Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 13:32   #1291
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jeśli ,chcecie zejść z czarnego na Platyne/Bardzo Jasny blond zaopatrzycie się w :
*Dekoloryzator (Najlepszy Chantal)
*Rozjaśniacz (Polecam farbę Palette color xxl czysta platyna rozjaśnia)
*Maskę "Mila" Mleczną lub z ekstraktem z winogrona .
*I fioletowy szampon Joanna (Włosy wychodzą platynowe).
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:47   #1292
asia2044
Przyczajenie
 
Avatar asia2044
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam!
Kupiłam dekoloryzator renee blanche, nałozyłam połowe opakowania na 20 minut i potem jeszcze raz na 20 druga połowe. Efekt był wspaniały z czerwieni ( 3 lata farbuje wella safira dzika orchidea) na miodowy blond kolor iekny włosy nic nie ruszone odrost bez zman, koleżanki mówiły ze musze nałożyć farbe nałożyłyśmy marijrel loreal kolor 9,23 i co sie stało kolor wyszedł miedzany z piengo bladu stał sie miedziany, w stresie zrobiłam pasemka rozjaśniaczem. Teraz żałuje że nie wykonałam jeszcze raz dekoloryzacji. Z włosami jest wszystko ok kolor jest nie fajny.
Zastanawiam sie czy moge zrobić jeszcze raz dekoloryzacje na tych rozjaśnionych włosach i nałożyć farbe myślałam tez o firmie rene blanche zastanawim sie nad nr 10,3.
Dodam jeszcze że marzy mi sie kolor taki złocisty jasny blond.
PROSZE O POMOC
RADY RATUJCIE
asia2044 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:18   #1293
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Kup, Sobie dekoloryzator w saszetkach "Elgon" i połóż na włosy na 30 min wyjdzie Ci jasny miodowy blond Mi wyszedł z czarnego .
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 08:47   #1294
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

asia2044 to może spróbuj jeszcze raz tym dekoloryzatorem renee? ja mam włosy "dobrze" za łopatki i jest ich dużo, naprawdę duzo myślicie, ze jedno opakowanie dekoloryzatora wystarczy? ja nie chcę schodzić do platynowego blondu, tylko najlepiej do koloru zbiżlonego do mojego naturalnego- czyli taki miedziany, złoty blond. pewnie się nie uda, ale jakby wyszło coś zbliżonego do naturalnego, np jasny brąz taki złocisty też byłoby super...
myślicie, ze to jaką farbą farbowałam włosy ma znaczenie? farbowałam dwa razy wellatonem średni brąz... ale wcześniej miłam rozjaśniany blond<rozjaśniacz joanna> teraz mam odrosty taki jasny brąz-blond, ale nie będę czekać dwóch lat, o zgrozo <ściana>
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:49   #1295
asia2044
Przyczajenie
 
Avatar asia2044
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witajcie zrobiłam kolejną dekoloryzacje efekt jest super mam blond!!!, zastanawiam sie tylko czy jak zafarbuje włoski to znowu wyjdzie coś innego.
Zobaczymy co sie stanie!
Jeżeli chodzi o sam dekoloryzator to produkt jest super!
asia2044 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:00   #1296
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no to czas na mnie..
przemierzam sie do dekoloryzatora Chantal. Ale strasznie boje sie zniszczenia ( niby czytałam ze nie uszkadza struktury włosa ale boje sie. Dbam o nie juz pare miesiacy i nie chciałabym tego zaprzepascic
ostatni raz farbą chemiczna frabowałam 1 sierpnia i byl to kolor 5,1 (jasny popielaty brąz) zreszta juz od kilku miesiacy nie zmieniłam koloru. Do tego czasu nakładalam 2 razy balsam koloryzujący z henna "czekoladowy braz" który na moje oko zmyl sie całkiem. Zapomniałam dodac ze miedzy tymi koloryzacjami psikałam włosy joanna reflex blond ktora zniszczyła mi dosc pokaznie włosy i poza tym nic nie uczyniła.
Dodaje zdjecia w swietle dziennym przy oknie.
Zastanawia mnie kwestia tego "sciemniania" po tym dekoloryzatorze.. jak to własciwie jest..trzeba bezposrednio po nakladac farbe?
Nie dodałam ze włosy chciałabym miec w kolorze sredniego brązu. Brązu a nie czerni
Moje włosy wychodzą "idealnie kolorystycznie" w sztucznym swietle. Wychodzi klasyczny brąz. I do takiego chce dojsc
Mam nadzieje ze jakies rady uzyskam - bardzo prosze
2 ostatnie zdjecia to kolor w sztucznym swietle ktory bym chciala normalnie

edit: zrobiłam jeszcze w kitce;/ smoła ładna
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2010-10-25 o 13:10
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:38   #1297
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Mini, odpowiedziałam Ci już w wątku o rozjaśnianiu nt. tego, czy farbować od razu po dekolorze i jak widać, są różne opinie. Ja trochę poczytałam o tym zanim zrobiłam dekoloryzację i większość była za tym, żeby odczekać jakiś czas. Zrobiłam dekolor z czarnego, zeszło do jasnego, marchewkowego rudego i nie chciało mi się wierzyć, że jeśli nałożę rozjaśniająca farbę (Wellaton 12/0) na takie włosy to mi ściemnieje więc spróbowałam na pasemku, a po 10 sekundach zrobiło się czarne. Odczekałam 2tyg i owszem, włosy pociemniały do jasnego brązu wpadającego w rudy i dopiero po tym czasie nałożyłam farbę. Osobiście radzę Ci, żebyś odczekała ok. tygodnia zanim pofarbujesz, ale to już od Ciebie zależy. Może również okazać się, że po tym czasie po dekolorze kolor będzie na tyle ładny, że nie będziesz już chciała farbować Życzę powodzenia !
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 14:12   #1298
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziekuje bardzo *
myslisz ze 1 zestaw wystarczy na moje włosy?
no i takie pytanko mam.. pytam teraz bo zamawiajac chantal z allegro nie wiem czy brac farbe
chcac sredni braz jaka farbe musiałabym nałozyc po dekoloryzacji zeby nie było czerni?.. z profesjonalnych np.. poziom 8 czy jeszcze wyzej?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:15   #1299
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja mam włosy za ramiona, bardzo gęste i grube, zużyłam 2 zestawy, 4 razy kładłam. Lepiej, żebyś zaopatrzyła się w dwa bo masz długie włosy.
Co do farby to zależy czy będziesz robiła od razu czy odczekasz. Jeśli od razu to szczerze mówiąc nie wiem, bo nawet z blondu może wyjść czarny, a jeśli odczekasz to myślę, że 7-8 powinna być ok.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 23:46   #1300
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Unhappy Ratunku!!!!!!!!!!!!!

Witam Was Wizażanki. jestem nowa i niewiem gdzie miałam sie z tym udac wiec pisze tu. mam wielki problem. experymentowałam z włosami i teraz płacze. ostatnimi czasy umazałm sie na prawie czarno z odcieniem czerwieni ( tak wyszło, miało byc inaczej) chciałabym te włosy rozjasnic ale fryzjerzy mówia ze tylko dekoloryzacja mnie ratuje. a ja nie chce tego robic bo słyszałam ze to niszczy włosy. nie chce tez zadnych pasemek (pasemka mam pod spodem) nie chce blondu, tylko jakis brąz. doradzcie mi prosze!!!! czuje sie z tym kolorem naprawde żle i staro. bede bardzo wdzieczna, bo mam wrażenie ze wy znacie sie bardziej niz jakikolwiek fryzjer u mnie w miescie
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:26   #1301
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Ratunku!!!!!!!!!!!!!

Przykro mi ale bez dekoloryzacji nie zejdziesz z czerni do brązu. Zwłaszcza, jeżeli farbowałaś farbami Schwarzkopfa - te są nie do zdarcia na ogół. Taka cena za eksperymenty

Poszukaj wątków o myciu szamponem przeciwłupieżowym (wypłukuje trochę kolor) (KLIK) i "kąpielach rozjaśniających" (KLIK).
Może to coś pomoże.
A jeżeli nie - to ja bym się zdecydowała rozjaśnić i ufarbować u fryzjera, a potem je pracowicie regenerować.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 14:15   #1302
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cześć dziewczyny można do was dołączyć???

Więc najpierw opiszę swoją historię... ponad rok temu obcięłam włosy na krótko i tak sobie rosły w moim naturalnym kolorze, końcówki miałam jeszcze blond więc zafarbowałam włosy na taki kolor jaki mam naturalny. Później poszłam do fryzjerki zrobiła mi balejaż (blond,mój kolor i brąz) to było w czerwcu. We wrześniu rozjaśniałam włosy Palette Deluxe kolor 1000 (chyba?). Po 2 tygodniach zafarbowałam włosy Joanną "Dziki Kasztan", później Loreal Excell "czekoladowy Kasztan" (??) a teraz "Rubinem" z Garniera Color Naturals.,
Jednak... Chciałabym z powrotem być blondynką, nie wiem czy zrobić dekoloryzację? Jedna z Wizażanek polecała mi Chantal??

Oczywiście dołączam zdjęcia i proszę o pomoc, swoje włosy mam cienkie i troche się o nie boję ...
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:53   #1303
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

blond princesska no ja mysle ze chantal mi włosow nie zniszczy bo sama mam delikatne i cienkie..!
ale juz nie ma odwrotu jutro paczka juz powinna byc u mnie

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

no i mam takie pytanko w ogole..
czy dekoloryzator mam nakładac na suche/mokre włosy. no i czy moja byc uprzednio "oczyszczone" z odzywki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:14   #1304
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
blond princesska no ja mysle ze chantal mi włosow nie zniszczy bo sama mam delikatne i cienkie..!
ale juz nie ma odwrotu jutro paczka juz powinna byc u mnie

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

no i mam takie pytanko w ogole..
czy dekoloryzator mam nakładac na suche/mokre włosy. no i czy moja byc uprzednio "oczyszczone" z odzywki
czytała,że na suche,a czy oczyszczone to nie wiem
tylko,że Ty chcesz dojść do brązu a ja do blondu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 17:22   #1305
sumeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny które przeszły z ciemnego na blond, mam do Was pytanie:
Zdekoloryzowałam włosy z koloru ciemny brąz do jasny rudy-jasny blond. Mój naturalny kolor to średni brąz ale mam już dużo siwych.
Chcę położyć farbę blond na zakończenie całego procesu rozjaśniania ale nie wiem jakiego koloru użyć aby w przyszłości rozjaśniał mi odrost a teraz ładnie pokrył tą lekką rudość i wyrównał kolor. Kolor jaki chciałabym uzyskać to taki średni blond-nawet wpadający w ciemny ale chłodny,popielaty. Czy jak kupię jasny blond nie wyjdą za ciemne? Czy lepiej kupić jakiś bardzo jasny blond (boję się żeby nie wyszły z kolei za jasne czego też nie chce). Idealny kolor który bym chciała to kolor włosów dziewczyny z opakowania garnier naturals 7 (blond).
sumeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:06   #1306
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

blond princeska no rozjasniacz moze popalic.. troche.. ale mysle ze oleje + maski maga wiele
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:56   #1307
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
blond princeska no rozjasniacz moze popalic.. troche.. ale mysle ze oleje + maski maga wiele
na razie myję szamponem przeciwłupieżowym na wypłatę zobaczymy co dalej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:12   #1308
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: Ratunku!!!!!!!!!!!!!

dziekuje za odpowiedz i mam pytanie. co to jest ta kąpiel rozjaśniająca i czy bardzo szkodzi włosom i jakiego efektu moge po niej oczekiwać? (chce rozjsnic włosy do tego stopnia zeby móc je umalować na braz, jasny, sredni, niewiem, napewno nie ciemny )
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:30   #1309
xxxckxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czytam i czytam sobie wszystkie wątki o rozjaśnianiu, dekoloryzacji i zmywaniu czarnej farby i się już pogubiłam
Mam baaaardzo ciemne włosy (może i już czarne?) nigdy nie farbowałam czarną farbą, tylko ciemny brąz.Trwało to jakieś 3lata. Na ostatnie 2 farbowania wybrałam jaśniejszą farbę, niestety złapało tylko odrosty
Chcę sobie je troszkę rozjaśnić. Chciałabym mieć taki średni brąz..
Włosy mam za połowę pleców bardzo gęste. Kiedy farbowałam włosy to dwa opakowania farby starczały na styk.
Na włosy raz w tygodniu nakładam Wax coby trochę odżywić moje włoski
Teraz mam zamiar sobie płukać w rumianku+sok z cytryny...

Ale chciałabym zrobić dekoloryzację. Jaki specyfik mi polecicie? Wiem, że na pewno nie wyjdzie mi ładny kolor tylko jakiś sraczkoburaczko :P ale wtedy mogę się poratować szamponetką

Aaa! No i jeszcze ostatnie moje pytanie Czy jeśli po dekoloryzacji będę płukać włosy fioletową płukanką to mam szansę na to, że złapie mi trochę koloru?

Czekam na odpowiedzi!
xxxckxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 15:42   #1310
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja tez mam ciemne włosy i tez chce sredni braz.. dzis dekoloryzuje chantalem.. wiec dam znac
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:18   #1311
xxxckxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ok czekam z niecierpliwością
xxxckxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:40   #1312
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

No to jestem
gora koniakowa (jasny rudy) od połowy w dol ciemny (i co teraz)
Kupiłam 1 opakowanie. I strasznie załuje ze nie podzieliłam tego na dwa razy bo mysle ze spokojnie by wystrarczyło
Jestem juz po nocy.. nie sciemniało chyba nic..
no chyba ze wszytko przede mna. Mineło jakies 11 godz
no i zastanawiam sie co z tym fantaem zrobic..
z tym ciemnym dołem..
nie wiem czy nie jest za ciemny.. chciałabym sredni braz..
moze jakas wizazanka mogłaby doradzic jaka teraz farbe kupic na jakim poziomie.
p.s sorry za pizame
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:18   #1313
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczynki, ja również przymierzam się do dekoloryzacji zastanawiam się jednak tylko czy po nałożeniu dekoloryzatora na włosy mogę zawinąć je w folie?? czy nie wpłynie to jakoś negatywnie na włosy?
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 16:20   #1314
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny, potrzebuję rady.
Naturalnie moje włosy są taki średni brąz. Po wakacjach strasznie wyblakły i zrobiły się "żółte" Kupiłam farbę Loreal Recital Preference odcień brąz. I liczyłam na takie włoski - http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=3 1&ty=77.


A po zmyciu farby, okazało się, że są CZARNE, a w dodatku jest pełno prześwitów. Kupiłam Farbę Loreal Cating Ciemna Czekolada, ponieważ na opakowaniu było, że trochę rozjaśnia. I nic z tego. Pokryło tylko moje prześwity...

Pomóżcie, co zrobić? Włosy farbowałam już miesiąc temu, a farba w ogóle nie spływa. Chyba zdecyduję się na dekoloryzację. Któraś z Was robiła może u fryzjera/ w domu? Jak wyszło i w jakim stanie się włosy??
POMOCY!!!!
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 17:35   #1315
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebuję rady.
Naturalnie moje włosy są taki średni brąz. Po wakacjach strasznie wyblakły i zrobiły się "żółte" Kupiłam farbę Loreal Recital Preference odcień brąz. I liczyłam na takie włoski - http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=3 1&ty=77.


A po zmyciu farby, okazało się, że są CZARNE, a w dodatku jest pełno prześwitów. Kupiłam Farbę Loreal Cating Ciemna Czekolada, ponieważ na opakowaniu było, że trochę rozjaśnia. I nic z tego. Pokryło tylko moje prześwity...

Pomóżcie, co zrobić? Włosy farbowałam już miesiąc temu, a farba w ogóle nie spływa. Chyba zdecyduję się na dekoloryzację. Któraś z Was robiła może u fryzjera/ w domu? Jak wyszło i w jakim stanie się włosy??
POMOCY!!!!

jak mogło być napisane na opakowaniu castinga ze rozjaśnia? ciemna czekolada to 323 czyli ciemny brąz złocisty, liczyłaś że Ci rozjaśni? nic dziwnego ze wyszła czarna, a ta poprzednia farba to jaki odcień?

hm pozostaje Ci albo myć i myć włosy szamponem przeciwupierzowym ale to potrwa troszkę zanim się zmyje, lub dekoloryzacja np chantalem
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:27   #1316
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

napisałam, że pierwszy raz pofarbowałam Loreal Recital Preference odcień brąz. I włosy były całkiem czarne z prześwitami wcześniejeszego 'rudego'. Później kupiłam Casting ciemna czekolada, ponieważ na opakowaniu było, że z bardzo ciemnego brązu wyjdzie taka czekolada. A chodziło mi głównie o to, żeby chociaż troszkę zmienić odcień, nie rozjaśnić włosy. Niestety nic nie wyszło. I włosy wyglądają tak samo jak przed drugim farbowaniem... Teraz chcę zdecydować się na dekoloryzację. I tu moje pytanie: Czy któraś z Was robiła dekoloryzację w domu i czym? lub u fryzjera i jak wyszło?
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:46   #1317
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
napisałam, że pierwszy raz pofarbowałam Loreal Recital Preference odcień brąz. I włosy były całkiem czarne z prześwitami wcześniejeszego 'rudego'. Później kupiłam Casting ciemna czekolada, ponieważ na opakowaniu było, że z bardzo ciemnego brązu wyjdzie taka czekolada. A chodziło mi głównie o to, żeby chociaż troszkę zmienić odcień, nie rozjaśnić włosy. Niestety nic nie wyszło. I włosy wyglądają tak samo jak przed drugim farbowaniem... Teraz chcę zdecydować się na dekoloryzację. I tu moje pytanie: Czy któraś z Was robiła dekoloryzację w domu i czym? lub u fryzjera i jak wyszło?
w salonie, zalezy jakim, robią głównie rozjaśniaczami= zniszczone włosy, no i zapłacisz duzo.
moim zdaniem lepiej kupic dekoloryzator i w domu samodzielnie, np renee blanche, elgon lub chantal
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:28   #1318
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

tak tylko, jak już pisałam mam dużo prześwitów na głowie. i nie bardzo wiem jak nakładać dekoloryzator żeby wyszło w miarę równomiernie

i tu kolejne pytanie: czy po dekoloryzacji można od razu nałożyć farbę? Chciałabym mieć taki średni brąz a słyszałam, że po dekoloryzacji kolory wychodzą dużo ciemniejsze..
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:57   #1319
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
i tu kolejne pytanie: czy po dekoloryzacji można od razu nałożyć farbę? Chciałabym mieć taki średni brąz a słyszałam, że po dekoloryzacji kolory wychodzą dużo ciemniejsze..
pewnie, że możesz od razu, w salonie też nałożą Ci zaraz po dekoloryzacji, nie wypuszczą Cię z tęczą na głowie, żebyś wróciła po paru dniach
Po dekoloryzacji włosy szybciej i mocniej chłoną pigment więc jak chcesz uzyskać brąz to lepiej kup jakiś ciemny blond, albo nawet średni blond i zerkaj co jakiś czas na efekt, czasami wystarczy krócej niż zaleca producent potrzymać farbę na głowie, żeby uzyskać efekt.
littlei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:21   #1320
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a co z prześwitami?
boję się, że nawet po farbowaniu będę miała różne odcienie czyli tzw. 'tęcze'
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.