Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 13:28   #1
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372

Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III


Zapraszam do dyskusji w trzeciej części wątku.

Link do części pierwszej TUTAJ
Link do części drugiej TUTAJ

Informacje o tym jak i gdzie można je kupić:

1. Zamawiać można na stronie www.everydayminerals.com.

2. Akceptowane formy płatności:
  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal


3. Przesyłka do Polski liczona jest w zależności od wielkości zamówienia (wagi).

4. Czas oczekiwania na paczkę to ok. 2 tygodnie. Firma EDM prosi jednak, by na przesyłkę poczekać do 25 dni roboczych. Dopiero po tym czasie, jeżeli nasza paczka wciąż nie doszła, piszemy maila do EDM. Szczegółowe informacje o takim mailu poniżej.

Pojemności produktów:
  • big - słoiczek 25ml, 8g lub 6g produktu ,
  • mini - słoiczek 10ml, 4g produktu (przy cieniach ta pojemnosc jest oznaczona jako big),
  • sample - słoiczek 5ml, 1g produktu.

Problemy z zamówieniem, VAT:
  1. Próbuje dodać podkład do koszyka. Pomimo, że wybieram formułę "X" dodaje mi się "Y". Rozwiązanie: post 1372
  2. W wykazie zamówienia nie widać gratisowych produktów, wpisałam kod, kwota zamówienia była odpowiednia. Czy dostanę gratisowe produkty opisane na stronie z promocjami? Odpowiedź: Tak . W wykazie zamówienia gratisy nie są umieszczane, jeśli warunki promocji zostały spełnione to na pewno otrzymasz gratisy.
  3. Jeśli składając zamówienie wyskakuje Ci błąd podczas wybierania shipping method:
  • We are unable to ship USPS as there was an error,
  • please select another shipping method Missing value for Country
musisz jeszcze raz wejść w my account i ponownie jako kraj wybrać Polskę.
  1. VAT, cło a EDM? O co chodzi? Odpowiedź: post 1338 - czyli kosmetyki nie podlegają ocleniu, ALE możemy zapłacić VAT w wysokości 22%. Od stycznia 2009 roku sprawdzalność paczek ma być większa, co za tym idzie, bardziej prawdopodobne jest, że zapłacimy VAT. Za tę procedurę zapłacimy dodatkowo 6zł. Post pastereczki na temat opłat.

Najczęściej powtarzające się pytania:
  • Czy darmowe próbki dostajemy przy zamawianiu czegoś innego czy można zamówić tylko próbki? - Można zamówić same próbki, płacimy wtedy tylko za przesyłkę. Pierwszy raz polecamy zamawianie próbek razem z pędzlem do podkładu.
  • Ile razy można zamawiać bezpłatne próbki? - Nie ma ograniczeń. Można nawet zamówić kilka kompletów jeden po drugim (w oddzielnych zamówieniach, za każde zapłacimy przesyłkę). Próbki są po to, abyśmy mogły dobrać nasz idealny odcień podkładu, korektora, różu.
  • Na ile wystarcza jedna próbka? - To zależy od osoby, jednym wystarcza tylko na 3 użycia, innym nawet na 2 miesiące używania. Średnio jest to 1 miesiąc używania/testowania. Podkład mineralny jest bardzo wydajny.
  • Który pędzel do podkładu zamówić jako pierwszy? - Polecamy Flat Top Brush (mocniejsze krycie) i Long Handled Kabuki (mniejsze krycie), oba są bardzo miękkie, delikatne, nie podrażnią nawet wrażliwej skóry. Niektóre osoby lubią też Foundation Brush.
  • Który pędzel najlepiej się nadaje do korektora? - Do korektora nadają się: Oval Concealer Brush (dłuższe włosie), Everyday Eye Shadow Brush (krótsze włosie) i Eye Kabuki Brush (jest większy ale nadaje się np. do korektora pod oczy, czy przy skrzydełkach nosa - idealnie pasuje do takich miejsc). To na jaki pędzel się zdecydujemy zależy wyłącznie od naszych osobistych preferencji.
  • Czy muszę w ogóle zamawiać pędzle? - Nie, ale polecamy pędzle EDM, bo są bardzo dobrej jakości, idealnie nakłada się nimi podkład mineralny i mają 90 dniową gwarancję - jeśli pędzel się rozpadnie, robimy mu zdjęcie, wysyłamy do EDM a oni przysyłają nowy.
  • Nie chce mi się czytać całego wątku czy "tu wstaw dowolne pytanie"? - (1) Jeśli odpowiedzi nie ma w pierwszym poście, użyj wyszukiwarki. (2) Jeśli odpowiedzi nie było w całym wątku, zadaj swoje pytanie.

Inne przydatne wskazówki:
  • Aktualny kurs dolara: money.pl
  • Przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić czy są jakieś aktualne kody promocyjne - zwykle można zaoszczędzić kilka dolarów
  • Niektóre promocje zaczynają się o określonej godzinie czasu CST (Central Standard Time) - na tej stronie znajdziecie aktualny czas.
  • Do każdego zamówienia można dostać zestaw zestaw try me kit warto z nich korzystać, aby poznać nowe produkty.
  • Na tej stronie można znaleźć wiele zdjęć produktów zarówno w pojemniczkach jak i na skórze.

Problemy związane z zamówieniami i wysyłką należy zgłaszać tu: thanks@everydayminerals.c om
  • Temat: czego dotyczy mail
  • Treść: imię i nazwisko, numer zamówienia, ID transakcji oraz opis problemu.
  • Można też bezpośrednio zwrócić się do admina forum poprzez wiadomość prywatną.
  • Co zrobić, jeżeli nasza paczka z zamówieniem nie dotrze -> post gabs

Zestawy try me kit:
  • Zestawy są darmowe (koszt 1 cent plus przesylka), przy składaniu zamówienia zniżka jest automatycznie naliczana mimo że wcześniej pokazuje się cena 5USD. Jedynym ponoszonym przez nas kosztem jest koszt przesyłki.
  • do każdego zamówienia można dodać jeden darmowy kit, za pozostałe naliczany jest koszt 5USD
  • kity zachęcają do testowania: nowych kolorów podkładów połączonych w zestawy według jasności, zestawów róży, korektorów, pudrów.

Zamówienie pełnych wymiarów:
od 15.08.2009 obowiązują nowe zasady, zostały wycofane zestawy 6 oraz 12 szt.
W ich miejsce pojawiła się promocja beauty perks:
zamówienie 5-11 sztuk pełnowymiarowych produktów daje 25% zniżki na każdy
zamówienie 12 i więcej pełnowymiarowych produktów daje 45% zniżki na każdy

przykładowe ceny przy 12 i więcej sztukach ze zniżką 45%:Wcześniej cena kazdego produktu w kicie wynosiła 4,16 USD bez przesyłki.
do tego należny doliczyć cenę przesyłki z USA która rózni się w zalezności od zawartości zamówienia.
Promocja nie obejmuje przedmiotów z kategorii collections (dawne: best sellers), próbek ani zestawów Try Me Kit.

Kategorie podkładów ze względu na kolor:
Kategorie podkładów ze względu na formułę (skład):
Nie są to reguły, których trzeba bezwzględnie przestrzegać przy wyborze podkładu a jedynie wskazówki.
  • Original Glo - można za jego pomocą uzyskać "dewy look" czyli efekt swieżej, promiennej cery, bez płaskiego matu, polecany do cery normalnej i suchej. Niektórzy uważają, że podkreśla rozszerzone pory a inni, że są dzięki niemu mniej widoczne.
  • Semi-Matte - nie daje takiego efektu "glow" jak OG, polecany do cery normalnej i mieszanej.
  • Matte - matowa formuła polecana jest do cery normalnej, mieszanej i tłustej.
  • Intensive - polecany do każdego typu skóry, daje prawie matowy efekt, dodatkowo ma kontrolować miejsca przetłuszczające się. Ta formuła jest bardziej kryjąca od pozostałych.

Przyzwyczajanie się skóry do kosmetyków mineralnych:
  • Może się pojawić, ale nie musi. Jest to określanie jako "purging" czyli w dosłownym tłumaczeniu oczyszczanie. Na ten temat można poczytać na forum EDM: w wątku Purging vs. Irritation/Break Outs?
  • Opis zjawiska przez wizażankę - vril
  • Należy odróżnić reakcję alergiczną od oczyszczania (każdy zna swoją skórę najlepiej), w przypadku alergii radzę odstawić produkt, spróbować inne formuły, produkty o innych składach i ewentulanie spróbować znowu, gdy skóra wróci do normy.

Jak nakładać podkład mineralny?
Na sucho:Na mokro (spryskanie pędzla raz lub dwa):Różne sposoby nakładania:
Pranie i suszenie pędzli:
  • Dla zachowania higieny pędzle powinno się myć po każdej aplikacji (lub co najmniej raz, dwa razy w tygodniu), jest to bardzo ważne dla zachowania zdrowej cery.
  • Pędzle pierzemy w łagodnym szamponie dla dzieci.
  • Tu znajdziecie filmik instruktażowy jak prać pędzle.
  • Polecam rozczapierzać pędzle typy Flat Top i Long Handled Kabuki - schną o wiele szybciej, Flat Top można dodatkowo postawić na włosiu (pionowo) co również przyspiesza schnięcie.
  • Nie suszymy pędzli na grzejniku ani przy pomocy suszarki.
  • Preparaty do odkażania pędzli np. MAC czy Sephora nie zastąpią prania pędzli.

Swatch(e) - czyli zdjęcia produktów na skórze.
Przykłady znanych osób i kolorów, które mogłyby używać:
Nasze zamówienia i kolekcje: post autorstwa Nanomi +uzupełniony przez rozwielitkę o nowe zasady obowiązujące od 15.08.2009.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-10-26 o 21:23
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:31   #2
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals - część III

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z minerałami i zainteresowałaś się everyday minerals (skrót: edm):

Zacznij od określenia stopnia jasności swojej cery. EDM uszeregowało gotowe zestawy próbek podkładów kolorystycznie:
  • ivory dla porcelanowych, bardzo jasnych cer- należysz tu jeśli nigdy nie znalazłaś wystarczająco jasnego podkładu drogeryjnego
  • fair- nadal jasna karnacja, oscylująca na granicy najjaśniejszych podkładów drogeryjnych.
  • light- jasna skóra, ale nie wywołuje u ciotek reakcji "dziecko, jesteś chora?"
  • medium- średnie karnacje
  • tan- najciemniejsza opcja, dobra jeśli mocno opalasz się w wakacje (o tym pogadamy potem, opalanie jest niezdrowe!) lub naturalnie jesteś typem południowym
  • olive- kompilacja różnych odcieni oliwek, pasujących do kategorii light/medium
Jeśli nie jesteś pewna który zestaw wybrać, wstaw zdjęcie bez makijażu w dziennym świetle przedstawiające kawałek twarzy oraz szyję, na pewno pomożemy. Możesz też od razu wziąć kilka zestawów próbek (pierwszy kosztuje 1 cent, zostanie to zaktualizowane przy składaniu zamówienia- pokaże się discount od ceny, kolejne kosztują 5USD).

Koszt wysyłki Try Me- Free:
  • przy jednym darmowym (1 cent) zestawie-First Class Mail International Package $3.53
  • przy dwóch zestawach: darmowym (1 cent) i płatnym: First Class Mail International Package $5.21 (+cena zestawow czyli razem za dwa kity $11,22)
  • przy trzech, jednym darmowym (1 cent) i dwóch płatnych: First Class Mail International Package $6,89 (wraz z ceną zestawów: $16,90)
  • czyli bardziej ekonomiczną opcją jest zrobienie kilku zamówień z darmowym kitem ponosząc jedynie koszty wysyłki. Wtedy za dwa zestawy płacimy dwa razy koszty przesyłki czyli $7,06 a za trzy $10,59)
Podkłady występują w różnych tonacjach oraz formułach, zanim zadasz pytanie zawsze szukaj odpowiedzi w 1. poście.


W zestawach próbek występują też korektory, róże, primery, cienie. Jest to dobra opcja aby wypróbować różne proszki- jeśli potrzebujesz dodatkowego krycia spróbuj zestawu korektorów lub po wrzuceniu zdjęcia na forum i uzyskaniu porady zdecyduj się na próbkę jednego konkretnego.

Zestaw Color Corrector :
  • Bisque Color Corrector- karnacja fair- medium, ukrywa żółte tony
  • Abbott's Perk Me Up- neutralizuje cienie pod oczami
  • Pearl Beige (perłowy)-rozświetlający beż, pod oczy lub na przebarwienia na twarzy

Zestaw Concealer
  • Aussie perk Me Up (perłowy)- rozświetlający korektor pod oczy
  • Multi-Tasking- intensywnie kryjący, na przebarwienia i niedoskonałości skóry
  • Pearl Sunlight (perłowy)- perłowy żółty korektor, pod oczy, na ciemne przebarwienia po słoneczne.

korektory perłowe polecane są POD podkład. W praktyce stanowią piękne rozświetlacze i cienie.

Zestaw Try Me Face Powders: (odpowiedni dla każdej karnacji)
  • finishing dust- bardzo sypki i drobny, polecany jako primer i warstwa wykończeniowa
  • kaolin powder- primer o właściwościach wygładzających i matujących, może wysuszać
  • natural reflections light- jako wykończenie makijażu, zwiększa ochronę przeciwsłoneczną.

Zestaw Try Me Lucent Colors: (mogą być stosowane na całą twarz lub na policzki)
  • Natural- delikatny rozświetlacz, dobry dla jasnych karnacji
  • Soft Bronzer- wymarzony bronzer dla bladolicych
  • Light pink-bardzo jasny róż, tylko dla porcelanek, może też być cieniem

pozostałe zestawy to róże oraz cienie. EDM zapowiada że będą podlegać zmianom co miesiąc.

Jeśli wybrałaś już zestaw podkładów oraz zdecydowałaś się na korektory, pudry lub lucent face musisz zastanowić się nad pędzlem. W 1. poście przeczytałaś już, że dobry pędzel to podstawa. Nawet, jeśli pożegnasz się z marką EDM ich pędzle są świetnej jakości w przystępnej cenie, więc naprawdę warto- mogą służyć także do innych minerałów czy tradycyjnej kolorówki. W pierwszy zamówieniu warto wziąć po uwagę flat topa lub long handled kabuki- pierwszy zapewni większe krycie drugi jest odrobinę delikatniejszy.
Możesz rozważyć opcję zamówienia oddzielnie próbek a z pędzlami dołączyć się do zamówienia zbiorowego, wtedy za 1 sztukę zamiast 10USD koszt wyniesie 5,5USD.
W tym celu zostało stworzone specjalne podforum zakupowe, zanim zaczniesz pisac posty zapoznaj się z zasadami tam panującymi.

Jeśli nie umiesz sama poradzić sobie z zamówieniem służymy pomocą:
INSTRUKCJA OBRAZKOWA- 12 PROSTYCH KROKÓW JAK ZAMÓWIĆ PRÓBKI EDM


Kategoria Your Picks- z czym to się je?
jest to zupełnie nowa forma okresowych promocji. Umieszczone są w niej produkty po jednym z każdej kategorii według kryterium- naturalna ale perfekcyjna cera w domu, w czasie spotkań z bliskimi. Obecnie dostępne:
cień Comfy i Eye Kabuki Brush taniej o 1 usd, Finishing Dust, róż Snuggle taniej o 3 usd, koreltor Multi-Intensive taniej o 2 usd. UWAGA! od ceny promocyjnej nadal obowiązuje rabat przy zamówieniach na 25% i 45%!

swatche i opisy *Insane:
1 2 3 4




Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-10-29 o 21:33
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:32   #3
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals - część III

3 część ! Super !
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:36   #4
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals - część III

3 część, jak to dumnie brzmi
Rozi zdążyłaś przeczytać moją odp.?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:40   #5
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
OMG.
frantic! walnęło nam 5tys znów byłaś idealnie szybka z zamknięciem!
No, najszybciej galopujący wątek na tym forum. Co do pierwszego postu oczywiście czekamy na rady i sugestie...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:49   #6
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Susanna - jutro , jak nie zapomne, postaram sie wklepic Dzis mam na buzi miks różności

Juz czesc III -szok
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:50   #7
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, lada dzień dojdą do mnie moje pierwsze minerałowe skarby Czuję się jak nawrócona
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 14:01   #8
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

wróciłam z Bartkiem z przedszkola i myślałam, że znowu Wizaż fiksuje [ostatnio często mu się to zdarza] bo ikonki "cytuj" poznikały a tu po prostu następna część

Cytat:
IDEALNY kolor, wlasnie zdawalo mi sie na makijazu ze masz za ciemny.
No to na to tylko bronzerek jak Ci sie zachce i juz
trzeba było krzyczeć

pastereczko, ja wiem, że FL za ciemny, ale przynajmniej mnie nie "gasi"
nawet go rozjaśniłam Ivory ale już wiem, że Buff-y jednak nie dla mnie bo poszarzają
a bronzerek leci, ten potrójny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
OMG.
frantic! walnęło nam 5tys znów byłaś idealnie szybka z zamknięciem!

za tydzień powinnam dostać everyday resort, strasznie mi się te cienie podobają- beże złamane różem
ja też , myślę że na wakacyjny make-up będą jak znalazł
a jak nie, to zawsze można wymienić zawartość - jestem straszny "pies" na takie gadżety
Cytat:
wydaje mi się, że super witaj w klubie sandy-fair'owców.
a wiesz, że mnie tknęło po obejrzeniu Twojego filmiku
to więcej tu takich? ja jakoś mam wrażenie że Oliwek tu najwięcej
Anna Karenina tez mi się podoba ale nie wzięłam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 14:12   #9
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja czekam na anne karenine, zamówiłam na wspólnych i sie nie mogę doczekać jestem pewna że bedzie przepiękny
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 14:36   #10
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czy ktoś, kto czeka na paczkę od połowy kwietnie dostał może ? Bo ja ciągle nic
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 14:39   #11
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ktoś, kto czeka na paczkę od połowy kwietnie dostał może ? Bo ja ciągle nic
tak ja tez mialam ciagle nic i dostalam list z uc, tzn 3 listy
dawniej vatowali bez listow, nie wiem dlaczego sie zmienilo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 15:02   #12
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czesc dziewczyny,
sledzilam juz poprzednia czesc Waszego watku i dzis postanowilam napisac tu kilka slow.
Jestem poczatkujaca, jesli chodzi o mineralki, wczoraj przyszedl moj drugi sample kit do testowania, ale musze przyznac ze dopadlo mne zwatpienie

Od kilku dni uzywam tylko mineralow i niestety cera pozostawia wiele do zyczenia. Mam wiecej malutkich krosteczkowatych wypryskow, zdarzyly sie tez bardziej zaognione czerwone plamki. Nie wiem czy to purging, ale na to mi wyglada

Ponadto nie jestem zadowolona z efektu po mineralach. W pierwszej minucie po wykonaniu makijazu wszystko jest ok, ale z biegiem czasu im czesciej patrze w lustro, tym wiecej defektow widze.
Po pierwsze strasznie uwidaczniaja sie zmarszczki pod oczami, po drugie twarz wyglada ladnie z daleka (na zdjeciach wychodzi pieknie ) ale juz z bliska, gdy przyjrze sie w dobrym dziennym swietle pod odpowiednim katem dopada mnie zalamanie. Na twarzy widac jakby placki, puder nie stapia sie ladnie ze skora, albo tylko czesciowo...no po prostu jak nieumiejetnie wykonany makijaz
Zaznaczam, ze uzywam pedzli EDM.
Na prawde mi przykro, bo ucieszylam sie, ze minaralki dodadza makijazowi lekkosci, naturalnosci, a tu taki klops
Do tej pory uzywalam formuly intensive, od jutra mam zamiar przetestowac semi-matt. Staram sie nakladac mineralki wg wskazowek z filmikow,kolorki znalazlam chyba odpowidnie, nie wiem juz co robie zle, ale zawsze jest na koniec jakies "ale".
Przepraszam za brak polskich liter i pozdrawiam serdecznie.
Byc moze skusze sie i wkleje kiedys zdjecia na watku przed/po, ktory tez podgladam
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2009-05-21 o 15:04
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:04   #13
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jest lista prasowańców, które już są i się pojawią - chociaż nie wiem, czy ktoś jest zainteresowany
Podobno te prasowańce nie są ciemniejsze od swoich pierwowzorów w proszku tak jak były poporzedniki.

Golden Medium,
Buttered Tan,
Fair Medium,
Olive Medium,
Light,
Medium Beige Neutral,
Medium Beige,
Fairly Light, - released
Golden Fair - released
Light Olive - released

Poczytałam też co nie co jakie niespodzianki dostają ludzie A więc:
każdy dostaje jakąś fioletową gąbkę
cienie do oczu - ktoś wspominał jakieś limitowanki : After Party , hoppity hop hop
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:20   #14
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

trzeba bedzie sprobowac prasowanca
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:24   #15
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

no w końcu Light Mam nadzieję, że to Golden Light, bo chyba o niego chodzi
Tylko nie wiem, czy to dla mojej kieszeni jest powód do radosci Chyba, że okaże się, że prasowańce mi nie slużą (leci do mnie jeden już ), to przynajmniej się wyleczę z nich w koncu...

BTW- kiedy Wy żeście zdążyly trzecią część wątku wyprodukować

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-21 o 16:26
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:52   #16
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no w końcu Light Mam nadzieję, że to Golden Light, bo chyba o niego chodzi
Tylko nie wiem, czy to dla mojej kieszeni jest powód do radosci Chyba, że okaże się, że prasowańce mi nie slużą (leci do mnie jeden już ), to przynajmniej się wyleczę z nich w koncu...

BTW- kiedy Wy żeście zdążyly trzecią część wątku wyprodukować
Mniemam również, że to chodzi o Golden Light Właśnie nie wiem co wszysycy tacy napaleni na te prasowańce Mi nigdy nie służyły więc się jakoś nie niecierpliwie z ich powodu przygarnęłabym brozner

A co do produkcji to jakie WY masz na myśli Powinno być MY
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 17:06   #17
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tak ja tez mialam ciagle nic i dostalam list z uc, tzn 3 listy
dawniej vatowali bez listow, nie wiem dlaczego sie zmienilo
O kurczę, 3 laurki z UC Pamietam czasy jak dostawałam po 3 jak zamawiałam na truskawce
Już niech dostanę choćby i laurkę tylko niech nie wsiąknie ona całkowicie

Najgorsze jest to, że nie można tak naprawdę sprawdzić gdzie jest przesyłka nierejestrowana. Dzwoniłam i nici, nie prowadzą rejestracji

Ktoś tu pisał, że jak przekracza granicę to jest automatycznie wciagana w rejestr...ale w jaki ??? bo mi powiedziano w Warszawie pod tym numerem 022/548-11-98 (99), że przesyłek nierejestrowanych LJ...... nie ewidencjonują

Chyba jutro zadzwonię do UC i zapytam czy czegoś mojego przypadkiem nie mają.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 17:10   #18
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Mniemam również, że to chodzi o Golden Light Właśnie nie wiem co wszysycy tacy napaleni na te prasowańce Mi nigdy nie służyły więc się jakoś nie niecierpliwie z ich powodu przygarnęłabym brozner

A co do produkcji to jakie WY masz na myśli Powinno być MY
bo ja jeszcze prasowańców nie testowałam (!) bo mojego koloru nigdy nie było.. No więc trzeba w koncu spróbować i przekonać się, co to takiego
Bronzer prasowany też oczywiscie do mnie leci

Te nowe opakowania rzeczywiście takie brzydkie są? Bo ja znowu odstaję od reszty, ale mnie się te poprzednie tekturki ani trochę nie podobały i marzyłam, żeby wymyślili coś innego. Tylko chyba wolałabym coś na kształt tych czarnych opakowań, ktore się tu kiedyś pojawiły..

Wy, Wy, bo ja się ostatnio sporadycznie tylko udzielam, bo zaganiana jestem jak diabli
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 17:43   #19
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jeśli zamówiłabym w tym tygodniu sample kit, to kiedy mogę się go spodziewać?
Jeśli 29 wyjeżdżam, to ryzykować i liczyć, że w tydzień przyjedzie?
Czy już zamówić na adres taki, gdzie będę jak wyjadę?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 17:51   #20
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

TurQ, dziękuję za odpowiedź w takim razie zamówię na adres TŻta, ważne żeby do 6 czerwca doszły w takim razie.

Zastosuję się ściśle do Waszych rad w kwestii kolorów
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 17:52   #21
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Do mnie próbki dochodzą w 8dni, ale i tak bym nie ryzykowała

Wet Sand i Soft Touch - Chyba bardziej zainteresuję się kategorią Lucent.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 18:09   #22
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

moje pierwsze próbki zamówiłam we wtorek, a były w czwartek następnego tygodnia, więc 9 dni co było dla mnie niemałym szokiem. Ale tylko raz sie tak zdarzyło, późniejsze zamówienia przychodziły później
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 18:13   #23
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jak dla mnie najpóźniej muszą przyjść 5-6 czerwca zamówię w tym tygodniu jeszcze i będę się modlić
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 18:23   #24
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mam pytanie. czy można zamówic próbki jezeli ktoś zamawia grupowo produkty i zapłacić za samą przesyłke ? bo chciałabym narazie sprawdzić. i czy zamawiał ktoś może coś z tych:
warm medium beige
golden light
beige light medium
warm buttered tan
golden fawn
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:12   #25
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
mam pytanie. czy można zamówic próbki jezeli ktoś zamawia grupowo produkty i zapłacić za samą przesyłke ? bo chciałabym narazie sprawdzić. i czy zamawiał ktoś może coś z tych:
warm medium beige
golden light
beige light medium
warm buttered tan
golden fawn
Darmowe próbki zamawia się samemu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:20   #26
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a jakie sa warunki zamawiania przez tą strone ? nigdy nie zamawiałam z zagranicznych stron. domyslam się, że potrzeba jakiś dodatkowych lub innych kont gdzies ?
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:22   #27
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
a jakie sa warunki zamawiania przez tą strone ? nigdy nie zamawiałam z zagranicznych stron. domyslam się, że potrzeba jakiś dodatkowych lub innych kont gdzies ?
masz wszystko wyjaśnione chociażby w PIERWSZYM POŚCIE NA TEJ STRONIE
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:30   #28
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

sorry, ale muszę to napisać- ręce mi właśnie opadły.. Skoro komuś nie chce się przeczytać nawet pierwszego postu NA TEJ STRONIE to ja już się poddaję..
Dziewczyny, wybaczcie OT, ale po prostu nie rozumiem.. Nie rozumiem i już. Jeszcze gdyby to była choć druga strona , ale zaczęłyśmy nową część wątku, na samej górze wszystko pięknie wyjaśnione, a tu takie pytanie...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-21 o 19:35
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:41   #29
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

kto pyta nie błądzi wkoncu nie? chciałam się dowiedziec jak się przelewa np. z paypala za przesyłke darmowych. nie widze zeby to było napisane. -.-
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:46   #30
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, ignorować miałyśmy.

Kusi mnie ta brązująca paletka, pojawiły się już jakieś jej zdjęcia na żywo?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.