873
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczyny!!! dięki za gratulacje ale to po części wam się one należą-nie oduczyłam sie wyciskać ale wreszcie używam kompletu odpowiednich kosmetyków które trzymają moją buźkę w niezłej kondycji ale do drogeryjnych żeli i toników czyli podstawowego oczyszczania już nie wrócę jednak te apteczne jak dla mnie o niebo lepiej się sprawdzają.. jakby bardziej leczniczo.. teraz chciałabym być troszkę bardziej opalona na buzi ale chyba trzeba się pożegnać z tym marzeniem bo solarium w ogóle nie wchodzi w grę juz chyba do konca życia, a kremu brązującego się boję że zapcha.. dlatego wysoki filtr na buźke i trzeba sie cieszyc z tego co się ma
ale piękne słoneczko dziś w lublinie aż się buzia sama śmieje
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 12:21   #1874
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez śliwka88 Pokaż wiadomość
Uzywasz tego do cery tradzikowej czy gleboko oczyszczajacego??i jeszcze jedno pytanie do Sonnerin i do dziewczyn uzywajacych ten peeling: czy on nie podraznia,rozdrapuje zmian,krostek na twarzy???Zgory dziekuje za odp
Ja używam tego o cery trądzikowej. I mimo ze drobinki ma dosyć duże to nie podrażnia a świetnie ściera. POolecam Ci gorąco, z resztą z tego co się orientuję ten peeling jest jednym z podstawowych niezbędników w kosmetyczce No i ma negatywne opinie można policzyć na palcach jednej ręki wiec...
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:42   #1875
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wrociłam.. wuzyta jak zwykle minela ekspresowo.. ja mowilam co zmienilo sie przez ostatnie 3 m-ce, a on juz wypisywal recepte.. hm.. oto co mam za zalecenia:
-out z kremami na dzien, na noc..
-out akneroxid..
-out z diff, ktorego i tak juz nie stosuje jakis czas
-out z face-okey

dajemy..:
-clindacne zel
-skinoren zel
na przemian sprobowac raz tego na dzien, raz tego na noc i zdecydowac w ktorym kiedy mi lepiej.. nakladac megacieniutka warstewke-do kontroli za 2 miesiace..

stosowalyscie te specyfiki..mozecie mi cos wiecej powieziec na temat tego jak dzialaja i co sie dzieje w trakcie stosowania? (..wiem ze kazdy reaguje inaczej no ale.. )
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 15:27   #1876
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

face-okey co to?? slyszalam o tym kiedys ale co to?? dobre??
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:00   #1877
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ciekawie brzmi... Bardzo tłuste to jest? Ja już od dawna szukam czegoś, co by złagodziło skórę po wyciskaniu i jak na razie żadnych efektów.
To nie jest do łagodzenia, czy kojenia skóry na większych fragmentach (przynajmniej nie wydaje mi się, żeby sprawdzało się w ten sposób). Tak jak napisałam, na pojedyncze ranki po krostkach.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:25   #1878
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczyny przeanalizowaly sklad skinorenu i okazalo sie ze to jest to samo co acne derm tylko przynajmniej 2 razy droższe więc mówią żeby nie tracic kasy na skinoren... a acne derm juz sama wiesz jak wszyscy chwalą a tego drugiego nie uzywalam wiec sie nie wypowiadam buziaki
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:38   #1879
verazi
Raczkowanie
 
Avatar verazi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Może i tak, ale z drugiej strony benzacne to też w zasadzie to samo co brevoxyl, a jednak brevoxyl działa lepiej
verazi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 19:05   #1880
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

moze i tak ale to pewnie zalezy od skóry... moja siostra uzywala skinorenu i na pewno lepszych efektow niz ja nie miala...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:41   #1881
aska1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny mam do Was pytanie:
tak się zastanawiam, czy jak się ma nos cały w wągrach, które kiedyś były regularnie wyciskane i teraz znowu jakby się 'zapełniły' to dobrze jest od czasu do czasu (bo już nie katuje ich tak jak kiedyś) powyciskać je troche, czy zostawić je tak jak są.
Oczywiście już po fakcie- bo dzis nie moglam na nie zupelnie patrzec i do tego doszedl stres przed sprawdzianem, wiec stalo sie, niby nie ma powazniejszych konsekwencji, ale nie wiem czy dobrze zrobilam?
I przepraszam, że zmieniam temat. Z góry dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam!
aska1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:50   #1882
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
face-okey co to?? slyszalam o tym kiedys ale co to?? dobre??
sa to tabletki, ktore zawieraja naturalne bialka.. maja dzialac anty tradzikowo, zaskorniakowo, krostkowo.. moim zdaniem nie jest to lek cud, ale zniwelowaly mi sie w trakcie brania takie podskurne niewiadomo co..

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny przeanalizowaly sklad skinorenu i okazalo sie ze to jest to samo co acne derm tylko przynajmniej 2 razy droższe więc mówią żeby nie tracic kasy na skinoren... a acne derm juz sama wiesz jak wszyscy chwalą a tego drugiego nie uzywalam wiec sie nie wypowiadam buziaki
no wlasnie czytalam o tym, ze acne derm jest polskim odpowiednikiem i ze sklad maja taki sam, ale... podobno nie w takich samych proporcjach.. stad myslalam ze moze ktos z was mial do czynienia i cos wiecej mi powie, zanim wykupie..
ale mam takie pytanie.. czy dziala on tak wysypowo czy raczej niweluje?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 22:15   #1883
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jezeli chodzi o mnie to zadnego wysypu! nawet mini krostki z powodu acne dermu-wszystko zasusza i w dzien znika
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 08:20   #1884
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
To nie jest do łagodzenia, czy kojenia skóry na większych fragmentach (przynajmniej nie wydaje mi się, żeby sprawdzało się w ten sposób). Tak jak napisałam, na pojedyncze ranki po krostkach.
Ale ze mnie osiołek - skoro to jest maść tranowa, to dziwne by było, gdyby nie była choć odrobinę tłusta

Jak się domyślam wielki wydatek to to nie jest, więc chyba ją sobie zakupię...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 09:14   #1885
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny przeanalizowaly sklad skinorenu i okazalo sie ze to jest to samo co acne derm tylko przynajmniej 2 razy droższe więc mówią żeby nie tracic kasy na skinoren... a acne derm juz sama wiesz jak wszyscy chwalą a tego drugiego nie uzywalam wiec sie nie wypowiadam buziaki
Cześć dziewczyny Zajrzałam tu przypadkiem, choć problem mnie też dotyczy i od dawna piszę o tym na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2530968 ... nie sądziłam, że jest więcej miejsc z ludzmi o podobnym problemie.

Co do skinorenu i acne-dermu my w ciągu ostatnich dni sporo o tym dyskutowałyśmy i wnioski są takie, że to samo ale jednak nie do końca :p

Sa 3 rzeczy:
- acne-derm - kwas 20%, forma kremu, waga 20g, cena 15-20zl
- skinoren krem - kwas 20%, forma kremu, waga 30g, cena ok 40-50zl
- skinoren żel - kwas 15%, lzejsza baza, waga 30g, cena podobna jak skinoren krem

Tak wiec nie można mówić o skinorenie bez podania o ktory chodzi bo sie roznia

Ja stosowalam acne-derm kiedys, teraz mam skinoren ŻEL i jest spora różnica w konsystencji. Acne-dermu nie było szansy stosowac pod makijaż bo był za ciężki, skinoren żel jest dużo lżejszy i nieźle się wchłania.

No i nawet jeśli rozważa sie acne-derm i skinoren krem to zdania sa podzielone, spotkalam wiele opinii, ze jednak te substancje bazowe sa lepsze w skinorenie... ale powiem szczerze na mnie acne-derm tez dzialal

No i jeszcze jedno - porownujac ceny wezcie pod uwage to, ze skinoren w obu wersjach jest o 1/2 wiekszy od acne-dermu, więc roznica cen sie zmniejsza, choc nadal jest

Pozdrawiam,
Quleczka co od 2 dni stosuje skinoren zel
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:13   #1886
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witam serdecznie .
Ostatnio na forum wyczytałam o acne derm, że stosowanie pod makijaż moze powodować powstawanie wyprysków. Teraz zdecydowałam sie wcierać i wklepywać w twarz, aż do uzyskania konkretnego matu dosyc sporą dawkę acne derm, na oczyszczona i dobrze wysuszona buźkę tylko wieczorem. Na dzień kremik nawilżajacy i podkład. Bede musiała zakupic filtr AVEN (tak ajk poleciła tancerka ), ale poobserwuję jeszcze co sie dzieje na mojej twarzy, zeby nie pzresadzić z kosmetykami (dobrze, ze nieaam słońca, to mogę sobie an to pozwolić). Krostki mam pojedyncze, ale staram sie nie wyciskac, z dórzym naciskiem, na staram się . Pozdrowionka
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:14   #1887
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wiem, skad wziął się ten straszny błąd, poprawiam się - dużym
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:55   #1888
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

W przypadku obu leków one mogą wchodzić w interakcje z innymi rzeczami, więc wskazana minimum 30 minutowa przerwa przez użyciem na przykład podkładu... i to samo jeśli przed aplikacją chcemy umyć twarz jakimś mocniejszym żelem czy zastosować tonik - też należy dłuższą chwilę odczekać

Ja skinoren stosuję tylko na dzień na odmianę bo na noc mam akurat co innego w tej chwili
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:25   #1889
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a mnie nikt nie przekona żeby wyjść na dzień z acne dermem na dwór.. bym chyba oszalała idąc słoneczną ulicą z kwasem na twarzy... od razu wizja przebarwień albo i czegoś gorszego.. odkąd się w zeszłym tygodniu przekonałam do mojego filterka nie wyobrażam sobie chodzenia po słońcu w trakcie kuracji kwasami bez żadnej ochrony, a juz na pewno nie z acne dermem!!!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:42   #1890
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ktoś tu radzi bez ochrony chodzic?

za to jest o tym, ze kazdy z tych lekow jest do stosowania 2 razy dziennie, wiec to rowniez obejmuje na dzien

swoja droga moim zdaniem nie wszystkie kwasy tak dzialaja, mi sie nic nie dzialo po acne-dermie....bo on nie jest foto-uczulajacy. Na stronie skinorenu nawet jest informacja, ze nie ma koniecznosci unikania slonca na mojej ulotce tez w punkcie srodki ostroznosci nic o tym nie ma.

http://www.skinoren.pl/faq/5/
"Podczas stosowania większości terapii przeciwtrądzikowych (z wyjątkiem Skinorenu) korzystanie ze słońca czy solarium jest przeciwwskazane, bowiem leki te mogą uwrażliwić skórę na promieniowanie ultrafioletowe. "

ale tak jak mowie...nikt nie broni nalozyc filtr przed wyjsciem z domu
podkresle tez, ze ja nie sugeruje, zeby np. przy kwasach AHA wychodzic bez filtru - to co innego
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.