Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 12:05   #931
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
poza tym kocham kocankę - dziewczyny dyskutowały ostanio jak pachnie - moim zdaniem jak woda po wędzonej szynce
Czytałam na wątku z bazami zachwyty Vril nad kocanką. Co prawda mam teraz uspokoją cerę (czyżby makijaz mineralny ją uspokoił?) ale buzia często mi się czerwieni wiec kocanka byłaby dla niej zbawieniem, choćby profilaktycznie.

Ale skoro zapach to..woda po wędzonej szynce - ja nie jem mięsa od dziecka bo nie znoszę smaku i zapachu, wiec....wertuję ten wątek dalej, a nóż ktoś będzie miał inne skojarzenie na temat jej zapachu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:15   #932
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Czytałam na wątku z bazami zachwyty Vril nad kocanką. Co prawda mam teraz uspokoją cerę (czyżby makijaz mineralny ją uspokoił?) ale buzia często mi się czerwieni wiec kocanka byłaby dla niej zbawieniem, choćby profilaktycznie.

Ale skoro zapach to..woda po wędzonej szynce - ja nie jem mięsa od dziecka bo nie znoszę smaku i zapachu, wiec....wertuję ten wątek dalej, a nóż ktoś będzie miał inne skojarzenie na temat jej zapachu
maja55, dla mnie ten zapach jest przyjemny, taki ziołowy - ale ja go lubię, mam chyba "skrzywiony nos" :P
Związków z mięsem nie wyczuwam
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:13   #933
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja tez nie Nie potrafie okreslic zapachu ale woda po miesiwie, to to nie jest, zreszta po godzinie zanika. Polecam nadal
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:18   #934
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja w kocance wyczuwam woń skoszonego, lekko podeschłego siana podszytą ostrym zapachem zmielonego, białego pieprzu [za którym akurat nie przepadam] ale używam i nie przeszkadza mi już
dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:19   #935
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Kupiłam nareszcie glicerynę do mixing medium.
Czy któraś próbowała dodawać glicerynę do szamponu czy odżywki? Mam szampon i odżywkę bez gliceryny i chciałabym je trochę stuningować
Nie wiem tylko w jakiej ilości dodać gliceryny, bo wyczytałam, że w nadmiarze może wysuszać.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:48   #936
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

a ja wzniosę kolejny pean na temat serum lemon!!! jest dużo lepsze niż flavo i nawet paskudna woń oleju tamanu po nałożeniu na twarz jest zamaskowana cytryna. poz tym pory wyraźnie ładniejsze i buźka nawilżona. póki co dla mnie hit pielęgnacji razem z różanym olejkiem myjącym i hydrolatem oczarowym.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:53   #937
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
a ja wzniosę kolejny pean na temat serum lemon!!! jest dużo lepsze niż flavo i nawet paskudna woń oleju tamanu po nałożeniu na twarz jest zamaskowana cytryna. poz tym pory wyraźnie ładniejsze i buźka nawilżona. póki co dla mnie hit pielęgnacji razem z różanym olejkiem myjącym i hydrolatem oczarowym.
kurcze ja już od dłuższego czasu używam lemona na noc codziennie i to w dużej ilości i nic mi nie pomaga jak cerę mam tragiczną tak mam tragiczną te cholerne zaskórniki i nic nie schodzi
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 19:57   #938
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
a ja wzniosę kolejny pean na temat serum lemon!!! jest dużo lepsze niż flavo i nawet paskudna woń oleju tamanu po nałożeniu na twarz jest zamaskowana cytryna. poz tym pory wyraźnie ładniejsze i buźka nawilżona. póki co dla mnie hit pielęgnacji razem z różanym olejkiem myjącym i hydrolatem oczarowym.
O właśnie, to samo mogę napisać. Używam od około 2 tygodni bodajże. Myję twarz psią kupką na jakieś tam niespodziani ZitZap. Jak trochę się wchłonie to serum lemon z żelem hialuronowym. Dawno nie miałam tak ładnej cery Odkąd maluję się minerałami i stosuję nabytki z BU jest prawie idealnie
Dziękuję dziewczyny
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:00   #939
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

hmm ja mam nos w zaskórnikach i pory rozszerzone na policzkach.. może dodatkowo pomaga mi tonik kwasu mlekowego 10% stosowany na noc przed lemonem..
Serum nakładam na lekko wilgotną twarz. Wieczorem samo ok 2 kropelek wklepuje w buzkę a rano pod lirenkę 1 kroplę z kwasem hialuronowym.. nawet się zastanawiam czy go nie nadużywam trochę.
W tej chwili mam jeszcze plamy po okresowych niespodziankach, ale ogólnie naprawdę jestem zadowolona z lemona..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:04   #940
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
O właśnie, to samo mogę napisać. Używam od około 2 tygodni bodajże. Myję twarz psią kupką na jakieś tam niespodziani ZitZap. Jak trochę się wchłonie to serum lemon z żelem hialuronowym. Dawno nie miałam tak ładnej cery Odkąd maluję się minerałami i stosuję nabytki z BU jest prawie idealnie
Dziękuję dziewczyny
a u mnie jak na złość po przejściu na naturalną pielęgnację i minerały cera świruję przed tym wszystkim też miałam niespodzianki ale teraz to istna masakra pełno grudek mam na twarzy mam nadzieje, że to przejściowe ale strasznie długo to trwa
niedługo dojdzie paczuszka od Pastereczki jest tam i zitzap i mydełko i może to pomoże
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:06   #941
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
O właśnie, to samo mogę napisać. Używam od około 2 tygodni bodajże. Myję twarz psią kupką na jakieś tam niespodziani ZitZap. Jak trochę się wchłonie to serum lemon z żelem hialuronowym. Dawno nie miałam tak ładnej cery Odkąd maluję się minerałami i stosuję nabytki z BU jest prawie idealnie
Dziękuję dziewczyny
o a ja psia kupę na plecy i ogólnie do ciała stosuję (też jest poprawa!), bo twarz myję olejkiem z róży. mój mąż też używa psiej kupy (zdziwiona jestem, bo całkiem chętnie z niej korzysta), ale póki co efektów nie ma.. on ma problemy z ropnym krostami na nogach w mieszkach włosowych i na ramionach ma takie grudki na gęsto dosłownie.. kiedyś mu pomagał peeling z brązowego cukru avonu, ale odkąd go nie ma to te grudy nie dają się niczym zniwelować.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a u mnie jak na złość po przejściu na naturalną pielęgnację i minerały cera świruję przed tym wszystkim też miałam niespodzianki ale teraz to istna masakra pełno grudek mam na twarzy mam nadzieje, że to przejściowe ale strasznie długo to trwa
niedługo dojdzie paczuszka od Pastereczki jest tam i zitzap i mydełko i może to pomoże
może się oczyszcza? bo ja nie widziałam poprawy jakoś ze 2-3 mce, dopiero po wdrożeniu peelingu migdałowego coś zaczęło się dziać wyraźnie na lepsze
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 20:08   #942
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
o a ja psia kupę na plecy i ogólnie do ciała stosuję (też jest poprawa!), bo twarz myję olejkiem z róży. mój mąż też używa psiej kupy (zdziwiona jestem, bo całkiem chętnie z niej korzysta), ale póki co efektów nie ma.. on ma problemy z ropnym krostami na nogach w mieszkach włosowych i na ramionach ma takie grudki na gęsto dosłownie.. kiedyś mu pomagał peeling z brązowego cukru avonu, ale odkąd go nie ma to te grudy nie dają się niczym zniwelować.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------


może się oczyszcza? bo ja nie widziałam poprawy jakoś ze 2-3 mce, dopiero po wdrożeniu peelingu migdałowego coś zaczęło się dziać wyraźnie na lepsze
może już nawet od środka się oczyszczam i nic zero poprawy szkoda, że na tyłku nie wyskakują grudki tam to nikt nie patrzy
no nic pożyjemy zobaczymy jak to się unormuję mam nadzieję, że do listopada zdąży bo idę na weselę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:11   #943
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
o a ja psia kupę na plecy i ogólnie do ciała stosuję (też jest poprawa!), bo twarz myję olejkiem z róży. mój mąż też używa psiej kupy (zdziwiona jestem, bo całkiem chętnie z niej korzysta), ale póki co efektów nie ma.. on ma problemy z ropnym krostami na nogach w mieszkach włosowych i na ramionach ma takie grudki na gęsto dosłownie.. kiedyś mu pomagał peeling z brązowego cukru avonu, ale odkąd go nie ma to te grudy nie dają się niczym zniwelować.
Moze jakies preparaty z mocznikiem? Sa zele do mycia ciala z urea w skladzie, moze akurat pomoze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:12   #944
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

faa, ale jak tam boli... dobrze, że nie wyskakują..
(mój TŻ w lecie od potu ma straszne syfki, dużo rzeczy testuję z myślą o nim, bo jak widzi, że działa to daje się smarować - on strasznie delikatna ma skórę.. atopowiec i w dodatku uważa, że używanie kosmetyków jest niemęskie-pracuję nad nim )
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:17   #945
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanko przymierzam sie do kolejnego zamówienia z BU i widze ze puder perłowy znowu sie pojawl czy ktoras go uzywa? warto kupic? Ktos pisal ze stosuje go na oczyszczona skore a potem dopiero krem lub filtr itd ktos tak uzywa?
Miałam z BU, teraz mam z NP-różnicy nie widzę.Nakładam flatem albo LHK jako primer o właściwościach pielęgnacyjnych, matuje średnio ale bez zadnego primera ani rusz, błysk po 1 godz. i wszystko spływa.Poza tym rozjasnia nieco cerę i moje przebarwienia, ostatnio jak przesadziłam z brązerem to dałam na wierzch perłowy i było OK. Mam wrażenie,że cera jest dzięki niemu nawilżona i gładka, ale może to zasługa kompleksowej pielęgnacji?Z braku kremu oczyszcz.rozświetlającego wziełam aksamitny, przyjemny w użyciu i skora nawilżona ale mam wrażenie,że niezbyt dokładnie domywa skórę.
Dziś dostałam kolejne zamówienie z NP-wziełam masło shea nierafinowane czyste i 2 z olejem jojoba.To czyste jest beżowe, zapach czekoladowo-dymny, ale jest takie troszkę grudkowate,jakby drobniutka kaszka manna (migdałowe też takie było) i rafinowane karite Mypa jest takie samo tylko że białe.A miałam próbkę karite z Mazideł i Eco Spa - było w takich kawałkach (trochę jak kakaowe) ale jednolite i maziste po wymieszaniu, zupełnie jak to shea z jojobą.Macie jakieś doświaczenia z masłem shea?Które najlepsze?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:09   #946
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

MamoNiny, tu zapytam ( nie bić za OT, bo tu mi lepiej się ze swoimi rozmawia a nie po łobcych się szukać): jak tam kwas mlekowy? Moje spostrzeżenia po kwasach; migdał niweluje przebarwienia i syfki, salicyl ładnie wygładza i spłyca blizny. jestem po 2 serii salicyla, ale chyba do kompletu na koniec muszę walnąć migdała.... Ale już mam cholernie dość tej lirenki na buzi.... Wszystko mi psuje, każdy makeup, wyglądam w niej jakbym skorupę położyła, albo na jakiejś folii czy bibule się malowała, a tyle mam kremów i minerałów do przetestowania....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 08:16   #947
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Chodzi mi po głowie serum lemon z BU (ale chyba w wersji bez tamanu, troszkę oleju tamanu w domu jeszcze mam i jakoś mnie nie zachwycił), ale nurtuje mnie jedna kwestia - czy używając tego serum, trzeba potem na dzień stosować filtry?
Na stronie BU przy tym produkcie nie ma żadnego ostrzeżenia, ale np. przy toniku BHA 2% jest...
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:04   #948
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Chodzi mi po głowie serum lemon z BU (ale chyba w wersji bez tamanu, troszkę oleju tamanu w domu jeszcze mam i jakoś mnie nie zachwycił), ale nurtuje mnie jedna kwestia - czy używając tego serum, trzeba potem na dzień stosować filtry?
Na stronie BU przy tym produkcie nie ma żadnego ostrzeżenia, ale np. przy toniku BHA 2% jest...
Z tego co pamiętam jest tam info o tym, że dzięki olejowej bazie można styosować to serum również w lecie, ale według mnie warto stosować filtry.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:51   #949
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czy ktoś z Warszawy jest chętny na zamówienie z BU? Potrzebuję tylko kilku rzeczy a jak można by podzielić przesyłkę byłoby miło
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 10:08   #950
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

powiedzcie mi, po co ja wchodzilam na watki o olejach na Biochemii?? no po co? znowu szykuja sie zamowienia... bo Koniecznie chce wyprobowac olej ze slodkich migdalow, z pestek moreli, peeling rozany, zakupic cromollient, ekstrakt rozmarynu, zakupic duza butle oleju sliwkowego... no nie moge... i koniecznie jakies maslo bo mysle o ukreceniu swojego balsamiku do ciala...

a wlasnie, lepsze do tego byloby karite czy jakies inne?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:19   #951
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a u mnie jak na złość po przejściu na naturalną pielęgnację i minerały cera świruję przed tym wszystkim też miałam niespodzianki ale teraz to istna masakra pełno grudek mam na twarzy mam nadzieje, że to przejściowe ale strasznie długo to trwa
niedługo dojdzie paczuszka od Pastereczki jest tam i zitzap i mydełko i może to pomoże
Na pewno przejściowe i wkrótce będzie lepiej
Mnie na początku nie zachwycił ZitZap, teraz przeciwnie

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
o a ja psia kupę na plecy i ogólnie do ciała stosuję (też jest poprawa!), bo twarz myję olejkiem z róży. mój mąż też używa psiej kupy (zdziwiona jestem, bo całkiem chętnie z niej korzysta), ale póki co efektów nie ma.. on ma problemy z ropnym krostami na nogach w mieszkach włosowych i na ramionach ma takie grudki na gęsto dosłownie.. kiedyś mu pomagał peeling z brązowego cukru avonu, ale odkąd go nie ma to te grudy nie dają się niczym zniwelować.
Właśnie, muszę po całości pojechać z psią kupką
A ten peeling z BU? Też jest z brązowego cukru Jestem w trakcie pierwszego opakowania, następne zrobię sama
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:29   #952
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Paula ja znam tylko Karite i masło kakaowe z NP, i to Karite już samo jest genialne. Wzięłam tylko 50 ml ze względu na balsam telocapil, ale myślę żeby wziąć więcej.
Wczoraj nałożyłam na twarz olejek neem z NP. No śmierdziel to z niego jest, ale w przeciwieństwie do tamanu, zapach szybko dość się ulatnia. Jego zapach to popielniczka zmieszana ze zgniłymi śmieciami i ziołami Ale wygładza o niebo lepiej niż tamanu. To wrażenia po pierwszej nocy tylko, ale chyba ma zadatki na hit. Miałam wczoraj trzy malutkie krostki bo jestem przed @ więc poszedło serum lemon na to neem na to trochę NTBT i miescowo Zit Zap i dzisiaj został mi jeden i to mniejszy 3 razy niż wczoraj. Właściwie to bardziej ślad po krostce. Jeszcze popróbuję i zdam relację co i jak.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:41   #953
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dominiko dziekuje za odpowiedz. zazdroszcze takiego dzialania specyfikow na niespodzianki. u mnie tak dobrze nie ma.
testuje solo macerat z brzozy bo jakos o nim zapomnialam. i nie wiem czy mi sie wydawalo, czy wczoraj po nasmarowaniu sie nim twarz jakby sie lekko zaczerwienila...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:42   #954
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
MamoNiny, tu zapytam ( nie bić za OT, bo tu mi lepiej się ze swoimi rozmawia a nie po łobcych się szukać): jak tam kwas mlekowy? Moje spostrzeżenia po kwasach; migdał niweluje przebarwienia i syfki, salicyl ładnie wygładza i spłyca blizny. jestem po 2 serii salicyla, ale chyba do kompletu na koniec muszę walnąć migdała.... Ale już mam cholernie dość tej lirenki na buzi.... Wszystko mi psuje, każdy makeup, wyglądam w niej jakbym skorupę położyła, albo na jakiejś folii czy bibule się malowała, a tyle mam kremów i minerałów do przetestowania....
ja mlekowy w toniku stosuję.. jest fajny i bezzapachowy, co dla mnie ok.. nic nowego mi nie wysakakuje, ale na plamy nawet migdał mi nie pomógł

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Na pewno przejściowe i wkrótce będzie lepiej
Mnie na początku nie zachwycił ZitZap, teraz przeciwnie
Właśnie, muszę po całości pojechać z psią kupką
A ten peeling z BU? Też jest z brązowego cukru Jestem w trakcie pierwszego opakowania, następne zrobię sama
peeling czeka w kolejce.. n ie mogę tak wszystkiego naraz wcisnąć facetowi... i tak cud, że coś ze sobą chce robić
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:45   #955
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
peeling czeka w kolejce.. n ie mogę tak wszystkiego naraz wcisnąć facetowi... i tak cud, że coś ze sobą chce robić
Rozumiem masz rację - to i tak dobrze że chce coś robić
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:49   #956
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Dominiko dziekuje za odpowiedz. zazdroszcze takiego dzialania specyfikow na niespodzianki. u mnie tak dobrze nie ma.
testuje solo macerat z brzozy bo jakos o nim zapomnialam. i nie wiem czy mi sie wydawalo, czy wczoraj po nasmarowaniu sie nim twarz jakby sie lekko zaczerwienila...
Ja uwielbiam macerat z brzozy. Mam nawet taką wielką butlę, tylko nie wiem czy zdążę zużyć przed końcem terminu . Szkoda, że Cię podrażnił.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:07   #957
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam macerat z brzozy. Mam nawet taką wielką butlę, tylko nie wiem czy zdążę zużyć przed końcem terminu . Szkoda, że Cię podrażnił.
nie jestem pewna czy podraznil bo nie mialam zadnego odczucia szczypania, tylko lekkie zacerwienienie, ale moze to od intensywnego wmasowywania bo nie chcial zbyt szybko sie wchlonac... dzis wieczorem znow sprobuje i obejrze twarz dokladniej. szkoa mi go by bylo bo mam 100ml. i podoba mi sie jego delikatny zapach.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 18:56   #958
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czy mial ktos do czynienia z OCTEM ZIOLOWYM z Mazidel? Jestem ciekawa czy ma jakikolwiek wplyw na kolor wlosow? (chcialabym uniknac przyciemnienia )

Jeszcze jedno pytanie: Gdzie trzymacie swoj olej(macerat) brzozowy? W lodowce?

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-07-15 o 19:34
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:08   #959
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
kurcze ja już od dłuższego czasu używam lemona na noc codziennie i to w dużej ilości i nic mi nie pomaga jak cerę mam tragiczną tak mam tragiczną te cholerne zaskórniki i nic nie schodzi
Faa sprobuj PHA z BU Tez mam zaskorniki(zreszta ja mam w sumie wszystko, bo i krostki, i czasami gule i zaczerwienienia).
Zrezygnowalam z BHA/AHA 10% i przeszlam na PHA, zaskornikow nie przybywa a te co sa bledna. Tonik jest o wiele delikatniejszy niz z AHA/BHA, w dodatku mocno nawilza
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:28   #960
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Faa sprobuj PHA z BU Tez mam zaskorniki(zreszta ja mam w sumie wszystko, bo i krostki, i czasami gule i zaczerwienienia).
Zrezygnowalam z BHA/AHA 10% i przeszlam na PHA, zaskornikow nie przybywa a te co sa bledna. Tonik jest o wiele delikatniejszy niz z AHA/BHA, w dodatku mocno nawilza
albo toniku depigmentacyjnego z ZSK (też PHA) - fajnie oczyszcza pory, dodatkowo łagodzi buraka i naprawdę mocno nawilża; sądzę, że przy bardziej tlustej skórze można sie nawet bez kremidła obejść
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.